Mąż za granicą

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Mąż za granicą

Postautor: arossa79 » 16 lis 2008, 20:50

Witajcie

Moj maz wyjechal do pracy do Holandii . Bardzo za nim tesknie jest mi smutno w samotne wieczory. Brakuje mi tez sexu ale nie mam zamiaru go zdradzac bo go kocham i wiem ze wyjechal zeby zapewnic nam lepsze zycie.
Chcialabym zeby dziewczyny ktore tez sa "slomianymi wdowami" podzielily sie ze mna swoimi odczuciami i emocjami jakie im w tym czasie towarzysza

Pozdrawiam ;(
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 16 lis 2008, 21:06

A nie moglas jechac razem z nim ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Postautor: arossa79 » 16 lis 2008, 21:10

niestety nie moglam mamy 2 malych dzieci wiec moze dopiero jak sie troche urzadzi poza tym wolalabym mieszkac w Polsce
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 16 lis 2008, 22:44

arossa79 pisze:poza tym wolalabym mieszkac w Polsce

to na ile on wyjechał?
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Postautor: arossa79 » 16 lis 2008, 22:52

Ma kontrakt na 5 lat wiec chyba wczesniej nie zrezygnuje
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 17 lis 2008, 12:41

arossa79, też bywam słomiana i wiem, o czym piszesz, jednak to jest Wasz wybór, bo nie wierzę, że nie rozmawialiście o tym.
Staraj się zapełnić sobie czas, a szczególnie wieczory. Nie znam Ciebie, więc nie wiem, co lubisz robić. Może masz jakieś długo odkładane hobby, którego nie zrealizowałaś ze względu na brak czasu? Przede wszystkim myśl pozytywnie i utrzymuj z mężem kontakt, jakikolwiek :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lis 2008, 11:53

5 lat osobno? Wg mnie nie warto. Ucz sie jezyka i przyjedz jak najszybciej. Nie chodzi o zdrade. Jak juz bedziecie tymi jednymi z nielicznych ktorzy nei zdradzaja i nie poznaja nikogo innego to jest ryzyko ze po takim czasie rozlaki nie bedziecie umieli znowu razem zyc. Poza tym dzieci bez ojca taki czas... A tlumaczenie "az sie ustawi" jest do niczego. Zawsze bedzie "jeszcze cos". Albo teraz albo nigdy. Poza tym uwazam ze te kilka tysiecy misiecznie wiecej nie jest zadna rekompensata dla budzenia sie codziennie samamu przez kilka lat. Pewne rzeczy sa bezcenne: nie zapomnij o tym w pogoni za tymi calkiem mierzalnymi i przez to calkowicie powszednimi.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2008, 11:55 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 18 lis 2008, 14:07

zgadza się! pakuj się i jedź do niego albo sprowadzaj go do siebie :)
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lis 2008, 14:14

slash pisze:zgadza się! pakuj się i jedź do niego albo sprowadzaj go do siebie :)

No tak, bo każdy to ma taka sytuacje, że ot tak pakuje walizki i jedzeeeee. A autorka ma dwoje małych dzieci. Czyli co pojedzie i tam będzie z dziećmi na utrzymaniu swojego faceta ??

Nie zawsze da się ot tak jechać

Mona pisze:Przede wszystkim myśl pozytywnie i utrzymuj z mężem kontakt, jakikolwiek :)

Tez tak mysle, wiem, że nic nie zastąpi prawdziwej bliskości, ale trzeba jakoś sobie radzić. Częste rozmowy, maile, skype + kamerka internetowa. do tego Holandia to nie koniec świata, możecie się od czasu do czasu spotykać.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 18 lis 2008, 14:19

niekoniecznie miałem na myśli wyjazd na stałe ;) na tydzień, na dwa.....
skype jest dobrym rozwiązaniem chociażby po to by się widzieć i słyszeć virtualnie ;)
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 lis 2008, 15:54

Nie sądzę, aby mieli nie widzieć się aż 5 lat <hmm> Jest kontrakt, więc będzie przyjeżdżał do domu i to na pewno nie na dzień, czy dwa, ale na dłużej.
slash pisze:niekoniecznie miałem na myśli wyjazd na stałe na tydzień, na dwa.....

Spoko, mąż urządzi się tam i Autorka będzie mogła jeździć do niego. Holandia, to nie koniec świata, więc dadzą radę.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lis 2008, 17:29

To nie moze sprobowac znalezc pracy w Holandii? Nie sadze zeby to byl az taki problem. Choc zalezy ile on ma tam zarabiac. Ale jesli tyle ze wystarczyloby na utrzymanie do czasu az prace znajdzie to ja nie widze problemow. Problemem jest raczej to ze autorka jest jakos dziwnie zwiazana z Polska. Czyli pewnie boi sie mieszkac zagranica, nie zna tez byc moze zadnego jezyka obcego. Ale to trzeba nad soba popracowac.
Dzieci to zaden problem zwlaszcza ze sa male. jakby byly starsze to bylby problem (tez nie az tak wielki) ze szkola. Mozliwosci by sie nie rozstawac sa. Trzeba jeszcze miec checi i zapal do pracy. A mieszkanie w Polsce sprzedac lub wynajac. Najlepiej przez agencje jakas. Bedzie mniej kasy ale za to agencja zajmie sie wieoma sprawami.
Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Postautor: arossa79 » 18 lis 2008, 17:57

To nie problem jezyka - znam dobrze jezyk angielski lepiej niz maz. Mezowi bylo latwiej poniewaz praktycznie nie ma tu nikogo -wychowywal sie w domu dziecka (ojciec zmarl w tym roku z matka nie utrzymuje kontaktow). Ja mam chora babcie ktora sie opiekuje ,rodzicow i ogolnie cala rodzine.
Przyjezdzac bedzie oczywiscie co 2 3 miesiace ale ja nie moge do niego na razie jechac ze wzgledow lokalowych (mieszka z kolegami ).Moze jak bedzie mial swoje mieszkanie to moze wtedy na razie nie jest to mozliwe.
Wiem ze nie jestesmy jedynym takim malzenstwem na odleglosc.
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 lis 2008, 18:07

Gratuluje w ogole ze sie na to zdecydowalas. Ale ja nie wierze w takie cos, ktos predzej czy pozniej zdradzi.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 19 lis 2008, 01:21

Moja matka wyjezdza do wloch od 10 lat :P ale jakos z moim tata nadal sa malzenstwem, no moze "namiastka" tego co jeszcze zostalo z teglo malzenstwa. Nie radze popelniac takiego bledu, nie warto...


Albo razem za granice albo w cale... Moje zdanie ;)




---
Hehehe <browar>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lis 2008, 08:17

arossa79 pisze:Ja mam chora babcie ktora sie opiekuje ,rodzicow i ogolnie cala rodzine.
Widze ze nie rozumiesz. Cala rodzine masz tam gdzie jest maz i dzieci. Czyli teraz masz pol rodziny, bo tylko dzieci. Babacia, rodzice i rodzenstwo dadza sobie rade bez Ciebie. Jezeli nie o sobie to pomysl chociaz o dzieciach ktore beda tate widziec od swieta.
Wiec niech szuka mieszkania i przyjezdzaj. Zostaw Polske za soba i po prostu przeprowadzcie sie do Holandii na stale, a przynajmniej na te 5 lat. Wrocic zawsze mozecie.
arossa79 pisze:Wiem ze nie jestesmy jedynym takim malzenstwem na odleglosc.
A jednak te ktorym takie cos nie zaszkodzilo moznaby pewnie zliczyc na palcach jednej reki.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 lis 2008, 10:00

Hyhy pisze:ktos predzej czy pozniej zdradzi.

My tu o poważnych sprawach, a Tobie tylko d.upy w głowie :P Nie hyhuj już lepiej ;DD
Ale pewnie, że jest taka możliwość, choć niekoniecznie ;)

W sumie, po przemyśleniu, nawet zgodzę się Mavem, wyjątkowo :D
Wszystko zależy od nas, a jak czegoś chcemy, to uda się, tylko trzeba działać, a nie marudzić :) Dzieci nie są tzw. szkolne, babcia poradzi sobie (jakby Autorka nagle znikła, to musiałaby poradzić sobie), więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do męża, tylko więcej odwagi.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lis 2008, 10:13

Mona pisze:
Hyhy pisze:ktos predzej czy pozniej zdradzi.

My tu o poważnych sprawach, a Tobie tylko d.upy w głowie :P Nie hyhuj już lepiej ;DD
Ale pewnie, że jest taka możliwość, choć niekoniecznie ;)

.

wista wio łatwo - powiedziec - ale jak sie ma duzy temperament , a meza daleko to jest problem , którego nie ma kiedy to nikt obok nas sie ciekawy , przeuroczy nie kreci ...co innego jak taki ktos sie pojawi !! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 lis 2008, 10:25

Andrew pisze:wista wio łatwo - powiedziec - ale jak sie ma duzy temperament , a meza daleko to jest problem , którego nie ma kiedy to nikt obok nas sie ciekawy , przeuroczy nie kreci ...co innego jak taki ktos sie pojawi

Odezwała się kobieta z temperamentem ;DD

Daj spokój, bo wszystko zależy od tego, czy chcemy zdradzać i od priorytetów <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lis 2008, 10:42

Ale to dziala tak, ze facet zdradzi bo ma ochote na seks i juz. Kobieta poniewaz kocha, nie zdradza to jak juz ma ochote tak wielka, a trafi sie osobnik nadajacy to mozg u niej tworzy sprytnie obraz wielkiego uczucia i juz jest wowczas usprawiedliwiona :P
slodka kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2008, 23:29
Skąd: pomoże
Płeć:

Postautor: slodka kotka » 26 lis 2008, 20:17

wiem o czym mowisz moj maz jest od 2 lat w norwegi mielismy sie dorobic i byc razem tu albo tam ale jakos ostatnio sie zaczelo walic wszystko. gdybym mogla cofnac czas nigdy bym nie pozwolila zeby wyjechal. zycie na odleglosc jest okropne i wiem ze rozlaki dlugie nie wzmacniaja zwiazku ale go niszcza pojawia sie zazdrosc i zaczyna znikac zaufanie. trzymaj sie bo ja to chyba do konca zycia bede slomiana
agnes
Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Postautor: arossa79 » 26 lis 2008, 20:29

Jest az tak zle? wiesz boje sie ze u mnie tez tak bedzie a mialo byc tak fajnie kasa wycieczki lepsze zycie czemu tak nie jest ? przeciez wielu para sie udaje
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 26 lis 2008, 20:49

Wielu si eudaje, ale wielu tez nie



Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
slodka kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2008, 23:29
Skąd: pomoże
Płeć:

Postautor: slodka kotka » 26 lis 2008, 21:49

arossa79 pisze:Jest az tak zle? wiesz boje sie ze u mnie tez tak bedzie a mialo byc tak fajnie kasa wycieczki lepsze zycie czemu tak nie jest ? przeciez wielu para sie udaje

wlasnie mialo tak byc kasa dom itp ale wiesz jak to jest ?? szybko mozna sie od tego uzaleznic
i nie bedziepotrafil zrezygnowac z tej kasy ja zostalam sama ale maz mnie odwiedza i to jest najgorsze ze do niego juz nie dociera ze ja tak nie chce do starosci..a on mysli ze jest wszystko ok ze jestem szczesliwa. modl sie aby maz nie znalazl tam zyczliwego kumpla ktory nie ma poukladane w glowie i nie ceni wartosci rodzinnych
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 21:52 przez slodka kotka, łącznie zmieniany 1 raz.
agnes
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 lis 2008, 21:54

slodka kotka pisze:modl sie aby maz nie znalazl tam zyczliwego kumpla ktory nie ma poukladane w glowie i nie ceni wartosci rodzinnych


ja bym sie martwil o cos innego ;) chyba nie ciezko sie domyslec o czym mowie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
slodka kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2008, 23:29
Skąd: pomoże
Płeć:

Postautor: slodka kotka » 26 lis 2008, 21:54

ja bym sie martwil o cos innego ;) chyba nie ciezko sie domyslec o czym mowie.[/quote]

wiem co masz na mysli i fakt ta mysl jest najgorsza no coz jak bym o tym tyle myslala to bym sie rozchorowala <chory>
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 22:35 przez slodka kotka, łącznie zmieniany 1 raz.
agnes
Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Postautor: arossa79 » 26 lis 2008, 22:09

Probuje nie myslec o tym ze mnie zdradza
A co do kumpli to on mieszka z kolega z naszego miasta ktory zreszta go tam sciagnal koles jest ok kiedys razem pracowali ale zaklad upadl i on wyjechal za granice a teraz dolaczyl do niego moj maz
Mnie maz jeszcze nie odwiedzil i o tym ze chce jechac to tez nie rozmawial ze mna raczej postawil mnie przed faktem dokonanym ! Wyjechal w ciagu tygodnia powiedzial mi w poniedzialek pojechal w piatek
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....
slodka kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2008, 23:29
Skąd: pomoże
Płeć:

Postautor: slodka kotka » 26 lis 2008, 22:42

ja na poczatku tez nie myslalam teraz nieraz przychodzi mi to do glowy...
moj sciagna tam kolege tez z naszego miasta myslalam ze jest w porzadku, fajny ale zacza mieszac i wmawiac mojemu ze kasa jest najwarzniejsza takie sa moje odczucia. do tego jak dowiedzialam sie ze znalazl sobie tam kochanke to mnie szlak trafil bo jego zona to moja kolezanka i boje sie ze moze moj pod wplywem jego moze wziasc z niego przyklad
dlugo twoj tam jest?? muj 2 lata ale wraca co 2 mies na 4 tyg
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 22:45 przez slodka kotka, łącznie zmieniany 1 raz.
agnes
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 lis 2008, 22:55

arossa79 pisze:o tym ze chce jechac to tez nie rozmawial ze mna raczej postawil mnie przed faktem dokonanym ! Wyjechal w ciagu tygodnia powiedzial mi w poniedzialek pojechal w piatek

To już wiem, skąd obawy. Komunikacja między Wami prawie zerowa, więc większe prawdopodobieństwo, że schrzani się związek, jednak jeśli miałby schrzanić się, to wcale nie jest potrzebny do tego wyjazd.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Postautor: arossa79 » 26 lis 2008, 23:00

prawie 2 miesiace ale nie wiem kiedy przyjedzie moze na swieta ale na tydzien niecaly a potem to dopiero na wakacje chyba
jak przyjedzie to nie zarobi
boje sie zdrady bo tamten kolega jest kawalerem i na pewno sobie laski sprowadza w polsce nikt na niego nie czeka :?
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości