Pierwsza milosc vs. Dorosly(?) zwiazek

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Pierwsza milosc vs. Dorosly(?) zwiazek

Postautor: joj_sport87 » 06 lis 2007, 11:54

Jestem moi mili ciekawy jakie macie poglady, wlasne doswiadczenia na ten temat.
Chodzi mi o to, ze gdy czlowiek zakocha sie po raz pierwszy w zyciu tak naprawde, i trwa w zwiazku przez dluzszy czas z osoba, ktora kocha jego emocje sa calkiem inne niz w pozniejszych zwiazkach.
Jestem ciekawy jakie macie opinie na ten temat. Czy w pozniejszych zwiazkach, gdy sie czlowiek zakocha, jego uczucia sa nieco inne, bardziej dorosle? Jest wtedy bardziej zdystansowany, ostrozny itd....? Czy to tylko moje spostrzezenia?

Jesli temat byl to sorry, ale mam nadzieje, ze jeszcze nikt takich rozwazan na ten temat nie mial i bedziecie mogli sie wypowiedziec :) Mam nadzieje, ze kazdy rozumie o co mi chodzi, chocby w 80% :>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 06 lis 2007, 12:12

To zależy ile ten pierwszy związek trwał, podobno pierwszej miłości się nigdy nie zapomina, ktoś powiedział kiedyś chyba"że w życiu kocha się tylko raz" i jak tak mam
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 lis 2007, 12:35

kml pisze:ktoś powiedział kiedyś chyba"że w życiu kocha się tylko raz" i jak tak mam

a umarłeś już, żeby to kategorycznie stwierdzić?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2007, 16:26

W kazdym zwiazku sie kocha inaczej, na miare swoich mozliwosci. Najwieksza roznica wiadomo, ze jest miedzy pierwszym i ostatnim. Zmieniamy sie my, dojrzewamy, swoje przezywamy, uczymy sie to i uczucia tez nie sa takie same. Myslalam, ze to oczywiste :|
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 lis 2007, 17:52

joj_sport87 pisze:ale mam nadzieje, ze jeszcze nikt takich rozwazan na ten temat nie mial

Płonne. Jak większość.
Polecam ten topik jako jeden z ciekawszych:

http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... p?p=322445

I zamykam.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości