dylemat i to powazny

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

dylemat i to powazny

Postautor: christopulos » 06 lip 2008, 18:55

czesc wszystkim

chcialbym opisac swoja sytuacje i poprosic o pomoc
sprawa wyglada tak - od pewnego czasu spotykam sie z pewna dziewczyna, bardzo mi podoba sie i chcialbym zeby wyszlo z tego cos wiecej; ona tez lubi spotykac sie ze mna, w sumie jest ok, choc na razie jeszcze nie jestesmy razem; w sumie wszystko byloby w porzadku, lecz niestety jest pewne "ale"
ona miala juz chlopaka, z ktorym byla 2 lata, w lutym tego roku rozstali sie; jej byly chlopak to moj przyjaciel :/ i na tym polega ten problem - nie wiem, co w tej sytuacji mam robic :/ rozmawialem z nim o tym dwa razy - za pierwszym razem powiedzial, ze nie ma nic przeciwko temu, bo teraz jest z kims innym, ale juz za drygim razem powiedzial, ze czuje sie z tego powodu, ze zlamalem niepisana regule itp.
chcialbym napisac, ze kiedy byli razem nie kombinowalem z nia na boku, tak na prawde przez 2 lata widzialem ja z 3 razy; czasami prosila, zebym w czyms jej pomogl i to wszystko;
po 3 miesiacach od rozstania z bylym wyslalem jej sms-a typu "jak sie czujesz, co ciekawego porabiasz itp."; dwa tygodnie pozniej wyslalem jej drugiego sms-a, zaczelismy rozmawiac, zaprosilem ja na miasto i tak to sie potoczylo
z jednej strony czuje sie jakbym byl miedzy mlotem a kowadlem, czasami mam poczucie, ze robie cos zlego, ale z drugiej ona mi po prostu podoba sie.... kilka nocy z tego powodu juz zarwalem, rozmawialem z kilkoma osobami, lecz kazda z nich ma inne zdanie na ten temat - czesc mowi odpusc sobie, czesc mowi sprobuj...
moze ktos dorzuci jakies swoje przemyslenia na ten temat? z gory dziekuje i pozdrawiam :)
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 06 lip 2008, 19:05

Chłopie to ważne jest co inni mówią ?? weź ty sobie daj spokój lepiej z takim podejściem. Niezguła i tyle.
Stormy

Postautor: Stormy » 06 lip 2008, 19:16

FrankFarmer pisze:Chłopie to ważne jest co inni mówią ??
tu nie chodzi o to co ludzie powiedza a raczej o samopoczucie przejaciela. moim zdaniem powinienes sprobowac, skoro twoj kumpel ma juz kogos, to coz.. rozstali sie ich decyzja, niech nie bedzie wiec psem ogrodnika :) wiadomo ze dziwna sytuacja ale zycie plynie dalej
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 06 lip 2008, 19:27

zapomnialem w sumie jeszcze napisac o tym, ze co najmniej raz ja zdradzil :/
wiem o tym, bo sam mi chwalil sie o tym
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 06 lip 2008, 19:49

christopulos pisze:rozmawialem z nim o tym dwa razy - za pierwszym razem powiedzial, ze nie ma nic przeciwko temu, bo teraz jest z kims innym, ale juz za drygim razem powiedzial, ze czuje sie z tego powodu, ze zlamalem niepisana regule itp.

Pies ogrodnika z tego przyjaciela.
Nie gadaj z nim, po prostu mu powiedz ze oni sie rozstali i ona ma prawo miec kogo tylko zechce. A Ty jesli uwazasz ze to "to"to probuj. I nie patrz na innych.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lip 2008, 19:56

christopulos pisze:ej byly chlopak to moj przyjaciel :/ i na tym polega ten problem - nie wiem, co w tej sytuacji mam robic :/

Jeśli nic ich już nie łączy to staraj się o tę dziewczynę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 lip 2008, 20:40

Definitywnie. Nie zauważaj sztucznej przeszkody, jaką stara się wykreować ów przyjaciel. Jeśli naprawdę on już do niej niczego nie czuje.
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 06 lip 2008, 21:06

raczej juz nic do niej nie czuje, z tego co sobie przypominam to raz bardzo zle sie o niej wyrazal, ona z reszta tez mowila, ze pozwalal sobie w jej obecnosci na takie rzeczy, o ktorych wiekszosc z nas nie pomyslalaby
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2008, 21:30

Jesli chodzi o dylemat moralny to go nie ma. Chyba ze ona z nim zerwala. Wowczas nie powinienes.
ale tak w ogole to brac uzywana dizewczyne po koledze? No litosci...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lip 2008, 21:32

Być może z ta dziewczyna wyjdzie Ci bardzo udany związek, być może skończy sie zanim się tak naprawdę zacznie. Tego sie nie dowiesz jeśli nie spróbujesz.
A przyjaciel. Jeśli jest przyjacielem to zrozumie, w końcu powinno mu zależeć na dobru i szczęściu przyjaciela. Jeśli go przez to stracisz, to znaczy d** nie przyjaciel, a chyba lepiej sie o tym dowiedzieć w takiej sytuacji niż kiedy będzie naprawdę potrzebny i sie wypnie
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 06 lip 2008, 21:47

Maverick pisze:Jesli chodzi o dylemat moralny to go nie ma. Chyba ze ona z nim zerwala. Wowczas nie powinienes.
ale tak w ogole to brac uzywana dizewczyne po koledze? No litosci...


nie bede obwijac w bawelne, bo spodobala sie mi i tyle
ale dopiero po tym jak sie rozstali - nie z mojej winy
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2008, 21:50

Powiem Ci tak. Jezeli rzucialby mnie dizewczyna na ktorej by mi zalezlao a moj znajomy wiedzac o wszystkim by z nia zaczal krecic bylby u mnie skonczony. Jezeli to ja bym ja rzucil, mialbym satysfakcje z tego ze ktos bierze uzywane dziewczyny po mnie ;)

Wszystko.
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 06 lip 2008, 21:52

no coz, on chyba mysli podobnie
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 06 lip 2008, 21:55

musisz pogodzic sie z tym ze przyjaciel moze Cie odrzucic jelsi z nia sie zwiazesz..z drugiej strony co to za przyjaciel ktory tego nie rozumie ze CI zalezy na dziewczynie..nie wazne ze byli kiedys razem..on po niej mial dziewczyne i wtedy twierdzil ze nie ma nic wobec tego..takze moze przemawia teraz przez niego zazdrosc o nia? jesli jest naprawde Twoim przyjacielem zrozumie to i zaakceptuje..grunt ze nie zarywales do niej gdy oni byli razem....moje zdanie? sprobuj..sprawdzisz czy mailes nosa co do niej..a po 2 dowiesz sie czy Twoj przyjaciel naprawde jest Twoim przyjacielem:)
-będę brał Cie!
-gdzie?
-w aucie!
-mnie?
- Cie..
-niee
-ehe!!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lip 2008, 21:55

ale tak w ogole to brac uzywana dizewczyne po koledze? No litosci...

a używana przez obcych ??
Koledzy jakoś bardziej zużywają ??
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 06 lip 2008, 21:59

dla mnie cala ta sytuacja jest trudna, bo trzeba zaryzykowac i ewentualnie cos stracic, ale tak juz jest, ze nie mozna miec wszystkiego
zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieje ze cos fajnego :) jesli nie uda sie - no trudno, takie jest zycie, zaciska sie zeby i idzie sie dalej
PS. to nie jest problem gimnazjalistow (z calym dla nich szacunkiem), tylko ludzi konczacych studia, zeby nie bylo :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2008, 22:16

Dzindzer pisze:a używana przez obcych
Koledzy jakoś bardziej zużywają
Nie o to chodzi. Ciezko to wyjasnic. To jak branie odpadkow.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 06 lip 2008, 22:17

Maverick pisze:Jezeli rzucialby mnie dizewczyna na ktorej by mi zalezlao a moj znajomy wiedzac o wszystkim by z nia zaczal krecic bylby u mnie skonczony.

Nie no, nie chodzi nawet o bycie skończonym, ale po prostu byłby niesmak, może smród, no ludzka rzecz.
Dzindzer pisze:a używana przez obcych
Koledzy jakoś bardziej zużywają

Tu chodzi o zasade "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal". proste.

Autorowi w 20% zależy na niej a w 80% co powiedzą/doradzą inni. Taka prawda.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2008, 22:21 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2008, 22:21

Niech autor sobie pomysli jakie korzysci moze miec. Bedzie mogl ze znajomym rozmwiac o tym jak ona dobrze jeczy i loda robi. Nie ma to jak rozmowa przy piwku.

I dlatego wlasnie w takie akcje sie nikt normalny nie bawi.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 lip 2008, 00:19

Maverick pisze:I dlatego wlasnie w takie akcje sie nikt normalny nie bawi.

Normalność jest nudna :)
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 01:00

Maverick pisze:Dzindzer napisał/a:
a używana przez obcych
Koledzy jakoś bardziej zużywają
Nie o to chodzi. Ciezko to wyjasnic. To jak branie odpadkow.

to znaczy jak dla mnie ze masz jakies problemy ze soba. kobiety nsie nie ocenia po tym czy dymal ja kolega. tym bardziej po rozsrttaniu. odpadek - rozumiem jesli dymalo ja pol miasta, ty razem z kumplem itp itd.
shaman pisze:Maverick napisał/a:
I dlatego wlasnie w takie akcje sie nikt normalny nie bawi.

Normalność jest nudna :)

podpisuje sie obiema lapkani

ps: prosze o uwzgldnienie faktu ze moje wypowiedzi nie musza byc logiczne w tej chwili bo sie spilam
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 07 lip 2008, 08:19

FrankFarmer pisze: Autorowi w 20% zależy na niej a w 80% co powiedzą/doradzą inni. Taka prawda.


nie zgodze sie z tym - na pewno jest wiecej niz 20% :) a na powaznie to bardzo mi na niej zalezy

to nie jest tak, ze moje otoczenie w zwiazku z ta sprawa musi miec dobre samopoczucie, bo te otoczenie wycielo mi kilka brzydkich walkow, wiec nie bede kolejny raz udawal grzecznego i potulnego, czy osoby, która reaguje tak jak ono sobie zazyczy

z drugiej strony jest to niezreczna sytuacja, kazdy to przyzna i tak jak wiele jest osob, tak wiele bedzie opinii na ten temat

rozumiem ze Maverick i FrankFarmer uwazaja, ze nie powinienem tak postepowac, ok rozumiem i szanuje wasze zdanie, ale trudno tez zrezygnowac z tego co moze byc, tym bardziej, ze wczesniej jakos wielkiego szczescia w relacjach z kobietami nie mialem, a razem spedzilismy troszke czasu i bylo dosyc sympatycznie

a na koniec - mysle, ze slowa "uzywana/uzywany" w tym kontekscie nie pasuja, i to zdecydowanie
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 08:21 przez christopulos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
avell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lip 2008, 15:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: avell » 07 lip 2008, 09:33

Próbuj. Przyjaciel się zgodził. Potem miał lekką emodramę i to odwołał. Jego strata, powiedział a to niech się liczy z b. Tyle.
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 07 lip 2008, 10:54

Maverick pisze:
Dzindzer pisze:a używana przez obcych
Koledzy jakoś bardziej zużywają
Nie o to chodzi. Ciezko to wyjasnic. To jak branie odpadkow.

Czyli co tylko czystej krwi dziewica? (bez sensu), ale ktos pare postow wyzej juz madrze napisal. A wlasnie mam pytanie skad takie rzeczy sie wie ewentualnie? ;p

Ja tam uwazam, ze nie ma sie czym przejmowac, z przyjacielem nie bedziesz kiedys w przyszlosci zakladac rodziny chyba nie? (Chyba ze jestes innej orientacji ;)) Jedyny problem to to czy ci przeszkadza tak na prawde to ze z nim byla i bedziesz o tym myslal ;p
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 10:57 przez Xavi, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2008, 10:58

Maverick pisze:Bedzie mogl ze znajomym rozmwiac o tym jak ona dobrze jeczy i loda robi. Nie ma to jak rozmowa przy piwku.

A czy Ty ze znajomymi przy piwie omawiacie jęki swoich kobiet ??
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 07 lip 2008, 11:30

Co do głównego wątku powiem tak spróbuj, kolega się zgodził potem miał chyba żal i chciał to odwołać, jego strata

A co do samej dziewczyny to czemu zakładacie od razu że musiała spać z tym kumplem??
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 07 lip 2008, 11:40

Samurai pisze:A co do samej dziewczyny to czemu zakładacie od razu że musiała spać z tym kumplem??

Dlatego ze byla z nim 2 lata?
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 11:40 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 11:41

A co do samej dziewczyny to czemu zakładacie od razu że musiała spać z tym kumplem??

bo jesli byli troche ze soba to przewaznie ludzie ze soba spia. choc jak dla mnie nie ma to znaczenia. autor powinien sprobowac i tyle
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 07 lip 2008, 11:44

Dlatego ze byla z nim 2 lata?

Wiesz życie jest pełne niespodzianek :PP
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 07 lip 2008, 11:51

Samurai pisze:
Dlatego ze byla z nim 2 lata?

Wiesz życie jest pełne niespodzianek :PP

No tak, nigdy nie wiadomo, moze to taka co dopiero po slubie to ok ;p Ale nie wiem czy dzisiaj duzo takich osob zostalo? Wiec prawdopodobienstwo jest raczej w 2ga strone ;p
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 11:53 przez Xavi, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości