Problem z dziewczyną..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ferddy88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2008, 21:42
Skąd: chrzanów
Płeć:

Problem z dziewczyną..

Postautor: ferddy88 » 24 lis 2008, 22:16

Siemka! Chciałbym się z Wami podzielić moim problemem, mam nadzieję że znajdzie się jakieś rozwiązanie :-) Otóż jest pewna dziewczyna która mi się podoba, bardzo podoba.. jakieś pół roku temu spotkaliśmy sie kila razy, rozmawialiśmy itp itd. ale z czasem kontakt się urwał.. wydaje mi się że przez to iż w jej towarzystwie jestem "nudny". Tzn nie umiem znaleźć z nią wspólnego tematu, kiedy się spotkamy to zagaduje o jakiś pierdołach:) szkoła itp. po prostu nic innego nie przychodzi mi do głowy:/ nie wiem jaki jest tego powód, podkreślam że nigdy nie miałem jakiś większych problemów z dziewczynami.. zawsze znalazł się jakiś ciekawy temat do obgadania. Teraz kiedy np. pisze jej smsa, co u niej słychać, najczęściej dostaję odpowiedź, nic ciekawego a co tam u Ciebie(lub coś w tym stylu). Jak widzicie nawet kiedy rozmawiam z nią na odległość mam jakaś cholerna barierę:/ Jeżeli są już tematy tego typu to przepraszam. Mam nadzieję że da się z tego zrozumieć o co mi chodzi :-) i potraktujecie tą wypowiedź poważnie, i coś mi doradzicie, bo jest to dla mnie naprawdę ważne :-)
Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam
Elemelek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Elemelek » 24 lis 2008, 22:44

Takie pytanie typu ''Co u Ciebie slychac?", "Jak Ci minal dzien?" są dobre na poczatek, pozniej mozesz wtracic jakas ciekawostke typu "Slyszalas, ze..." Wystarczy przeczytac gazete/przeczytac newsy w necie itp. Opowiadasz chwile o tym pozniej pytasz cos w stylu "A ty co o tym myslisz?" zeby druga osoba mogla troche sie wygadac, nastepny temat przewaznie zostanie juz zaproponowany :) Pare wskazowek :
- nie przeskakuj po tematach, lepiej po kolei omowic kazdy z nich, do wyczerpania.
- sluchaj tego co mowi druga osoba (nastepnego dnia mozesz wtedy zapytac np i jak ci poszlo cos tam itp
- ogladaj/czytaj/sluchaj co sie dzieje na swiecie ,zeby byc w miare na bierzaco, szczegolna uwage warto zwrocic na zainteresowania drugiej osoby.
- mozesz opowiedziec o swoich pasjach , jezeli myslisz, ze moze ja to zaciekawic. Najwazniejsze zeby nie przynudzac.
To sa moje skromne rady, powodzenia. :)
guido_contini
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2008, 10:32
Skąd: Skandynawia
Płeć:

Postautor: guido_contini » 24 lis 2008, 22:48

Zeby rozmawiac i nie byc nudnym, trzeba miec o czym rozmawiac i byc innym od wiekszosci, zeby zafascynowac.
Przeczytaj jaks fascynujaca ksiazke np Luk Triumfalny, Remarque´a.
Zapytaj sie jej czy czytala, jezli nie, pozycz jej i zapros do dyskusji.
A moze jakis wyciskajacy lzy film? Jezeli majac wspolny temat nie bedziecie potrafili dyskutowac, to wiesz sam, ze nie bedzie z tego zwiazku i trzeba zmienic obiekt zainteresowania.
Poniewaz to jest takie proste rozwiazanie dlatego tez jest az tak skomplikowane.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lis 2008, 10:46

Czasami zdarza się tak, że ludzie nadają po prostu na innych falach. I tu już się nic nie poradzi. Ale jest pewien sposób aby sprawdzić czy aby na pewno tych fal nie da się przedstawić. Sposób stary jak świat, wypróbowany przez miliony osób na świecie (jego wartości obyczajowo- kulturalnej nie będziemy tu aliazować, bo nie o to chodzi- ważne, że sprawdzony i działa :D): zaproś ją na piwo. Jak mówi tradycja: przy piwie się dobrze rozmawia...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 lis 2008, 13:30

Podpisuję się pod Jawką.

Mały tip: nie pisz jak nieświadomy świata łysy ABS "jak leci?". Pisz jak człowiek rozgarnięty, kulturalny, świadomy swej egzystencji w globalnej wiosce. pisz "co u Ciebie? słyszałaś, że u ruskich popularne stały się polowania na kaczki?"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 lis 2008, 15:51

Gorzej jak jest fanką Wielkiego Brata :P

Nie dodam nic nowego: musisz ją zainteresować jakimś tematem i kulturalnie zadawać pytania ;)
claudix91
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2008, 18:30
Skąd: gdz
Płeć:

Postautor: claudix91 » 07 gru 2008, 18:34

idz na całosc :) powiedz jej co do niej czyjesz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 07 gru 2008, 21:18

claudix91 pisze:idz na całosc :) powiedz jej co do niej czyjesz
A co on do niej czuje? :| Pociąg fizyczny? Eeeeeee...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 09 gru 2008, 12:10

claudix91 pisze:idz na całosc powiedz jej co do niej czyjesz

no idz idz xD i od razu spakuj walizki :)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 09 gru 2008, 13:31

Wspólny wypad na piwo jest najlepszym wyjściem :)
Czasami dobrze jest zabrać ze sobą znajomych, zawsze to więcej osób do rozmowy a np. podsłuchując jej rozmowy z kimś innym dowiadujesz się mniej więcej informacji o jej zainteresowaniach.
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 09 gru 2008, 13:35

slash pisze:podsłuchując jej rozmowy z kimś innym dowiadujesz się mniej więcej informacji o jej zainteresowaniach.
<zalamka> a to sam nie może z nią o owych zainteresowaniach porozmawiać? a śledząc ją dowie się do jakiej szkoły chodzi, bo przecież o to zapytać też nie może?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 09 gru 2008, 13:39

SaliMali pisze:<zalamka> a to sam nie może z nią o owych zainteresowaniach porozmawiać? a śledząc ją dowie się do jakiej szkoły chodzi, bo przecież o to zapytać też nie może?

Ależ ja nie stwierdziłem, że zapytać i porozmawiać o zainteresowaniach nie może....
Tak jak napisał nie wie o czym rozmawiać a "podsłuchując" może dowiedzieć się o czym może później rozwinąć rozmowę. Nie chodziło mi o to żeby dowiadywał się informacji o niej nie rozmawiając z nią. Tak to podsłucha, załapie i wkręci się w temat następnym razem...
Ostatnio zmieniony 09 gru 2008, 13:40 przez slash, łącznie zmieniany 1 raz.
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 09 gru 2008, 13:47

slash pisze:Tak to podsłucha, załapie i wkręci się w temat następnym razem...
Chyba jestem za stara na takie dziwne podchody, wolałabym żeby facet sam mnie zapytał, albo samo w rozmowie z nim by wyszło i potrafił, to co ode mnie usłyszy przeanalizować i wykorzystać.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 09 gru 2008, 13:50

no tak! zgadzam się z Tobą ale.... założyciel tematu ma z tym problem.
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości