najfajniejszy związek na świecie?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 lip 2008, 23:05

Mysiorek pisze:Jakaś cisza, to może inaczej:
-jesteś tuż przed wynalezieniem koła
-jesteś tuż przed wynalezieniem zimnej fuzji

Albo cyklonu B. Albo brudnej bomby. Albo DDT. A może wirus? Nie każdy wynalazek pozytywnie życie zmienia.

Mysiorek pisze:A ilu znasz (%), którzy mówią: :)
A ilu, którzy nie chcieli, a potem są szczęśliwi że się zdarzyło? Że jednak nie zamordowali go?
Hmm...?

Zamordowali? Czy po prostu nigdy go nie było i mordować nie było trza? To jedno.
A drugie: prosta redukcja dysonansu. Nie można żyć w wiecznej nienawiści. Więc szuka się dobrego, zwykle się znajduje.
I znam takich, którzy starają się kochać, ale woleliby, żeby nie było. Smutno się patrzy.


I kocham faceta, nie jego geny. Nie jego kontynuację / innego człowieczka. Miłość do niego nie musi mi się przekładać na małego drugiego. Bo dlaczego?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2008, 23:13

pani_minister pisze:Zamordowali? Czy po prostu nigdy go nie było i mordować nie było trza? To jedno.

:| żartujesz?
pani_minister pisze:I znam takich, którzy starają się kochać, ale woleliby, żeby nie było. Smutno się patrzy.

Jakieś %?
pani_minister pisze:I kocham faceta, nie jego geny. Nie jego kontynuację / innego człowieczka. Miłość do niego nie musi mi się przekładać na małego drugiego. Bo dlaczego?

Czyli nie lubisz siebie?

Czemu związałas się z "jakimś" facetem? Bo Ci odpowiada? Co ci odpowiada? (retoryczne). To wyobraź sobie, że dziecko to Twój facet(czyli odpowiada) + Twoje wychowanie (czyli TYM bardziej odpowiada).
--> jak możesz to dziecko TYM BARDZIEJ nie kochać, miłować?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 lip 2008, 23:17

Mysiorek pisze:Jakieś %

Więcej niż 0 to już za dużo.
Nie wiem, nie przeliczałam nigdy.
Za dużo.

Twój facet(czyli odpowiada) + Twoje wychowanie

Mój facet, wyjątkowy, nie czuję potrzeby klonowania, zachwycam się jego unikalnością.
Po co mi drugi?
Poza tym dziecko to nie klon. Nawet jakbym chciała, nie wyjdzie kopia.

A moje wychowanie? Za leniwa / egoistyczna jestem. Nie chcę i nie chce mi się. Brak instynktu, brak zdroworozsądkowych argumentów. To po co, skąd wziąć potrzebę, jak nie ma?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2008, 23:27

pani_minister pisze:Więcej niż 0 to już za dużo.

Chcesz, czy nie, to i tak się dzieje. Niestety.
pani_minister pisze:Mój facet, wyjątkowy, nie czuję potrzeby klonowania, zachwycam się jego unikalnością.

I chcesz ten unikat "zniszczyć" (roztrwonić) za 50-60 lat tylko dla siebie? Chyba nie zasługuje na to :) A kopia (w tej działce) wychodzi ZAWSZE lepiej :)
pani_minister pisze:Nie chcę i nie chce mi się. Brak instynktu, brak zdroworozsądkowych argumentów.

Rozumiem. Ale Ty pewnie też. Nie ten czas, nie ten klimat... itd.
Spox - daj mi znać za 20 lat, czy już masz dzidzi, czy nie. No i czy jesteś zadowolona? (to na wypadek, jakbyśmy się nie mogli już spiknąć, tu). Oki?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
bum
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lip 2008, 07:25
Skąd: z 4 piętra
Płeć:

Postautor: bum » 24 lip 2008, 07:37

pani_minister pisze:To po co, skąd wziąć potrzebę, jak nie ma?


nie brać, w końcu nikt nie zmusza.
Ja mam tylko nadzieje, że bezdzietni będą płacić potrójne składki emerytalne <sam_nie_wiem>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2008, 09:38

Kanalia pisze:
Dlaczego dyskryminujesz miłość u osób, które nie chcą mieć dzieci? Co to jakiś gorszy gatunek? Nie-kobieta? Nie-człowiek, bo nie chce rodzić? Zastanów się. Podważasz miłość u bezdzietnych małżeństw/par. To jakaś paranoja jest.

tak gorszy ... /człowiek tak.... / kobieta - tylko z wygladu i anatomi !!
podwazam milosc tak gdzie dzieci miec mozna , a ich sie nie chce !
nie podwazam tam - gdzie dzieci sie chce , a ich miec nie mozna !!
Tak mysle... jakim trzeba byc strasznym egoista by nie chciec dzieci . ale to moje zdanie przekonaj mnie teraz do innego .


bum pisze:Ja mam tylko nadzieje, że bezdzietni będą płacić potrójne składki emerytalne <sam_nie_wiem>

dokladnie tak ! w niemczech z tego co wiem od dawna jest w tej kwesti inczej niz u nas.
tam sie kawalerem nie oplaca byc
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 09:40 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 24 lip 2008, 09:44

U nas jest juz ulga na dzieci i becikowe... . Tak wiec Ci bez dzieci placa wiecej. Poza tym i tak zwykle placa wiecej, bo sa bardziej zamozni. I tak naprawde utrzymuja caly system socjalny placacy na dzieci. Wiec spokojnie.

No i widzicie - spoleczenstwu dzieci sa potrzebne, ale spelnionemu zyciowo czlowiekowi czesto nie. Nie ma racjonalnego uzasadnienia do posiadania dzieci, ale przeciez to nie znaczy, ze nie nalezy ich miec. Jak juz sa, to wtedy dopiero nabiera to sensu. Dlatego wlasnie nadmierne myslenie o tym szkodzi :)
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 24 lip 2008, 09:49

I chcesz ten unikat "zniszczyć" (roztrwonić) za 50-60 lat tylko dla siebie?

I tak znikniemy i ślad po nas nie zostanie. Potomstwo to tylko iluzja reanimacji.

Spox - daj mi znać za 20 lat, czy już masz dzidzi, czy nie. No i czy jesteś zadowolona? (to na wypadek, jakbyśmy się nie mogli już spiknąć, tu). Oki?

Myślę, że za jakieś 15 już szanse na dzidzi spadać zaczną znacząco. I raczej będę zadowolona, bo w końcu wkurzanie się lat kilkanaście / dziesiąt w grę nie wchodzi :D

Ja mam tylko nadzieje, że bezdzietni będą płacić potrójne składki emerytalne

Hmmm... Składkę emerytalną płacisz na własnych i cudzych rodziców. Jak się ma do tego fakt, ilu przyszłych podatników spłodziłaś? Zresztą nie bój nic. I tak ZUS pod własnym ciężarem padnie za najdalej kilkanaście lat. A składki pójdą w kosmos.

BTW: skąd ten pęd, żeby ludzi o innym zdaniu ukarać, choćby dobierając się im do portfela?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 lip 2008, 10:42

powód jest prosty, Mysiorku. Lenistwo, głupi hedonizm i brak zdroworozsądkowego myślenia o przyszłości. Pochodzą trochę za X-lat pod islamskim batem, rzewnie zapłaczą.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 24 lip 2008, 21:10

Miltonia pisze:Nie ma racjonalnego uzasadnienia do posiadania dzieci, ale przeciez to nie znaczy, ze nie nalezy ich miec. Jak juz sa, to wtedy dopiero nabiera to sensu. Dlatego wlasnie nadmierne myslenie o tym szkodzi :)

Nic do dodania <poklony>
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2008, 09:26

nie ma też racjonalnego uzasadnienia posiadania zony meża
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 25 lip 2008, 16:36

Andrew pisze:nie ma też racjonalnego uzasadnienia posiadania zony meża

W tym wypadku akurat takowe jest. Jak masz ochotę to nie musisz biegać po mieście z wywieszonym ozorem wystarczy że weźmiesz połowę sprzed telewizora/z kuchni (nie potrzebne skreślić w zależności od płci) i jazda <banan>
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 lip 2008, 00:28

pani_minister pisze:Potomstwo to tylko iluzja reanimacji.

Nie. To wieczność. 8)
Miltonia pisze:No i widzicie - spoleczenstwu dzieci sa potrzebne, ale spelnionemu zyciowo czlowiekowi czesto nie.

Nie wiem o kim piszesz, ale ja nie znam takich ludzi. No chyba, że piszesz o stosunkowo młodych, którzy jeszcze gonią finansowego czy tam pozycjo-społecznego króliczka w wyścigu szczurków. Naprawdę znasz jakichkolwiek starców bezdzietnych, którzy by powiedzieli, że NIE żałują decyzji o NIE posiadaniu dzieci?
Andrew pisze:nie ma też racjonalnego uzasadnienia posiadania zony meża

<browar>
... bo dziwka wychodzi ZDECYDOWANIE taniej <aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 29 lip 2008, 00:37

Mysiorek pisze:Naprawdę znasz jakichkolwiek starców bezdzietnych, którzy by powiedzieli, że NIE żałują decyzji o NIE posiadaniu dzieci?

Tak. W moim otoczeniu sa to dwie osoby i znam je osobiscie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2008, 08:53

kłamią - dewianci - jesli nie - wiec nie dajmy dewiantów za przykłady .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Rafael
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 28 lip 2008, 21:55
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Rafael » 29 lip 2008, 11:31

Ja też nie chcę mieć dzieci i nie wynika to z jakiejś ideologii. Po prostu nie czuję takiej potrzeby i już. Ciekawe jest to, że na podobne wyznania wielu posiadaczy dzieci reaguje tak emocjonalnie. Zupełnie tak jakby czegoś nam zazdrościli. :) Wyluzujcie! Dzieci są potrzebne społeczeństwu ale to wcale nie oznacza, że stanie się tragedia, kiedy pewna grupa osób nie będzie ich mieć. Zbyt duży przyrost długoterminowo to nic dobrego, bo kraje mają ograniczony obszar i zasoby naturalne.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 lip 2008, 11:38

Taaaa, Ci z dziecmi sa szczegolnie napastliwi 8) Na zasadzie "ja mam pod gore, dlaczego Ty masz miec lepiej" :)

Andrew, nie mozesz zrozumiec, ze ktos moze myslec inaczej niz Ty? Przeciez nikt Ci nie zabrania miec dzieci i nie mowi, dzieci to zlo. Tylko po prostu, ze ten konkretny osobnik nie chce.

Jest uzasadnienie bycia z kims (mezem/zona). Dla mnie jest to przyjmenosc, bez skutkow ubocznych. Przy dzieciach nie moze mi sie znudzic, nie moge odejsc, nie moge sie "wypisac" z nich. Z meza moge sie wypisac kiedy zechce.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 29 lip 2008, 12:00

Niestety żyjemy w takim skostniałym mentalnie społeczeństwie, któremu wpojono pewne aksjomaty i w głowie się nie mieści, że ktoś ma czelność mieć inne zdanie. Społeczeństwo nie toleruje jednostek wyróżniających się (np bezdzietność z wyboru, życie na kocią łapę, mniejszościowe wyznania, o preferencjach seksualnych nie wspominając). Oczywiście ta agresja wobec wyróżniających się nie ma żadnych racjonalnych podstaw. Uwielbiam łamać takie schematy i z sadystyczną satysfakcją patrzeć na reakcję "większościowców": Ale jak to nie wierzysz w Boga? Jezusmaria, czemu nie planujesz ślubu? Boże, jak można nie chcieć mieć dzieci?
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 29 lip 2008, 21:52

Andrew pisze:dewianci

I kto to mowi...(z grzecznosci nie rozwine tej mysli) 8)

[ Dodano: 2008-07-29, 21:54 ]
Miltonia pisze:Andrew, nie mozesz zrozumiec, ze ktos moze myslec inaczej niz Ty?

Nie moze, toz to caly Andrew wlasnie [:D]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 lip 2008, 22:21

Miltonia pisze:Przy dzieciach nie moze mi sie znudzic, nie moge odejsc, nie moge sie "wypisac" z nich. Z meza moge sie wypisac kiedy zechce.

Czyli nie ufasz potencjalnemu mężowi, że będzie z Tobą do NIEWYPISANIA, do końca?

Bo z drugiej strony patrząc, to zaczynam rozumieć skąd zawsze (jeśli nie ma patologii) dzieci zostają przy kobietach - rzekłaś prawie definicję.
tarantula pisze:I

A Ty nie wal NIC nie wnoszącego (OT), tylko się wysil w reszcie na coś sensownego :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 29 lip 2008, 22:26

Mysiorek pisze:A Ty nie wal NIC nie wnoszącego (OT), tylko się wysil w reszcie na coś sensownego :)

Przyganial kociol garnkowi 8)
Nic z sensem tu nie walne bo...naleze do "dewiantow". Co sensownego tu mozna napisac?Kto chce miec niech ma, kto nie chce niech nie ma. Peace bracia i siostry a nie przepychanki.
Mysiorek pisze:Czyli nie ufasz potencjalnemu mężowi, że będzie z Tobą do NIEWYPISANIA, do końca?

Jasne ,ze nie ufam, sobie tez nie ufam. Zadnemu czlowiekowi sie nie ufa tak do "konca", bo czlek to tylko czlek i az czlek.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 29 lip 2008, 22:35

Miltonia pisze:Taaaa, Ci z dziecmi sa szczegolnie napastliwi 8) Na zasadzie "ja mam pod gore, dlaczego Ty masz miec lepiej" :)


zgadzam się. agresja w stosunku do osób nie chcących mieć dzieci i namawianie ich do jak najszybszego płodzenia potomstwa to pewnie właśnie coś na zasadzie "ja mam źle, to Ty też musisz". każdy powinien mieć prawo do wyboru i jak ktoś dzieci nie kocha, to przecież rozmnażać się nie musi. ale oczywiście tym, którzy bez dzieci nie wyobrażają sobie życia nie wystarcza posiadanie własnego potomstwa, muszą jeszcze "uszczęśliwiać" bezdzietnych na siłę i przekonywać o cudzie macierzyństwa, straszyć, no bo "kto ci na starość szklankę wody poda" albo wypominać egoizm i wygodnictwo.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2008, 08:43

Miltonia pisze:Taaaa, Ci z dziecmi sa szczegolnie napastliwi 8) Na zasadzie "ja mam pod gore, dlaczego Ty masz miec lepiej" :)

Andrew, nie mozesz zrozumiec, ze ktos moze myslec inaczej niz Ty? Przeciez nikt Ci nie zabrania miec dzieci i nie mowi, dzieci to zlo. Tylko po prostu, ze ten konkretny osobnik nie chce.
.

Ja mam pod górę ? <hahaha> kobieto cały czas chce Wam uswiadomic jak piekne jest posiadanie dzieci , a ty mi z tekstem, ze tacy co posiadają mają pod górkę ! skad takie zdanie u psychologa ?
Konkretny osobnik nie chce ...hmmm, ale meza chce ? [:D] no tak ...... wolno mu !
Brak chęci posiadania dzieci to egoizm - to nie podlega dyskusji , ale czlowiek kazdy jest egoistą nawet JA [:D] nie przeczę .
Andrew nie moze zroumiec - alez Andrew rozumie ! w przeciwienstwie do wielu co z kolei nie rozumie tego, iż konkretnie ja mam i zone i kochankę . Ja też..... wiem iż to nie ma sie czym chwalic i tu zaczyna byc widac roznice - ci co nie chcą miec dzieci nie widza tego co widziec powinni .


tarantula pisze:I kto to mowi...(z grzecznosci nie rozwine tej mysli) 8)


No dokladnie - mówi to dewiant !! bo nie podobają mi sie ustalenia wymyslone lata temu ...ba !! wieki - w których ja teraz musze zyć ! i sie do nich stosowac !! a posiadanie dzieci to juz inna bajka ...


Nola pisze: "ja mam źle, to Ty też musisz". każdy powinien mieć prawo do wyboru i jak ktoś dzieci nie kocha, to przecież rozmnażać się nie musi. .

trele morele !! jutro weseleee!! <aniolek> " zle miec" !? wybacz ale ukierunkowuję Cie na Twe szczescie od którego nie swiadomie uciekasz .
Prawo wyboru - chcesz mi powiedziec, iż w eleganckiej restauracji mozesz siasc obok mnie i zrec ! w dodatku łapami ? <hahaha>
Ostatnio zmieniony 30 lip 2008, 08:54 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 30 lip 2008, 10:07

Andrew pisze:Brak chęci posiadania dzieci to egoizm - to nie podlega dyskusji
Oczywiście, to egoizm, ale "dobry" egoizm, gdyż nikomu nic złego przez to się nie dzieje.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Tristram
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 lip 2007, 00:51
Skąd: DSOTM
Płeć:

Postautor: Tristram » 30 lip 2008, 10:29

Andrew pisze:Brak chęci posiadania dzieci to egoizm - to nie podlega dyskusji

To zależy, czy rozmawiamy tylko o takich, co to nie chcą mieć dzieci dla własnej wygody, czy też takich, co nie chcą, bo wiedzą, że ich mieć nie powinni <niewiem>.
Andrew pisze:Prawo wyboru - chcesz mi powiedziec, iż w eleganckiej restauracji mozesz siasc obok mnie i zrec ! w dodatku łapami ? <hahaha>

Jej prawo wyboru polega właśnie na tym, że ona wcale nie musi wchodzić do tej restauracji. Tak jak chodzenie do eleganckiej restauracji nie jest regułą, tak samo nie jest nią posiadanie potomstwa.
Lepiej wiedzieć, że się myśli, niż myśleć, że się wie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2008, 10:45

przekonaliscie mnie <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 lip 2008, 12:02

Zaq pisze:Oczywiście, to egoizm, ale "dobry" egoizm, gdyż nikomu nic złego przez to się nie dzieje.

Mnie się dzieje. Jak nie narobisz dzieciaków, to kto wypracuje mi emeryturę? <aniolek>
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 30 lip 2008, 13:01

shaman pisze:
Zaq pisze:Oczywiście, to egoizm, ale "dobry" egoizm, gdyż nikomu nic złego przez to się nie dzieje.

Mnie się dzieje. Jak nie narobisz dzieciaków, to kto wypracuje mi emeryturę? <aniolek>
Jakiś promil społeczeństwa bezdzietnego z wyboru nic nie zmieni.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 lip 2008, 15:27

Taa... jeśli to forum miałoby być miarodajnym [:D] to 80% społeczeństwa nie chce mieć dzieci <diabel>

[ Dodano: 2008-07-30, 15:38 ]
tarantula pisze:Kto chce miec niech ma, kto nie chce niech nie ma. Peace bracia i siostry a nie przepychanki.

A czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w przypadku narodzin Twojego dziecka to Twoje "nie chcę" zmieni się o 180 stopni?
Jesteś w stanie wyobrazić sobie coś takiego? Czy nie, bo nie.

I tak se jeszcze dodam, że najczęściej wątpliwości mieć czy nie mieć rodzą się tam, gdzie nie ma stabilizacji. Jeszcze lub już. I wystarczy tylko brak jednej.
Ale tu hameryki nie odkryłem.

A przepychanki są fajne ;DD
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 30 lip 2008, 15:48

Tristram pisze:To zależy, czy rozmawiamy tylko o takich, co to nie chcą mieć dzieci dla własnej wygody


a jeśli nie chcą mieć z wygody to co, są jakimiś potworami od razu? nie godzi się przyznać do tego, że chce się żyć wygodnie? :>
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 436 gości