Nieszczęście w szczęściu

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ciepły kapeć?
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:12
Skąd: warszawa
Płeć:

Nieszczęście w szczęściu

Postautor: ciepły kapeć? » 21 wrz 2007, 22:37

Jestem żonaty. Mamy dwoje dzieci. Kocham moją żonę. Czy to wystarczy do szczęścia?
W czym rzecz? Moja żona do niedawna była kurką domową, matką-polką z widoczną nadwagą, która nie miała w ogóle ochoty na seks. Ja jestem facetem, który zawsze bardzo uczestniczył w życiu rodzinnym, jestem bardzo zaangażowanym tatusiem, ale byłem jednocześnie nieszczęśliwy jako mąż i kochanek. Chciałem od życia dużo więcej niż beznamiętny seks (ze strony partnerki) raz na miesiąc i to po dość skomplikowanych zabiegach. Byłem prawie pewien, że żona kogoś ma.
Myliłem się. Po zmianie metody antykoncepcji (z pigułek na wkładkę) moja kurka domowa nagle stała się boginią seksu! Mało tego. Po pewnym czasie zaczęła sie intensywnie odchudzać (straciła ponad 20 kg!) i jest baaaaardzo przystojną i nader seksowną kobietą. Szaleję za nią. mam wrażenie, jakbym przeżywał romans z piękną i seksowną kobietą, ale bez wyrzutów sumienia, bo nie zdradzam żony! Czy to szczęście?
No i tu napotykam na problem, z którym nie daję sobie rady. Teraz ja jestem ciepłym kapciem. Siedzę sam w domu z dziećmi, kiedy ona regularnie chodzi na imprezy, na których faceci się nią bardzo interesują i, co tu dużo mówić, wyrywają. Ma nawet przyjaciela faceta, kolegę z pracy. Coraz więcej domowych obowiązków domowych spada na mnie. Jestem bardzo wyrozumiały i z radością ułatwiam jej wiele spraw, żeby mogła się bawić, być po prostu szczęśliwa. Przyznaję, jestem jednak bardzo zazdrosny. Walczę z tym uczuciem, bo jej ufam. Ale, może jestem jednak nierozważny, może pcham ją w ramiona innych facetów. Szczególnie, że moja żona jest raczej z natury poligamistką, z czym jak na razie skutecznie walczy. Boję się. Boję się, że starając się być dla niej kochanym mężem, tak naprawdę podcinam gałąź, na której siedzę.
Ciekawy jestem Waszych opinii.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2007, 00:23 przez ciepły kapeć?, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 21 wrz 2007, 23:03

witaj ciepły kapciu?, nie dorosłeś niestety do roli macho. i w pewnym sensie dawna rola ci odpowiadała. bo było to wygodne. by stanąć na wysokości zadania musisz podrapać się po jajkach, wziąć maczugę i zapolować na własną kurkę domową. co ci przeszkadza by iść na taką imprezę? nawet nie mówiąc nic żonie? zmienić coś w sobie? kupić nowy zapach? powiem krótko - RUSZ DU.PĘ ALBO SZYKUJ MIEJSCE NA POROŻE !!
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
ciepły kapeć?
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:12
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: ciepły kapeć? » 21 wrz 2007, 23:28

Wiesz, absolutnie dawna rola mi nie odpowiadała. Masz jednak rację, że muszę nadążyć. Na poroże nie ma mowy! A co damska część "widowni" na mój post?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 wrz 2007, 00:23

ciepły kapeć? pisze:A co damska część "widowni" na mój post?

Mnie troszkę zatkało, bo niby mamy tutaj miłość (nie ma miłości bez wolności), ale tak nie do końca, bo Ty jesteś rozżalony. Może Ty też zajmij się czymś?
Przy okazji - Twoja żona zawsze chodzi sama na te imprezy, jeśli tak, to dlaczego nie możecie nieraz pójść tam razem?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 wrz 2007, 01:12

skoro zona zadbala o swoja atrakcyjnosc moze zrobisz to samo?
zreszta jestescie malzenstwem, nie wiem, jak dla mnie seksowny wyglad i zwracanie uwgai facetow to jedno, a zdrada to drugie. no ale jak piszesz ze jest poligamistka... byla od zawsze czy stala sie teraz?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Machiaveli
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 14 cze 2007, 10:58
Skąd: St. Petersburg
Płeć:

Postautor: Machiaveli » 22 wrz 2007, 03:00

Moim zdaniem - oddalacie się od siebie. Ona skręca z drogi, którą przyrzekaliście w imię Boga przemierzać wspólnie. Nie czujesz jak ucieka Ci czas? Nie czujesz, że kochasz ją jeszcze mocniej? Na pewno to czujesz. A zatem zrób "to" jeszcze lepiej. I nie zapominaj, że nikt oprócz Ciebie nie zrobi tego lepiej. Pokaż kto tu rządzi. Ogarnij się.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 wrz 2007, 03:23

Machiaveli pisze: Ona skręca z drogi, którą przyrzekaliście w imię Boga przemierzać wspólnie

podaruj sobie tego boga, tego sie nie da czytac <pijak>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 wrz 2007, 12:28

ciepły kapeć? pisze:Szczególnie, że moja żona jest raczej z natury poligamistką, z czym jak na razie skutecznie walczy

To mi też jakoś nie pasuje w tym wszystkim <hmm> Czyżby prowokacja? :|
Ale ok - jeśli jest taka z natury, to była taka zawsze, kurcze <pijak>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 22 wrz 2007, 12:44

Mia pisze:
Machiaveli pisze: Ona skręca z drogi, którą przyrzekaliście w imię Boga przemierzać wspólnie

podaruj sobie tego boga, tego sie nie da czytac <pijak>

Ale tym wyjątkowo razem chłopak ma rację :P

Autor tematu powinien się ogarnąć i przestać być "ciepłym kapciem".
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 wrz 2007, 13:35

Machiaveli pisze: Ona skręca z drogi, którą przyrzekaliście w imię Boga przemierzać wspólnie.

Facet, skąd Ty się urwałeś? :>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 wrz 2007, 14:09

Mona pisze:To mi też jakoś nie pasuje w tym wszystkim Czyżby prowokacja?
Ale ok - jeśli jest taka z natury, to była taka zawsze, kurcze

no wlasnie :/
nie wybralabym sobie poligamisty na meza :>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 22 wrz 2007, 14:18

no a moim zdaniem, powinieneś wybrac sie z zoną na impreze... no i jeszcze proponuje rozmowe.. myśle jeszce ze od tego siedzenia w domu i zajmowania sie dziecmi twojej zonce nalezy sie cos od zycia.. ale mozecie oboje z tego korzystac bawic sie itp sprobuj z nia porozmawiac o tym co piszesz na forum.. moim zdaniem warto..
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 23 wrz 2007, 12:49

Idź z żoną na imprezę , jeżeli widzisz , że jakiś facet stara się ją poderwać , to podejdź i obejmij swoją kobietę i dołącz sie do rozmowy -> po sprawie ... facet zrozumie ,że ma sobie dać spokój <pijak>
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 23 wrz 2007, 22:02

_Marcin_ pisze:Idź z żoną na imprezę , jeżeli widzisz , że jakiś facet stara się ją poderwać , to podejdź i obejmij swoją kobietę i dołącz sie do rozmowy -> po sprawie ... facet zrozumie ,że ma sobie dać spokój <pijak>


no no tak trzeba widocznie zrobić, ja mysle ze zna otrzebowala oddechu od pielegnowania na okraglo rodzinki, oczywiscie powinna sie piekowac ale tez sie kbiecie cos od zycia nalezy ale to nie znaczy ze ty masz siedziec sam w domu idz pobaw sie z zona przypomnijcie sobie mlode lata hhi ze tak to nazwe poadajcie szczerze pokaz innym ze to toja zonka :))) pozdro dzialaj chłopie
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Nieszczęście w szczęściu

Postautor: Andrew » 24 wrz 2007, 08:29

ciepły kapeć? pisze:J
No i tu napotykam na problem, z którym nie daję sobie rady. Teraz ja jestem ciepłym kapciem. Siedzę sam w domu z dziećmi, kiedy ona regularnie chodzi na imprezy, na których faceci się nią bardzo interesują i, co tu dużo mówić, wyrywają. Ma nawet przyjaciela faceta, kolegę z pracy. Coraz więcej domowych obowiązków domowych spada na mnie. Jestem bardzo wyrozumiały i z radością ułatwiam jej wiele spraw, żeby mogła się bawić, być po prostu szczęśliwa. Przyznaję, jestem jednak bardzo zazdrosny. Walczę z tym uczuciem, bo jej ufam. Ale, może jestem jednak nierozważny, może pcham ją w ramiona innych facetów. Szczególnie, że moja żona jest raczej z natury poligamistką, z czym jak na razie skutecznie walczy. Boję się. Boję się, że starając się być dla niej kochanym mężem, tak naprawdę podcinam gałąź, na której siedzę.
Ciekawy jestem Waszych opinii.


Bawic sie mogła ? :> byc przy tym szczesliwa ? :> To samo bycie z Tobą szczescia jej nie odstarczy ? :|
Powiem tak ... niech no sie zjawi facet podobny do mnie obok niej , a predzej czy puzniej bedziesz mial rogi , nie ma bowiem kobiet nie do zdobycia !! NIE MA szczegulnie iż piszesz , ze stala sie demonem sexu ! a komfort psychiczny zapewnia jej owa wkładka dopochwowa ! .Co staje jej na przeszkodzie zatem by zaszalec ? tylko wiernosc Tobie , reszty juz sie wyzbyła !
Pozwalaj dalej - a wczesniej czy później bedziesz tego załował .
Oczywiscie zabraniac to nie sposób ! inaczej trzeba było rozegrac tą partie od poczatku , ale zaczoles tak .... jak sie to skonczy ? czas pokaze , moze bedzie dobrze . <browar>

[ Dodano: 2007-09-24, 08:31 ]
desire86 pisze: myśle jeszce ze od tego siedzenia w domu i zajmowania sie dziecmi twojej zonce nalezy sie cos od zycia.. .


co sie nalezy od zycia !! sprecyzuj !! bo albo ktoś coś nie rozumie , albo ja jestem dziwny , zakoncze ten watek tak
'NIC SIE JEJ OD ZYCIA NIE NALEZY !! nie w tej konkretnej sprawie , ale zrozumieją mnie zapewne tylko zamezni , zonaci . <aniolek>
ciepły kapeć?
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:12
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: ciepły kapeć? » 24 wrz 2007, 10:23

Dzięki za komentarze i porady. Tak jak to zwykle bywa, taki krótki post na forum nie opisze całego szerokiego kontekstu. Mimo to kilka rzeczy ujęliście trafnie. Teraz ja się potłumaczę. Między mną a żoną jest szczególnie ostatnio rewelacyjnie, a w łóżku jak nigdy dotąd - odlot! Z tym jej chodzeniem na imprezy sprawa nie jest prosta. Otóż ona ma swoje przyjaciółki, z którymi imprezuje i czasem my mężowie dołączamy do nich i jest git. Niemniej, zwykle one chodzą same, bo z nami mężami bawią się inaczej, nie do końca się mogą wyluzować, bo muszą się również nami zajmować. To tak jak typowe męskie imprezy z kumplami, na które żony nie zabieram. Ona to rozumie i ja też. Zresztą bardzo dużo o tym wszystkim szczerze rozmawiamy. A poza tym, to ktoś musi zostawać z dziećmi na noc, więc razem chodzimy na imprezy jak przyjedzie do nas rodzina (wiwat babcie!). Ja też mam swoje ogromne pasje (sport, fotografia, podróże) i jestem chyba dość interesującym facetem - no z pewnością nie domatorem z puszką piwa na okrągłym brzuchu! Problem polega na tym, że teraz, gdy moja żonka się "obudziła" i ma swój czas na poszalenie, to ja muszę siłą rzeczy przejąć bardziej obowiązki domowe, których mamy masę szczególnie, że nasze dzieci nie są całkowicie zdrowe. No nie ma siły. Mój ból w plecach to zazdrość i niepewność. Tak jak pisałem, ona mówi o samej sobie, że jej natura nie jest monogamiczna. To znaczy, że inni faceci owszem budzą jej zainteresowanie, ale ponieważ mnie kocha i jest lojalna, to nie pakuje się w nic na boku. Chyba ma tak większość ludzi prawda? Chcę po prostu chuchać na zimne i w tych osobliwych okolicznościach działać tak, aby moja ukochana nie miała potrzeby szukania czegoś u innych facetów. Uspokaja mnie to, że jest między nami super, że ona mnie kocha i ceni. No, ale licho nie śpi.
pzdr
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 wrz 2007, 12:07

ciepły kapeć? pisze:Uspokaja mnie to, że jest między nami super, że ona mnie kocha i ceni.

To nie szukaj dziury w całym <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości