nowe znajomości gdy człowiek zaobrączkowany.....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

nowe znajomości gdy człowiek zaobrączkowany.....

Postautor: agata » 20 sie 2008, 14:39

Chciałam sie dowiedzieć czy Wy też spotkaliscie sie z czymś podobnym.....
Od października zaczynam studia II stopnia, tym razem w trybie zaocznym.... No i już teraz na forum uczelnianym zaczynamy nawiązywać znajomości.... kombinujemy jakieś spotkanie jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego...gadamy, wysyłamy prywatne wiadomosci itp. I nagle gdy faceci z którymi do tej pory gadałam, znajdują na NK moj profil, a tam moje zdjęcie z narzeczonym, kontakt automatycznie ucina się ;)

Normalnie zaczynam sie zastanawiac czy teraz juz tylko pozostaje mi utrzymywanie znajomości z dziewczynami ;) pierścionek zaręczynowy (a za chwilę obraczka) czy to działa jak odstraszacz? ;)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 sie 2008, 15:16

E tam, dziwni faceci i już, skoro nie potrafią kumplować się z kobietą, która ma narzeczonego. Pewnie na żywo będą unikali Ciebie <diabel>
Ale, ilu tak zareagowało - 2, 5, czy 28?
agata pisze: Normalnie zaczynam sie zastanawiac czy teraz juz tylko pozostaje mi utrzymywanie znajomości z dziewczynami

Nie sądzę :)
agata pisze:pierścionek zaręczynowy (a za chwilę obraczka) czy to działa jak odstraszacz?

Pewnie dla niektórych ludzi tak, ale na pewno to z nimi jest coś nie tak :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 20 sie 2008, 15:28

agata pisze:Normalnie zaczynam sie zastanawiac czy teraz juz tylko pozostaje mi utrzymywanie znajomości z dziewczynami ;) pierścionek zaręczynowy (a za chwilę obraczka) czy to działa jak odstraszacz? ;)


Myślę, że to nie jest przyczyną. Może Oni po prostu nie siedzą na NK dzień i noc bo nie mają takiej potrzeby?

Sama mam wielu kumpli ze studiów a po wystawieniu fotek ze ślubu nadal się odzywają, pytają co słychać i przekazują info o końcowych egzaminach :)

Nie muszą natychmiastowo odpisywać na Twoje maile przecież...
niezapominajka
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 sie 2008, 16:46

agata pisze:Normalnie zaczynam sie zastanawiac czy teraz juz tylko pozostaje mi utrzymywanie znajomości z dziewczynami ;) pierścionek zaręczynowy (a za chwilę obraczka) czy to działa jak odstraszacz? ;)

Ja tak mam, chociaż to tylko chłopak a nie narzeczony. Jak to stwierdzili faceci na moim roku: Kobiety się dzieli na nieatrakcyjne, atrakcyjne i zajęte.
Ale wiesz, pewnie oni niecne zamiary mieli. Jak się chcą tylko kumplować to kontaktu nie będą urywać. Tylko, który facet tak naprawdę chcę się kumplować :?
Ostatnio zmieniony 20 sie 2008, 16:48 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 20 sie 2008, 17:00

Yasmine pisze:Ja tak mam, chociaż to tylko chłopak a nie narzeczony. Jak to stwierdzili faceci na moim roku: Kobiety się dzieli na nieatrakcyjne, atrakcyjne i zajęte.


a to ciekawe. moje zajęte koleżanki jakoś mają kumpli i bez problemu te znajomości utrzymują. bycie w związku nie przeszkadza przecież w kumplowaniu się.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 20 sie 2008, 17:00

rany dziewczyny <cisza>

Yasmine pisze:Tylko, który facet tak naprawdę chcę się kumplować :?

oczywiście, że są tacy, którzy chcą się kumplować!!

Mam bardzo dobrych Przyjaciół, prawie braci - są to kumple mojego Męża! i byli mi bliscy jeszcze długo przed ślubem - nic się nie zmieniło, w szkole też choć wyszłam za mąż.

Faceci chcą się kumplować, ale nie z laskami, które zaraz sobie wyobrażają, że są nie wiadomo kim, i że nie da się z nimi kumplować bo są tak piękne i wspaniałe, że faceci porażeni piorunem od razu się zakochują. <hahaha>

wrzućcie na looz, może i był jeden taki co zerwał kontakty bądź je przeniósł na inny 'wolny obiekt' ale prawdziwi kumple tak nie robią, bo nie widzą w nas potencjalnych lasek, a faceci naprawdę potrafią się przyjaźnić! z nami
niezapominajka
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 sie 2008, 17:42

Nola pisze:a to ciekawe. moje zajęte koleżanki jakoś mają kumpli i bez problemu te znajomości utrzymują. bycie w związku nie przeszkadza przecież w kumplowaniu się.

nie_zapominajka pisze:Mam bardzo dobrych Przyjaciół, prawie braci - są to kumple mojego Męża! i byli mi bliscy jeszcze długo przed ślubem - nic się nie zmieniło, w szkole też choć wyszłam za mąż.

ej dziewczyny, ale mi nie o to chodzi. Ja też mam kumpli (więcej niż koleżanek) z którymi mam dobry kontakt i w ogóle. Mi chodziło o pierwsze takie intencje przy poznaniu. Chłopak poznaje dziewczynę, wpada mu w oko, odszukuje ją na naszej klasie i widzi zdjęcie z narzeczonym.... Chodziło mi o to, że faceci nie SZUKAJĄ koleżanek.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 sie 2008, 19:15

Yasmine pisze:Chodziło mi o to, że faceci nie SZUKAJĄ koleżanek.

Racja, poniekąd :)
Póki co, znają się tylko z forum uczelnianego, a sytuacja może zmienić się, gdy spotkają się na uczelni.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 20 sie 2008, 21:00

nie_zapominajka pisze:Faceci chcą się kumplować, ale nie z laskami, które zaraz sobie wyobrażają, że są nie wiadomo kim, i że nie da się z nimi kumplować bo są tak piękne i wspaniałe, że faceci porażeni piorunem od razu się zakochują.


Ponad połowa zajętych dziewczyn nie umie się normalnie zachowywać: począwszy od przewartościowania, fochy, ależ ja to już jestem, tudzież odczepicie się wszyscy już ode mnie. Stąd właśnie faceci nabierają dystansu do takowych. No chyba, że nielczne umieją się zachować, to wtedy problemów nie ma.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 sie 2008, 21:23

Yasmine pisze:Chodziło mi o to, że faceci nie SZUKAJĄ koleżanek


100 proc racji, bo i po co mieliby to robić? :) mają przecież kumpli od porad i pomocy, jeżeli to im potrzebne. No i Kobietę - swoją, albo jej szukają. Zdobywają. A nie kumplują.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 20 sie 2008, 22:21

paru z tych chłopaków normalnie gadało ze mną na forum pisalismy gadalism,y o bzdetach a teraz jawnie mnie unikają.... choc ja osobiście nie mowiłam nic na temat mojego prywatnego życia.... śmieszy mnie to ;)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 sie 2008, 22:53

Ja się nie spotkałam z czymś takim. Mam wielu znajomych płci przeciwnej i nie zauważyłam, żeby ktoś zaczął mnie unikać po tym, jak się dowiedział, że jestem zajęta :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 21 sie 2008, 02:19

agata, a moze Ty taka atrakcyjna jestes, ze nie sposob na Ciebie patrzec jak na zwykla kumpele? ;)

TedBundy pisze:Yasmine napisał/a:
Chodziło mi o to, że faceci nie SZUKAJĄ koleżanek


100 proc racji, bo i po co mieliby to robić? :)

no juz bez przesady :|

Ja się nie spotkałam z czymś takim.

ja tez. Mysle, ze duzo zalezy od towarzystwa, w jakim sie ktos obraca. W niektorych kregach ludzie czesto miewaja nieco inna mentalnosc...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sie 2008, 08:39

Nemezis pisze:no juz bez przesady


dlaczego bez przesady? Podaj jeden konkretny powód, po co facet miałby tak postępować? <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 sie 2008, 08:53

Nemezis pisze:agata, a moze Ty taka atrakcyjna jestes, ze nie sposob na Ciebie patrzec jak na zwykla kumpele?


a moze wlasnie na odwrot ? <szczerbaty>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 sie 2008, 11:52

Nemezis pisze:agata, a moze Ty taka atrakcyjna jestes, ze nie sposob na Ciebie patrzec jak na zwykla kumpele?


TFA pisze:a moze wlasnie na odwrot ?


haha też dobre ;) wyglądam jak wyglądam...skoro mam narzeczonego to znak że jednak komuś sie podobam ;) no ale jakby nie patrzeć ... zachowanie tamtych paru delikwentów ubawiło mnie niezmiernie ;) całe szczescie moi znajomi nie zareagowali tak na wieść że zmieniam stan cywilny :)

w sumie topic założony z czystej ciekawości czy ktos sie też z tym spotkam....może faktycznie co niektórzy panowie mieli "niecne" zamiary ;)
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 21 sie 2008, 12:02

Nemezis pisze:Yasmine napisał/a:
Chodziło mi o to, że faceci nie SZUKAJĄ koleżanek


100 proc racji, bo i po co mieliby to robić? :)


jak to po co?!
a po co my sie kumplujemy z Facetami?!

na przykładzie moich kumpli:
po pierwsze jest to zupełnie inna forma przyjaźni niż z dziewczynami, faceci mają inne spostrzeżenia, inne podejście do wielu spraw...niż my

Wolę pogadać z Facetem/kumplem np. po kłótni z moim Cudeńkiem, bo kumpel widzi dany problem z perspektywy 'Faceta', więc wielce prawdopodobne, że myśli podobnie jak mój 8)

uwielbiam moich kumpli <banan>

a czy wolni Faceci przy poznaniu nowej Laski myślą jako przyszła koleżanka czy kochanka? o to by trzeba spytać Ich <aniolek>

to pewnie zależy od jakiej strony damy im sie poznać...
Ja bardzo potrzebuje znajomych płci przeciwnej, bo są tak inni ode mnie bo czasem postrzegam świat ich oczami, innymi od naszych kobiecych.
Bo są znacznie bardziej wyloozowani od moich koleżanek :)
niezapominajka
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sie 2008, 12:15

Nie spotkałam sie z czymś takim.
A z nich sie po prostu posmiej pod nosem i tyle

Ja mam kumpli facetów. W odróżnieniu od Teda nie dyskryminuje ludzie tylko dla tego, że między nogami maja cos innego niż ja. A może to kobiety nie chcą na kumpla Teda
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sie 2008, 12:18

bardzo słusznie :) bo potrzebę kobiety kumplowania się z facetami rozumiem (moja kobieta również ma takiego przyjaciela, z którym zna się jak łyse konie), to ta zależność w drugą stronę jest IMO całkowicie bezproduktywna.

Chociaż w stanie wolnym może znalazł by się jeden plus :] Taka panna ma przecież koleżanki, może jakieś ciekawe <diabel> Ale poza tym? :| :|
Ostatnio zmieniony 21 sie 2008, 12:19 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 21 sie 2008, 12:20

A moze to bylo tak, ze pisalas w sposob dajacy jakis nadzieje, flirtowalas? I oni pisali w takim samym duchu, a kiedy zobaczyli, ze masz kogos, wycofali sie.

Nie sadze zeby to bylo tylko z tego powodu, ze zobaczyli Cie na zdjeciu z narzeczonym. Przeciez to normalne, ze w tym wieku ludzie miewaja juz stalych partnerow.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sie 2008, 14:09

TedBundy pisze:to ta zależność w drugą stronę jest IMO całkowicie bezproduktywna.

Gdyby tak było to my nie mieli bysmy kumpli facetów. A w czym gorsza jest kobieta ??

A moze to bylo tak, ze pisalas w sposob dajacy jakis nadzieje, flirtowalas? I oni pisali w takim samym duchu, a kiedy zobaczyli, ze masz kogos, wycofali sie.

Coś w tym może być. albo oni tego ducha sobie sami dopowiadali
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 sie 2008, 14:19

Miltonia pisze:A moze to bylo tak, ze pisalas w sposob dajacy jakis nadzieje, flirtowalas? I oni pisali w takim samym duchu, a kiedy zobaczyli, ze masz kogos, wycofali sie.

widzisz Miltonia....też sie nad tym zastanawiałam....i myślę sobie....że zadnego flirtu w tym nie było....(no chyba że ja mam jakis obraz flirtowania odmienny od reszty)....forum studenckie ludzie próbują sie jakoś zaznajomić ze sobą...czasem ktoś rzuci jakiś żart....ale o flirt to to nie zahaczało....


pozostaje mi sie śmiać z tego...

a co do facetów kumpli...podobnie jak ktoś już tu wspomniał taki facet kumpel to super sprawa!!

Ted naprawdę uważasz że to działa tylko w jedną strone?? dziwne.... skoro twoja kobieta ma takiego przyjaciela to jak wytłumaczysz potrzebę tego przyjaciela do przyjaźnienia sie z twoją kobietą??
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 sie 2008, 15:08

TedBundy pisze:Ale poza tym?

Mam bliską przyjaciółkę, mam kilka bardzo dobrych znajomych. Łącznie te znajomości dają mi... cholera, całe życie miłuję słowo pisane, a nie znajduję odpowiednich, godnych, aby opisać jak wiele. Uważam to za odpowiednią rekomendację.

Z kobietą wszystko jest inne, niż z facetem, nie zaprzeczysz chyba ;> Mnie to odpowiada, Tobie nie musi. Już pomijając fakt, że jeśli spotykam osobę mającą bliźniacze do moich gusta - miałbym się z nią nie kolegować dlatego, że jest kobietą?

<pijak>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sie 2008, 15:13

Dzindzer pisze:A w czym gorsza jest kobieta


nie tyle jest gorsza, co znajomość typu koleżeńsko-przyjacielskiego z kobietą nie ma dla mnie sensu w kontekście poza związkiem. Do czego mi potrzebna inna kobieta? Zwierzać się jej mam? Radzić? Pytać o coś? Po co? Chcę pogadać i poznać inny punkt widzenia, idę z kumplem/kumplami na chmielową zupkę. A przyjaciółką i kochanką jest moja kobieta. Wystarczy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 sie 2008, 16:34

TedBundy pisze: A przyjaciółką i kochanką jest moja kobieta. Wystarczy.

Szanuję, Twoja sprawa. Przedstawiłeś swój pogląd, odmienny masz w moim poprzednim poście. Po co w kółko te same pytania?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sie 2008, 18:11

TedBundy pisze:Chcę pogadać i poznać inny punkt widzenia, idę z kumplem/kumplami na chmielową zupkę

Inny punkt widzenia to właśnie kobieta.
Facet będzie miał taki sam samczy [:D]
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 21 sie 2008, 18:26

pani_minister pisze:
TedBundy pisze:Chcę pogadać i poznać inny punkt widzenia, idę z kumplem/kumplami na chmielową zupkę

Inny punkt widzenia to właśnie kobieta.
Facet będzie miał taki sam samczy [:D]


padły na tym forum juz takie stwierdzenia że kobiety sa bardziej prostackie, wiedza kobiet rzadko wykracza poza średnią a ich uczuciowość świadczy o niskiej inteligencji ... i jakoś nie widziałam lasu rąk panów którzy zgłaszaliby sprzeciw takim twierdzeniom <hmm>

trudno dziwić się zatem iż nie biorą pod uwagę kobiecego punktu widzenia ... skoro przecież go nie ma lub jest on w sladowych ilościach

ech ... ci forumowi mężczyźni
Ostatnio zmieniony 21 sie 2008, 18:29 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sie 2008, 18:34

Inny punkt widzenia to właśnie kobieta.

Piszemy o Tedzie, tu inny punkt widzenia to prawie każdy człowiek
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 sie 2008, 18:37

chwastek pisze:padły na tym forum juz takie stwierdzenia że kobiety sa bardziej prostackie, wiedza kobiet rzadko wykracza poza średnią a ich uczuciowość świadczy o niskiej inteligencji ... i jakoś nie widziałam lasu rąk panów którzy zgłaszaliby sprzeciw takim twierdzeniom

trudno dziwić się zatem iż nie biorą pod uwagę kobiecego punktu widzenia ... skoro przecież go nie ma lub jest on w sladowych ilościach

ech ... ci forumowi mężczyźni

Dzięki.

To tak jakbym ja powiedział że forumowe kobitki są do bani, bo wolą las rąk niż jedną porządną :D
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 21 sie 2008, 18:49

shaman pisze:
To tak jakbym ja powiedział że forumowe kobitki są do bani, bo wolą las rąk niż jedną porządną :D


ups ... przepraszam i doceniam shaman twoje poglady ... intuicja podpowiada mi, że mógłbyś być świetnym materiałem na kumpla <browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości