Co robić! Ach Ci mężczyźni:(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Monika201
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2008, 15:06
Skąd: Kraków
Płeć:

Co robić! Ach Ci mężczyźni:(

Postautor: Monika201 » 04 lip 2008, 15:32

Mam mały problem, podoba mi sie pewien chłopak, rozmawiamy ze sobą czasem na gg, spotkaliśmy sie raz na imprezie i zaiskrzyło, on zagaduje do mnie na gg tak co dwa dni mniej wiecej...Ale jest jeden problem, koleś ma laske, a twierdzi, ze jest wolny, a to nic powaznego ta dziewczyna... Jednak fotki z nia ma na pewnym portalu... Drugi problem polega na tym, ze oboje wyjezdzamy on na wakacje, a ja na okres 3 miesiecy po wakacjach... dlatego nie bedzie nas pol roku... jednak on ciagle cos bajeruje i twierdzi, ze jak wrocimy to musimy sie zobaczyc.... co robic ?? oddzywac sie tez czasem do niego, zeby utrzymac ta znajomosc?? czy dać sobie kompletnie spokoj i czekac na jego kroki ??
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 lip 2008, 16:43

Zalatuje amatorszczyzną ^^
Daj se spokój z facetami, którszy co innego mówią a co innego robią.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 lip 2008, 16:52

Monika201 pisze:oddzywac sie tez czasem do niego, zeby utrzymac ta znajomosc?? czy dać sobie kompletnie spokoj i czekac na jego kroki

Jedno nie wyklucza drugiego, jeśli zastosowane z umiarem.
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 17:46

a czy znajomosc to zawsze ma sie konczyc wielka miloscia?
ma dziewczyne - twoja decyzja czy rozwalasz czyjs zwiazek - a to ze mowi ze jest z nia i to nic waznego... kiedys jak juz bedziesz w skowronkach ześ z nim i zakochana itp itd on powie tak o tobie innej. Strzeż sie.........

zreszta pol roku to duzo czasu - on pewnie zdazy zapomniec ze cie zna, albo ze flirtowal a po drodze znajdzie se jesczze 3 na pocieche.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 04 lip 2008, 23:17

Bash pisze:Zalatuje amatorszczyzną ^^

Podstawówką też :)
Monika201 pisze:musimy

Bo?
Monika201 pisze:czy dać sobie kompletnie spoko

Dać sobie kompletnie spokój z chłopakami, no, na jakiś czas :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 05 lip 2008, 13:15

Nic nie zaczynac teraz. Sms raz na miesiac. Za pół roku sama zobaczysz czy jeszcze ci sie bedzie chciało. Skup sie teraz na wyjezdzie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 06 lip 2008, 13:45

Monika201 pisze:Ale jest jeden problem, koleś ma laske, a twierdzi, ze jest wolny, a to nic powaznego ta dziewczyna... Jednak fotki z nia ma na pewnym portalu...

Zachowaj ostrożność. Jeśli z tamtą kobieta to nic powaznego, to z Tobą może być podobnie i możesz być następną do kolekcji. Jeśli uważasz, że możesz się zaangażować, to wrzuć na luz i nie podejmuj żadnych powaznych decyzji, bo możesz poczuć się później wykorzystana. Jeśli nie, to kokietuj, flirtuj i zbieraj tego owoce.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Kaya
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2008, 20:42
Skąd: K.
Płeć:

Postautor: Kaya » 15 lip 2008, 20:46

Monika201, mówisz, że coś zaiskrzyło, ale czy to znaczy, że jesteście na dobrej drodze do bycia ze sobą, a nawet spotykania się ?
Znasz go w ogóle ?

Jak na razie to tylko widać, że chłopak nie jest szczery w stosunku do swojej dziewczyny.
Albo i jest, tylko potrzebuje Ciebie, żeby ot tak się zabawić.

Bądź ostrożna i zobacz jak sytuacja dalej się potoczy,
Awatar użytkownika
Monika201
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2008, 15:06
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Monika201 » 16 lip 2008, 12:29

Szkoda gadać, pisze do mnie na gg średnio co drugi dzień, ale ja nie nabieram się tak łatwo na jego miłe słówka i bajerke, a to mu wychodzi doskonale, pisze mi o swoich planach w związku ze mną po naszych powrotach, ale laske ma i to z tego co mi wiadomo chyba poleciał z nia do tej Irlandii.. narazie sie nie oddzywa odkąd poleciał, więc oleje kolesia, po powrocie pewnie będzie chciał się umawiać ostro ze mną... Ale co to za traktowanie?
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 16 lip 2008, 13:04

Może się nie odzywa bo nie ma internetu, albo mu szkoda na telefon (drogo trochę ;p), ale ja na twoim miejscu dał bym sobie spokój ;p po co masz pół roku marnować? Może w między czasie spotkasz kogoś innego wartego uwagi, a jak wróci to się okaże, czy jeszcze go pamiętasz czy nie ;p
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 lip 2008, 07:22

Monika201 pisze:Ale jest jeden problem, koleś ma laske, a twierdzi, ze jest wolny, a to nic powaznego ta dziewczyna... J

A pomyśl, chciałabyś, żeby facet będąc z Tobą, rozpowiadał, że jest wolny?
Pewnie chce podbudować swoją męskość, bo ma jakieś kompleksy. A lekiem na to ma być mały romansik na boku.

Myślisz, że gdyby Ją zostawił dla Ciebie, tak hipotetycznie, to na pewno tak by się nie zachowywał wobec Ciebie? Ludzie się zmieniają, ale baza pozostaje w nienaruszonym stanie. Może się tylko lekko zmodyfikować.

Jeśli chcesz w tym wszystkim zachować twarz i nie dać się zeszmacić, nie zawracaj sobie głowy.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
buttefly2
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2008, 21:45
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: buttefly2 » 21 lip 2008, 19:39

jak teraz kłamie to będzie to robił zawsze...bądz ostrozna albo najlepiej odpuść go sobie! jest tylu facetów:)
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 22 lip 2008, 18:28

Może nawet on coś do Ciebie czuje. Może się mota pomiędzy Tobą a nią. Jedno jest pewne koleś nie ma na tyle odwago żeby mimo wszystko się z nią rozstać. Czy warto czekać? Jak na mój gust nie. Lepiej spóbuj odciąć się od tej sytuacji i olej go, tym bardziej, że teraz skoro on siedzi będzie Ci łatwiej.
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości