rok od pierwszego spotkania

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

rok od pierwszego spotkania

Postautor: slash » 26 paź 2008, 20:38

hmmmm może to błahe ale... chciałbym prosić was o radę, propozycje jakbym mógł spędzić dzień z moją dziewczyną w rocznice od pierwszego spotkania?

pierwsze spotkanie miało miejsce w malowniczym miejscu, na ławce, przy wodzie... zmrok, noc, chłód, w sumie romantycznie bylo jak na pierwsze spotkanie sam na sam :P
ostatnio byliśmy świadkami wyciągania topielca z tamtej oto wody i kobietka stwierdzila ze nie chce tam sie wybrac ze mna :]

myślałem oczywiście nad tym żebyśmy byli sami... najlepiej w ciepłym miejscu, może jakiś obiad, kolacja? co może się jej spodobać? może jakiś prezent do tego? albo frytki :]

myślałem żeby pojechać do niej na stancje, kupic wino, kwaity, zapalic swiece.... taki romantyczny wieczor z noclegiem. W rachube nie wchodzi seks... do tej pory nie kochalismy sie i nie speiszy nam sie do tego :) Chcialbym jednak zeby bylo w tym troche pikanterii, chcialbym dotykac ja, sprawiac jej przyjemnosc ;)

hmmm jak ja przekonac na wypad do niej na stancje? a moze jednak to zly pomysl?

prosze o wyrozumialosc, przyznaje ze to troche banalne, ze sam powinienem wiedziec co zrobic zeby bylo dobrze, powinienem zaplanowac to sam.. nie wchodzi w gre zaplanowanie tego razem, ona powiedziala ze to ja mam cos wymyślić.
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 paź 2008, 20:43

Ja na rocznicę zawsze preferowałam wspólne wyjazdy weekendowe. A tam wg upodobań - może być romantyczna kolacja przy świecach, może być ostra impreza, spotkanie ze znajomymi czy nie wychodzenie z łóżka cały dzień 8) Co kogo kręci 8)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 paź 2008, 21:16

slash pisze: W rachube nie wchodzi seks... do tej pory nie kochalismy sie i nie speiszy nam sie do tego

A co z Tobą jest nie tak? :|

Może TO będzie dla niej niezapomnianym przeżyciem na rocznicę :)
(ale czego? spotkania? czy bycia RAZEM <pijak> )
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 26 paź 2008, 21:27

Mysiorek pisze:A co z Tobą jest nie tak? :|

hmmm myślę, że ze mną wszystko ok :D rzecz jasna, że mam piekielną ochote na seks, na każdym kroku kiedy z nia jestem :D (i jak nie jestem to też :P)
Mysiorek pisze:Może TO będzie dla niej niezapomnianym przeżyciem na rocznicę :)

myślę, że ona nie chce się jeszcze kochać, nie jest gotowa... (jest dziewicą) boi się tego... ma obawy o ciąże a może po prostu trzyma się zasady: po ślubie - tego nie przeżyje :P szanuje jej zdanie! nie chce się kochać to ja nie naciskam :) nie seks jest najważniejszy!
Mysiorek pisze:(ale czego? spotkania? czy bycia RAZEM <pijak> )

co masz na myśli bo nie rozumiem :P
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 26 paź 2008, 22:12

rocznica ich pierwszego spotkania, byc moze zostali wtedy para (?)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 26 paź 2008, 22:21

wtedy nasze myśli stworzyły całość, jedność

nie wiem czy bycie parą można nazwać od momentu pierwszego pocałunku... pocałowałem ja miesiąc po pierwszym spotkaniu... a już wcześniej wiedziałem, że chce to zrobić :)
wcześniej się widywaliśmy ale tylko przypadkiem na ulicy aż w końcu nadszedł czas spotkania umówionego :) wiem, że odbiegam od tematu ale dla mnie to piękne, cudownie wspominam aż ciężko nie napisać :D
czekam na dalsze propozycje ;)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, 22:26 przez slash, łącznie zmieniany 1 raz.
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
ennie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 22 paź 2008, 21:24
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: ennie » 26 paź 2008, 22:29

a powiedz tylo jeszcze ile macie lat, prosciej bedzie cos zaproponowac
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 26 paź 2008, 22:40

pełnoletni... ja 18, ona rok więcej
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 26 paź 2008, 23:57

Jakieś dobre wino <pijak> , świece , romantyczny film i WY na kanapie wtuleni w siebie ... reszta sama się 'rozkręci' <banan>
Niby oklepane ,ale sprawdzone .
Życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2008, 07:27

slash pisze:myślę, że ona nie chce się jeszcze kochać, nie jest gotowa... (jest dziewicą) boi się tego... ma obawy o ciąże a może po prostu trzyma się zasady: po ślubie - tego nie przeżyje :P szanuje jej zdanie! nie chce się kochać to ja nie naciskam :) nie seks jest najważniejszy!


Wiesz... gdybys napisał "wiem, ze " zamiast "mysle, ze" było by inaczej, a tak pozwole sobie na pewne domniemania. Mało która kobieta w tym wieku powie Ci iz sie chce kochac , o tym sie nie gada raczej, a sie robi to. Seks nie jest najwazniejszy ? uważaj z tym stwierdeniem , bo jak sie obudzi w niej demon sexu kiedy juz go zaczniecie uprawiac, to szybko zweryfikuje to Twoje zdanie w tej kwesti . <browar>
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, 07:28 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2008, 09:00

hmmmm może to błahe ale... chciałbym prosić was o radę, propozycje jakbym mógł spędzić dzień z moją dziewczyną w rocznice od pierwszego spotkania?

Kino + kolacja
Wyjazd jakiś
Kolacja + hotel

Mysiorek pisze:A co z Tobą jest nie tak? :|

Moja pierwsza myśl :D

Mysiorek pisze:Może TO będzie dla niej niezapomnianym przeżyciem na rocznicę :)

Takie romanty6czne, chyba

slash pisze:boi się tego... ma obawy o ciąże a może po prostu trzyma się zasady: po ślubie - tego nie przeżyje :P szanuje jej zdanie!

Rok razem a Ty nie wiesz czemu ona nie chce seksu ?? <boje_sie>
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 27 paź 2008, 13:44

_Marcin_ pisze:Jakieś dobre wino <pijak> , świece , romantyczny film i WY na kanapie wtuleni w siebie ... reszta sama się 'rozkręci' <banan>
Niby oklepane ,ale sprawdzone .


nad tym myślałem tylko żeby jeszcze było odpowiednie miejsce.
Oklepane to może i jest ale sprawdzone i niezawodne :D

Andrew pisze:Wiesz... gdybys napisał "wiem, ze " zamiast "mysle, ze" było by inaczej, a tak pozwole sobie na pewne domniemania. Mało która kobieta w tym wieku powie Ci iz sie chce kochac , o tym sie nie gada raczej, a sie robi to. Seks nie jest najwazniejszy ? uważaj z tym stwierdeniem , bo jak sie obudzi w niej demon sexu kiedy juz go zaczniecie uprawiac, to szybko zweryfikuje to Twoje zdanie w tej kwesti . <browar>

to ja się poprawiam i mówię: "wiem, że" :P
hmmm seks nie jest najważniejszy ale bardzo chciałbym się z nią kochać, tylko z nią! :)

Dzindzer pisze:Rok razem a Ty nie wiesz czemu ona nie chce seksu ?? <boje_sie>

nie rozmawiałem z nią o tym tak szczegółowo...
ogólnie ona jest bardzo niedoświadczona w seksie (to niedziwne bo jest dziewicą) ja jako pierwszy zacząłem dawać jej przyjemnośc fizyczną, całkowicie niedawno miał miejsce dotyk jej krocza... (sama nigdy nie pozwoliła sobie na przyjemnośc takiego stopnia)
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2008, 14:05

slash pisze:nad tym myślałem tylko żeby jeszcze było odpowiednie miejsce.

Hotel to swietne miejsce. Idziesz pierwszy bierzesz klucz i możesz pokój aranżować jak chcesz, świece, kwiaty co Ci się zamarzy. Problem jedzenia masz z głowy, bo zamawiasz do pokoju, w wersji oszczędnościowej przynosisz ze sobą

nie rozmawiałem z nią o tym tak szczegółowo...

To porozmawiaj z nia, ale tak na spokojnie, to ważne
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 27 paź 2008, 14:08

Dzindzer pisze:To porozmawiaj z nia, ale tak na spokojnie, to ważne

w jakim sensie ważne?

hotel to bardzo dobra opcja. A jeśli zawiedzie?
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2008, 14:12

Bo może ona jest nieśmiała, może sie boi ciązy/bólu/wpadki
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 27 paź 2008, 14:29

troszeczkę odbiegliśmy od tematu ale to też jest bardzo ważne (ważniejsze)
nigdy nie zaznała takiej przyjemności, to dziwne bo jeśli chodzi o czyny to jest nieśmiała, sprawia wrażenie jakby nie chciała robić pewnych rzeczy, później nie mówi o tym... ale jak już tak sobie rozmawiamy to wali prosto z mostu, używa słów które mi by trudno przeszły przez gardło :P tak jak pisałem niedawno pierwszy raz sprawiałem jej przyjemność dotykając jej krocza... Za drugim razem (do tej pory ostatnim) sama chwyciła mą dłoń i nakierowała w tamto oto miejsce :) i mimo, że nie mówi czy było to przyjemne sądząc po tym, że sama nakierowała podobało jej się poprzednim razem i chciała więcej :)

na naszym spotkaniu chciałbym bardzo zbliżyć się do niej fizycznie jak i zmysłowo, jakieś zabawy w rozbieranie, całowanie, pieszczenie

[ Dodano: 2008-10-27, 14:36 ]
Dzindzer pisze:Rok razem a Ty nie wiesz czemu ona nie chce seksu ?? <boje_sie>

myślisz, że to odpowiedni czas by zacząć zycie seksualne z mą partnerką?
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2008, 14:38

Czyli to spotkanie musi odbyć się w bardzo komfortowym i bezpiecznym miejscu. tak by była pewna, że nikt i nic Wam nie przeszkodzi.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 27 paź 2008, 14:41

głupio mi proponować wyjazd do niej na stancje bo to przecież nie moje mieszkanie... ale myślę, że byłoby to bardzo dobre miejsce. Kolacje zrobiłbym sam :D
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 paź 2008, 15:37

To wez sie do roboty a nie o tym gadasz. Za hotel nie musisz placic :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 27 paź 2008, 15:38

Hyhy pisze:Za hotel nie musisz placic :D

jak to? :D nie rozumiem :P
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 27 paź 2008, 18:05

slash pisze:myślisz, że to odpowiedni czas by zacząć zycie seksualne z mą partnerką?

To przede wszystkim Ty musisz to wiedzieć a nie ktoś obcy na forum. Co jest z Tobą nie tak? Halo, to Twoje życie i to Ty musisz podejmować samodzielne decyzje odnośnie siebie i swojej partnerki. Bo kto ma wiedzieć lepiej jak nie Wy?

Do tematu... zabierz ją na kolację do restauracji, daj kwiatka i po prostu spędźcie ten czas razem w miłej atmosferze. To zawsze się sprawdza.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 27 paź 2008, 23:10

mówiąc "odpowiedni czas" miałem na myśli okres czasowy... miało to zabrzmieć tak: "czy to normalne żeby para kochała się po roku spędzonym razem?"
ja wiem, że jestem gotowy, że właśnie z moja partnerką chcę zacząć życie seksualne niestety nie wiem dokładnie jak jest z nią dlatego muszę zacząć poważnie porozmawiac...

Tak jak pisałem wczesniej restauracja to dobry pomysł, kwiatek również :) ale jednak chciałbym spróbować czegoś innego :?
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2008, 07:22

Slash - odnosze wrazenie , ze jestes kolejną makową panienka ide o zaklad , ze inny facet jzu dawno by ta twoją Panią miał i to tak jak by chciał !! moge sie też mylic , ale pewne rzeczy tu opisane przez ciebie moga o tym swiadczyc . z kobietą sie nie cacka ! ją trzeba wziąsc ! ale jak Ty czekasz na jej przyzwolenie słowne wrecz deklaracje ! to dlugo jeszcze sexu nie bedzie .
Ty byś chciał ale sie boisz co !! <hahaha>
rok czasu, a ty reki w jej majtkach nie miales? nie dotykałeś jej brzuszka ? piersi ? nie całowoałeś tych miejsc ?
Ostatnio zmieniony 28 paź 2008, 07:23 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 paź 2008, 09:01

slash pisze:"czy to normalne żeby para kochała się po roku spędzonym razem?"

Jesteście przecież ze sobą bardzo długo, więc chyba to już najwyższy czas by zacząć uprawiać seks.

Slash - odnosze wrazenie , ze jestes kolejną makową panienka ide o zaklad , ze inny facet jzu dawno by ta twoją Panią miał i to tak jak by chciał !!

Też tak myślę.

Andrew pisze:z kobietą sie nie cacka ! ją trzeba wziąsc !

Mrrrr

Mój pierwszy facet nie dopytywał czy jestem już gotowa, czy chcę teraz seksu, czy to czas na mój pierwszy raz. Całowaliśmy się pieściliśmy. On pieścił mnie coraz odważniej, mi sie podobało, dałam się ponieść chwili i doszło do seksu. Gdyby to nie wyszło naturalnie to nie wiem czy to był by mój pierwszy raz.

Może to jest dobry sposób dla Ciebie. Pieść ją stopniowo dotykając w coraz to bardziej intymne miejsca, powoli zwiększaj te doznania, jeśli ona lubi pocałunki ( nie znam takiej co nie lubi) to całuj ja przy tym. Jeśli nie spotkasz się z jej oporem rób swoje wtedy będziesz wiedział ile Ci wolno.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 28 paź 2008, 09:14

ja działam na pewnej zasadzie... nie potrafię tego dokładnie wytłumaczyc... szanuję ją bardzo, to, że nigdy wcześniej nie robiła pewnych rzeczy związanych z przyjemnością fizyczną. Bardziej dla mnie się liczy stosunek psychiczny, ta miłość psychiczna, więź. Od zawsze miałem ochote na pewne rzeczy ale nie robiłem ich ponieważ czułem, że może jej się to niespodobać i że na pewne rzeczy nie jest gotowa. Pieszczę jej piersi, brzuszek, każdą część ciała, normalene jest ze chce więcej ale jakaś bariera nie pozwala mi na pewne rzeczy, obawa ze ona nie potrzebuje tego i nie chce...poczekamy zobaczymy, wezmę sobie do serca co napisaliście, mam nadzieje ze zadziała, w sumie spontanicznosc jest kluczem do sukcesu :D Teraz tak sobie uświadomiłem, że głupio jest czekać na kazde pozwolenie dziewczyny, po prostu trzeba się przełamać i to zrobić
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Stormy

Postautor: Stormy » 28 paź 2008, 12:42

jeszcze jej ołtarzyk wybuduj...
smiesznie bedzie - nadmiar szacunku z twojej strony, bedzie jedna klotnia, ona przestanie byc pewna co czuje i nagle sru, jeden facet, w gora tydzien urobi ją bardziej ni ty przez rok
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2008, 13:31

Dokładnie - bo nawet kot od wlasnego Pana odejdzie kiedy ktos inny bedzie go lepiej głaskał wtedy kiedy On tego chce !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 28 paź 2008, 15:38

Stormy pisze:bedzie jedna klotnia, ona przestanie byc pewna co czuje i nagle sru

przestanie być pewna ponieważ okazuje jej za dużo szacunku czy nie daje jej tego czego chce ?

uważam że zboczyliśmy z tematu... ale jeśli już tak jest to może doradzicie mi co powinienem zrobić by było ok? :> myślicie, że powinienem działac spontanicznie i nie obawiać się czego ona może nie chcieć?
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 28 paź 2008, 15:48

slash pisze:przestanie być pewna ponieważ okazuje jej za dużo szacunku czy nie daje jej tego czego chce ?

To młoda dziewczyna, sama jeszcze nie wiem, czego chce :) Pójdzie za tym, kto będzie to wiedział za nią :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 28 paź 2008, 15:53

z tym, że ja jestem od niej młodszy, chce jej dać jak najwięcej, chce jej dać wszelkie dobra związane z życiem erotycznym :) myślę, że nie jest przekonana w pewne przyjemności fizyczne, z którymi chce ją zapoznac

[ Dodano: 2008-10-28, 15:55 ]
chcę by zaznała rozkosz, taką jakiej wcześniej nie znała i jeszcze nie zna...
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości