Pierwsza randka/miłość--->zawód i rozczarowanie (HELP)...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Pierwsza randka/miłość--->zawód i rozczarowanie (HELP)...

Postautor: mac79 » 19 mar 2007, 03:48

Witajcie :), (to była już historia,ale... )


nie wiem jak to wlaściwie napisać ,ale jakoś sprobuję-mój problem już obecnie to juz historia -a co tam do dziś zdarza się ,że wracają do mnie przykre wspomnienia z mojej pierwszej randki z dziewczyną :(-brak doświadczenia,urządzilem szoł ,ale przecież nikt od razu nie może wszystkiego umieć...

Z tego co wiem od znajomych i na podstawie własnych wspomnień to na ogół jest tak ,że pierwsza randka w życiu jest ogromnym przeżyciem, podobnie jak pierwszy censored ...

Moja pierwsza randka z dziewczyną zamieniła się w kompletną tragedię-zamiast normalnie porozmawiać z dziewczyna i być sobą urządziłem niezły cyrk wszystko polegało na tym ,że chcialem pokazać sie z najlepszej strony-zaprosiłem ją do kawiarni-wiedzialem jedno pierwsze spotkanie ,pierwsze wrażenie-ja sie jej tak spodobałem ,że jej mowę odebrało-niestety po półgodzinnej rozmowie przegrałem-powiedziałem ,że bardzo się cieszę na to spotkanie-ona zbyła to milczeniem ,a mimika je twarzy pokazała ,ty już mi się nie podobasz -coś w tym stylu-od tego mometu poczułem ,że przegrałem wszystko-dalej to juz były same gafy gadalem bez ładu i składu-zamiast się zamknąć i słuchać...

Potem zaproponowałem jeszcze wypad do kina- do dziś nie wiem po co tak na pierwszym spotkaniu po dlugiej rozmowie w caffe...
Kupiłem jej kwiaty o zgrozo nie znając nawet jej nazwiska...
Pobyt w kinie obejrzeliśmy film ,a dziewczyna była już nie obecna <pijaki> -czuła się górą,-co gorsza jak pojawiła sie kika godz. wcześniej to była przy mnie malutka i co role się odwróciły...-czułem ,że traktuje mnie jak gówniarza młodszego od niej-wiedziałem ,że to koniec...
Najgorsze było to ,że ona tak mi sie podobala jak ,żadna inna kobieta na świecie-ja po prostu nie umialem nawet normalnie mówić patrząc jej w oczy po prostu byłem kompletnie w innej galaktyce-nie wiem co to było ja rozumiem czas się zatrzymał-to było jakieś zauroczenie na taka skale -że nie potrafiłem ukryć zachwytu-kompletnie mi odbiło...
Ona mieszka-ła ok. 40 km ode mnie...

Na koniec odprowadziłem ją na pociąg-podtrzymywała rozmowę, jakoś znow było lepiej-czułem ,że tak fizycznie to byłem dla niej boski ,ale mój charakter jej nie odpowiadał do końca...-tak czułem...
Rozmawialiśmy na dworcu,nagle sie znow otworzyła zaczęla opowiadać o swoich problemach ,rodzinie-pomyślałem doceniła moj wysiłek coś drgnęłło-10 min. póżniej mów słuchaj mac79 wieszco idz do domu ja sobie tu poczekam-na to ja ,że wykluczone pomacham tobie na dowidzenia...-wiecie co nie podala mi nawet ręki na dowidzenia pociąg stanął weszła do wagonu-ja ownocześnie mogłem sobie pójść ,ale stalem dalej nim pociąj ruszył pomachała mi ręką-myślalem ,że widzę ja poraz ostatni...
Zostałem na peronie z takim mętlikim w glowie ,że nawet jak by mnie ten pociąg przejechal to bym nie poczuł-poprostu ruszyłem do domu-nie wiedzialem gdzie autobusy ,gdzie taksówki-szedłem do przodu do domu-nie wiedzialem czy chodnikiem ,czy ulicą-szedłem zamyślony rozdarty sczęsliwy i nie szczęśliwy zarazem czułemtakie zmęczenie jak bym nie spał 2 dni...
Tragedii ciąg dalszy...
Po spotkaniu byłem w szoku nie kryłem rozgorycznia -przed nikim kogo spotkałem tego dnia-miałem wrażenie ,że straciłemkogos kto był dla mnie stworzony i jedyny na świecie ktoś tak cudowny -tego się nie da opisać słowami...

Zamiast wziąć na wstrzymanie-to zaraz po powrócie do domu napisałem maila do tej dziewczyny-popełniaja kolejny błąd-nie dość ,że od razu,to jeszcze jakieś bzdury-że jest cudowna,że to tamto-i jeszcze na dokładkę ,żeby już całkiem narobić bigosu to napisałem ,że dziś już nie ma romantyzmu ,ale jest brutalizm-to był wynik ,że czulem się upokorzony na tym dworcu...
ona nuie odpisała-no to ja wtedy napisałem ,że to nie w porządku tak nie odpisywać-wtedy odpisala "ZP" -zostańmy przyjaciółmi-z moje wiedzy w tamtym odległym już czasie wynikało to koniec-dziś wiem ,że to nie był koniec-ona zaczęła się wahać -ja to czułem to napisalem list który przekreślił wszystko -kończył się słowami i tak ciebie kocham-po pierwszym spotkaniu-kontakt się urwał...(normalnie odpychajacy desperat :()

Mój stan był tragiczny-wyrzucalem sobie to przecież czemu los chcial ,że taka osobe dał mi na pierwszą randkę -nie mógł na jakąś kolejną-ja wiem ,że ją straciłem -bo zrobiłem 1000 błędów w 4 h-pisałem brednie,gadałem brednie...

Najgorsze ,że w tamtym zamierzchłym czasie odwiedzilem jej rodzinną miejscowość kilkakrotnie licząc że może ja spotkam, wakacje spędziłem ośrodku wczasowym w pobliżu tej miejscowości -patrżąc czy jej nie ma -w sensie chcialbym ją spotkać i powiedzieć dowidzenia -absurd,ale...

Z wrześniowej klęski (to było 10 września) pewnego roku Pańskiego wyciagnąłem wieeelką naukę-może i na tym forum nie udzielam się zbytnio, ale postanowilwem sobie ,że będę mistrzem w randkowaniu-i stałosię już trzecia randka -to ja rozdawałem karty-na dzień dzisiejszy kobiety za mną szaleją-mam w sobie takie coś ,że wręcz bywa ,że mnie kobiety zaczepieją i to jak-i co z tego - tylę ,że moge robić z nimi wszystko-ale ja nie mam zamiaru nikogo skrzywdzić czy coś-ja chcę znależć kogoś na całe życie...-nigdy przenigdy nie skrzywdzilem żadnej kobiety-mało tego stawiam sobie za punkt honoru ,że nigdy nie skrzywdzę-i będę tego bronił jak niepodległości-tyle wspanialych kobiet jest wokoło

Z jedną dziewczyna wylądowal bym na 2 gim spotkaniu w łóżku i to z jej inicjatywy-zielone światło się paliło-a ja co wiedziałem gdzieś tam w głębi serca ,że to nie wyjdzie,a dziewczynie odbiło-dalem po hamulcach-i nie żałuję tego...

Co ma dziś dwie zakochane we mnie jeszcze przyjaciółki -w ensie chcemy mieć z Tobą dzieci -wybieraj -są fajne ,ale ja nie wiem którą wybrać więc znów po hamulcach i dobrze ,a tu problem który wyrosł nagle...

CO ROBIĆ ?

Idę sobie ul. Szamarzewskiego ,a tu ktoś mnie minał i co i teraz mam problem-osoba która mnie mineła to była na 90% moja powiedzmy pierwsza nieszczęśliwa miłość-ta dziewczyna na 99 % studiuje na UAM-ie podejrzewam ,że to ona nie to musiała być ona i wiecie co stare wspomnienia wróciły -jeste teraz 3:00 w nocy ,a ja pisze na kompie zamiast spać-jestem starym prykiem ;) i mi odbiło ponownie...
Zamiast do niej podejść -dobra zamurowało mnie parę sekund zniknęła w tłumie...-jedno wiem ,że na pewno ma wykłady na UAM-ie , wiem jescze jedno ,że moim największym marzeniem jest ją spotkać -chciaż powiedzieć jej cześć i do widzenia...???

Ona się kiedyś przestala odzywać, brutalnie zerwała kontakt-a ja nie zamknąłem czegoś w rodzaju pętli emocjonalnej-teraz nie wiem co zrobić-ma ogromą ochotę spotkać ja po raz kolejny i chociaż powiedzieć żegnaj i odejść-doradzcie mi co zrobić bo mam wrażenie ,że ja musze tą osobę spotkać ponownie- i tyle -mam wrażenie ,że wtedy zaznam spokoju-w sumie ja już o niej zapomniałem -no to dziwny traf spowodował ,że ją widziałem i mnie zamurowało...
Najgorsze jest to ,że w sumie to ona mnie skrzywdzila bo mogła chociaż rozmawiać i się tam kieeedyś pożegnać-nie zrobiła tego...

Ja jednak wierze w miłość od pierwszego wejrzenia-widzialem tą osobę chwilę rozmawialem kilka godzin- i co zauroczenie -jak zauroczenie ,a potem miesiące smutku... ???

Co myślicie -najlepsze jeszce jest to ,że przez ostatnie lata nie sptkałem nigdy bardziej interesujacej mnie osoby -i to nie chodzi o to ,że ja nie zamknąłem tamtego epizodu-i że oceniam -wzystko przez pryzmat tamtej dziewczyny...

Nie wiem po prostu nie wiem co robić-czemu nadal uważam ,że nie a piękniejszej dziewczyny na świecie,że ona była i jest moją drugą połówką,tylko parszywy los-najgorsze jest to ,że ja wiem ,że to ,że mi się ktoś podoba to tylko połowa sukcesu...

Nie obawiam się swoje reakcji jeśli ją spotkam -wyobrażam sobie ,że porozmawiam z nią chwilkę i tyle-i ma wrażenie ,że będę mógł iść dalej...

Czy ktoś z was też przeżył tak pierwszą randkę i doznal tyle cierpienia co ja ?

Co myślicie ten pierwszy raz w odniesieniu do spotkania z dziewczyną-to wążne wydarzenie,ale ja nie przypuszczałem ,że mogą być takie reperkusje...

Liczę na dobre słowo -nie wiem czy napisalem do rzeczy piszę od godziny i kompletnie zasypiam przed kompem-mam nadzieje -że to co napisałem da się odszyfrować...

<dajeserce>
Najchętniej to bym wam napisal spotkałem ja ponownie -ona nie kryła łez ja też-żyli długo i szczęśliwie-ale to tylko w bajce jest możliwe dobranoc ....

POZDRAWIAM
Ed Kemper
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 09 cze 2006, 13:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ed Kemper » 19 mar 2007, 08:56

mnie sie wydaje ze teraz jako "mistrz od randkowania" liczysz ze cos sie w koncu ruszy z tym tematem, ze po latach ( nie podales kiedy to dokladnie bylo ale chyba tak to jest ) gdy jestes nowym czlowiekiem wychowanym i zmienionym na bledach "pierwszej randki" naprawisz przeszlosc gdy w koncu osiagniesz cel bedac z ta dziewczyna. jesli tak jest faktycznie to dzialaj normalnie jak sie postepuje w tego typu przypadkach i bron Boze nie zaczynaj od tekstu

"czesc mielismy randke kilka lat temu ale byla do dupy no to coz nie pozegnalismy sie wtedy to dzisiaj ci mowie zegnaj no i od teraz bede zyl w koncu normalnie bo wypelnilem ta pustke"

jesli zas na prawde chcesz sie z nia pozegnac to odstap i tym bardziej nie rob z siebie idioty.
bylo co bylo i ta sprawa jest dawno zamknieta, nie byliscie przecierz wieloletnia para ktora gdy po latach spotka sie przypadkiem i pojdzie na kawe spyta sie co slychac.
to byla jedna randka a ty chcesz sie z nia zegnac jak w Casablance

mowiac w skrocie :

chcesz czegos wiecej - dzialaj po swojemu w koncu nauczyles sie juz "randkowac"
nie chcesz niczego - odstap,nie "rozdrapuj starych ran",nie ponizaj sie, zapomnij
Kiedy mierzy się około dwóch metrów wzrostu, trudno jest sprawiać wrażenie przeciętniaka
Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Działam...

Postautor: mac79 » 19 mar 2007, 22:47

Już jestem na tropie tej dziewczyny :)-spróbuje z nią pogadać i zaprosić ją na kawkę-będzie co będzie-jedno jest pewne zaczynam działać -uda się to się uda , nie uda się to się nie uda...

Widze ,że mój tekst nie wzbudzil zainteresowania-napisałem go trochę w gimnazjalnym stylu -bo ta moja miłość była sprzed laattt...

Wiem juz ktora uczelnia i ktory rok i kierunek-teraz jeszcze ja spotkać to i tak nie bedzie łatwe-mam nadzieje ,że się ucieszy :):):) he,he,he...

POZDRAWIAM
Madison
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2007, 18:25
Skąd: stara szkoła
Płeć:

Postautor: Madison » 20 mar 2007, 13:15

Tez tak mialam, bylo spotkanie po latach, ale oboje wydarzenia z przeszlosci potraktowalismy z przymrozeniem oka, dzieki temu moglismy zbudowac nowa relacje miedzy nami - czysto kolezenska.

Co mi dala ta konfrontacja z przeszloscia? "Uleczenie" z wyidealizowanego uczucia, uswiadomienie sobie, ze przez te pare lat wszystko sie zmienilo; ja, on, nasze zycie, wartosci, szkoly, wyksztalcenie, znajomosci. Wszystko oprocz tego, co sobie wychodowalam w wyobrazni. Przez pare lat niewidzenia nasze drogi sie rozeszly w zupelnie roznych kierunkach. Przez dwa lata obcowania w jednym towarzystwie, spedzilismy wspaniale chwile mlodosci, ale kazdego dnia dziekowalam, ze nic nie wyszlo pomiedzy nami, poniewaz z czasem moje oczekiwania, co do partnera wzrosly, a on niestety zatrzymal sie w rozwoju i mogl zaimponowac juz tylko malolatom. Po tym wszystkim odeszlam bez zalu i wreszcie wydarzenia z przeszlosci odeszly w zapomnienie. To bylo prawie 10 lat temu i dzisiaj jestem bardzo szczesliwa i smieje sie z samej siebie :D Powodzenia!
Mako
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 18 lip 2006, 19:19
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Pierwsza randka/miłość--->zawód i rozczarowanie (HELP

Postautor: Mako » 23 mar 2007, 00:43

mac79 pisze:Mój stan był tragiczny-wyrzucalem sobie to przecież czemu los chcial ,że taka osobe dał mi na pierwszą randkę -nie mógł na jakąś kolejną-ja wiem ,że ją straciłem -bo zrobiłem 1000 błędów w 4 h-pisałem brednie,gadałem brednie...


Widocznie los chciał żebyś się uczył na błędach :)

Ja jestem świeżo po pierwszej randce i uważam zdecydowanie, że to ona dała klapę! :P
Ale czym się tu przejmować? Nie ta to inna! (przynajmniej ja mam na to jeszcze czas...)
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 23 mar 2007, 10:43

mac79, to teraz czeba Ci zyczyc powodzenia :)
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 23 mar 2007, 11:42

Jak zrobiłes 1000 błedów w 4h to zeby je wszystkie naprawic musiałbys wysłać 1000 smsów!
Zakładając ze masz popa to 2 pakiety po 500 to chyba jakies 32zł albo i wiecej...

Za 32zł to można sie ładnie urżnąć "za 2 złote abo 3 jo nie umia trefić w drzwi". Wiec olej te laske i zacznij pic!

Ps: Jak można zrobić 1000 błędów w 4h. Jakieś dyktando musiałeś pisać!. Za bardzo emocje w Tobie lawiruja. Ochłoń, uspokój sie i dowartościuj sie gdzieś bo poczucie siebie masz raczej niskie...
Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Postautor: mac79 » 23 mar 2007, 16:07

Dokładnie -ona studiuje polonistyke (sic) to będzie ciężki przypadek :) -bo ja jeszcze nigdy z żadną polonistką się nie dogadałem :ani w podstawówie,anie liceum,na studiach było free-ale...

Martinoo pisze:Jakieś dyktando musiałeś pisać!


To było dyktando już kieedyś...

P.S Dzięki za wsparcie ja próbyuje namierzyć tą dziewczynę i przy moim braku czasu to będą raczej tygodnie -ale ja z nią porozmawiam to dam znać he,he,he...

W szkole mialem z polonistkami regularna wojnę choć i bdb sie zdarzały czas odpokutować-oto jestem na kolanach jakiejs polonistki innej opcji nie ma i vice versa... (kiedyś wersja) P:
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 26 mar 2007, 01:38

to do dziela "casanova" :] zobaczysz na co Cie stac ;) ale ja bym na Twoim miejscu strupow nie rozdrapywal i nie dal soba pomiatac tak jak wczesniej :]
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 510 gości