Jak oni to robią

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Jak oni to robią

Postautor: mariusz » 07 gru 2003, 00:53

Zauważyłem ze jest pena frupa facetów, do których kobiety lgną, jak muchy do lepa.
Nie wiem co one w nich widzą, co oni takiego mają, w czym tkwi sekret? MOże ktoś ma jakś pomysł, rade, może i ja sie do nich załapie :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2003, 13:38

kobiety wiele uwagi zwracaja na drobiazgi które jak połączysz dają pewną całość , np . oczy . zęby itd, do tego jeszcze trzeba dodać to jak sie kto zachowuje , jego figórę i sposób bycia no i jeszcze to tak zwane - coś-! Ty zapewne tez masz grupę kobiet do których bardziej bedziesz lgnoł nizli do innych Dla mnie nap. beda to kobiety które wiedzą czego chcą i nie boją sie przygód (z których moze sie cos urodzić ) nie są to tzn. nie mam tu na mysli kobiet łatwych ale ..... ?Bardziej beda ich pociągac faceci którzy są zdecydowani , weseli (gaduły ) , odwazni , kobiety tak jak i my potrzebują tego by ich przytulac , całować , piescić , czasem zwykłe trzymanie ich za rączkę to o wiele za mało , muszą czuc ze stać Cie na wiecej i widziec ze sie ich pragnie , jesli do tego bedziesz przy tym wszystkim delikatny i szarmancki , wcale nie musisz być super przystojny, podam tu przykład z życia ---- Kasanowa --- albo polski film tulipan .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 07 gru 2003, 18:35

Ciekawe pytanie, bo mnie też to wiele razy zastanawiało. Zwłaszcza, że "lovelasy" :wink: zawsze mnie odstraszali. Dla mnie myśl, że mogę być tylko kolejną lalą jakiegoś tam X czy Z, zawsze mnie skutecznie zrażała i nawet jeśli taki się mną interesował, brałam nogi za pas... Choć z drugiej strony do mojego mężczyzny też się kobitki kleiły i czasem kleją dalej (potrafią nawet przy mnie!) :// , ale mój mężczyzna, Krzysiu na szczegóły wcale nie zwraca uwagi :? , więc do Twojej teorii nie pasuje. Jak mu nie wyprasuję koszuli, gotów jest iść w pogniecionej bo, przecież... i tak teraz taka moda :wink: , a pierścionek zaręczynowy dostałam bez ślicznego pudełeczka :roll: . Ale co tam!
Może więcej na temat teorii "magnesowych facetów"? Mnie też to intryguje :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2003, 18:53

Pisałem ze to kobiety zwracają uwage na drobiazgi , szczegóły ,,,nie mężczyzni ! i moja teoria na pewno nie pasuje do w szystkich , ale do wiekszosci na pewno ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 gru 2003, 19:45

To w końcu jakich facetów lubią kobiety? Bo sie zamotałem :roll:
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 10 gru 2003, 00:39

jakich to bardzo proste, musisz byc po prostu soba nie graj nigdy nie wiadomo kogo , musisz sie zachowywac jak Ty sam a nie jakis model ktory sobie obrales, sztucznosc jest najgorsza jesli kobieta a sie Toba zaintersowac i zwiazac sie z Toba to musi wiedziec jaki jestes naprawde , a druga sprawa nie mozesz byc niepewny i niezdecydowany bo odrazu przepadniesz wiec stary powodzenia, ja tez mialem klopot ze znalezieniem tej jedynej no ale sie udalo i to tak zupelnie niespodziewanie, na kazdego przjdzie czas i czy tego chesz czy nie ktos cie uwiezi w swoich szponach sasasa :D
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 07:18

Lulku:

Staram się być sobą. Jdnak coś ciągle jest nie tak. Może po prostu nie moge trafić na ta właścwą kobietę. A może ze mna jest cos nie tak...
Sam już nie wiem. Wszyscy mi mówię na każdego przyjdzie pora. Łatwo powiedzieć :D Jednak jak sie jest na moim miejscu to taki eczekanie wcale nie jest super przyjemne :D Dłuży się każda sekunda. A czasem jak sie widzi ze kjażdy kogoś ma to troche tak głupio. Nie znam twojej histori. Ale ja mam 20 lat i praktycznie nie miałem żadnek kobiety. Wydaje mi się ze w tym wieku to powinienem już chyba kogos mieć. Wszyscy moi kumplei przyjaciee nie moga się nadzieić, że nikogo niemam. I nie jest to spowodowane tym, że jestem nieśmiały, czy cos takiego. Wręcz przeciwnie. Po prostu najwyraźniej mam antymagnes na kobiety:D Może mysle błednie. Czasem wydaje mi sie to żałosne :D

Pozdrawiam...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 10:42

chłopak powienien wiedzieć czego chce i jak to osiągnąć , ale nie moze byc zbyd ordynarny w stosunku do nas bo na to to my sie nie łapiemy jak muchy do lepa , ale poczucie humoru troskliwość i umiejętna rozmowa tez sie liczy
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 10:49

Tak to jest ważne. Ale osobiście uważam, że sa kobiety, które nie wiedzą, czego chcą. I Jest sie na prawde super w stosunku do nich, a one nie umieja tego docenic, albo zauważyc. Ja na takie dośc często trafiam:)
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 10:52

no tak dziewczyna tez powinna wiedzieć czego chce , ja przez długi czas nie wiedzałam - teraz wiem -- tylko najpierw musiało minąć duzo czasu zanim nauczyłam sie wyrażać emocje - chodz tak do końca jeszcze tego nie umie - jeśli nie wiedza moze nie są dla ciebie - albo po prostu dowiedzą sie puźniej
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 11:29

Nie wiem jak inni, ale osobiście uważam, ze jeśli dziewczyna nie wykazuję praktycznie żadnego zainteresowania danym facetgem, to z twgonic nie będzie. Taka jest moja opinia.

Faceci tez częscto nie wiedzą, czego chcą. Kiedys tez nie wiedziałem. Dzis wydaje mi sie, że wiem... Ale co z tego, skoro nie moge trafic na żdaną konkretną kobietę, która by wiedziała, czego chce8) Może takie są kobiety w wieku ok 20...


Pozdrawiam...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

....

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 11:31

kiedyś na pewno tarafisz na taka kobietą -- mam nadzieje ze to cie podtrzyma na duchu
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 11:35

wiesz co:
Wszyscy tak mówia... Sam tak uważam, jednak miło by było kogos mieś już teraz....

Jednak nie wiesz jak glupio czuje się człowiek w mojej sytuacji... kiedyu nie masz do kogo sie przytulić w ciężkich chwilach... Każdy przeciez tegoi potrzebuje... Czasem to jest na prawde nieprzyjemne...

Pozdrawiam....

Ps: ucze się żyć z tym i patrzec na wszystko z przymróżeniem oka... Może rzeczywięćie żyjemy w matrixie i to wszystko nieistnieje :mrgreen:, albo jest to jakiś zły sen.
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

....

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 11:39

wszystko sie zmieni , nawet nie spostrzeżesz sie kiedy i w jak szybkim tępie sie to wszystko bedzie rozwijać , zaniedługo obudzisz sie i stwierdzisz ze niepotrzebnie sie martwiłes bo już znalazles - teraz wlecze ci sie dzień za dniem a za jakiś czas bedziesz prosił by dzień sie nie kończył
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 11:45

Wszystko sie wydaje takie proste jak sie o tym pisze:) Mam nadzieje, że masz rację...
Kiedys mój kolega stwierdził, że w przeciągu 6 mieś. od tamtego momentu znajdę sobie dziewczynę... I co???? Od tamtej pory przezedł już prawie rok:D
I nic... Może by umiec coś docenić najpierw trzeba tego nie mieć i dązyć zacięcie do szczęścia...

Pozdrawiam...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 11:49

nie załamuj sie bo to najgorsza rzecz jaka możesz zrobić , ja tez nie zawsze kogośmiałam -- pamętaj o tym
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 11:52

A kto powiedział, że sie załamuje. Mnie po prostu brakuje tej drugiej osóbki. Wiem, że nie zawsze kogos miałaś, ale ja nigdy nikogo nie miałem... To jest dopiero dramat...

Nie załamuję sie.. Po prostu żyje tym co przsynosi mi życie...
A na tem moment musze sie dostac na studia:)
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.....

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 13:02

właśnie byłam na stronce jaka Agnieszka nam podesłała
i stwierdziłam ze ci to podeślę
moze sie przyda
RECEPTURA NA MIŁOŚĆ



Skład:

6 kropli olejku z drzewa sandałowego

3 krople olejku z szałwii muszkatołowej

2 krople olejku z jaśminu

3 krople olejku z mandarynki

1 kropla olejku imbirowego.

Lampka do aromaterapii

Zdjęcie ukochanej osoby



Przygotuj miksturę, dokładnie mieszając składniki. Podczas ich mieszania patrz na zdjęcie ukochanej osoby i powtórz trzykrotnie zdanie:
Na wieczną miłość
Wlej do lampki 10 kropli przygotowanej mikstury i zapal ją w obecności tej osoby. Uważaj, tak przygotowany olejek jest również silnym afrodyzjakiem. Stosuj go tylko w obecności tej Jedynej osoby!


--------------------------------------------------------------------------------

RECEPTURA NA MIŁOŚĆ STUDENCKĄ (tańsza, ale też skuteczna)



Skład:

6 kropli olejku z cedru

3 krople olejku lawendowego

2 krople olejku z benzoesu

3 krople olejku z ylang ylang.



Przygotuj miksturę, dokładnie mieszając składniki. Podczas ich mieszania patrz na zdjęcie ukochanej osoby i powtórz trzykrotnie zdanie:
Na wieczną miłość
Wlej do lampki 10 kropli przygotowanej mikstury i zapal ją w obecności tej osoby.
Uważaj, gdyż tak przygotowany olejek jest również silnym afrodyzjakiem. Stosuj go tylko w obecności tej Jedynej osoby!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 13:22

Takie małe pytanko:

Czy ktos sprawdził czy to działa???? :wink:
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

....

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 16:19

ja jeszcze nie sprawdzałam -- i nie mam zamiaru --ale mozesz zawsze na sobie wypróbowac i opisac nam swoje wrażenia i spostrzeżenia -, z może nóż widelec zadziała
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 16:27

Dobre:)

Na sobie tez nie mam zamiaru sprawdzać. bo co to za miłośc, która jest wymuszona jakimś środkiem:) Chociaż podobno miłość to chemia....
Gość

....

Postautor: Gość » 16 gru 2003, 19:00

ale jak to sie mówi zawsze warto spróbowac -- wiesz co zastanawiam sie co ty robisz jeszcze na tej Agnieszce -- ty masz sie za kobiety zabrac a nie tu posty pisac -- jazda do baru i laski zarywac -- jeśli tak je podrywasz siedzą cu -- to sie nie dziwie ze nie potrafisz ich znaleść - bez urazy
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

....

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 19:03

to ja napisałam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 22:16

Znalazła sie ta, co tu żadko zagląda :wink: ...

Często tu siedze, bo jestem chory i nudze sie w domku :mrgreen: Ale to jest przejsciowy okres...

POzdrawiam...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

......

Postautor: ramona » 18 gru 2003, 02:08

Odwiedzam tę stronke od jakis dwóch lat - wiec nie mów mi ze jestem żadkim bywalcem -- mie musze tu pisac bym była -- poczytam sobie i wychodze -- jeśli mi nie wieżysz to zapytaj sie Krzysia czy tu uczeszczam , moze nie jestem tu tak często jak on ale jestem !
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 gru 2003, 02:40

Chyba nie zauważyłaś cynizmu w mojej ostatniej wypowiedzi:) Wcale nie twierdze, że jesteś tu żadkim bywalcem...

Pozdrawiam.... :D
Gość

Postautor: Gość » 19 gru 2003, 00:00

Aisza . Ty to powinnas zmienic nika na (szamanka) albo (Baba Jaga ) hi hi hihi :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :roll: Pozdrawiam ,całuję :506: gdzie jestes ?
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

......

Postautor: ramona » 21 gru 2003, 18:56

Szamanka , Baba jaga - a i nie Aisza tylko Aisha i skąd to pytanie gdzie jestem - hmmm czy my sie znamy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2003, 14:41

znamy !!!!!!! oczywiscie ze tak ! pozdrowienia ,
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

..........

Postautor: ramona » 22 gru 2003, 18:27

mmmmmmmm- to ty - ho ho ho - no wiesz ty co nazywać mnie szamanka - oki szkodaz esie zalogowałeś jako gosć - przepraszam za moją uszczypliwość co do mojego nicka

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości