tylko przyjazn czy cos wiecej??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

czaks

tylko przyjazn czy cos wiecej??

Postautor: czaks » 07 gru 2003, 20:33

mam taki problem no moze nieproblem ale pomuzcvie mi bo niewiem co robic.mam przyjaciolke bardzo sie lubimy spedzamy ze soba duzo czasu gadamy o wszystkim i zachowujemy sie jak para calujemy sie i robimy rozne dziwne i podniecajace zeczy problem w tym ze jestesmy przyjaciolmi i jak sie jej pytam czu wlala by zebysmy zesaba chodzili czy tak jak jest teraz to mowi ze tak jak jest teraz czy to jest normalne niemam nic przeciwko temu ale czasami sie zastanawiam co my robimy i czy powinnismy dreczy mnie to po nocach i niewiem jak dac sobie z tym rade doradzcie mi cos
Qba
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2003, 00:20
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: Qba » 07 gru 2003, 23:17

mysle ze nie powinienes sie tym przejmowac.jezeli spedzacie ze soba duzo czasu to na pewno cos miedzy wami jest .nawet jezeli ona na razie uwaza to za przyjazn , to pamietaj ze pzyjazn od milosci dzieli tylko maly kroczek.powodzenia...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2003, 23:21

A MIŁOSC I NIENAWISC TO DWA ROGI TEJ SAMEJ KOZY !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gość

Postautor: Gość » 08 gru 2003, 10:33

z ta koza to tez prawda
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 gru 2003, 19:42

Hmm...

Ja mialem juz nie jedna przyjaciołkę i co: nic z żadną nie było! A czemu bo jesteśmy przeciez przyjaciółmi. Może to i lepiej...
Może powinieneś troche zwolnić... A noz ona zacznie działać...

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 08 gru 2003, 21:52

mariusz twoja odpowiedz najbardziej mi do gusu przypadla a jesli chodzi o zwolnienie to niemoge bo to ona tak gna i ledwo cio nadazam hehe ale luz jak narazie jest nam dobrze i chyba nic niezmienie dzieki za pomoc teraz czuje sie lepiej mam nadzieje ze kiedys cos z tego wyjdzie
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 gru 2003, 23:13

Milo wiedziec ze komuś przydała sie moja rada :D Uważam, że jeśli ma cos z tego wyjśc to samo z siebie wyjdzie.

Pozdrawiam...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 10:57

spędzacie razem duzo czasu , bawicie sie , całujecie -- to nie rozumię dlaczego ze sobą nie jesteście skoro jest wam tak dobrze

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości