Jej urodzuny.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Jej urodzuny.

Postautor: Joe » 11 lip 2007, 19:38

Hejka.
Co powinien zrobić facet jeśli zapomniał o urodzinach swojej kobiety?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 11 lip 2007, 19:42

Joe pisze:Co powinien zrobić facet jeśli zapomniał o urodzinach swojej kobiety?
posypać głowę popiołem i poklepać ją łopatką. Pewnie nie pomoże musisz więc dla bezpieczeństwa wstąpić do Legii Cudzoziemskiej <diabel> <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 lip 2007, 20:30

To nawet lepiej ze zapomniales, jak maja takiego, co zawsze pamieta to jest nudno i nie tak :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 20:46

Joe pisze:Co powinien zrobić facet jeśli zapomniał o urodzinach swojej kobiety?

Przeprosic i zapewnic ze to ostatni raz <zalamka>
Zeby juz sie o takie rzeczy pytac <pijak>
Awatar użytkownika
Leonardo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 mar 2007, 13:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Leonardo » 11 lip 2007, 22:26

Ja to bym obrócił w żart: "Hej! Nie wiem jak ci to powiedzieć- mam straszny dylemat i borykam się z tym od kilku dni (czy jakiegoś tam czasu jaki miną od jej urodzin) Jesteś już w taka stara że raczej urodzin się nie obchodzi i ukrywa ilość lat <zalamka> ale jednak przemogłem się i postanowiłem złożyć ci życzenia..." I wyciągasz prezencik. Osobiście bym nie przepraszał- w ten sposób tylko się pogrążasz <lodzik>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 22:30

O tak najlepiej obrazic, mowiac ze jest juz stara <hahaha>
Awatar użytkownika
Leonardo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 mar 2007, 13:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Leonardo » 11 lip 2007, 22:45

Marissa pisze:O tak najlepiej obrazic, mowiac ze jest juz stara <hahaha>


To jeszcze zależy jak to zaintonujesz- jeżeli powie się to ze śmiechem to może być i ok. Ale to jest tylko propozycja, którą mozna zmodyfikować <diabel>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 22:53

Jasne, ja nawet w zartach nie chcialabym zostac tak obrazona - tym bardziej ze autor zapomnial o urodzinach <zalamka>
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 11 lip 2007, 23:55

Marissa pisze:ja nawet w zartach nie chcialabym zostac tak obrazona

hehe przeciez pozartowac sobie mozna :) chyba, ze ktos sie szybko obraza... tylko po co? :P

a tak do tematu to: zartujesz sobie z nas czy moze masz malo problemow w zyciu? :>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Leonardo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 mar 2007, 13:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Leonardo » 12 lip 2007, 00:04

joj_sport87 pisze:a tak do tematu to: zartujesz sobie z nas czy moze masz malo problemow w zyciu? :>


To do mnie? Jeśli tak to- ja jestm bardzo optymistycznie nastawiony do zycia i może faktycznie zagalopowałem się trochę- ale ja bym się tak zachował i to nie jest żaden żart z was 8)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 lip 2007, 09:18

Leonardo, to nie bylo do Ciebie tylko do autora <zalamka>

joj_sport87 pisze:Marissa napisał/a:
ja nawet w zartach nie chcialabym zostac tak obrazona

hehe przeciez pozartowac sobie mozna chyba, ze ktos sie szybko obraza... tylko po co?

Ja dziekuje za takie glupie zarty - wlasnie, po co tak glupio zartowac? Tez bys sie smial, gdyby dziewczyna w zartach powiedziala ze masz malego fiuta? :>
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 12 lip 2007, 09:23

mialam taki przypadek i przyznam ze troche sie wkurzylam ale trzeba przypomniec dzien przed urodzinami bo naprawde niektorzy nie maja pamieci do dat(nawet do jednej)nie ma co sie fochac tylko obrocic to w zart:)GDYBYM ZAPOMNIALA to na pewno bym przeprosila.pozdro
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 lip 2007, 09:52

Gdyby mój facet w ogóle zapomniał o moich urodzinach to miałby już wieeeelkiego minusa u mnie, którego zniwelowanie długo by trwało. Niestety pamiętliwa ze mnie bestia i tak łatwo nie odpuszczam. Sama pamiętam o wszystkich urodzinach czy innych ważnych dla faceta datach i tego samego spodziewam się od człowieka, z którym jestem. Ważne daty dla przypomnienia wpisuję w telefon albo zapisuję w kalendarzu. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło zapomnieć o urodzinach czy imieninach mojego faceta (tzn w trakcie trwania związku, potem w większości przypadków już nie utrzymywaliśmy kontaktów). Pierwsza rzecz, którą ustalam kiedy związek się zaczyna tworzyć to właśnie daty urodzin i imienin.
A co poradzę autorowi topicu? Na pewno nie baw się w głupie żarty, że "lepiej nie pamiętać". Zrobić jej jakąś super niespodziankę, przeprosić. I tak cokolwiek byś nie zrobił ona odczyta to jako "chęć wkupienia się w łaski". :]
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lip 2007, 12:04

Elspeth pisze:I tak cokolwiek byś nie zrobił ona odczyta to jako "chęć wkupienia się w łaski". :]

wiec niech to lepiej bedzie dobre. Mniej odwage przeprosic i wyobraźnie by w wyjatkowy sposób jej to wynagrodzic
a na przyszłośc notesik i zapisywać, albo w telefonie. Ja tez nie mam pamieci do dat, ale zapisuje i dzieki temu nie zapominam
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 12 lip 2007, 14:29

Normalnie przeproś, złóż spóźnione życzenia.
Tylko nie obracaj wszystkiego w żart bo jeszcze bardziej się pogrążysz :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lip 2007, 19:47

Elspeth pisze:Sama pamiętam o wszystkich urodzinach czy innych ważnych dla faceta datach i tego samego spodziewam się od człowieka, z którym jestem. Ważne daty dla przypomnienia wpisuję w telefon albo zapisuję w kalendarzu. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło zapomnieć o urodzinach czy imieninach mojego faceta (tzn w trakcie trwania związku, potem w większości przypadków już nie utrzymywaliśmy kontaktów). Pierwsza rzecz, którą ustalam kiedy związek się zaczyna tworzyć to właśnie daty urodzin i imienin.

Mam to samo <browar>. No oprocz tych imienin, bo u mnie się ich nie ochodzi :).
Sama zawsze pamiętam daty urodzin bliskich i wszystkie w ogóle ważne daty i tego samego oczekuje od drugiej połówki. Na szczęście mam faceta, który pamięta to wszystko chyba jeszcze dokładniej niż ja :).

Ale autorze tematu, może Twoja dziewczyna nie jest AŻ tak pamiętliwa i puści to płazem. Tylko przeproś i nie obracaj tego w żart czasami !
Swoją drogą zastanawiam się czy ona jest dla Ciebie taka ważna, że zapomniałeś. Mi sie zawsze wydawało, że jak nam zależy na drugiej osobie to wszystkie aspekty jej życia są dla nas ważne.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 12 lip 2007, 21:36

Marissa pisze:Tez bys sie smial, gdyby dziewczyna w zartach powiedziala ze masz malego fiuta? :>

hehe to zalezy jakby to powiedziala, ale mysle ze nie... jak ktos juz wspomnial - zalezy od tego jak sie wypowie ten 'zarcik'

[ Dodano: 2007-07-12, 21:52 ]
Leonardo pisze:To do mnie?

no tak, tak :) <browar>
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 12 lip 2007, 21:55

Leonardo pisze:Ja to bym obrócił w żart: "Hej! Nie wiem jak ci to powiedzieć- mam straszny dylemat i borykam się z tym od kilku dni (czy jakiegoś tam czasu jaki miną od jej urodzin) Jesteś już w taka stara że raczej urodzin się nie obchodzi i ukrywa ilość lat ale jednak przemogłem się i postanowiłem złożyć ci życzenia..."

Mnie się pomysł podoba :) Może troszkę w inne słowa ubralabym to- ale generalnie pomysł ciekawy.
Na pewno nie wpadłabym na pomysł aby obrażać się o coś takiego- trzeba mieć trochę dystansu do siebie. Zresztą autor tematu bedzie wiedział najlepiej, czy jego dzieczyna owy dystans posiada.

Ja wszystkim znajomym w odpwiednim czasie mówię o tym, ze ledwo pamiętam datę swoich urodziny, więc zapamiętanie kto kiedy ma co- urodziny, imieniny, rocznice itd jest dla mnie po prostu nierealne- w ten sposób wystrzegam się wlaśnie takich sytuacji. Wiem, że mój facet ma urodziny w kwietniu, ale którego- możecie mnie kroić nie przypomnę sobie. <pijak>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lip 2007, 22:23

Ja wszystkim znajomym w odpwiednim czasie mówię o tym, ze ledwo pamiętam datę swoich urodziny, więc zapamiętanie kto kiedy ma co- urodziny, imieniny, rocznice itd jest dla mnie po prostu nierealne- w ten sposób wystrzegam się wlaśnie takich sytuacji. Wiem, że mój facet ma urodziny w kwietniu, ale którego- możecie mnie kroić nie przypomnę sobie. <pijak>

Heh, no chyba, że tak :).
Ja pamiętam daty urodzin nawet niektórych ludzi z klasy z gimnazjum <hahaha>
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 13 lip 2007, 10:09

Facet Ty sie musisz o takie rzeczy na forum pytać? No proszę........ złóż jej życzenia, daj ładny prezent i przeproś. <banan>
...Te Quiero Mi Amor...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości