Jestem w kropce i nie wiem co robić

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Jestem w kropce i nie wiem co robić

Postautor: Piernik » 21 wrz 2008, 16:17

Witam :)

Sprawa wyglada nastepujaco, w maju na pewnym forum poznałem dziewczyne, mieszka ode mnie jakies 200 km na slasku. Pierwsze spotkanie bylo w maju, i bylo udane, ..nastepne po ok 3 tygodniach , wspolny weekend jednak nie wypalil on tak jak bym to sobie wyobrażal ( nie chodzi od razu o bzykanie) :P..Potem sie polocilismy na GG i nie odzywala sie przez 2 miesiace, az ok 3 tyg temu odezwala sie, pisalismy duzo na GG...az wczoraj sie spotkalismy i bylo fajnie, co wiecej zaproponowala nst.spotkanie 9 byc moze jutro).
Przed 1szym spotkaniem ona miala nadzieje chyba na zwiazek, ale potem mi napisala, jeszcze przed tym weekendem, ze na razie zwiazku nie bedzie, bo to za duża odleglosc i w tym problem..to dalem sobie spokój i 3 dni po wekendzie pojechalem spotkac sie z inna, zeby zapomniec niestty tez nie wyszlo...No to ona jak sie o tym dowiedziala, to była zla, ze gdy mowi, zebym na arzie na nic nie liczyl, to od razu spotykam sie z innymi :(..ja nie wiem staram sie alczyc ze soba, zeby patrzec na nia jak na zwykla dziewczyne, kolezanke , ale to podswiadome patrzenie na nia jak na partnerke czasem silniejsze jest , nie wiem co robic, czekac, walczyc czy dac sobie spokoj? Bo z jednej strony ona naprawde jest w moim typie i w ogóle, a z drugiej..nie chce stracic naprawde fajnej znajomosci .... ;(
Love is beautiful
Veroniqa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2008, 18:11
Skąd: z Venus
Płeć:

Postautor: Veroniqa » 21 wrz 2008, 16:42

Piernik pisze:ale potem mi napisala, jeszcze przed tym weekendem, ze na razie zwiazku nie bedzie, bo to za duża odleglosc i w tym problem..to dalem sobie spokój i 3 dni po wekendzie pojechalem spotkac sie z inna, zeby zapomniec

szybko podejmujesz decyzje... dziewczyna nie napisała Ci że nie chce Cię znać a jedynie że nie chce się wiązać a to ogromna różnica. Przestraszyła się pewnie odległości, ale to nie przekreśla waszej relacji. Myślę że jej żal jest uzasadniony, umawiając się z inną dziewczyną jakby sam zrezygnowałeś.

Piernik pisze:nie wiem co robic, czekac, walczyc czy dac sobie spokoj? Bo z jednej strony ona naprawde jest w moim typie i w ogóle, a z drugiej..nie chce stracic naprawde fajnej znajomosci ....

albo ona Ci się naprawdę podoba albo nie? bo z Twojej wypowiedzi wynika że nie bardzo wiesz. Jeśli Ci na niej zależy, to daj sobie czas, wyluzuj, poczekaj na rozwój sytuacji, ale nie biegnij od razu do innej panny.
"Pamiętaj, co masz do zrobienia i zapomnij, czego już dokonałeś"
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 21 wrz 2008, 17:15

czekać na rozwoj sytuacji czyli ?
Love is beautiful
Veroniqa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2008, 18:11
Skąd: z Venus
Płeć:

Postautor: Veroniqa » 21 wrz 2008, 17:34

czyli umawiać się z nią, delikatnie adorować, być blisko i obserwować jej reakcje
"Pamiętaj, co masz do zrobienia i zapomnij, czego już dokonałeś"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 wrz 2008, 18:26

Jak Facet nie wie co robic ... to ja bynajmniej mu pomóc nie umiem ... <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 wrz 2008, 19:48

Jak facet przedstawia takie dylematy na forum, szczerze oczekując magicznej odpowiedzi, jest... żeby było bez warna: skrajnie romantyczny.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 21 wrz 2008, 19:59

Inwestuj w znajomość,może później coś z tej znajomości wyjdzie.

A teraz to co zawsze mnie ciekawiło.Piernik ta dziewoja w podpisie,któż to ??
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 wrz 2008, 20:04

Jak facet przedstawia takie dylematy na forum, szczerze oczekując magicznej odpowiedzi, jest... żeby było bez warna: skrajnie romantyczny.


A jak nazwiesz kogoś kto kolejny raz przychodzi z podobnym banałem ??

Piernik zacznij być facetem myślącym i działającym. Nie zachowuj się jak totalna niedojda. Przez każdy Twój nieudany związek obcy mają Cie za rączkę prowadzić ??
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 wrz 2008, 20:29

Dzindzer pisze:A jak nazwiesz kogoś kto kolejny raz przychodzi z podobnym banałem

Testujesz mnie? Ok. Zadeklarowany, skrajny romantyk, konsekwentny w swym skrajnym romantyźmie.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 21 wrz 2008, 20:44

A kobiety by chcialy takiego, co na takie gadanie powie "kobieto, nie interesuje mnie co tam teraz myslisz czy chcesz, podobasz mi sie i chce cie i nic sie dla mnie nie liczy i obojetnie co bedziesz robic bedziesz moja". No moze nie chodzi o taki glupie i banalne slowa, ale o zdecydowanie, zaangazowanie. To mezczyzna ma wiedziec czego chce, to on ma byc zdecydowany. Nie sluchaj tak do konca co tam ona bredzi, tylko realizuj swoje, a dopiero pozniej sie zastanawiaj co ona na to. Bo teraz to nic sie nie wydarzylo, Ty poza gadaniem na gg nic nie zrobiles i teraz chcesz powaznych instrukcji jak tu ich nie ma do czego dawac.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 21 wrz 2008, 21:45

Jak facet przedstawia takie dylematy na forum, szczerze oczekując magicznej odpowiedzi, jest... żeby było bez warna: skrajnie romantyczny.

Tacy też mają prawo znaleźć fajną dziewczynę i ją przelecieć :)
Skoro jak piszesz to ona odezwała się do ciebie to jednak coś do ciebie czuje, co?
Swoją drogą to skandal że po jakiejś drobnej sprzeczce ty nie odezwałeś się do niej 1szy.
Ja bym wytrzymał może max. 1 dzień żeby się nie odezwać.
Dzieli was odległość ale nie jesteś chłopem przywiązanym do ziemi może kiedyś przeniesiesz się na ten śląsk?
Daj jej poznać że ci na niej zależy ale bez przesady, miłe słowa tak dziewczyny są na to bardzo łase choć się nie przyznają, ale chwilowo nie umieraj dla niej na tym gg
Jak się popieści to się zmieści

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości