czego on chce ??????

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

katia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2008, 20:31
Skąd: polska
Płeć:

czego on chce ??????

Postautor: katia » 17 lut 2008, 20:45

tak jestem tutaj pierwszy raz i tak zapewne to jakis akt desperacji ale niech bedzie jezeli pomoze mi rozwiazac syt zaczne od tego ze problem oczywiscie damsko-meski
kilka miesiecy temu poznalam pewnego mezczyzne nazwe go tak poniewaz ma 26 lat ja25 wiec dorosli z nas juz ludzie od pocztaku znajomosci cos zaiskrzylo zaczelismy spedzac duzo czasu razem poczawszy od wychodzenia do sklepu skonczywszy na imprezach gdzie kilkakrotnie zdarzylo sie nam sie pokryjomu przed znjaomymi poswirowac ale uprzedzam ze bez sexu doszlo do rozmowy wreszcie bo ile czasu mozna sie krecic wokol siebie po ktorej on sie dowiedzial odemnie ze chcialbym z nim byc ale nie uzyskalam tego samego od niego jedynie to ze on cale dotychczasowe zycie jest sam (nie byl nigdy w zwiazku z kobieta),inie planuje bycia narazie z nikim bo mu dobrze tak jak jest i nie chce nic zmieniac dodatkowo twierdzi ze egzemplarz na faceta z niego beznadziejny samotnosc z wyboru??strach ??? moze kompleksy??? ale co ja mam zrobic w takim wypadku
katia

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości