Przystojny czy oby na pewno???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

problem
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2006, 20:47
Skąd: Polska
Płeć:

Przystojny czy oby na pewno???

Postautor: problem » 12 sty 2006, 20:50

Czesc. Pytanie kieruje raczej do kobiet. Czy zaakceptowalibyscie faceta ktory sepleni ? Odpowiadajcie szczerze :)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2007, 19:22 przez problem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sty 2006, 20:57

Odpowiadam szczerze: lata mi to całkowicie. Po całości. Może do tego nie mówić "r" (do takich mam wyjątkową słabość :) )
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 12 sty 2006, 21:01

problem,
a czy Ty byś zaakceptował kobietę, która sepleni?
No.. bez przesady. Jasne, że tak.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
problem
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2006, 20:47
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: problem » 12 sty 2006, 21:04

@Koko: No wiesz... nie kazdy jest tak wyrozumialy jak Ty/Wy. Ja bym zaakceptowal. Niestety mam ta [nie]przyjemnosc seplenic (na kogos trafic musialo :P) i jak by nie bylo zawsze mialem z tym problemy (nawet kompleksy). Szkoda, ze wiekszosc kobiet i mezczyzn nie jest tak tolerancyjna...
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 12 sty 2006, 21:05

mrt pisze:Odpowiadam szczerze: lata mi to całkowicie. Po całości. Może do tego nie mówić "r" (do takich mam wyjątkową słabość :) )


MRT: łłłłłłłłłładośnie mówię łłłłłłłłłłłłłłł.................... :>

co ty na to? buhaha :D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sty 2006, 21:07

problem pisze:Szkoda, ze wiekszosc kobiet i mezczyzn nie jest tak tolerancyjna...

Zależy od wieku. Im człowiek starszy, tym bardziej mu to lata. Niektórzy są oczywiście normalni od urodzenia i niezależnie od wieku wcale im takie rzeczy nie przeszkadzają, jak ja :D To kwestia wychowania, tak myślę.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 12 sty 2006, 21:09

Sssłońce.. ;) To że seplenisz może Ci dodać tylko uroku ;P Czasami.
Bo cóż mi po facecie, który wymawiać poprawnie potrafi, ale np. nic ciekawego do powiedzenia nie ma?
Kompleksy? Jeśli chcesz się ich pozbyć zaakceptuj również siebie, albo udaj się do logopedy.
Twoja wada, to żadna wada, w porównaniu z tym, co ludzi czasem dotyka. Prawda?
Głowa do góry!
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sty 2006, 21:16

Wszyscy genialni trębacze seplenili i seplenią :) Włącznie z Milesem Davisem. Mają taką budowę szczęki, że seplenią, ale za to cudownie wydobywają dźwięk.

Mój brat gra na trąbce i jak był mały też seplenił. A potem chodził do logopedy i mówi bez zarzutu, włącznie z tym, że głos do reklam podkładał. Ech... Będzie sławny jak Davis pewnie :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 sty 2006, 21:30

Moja nauczycielka od dodatkowego angola sepleni i to mi się w Niej właśnie podoba. Muniek Staszczyk sepleni, a i tak ludzie Go lubią.
mrt pisze:Może do tego nie mówić "r" (do takich mam wyjątkową słabość :) )

Ehh... Też to uwielbiam...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 12 sty 2006, 21:39

Olivia pisze:Ehh... Też to uwielbiam...

To brzmi tak salonowo, z francuska ;)

Mnie u kobiety nie przeszkadzałaby wada wymowy, seplenienie etc. Może się i jąkać ( http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=3452 )
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 sty 2006, 21:42

Mam znajomego, który "bzyczy" jak mówi i pracuje w radio. Kiedyś z koleżanką się zagalopowałyśmy i wysyłałyśmy sobie brzęczące życzenia, które On potem czytał. Ale się okazało, że to bardzo fajnie brzmi...

Wada wymowy wcale nie przeszkadza, a niekiedy dodaje uroku.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 sty 2006, 22:04

Wypowiem się, bo mam troche doświdaczenia :)

Sam jestem osobą która się w jakims stopniu jąka. Na brak powodzenia u dziewczyn raczej nie narzekam, wydaje mi się, że laski cenia coś więcej niż tylko "jakość" wymowy :)
Chodz sam się dziwię... Moze to dziwnie zabrzmi, ale mi cieżko rozmawiało by się z dziewczyną co ma wade wymowy. Ale jeszcze takiej nie spotałem. A moja słabość nie przeszkadza mi w zagadywaniu lasek =)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2006, 22:11 przez Bash, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 12 sty 2006, 22:07

dla mnie to tez nic wielkiego :) logopeda moze pomoc :) ale ja bym swojego Kochanego nie wysylala bo to w niczym nie przeszkadza :) nie lam sie :) powodzenia :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 sty 2006, 22:15

Szczerze mówiąc, nie spotkałem sie jeszcze z jakąś kpiną w moja stronę z powodu jąkania. I Polskie społeczeństwo jest nietolarenacyjne ?
casaa- Logopeda pomoże, ale nie wyleczy. Takie jest moje odczucie ;]
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
problem
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2006, 20:47
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: problem » 12 sty 2006, 22:21

Logopeda pomoże, ale nie wyleczy. Takie jest moje odczucie ;]
Zgadzam sie :)



I Polskie społeczeństwo jest nietolarenacyjne ?

Tak, i to bardzo, sam mialem niewatpliwa przyjemnosc zostac wyzwanym (wlasnie z powodu seplenienia) od nauczyciela od w-f w szkole. :) Szkoda gadac... Ja juz sie do tego przyzwyczailem ale trudno sie z tym zyje... Jak dziennie trafi ci sie taka menda ktora Ci klody pod nogi podrzuca to idzie sie zalamac... :|
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 sty 2006, 22:25

Rzeczywiście miałeś pecha, co do goscia w WFu :/
JA do niedawna miałem dziewczyne, jej jakos jąkanie nie przeszkadzało, w szkole tez przykrości żadnych nie miałem.
Kwestia wychowania, i nabytej inteligencji. Mi jaknie nie przeszkadza, by byc ministantem i czytać czytania w kosciele :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
problem
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2006, 20:47
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: problem » 12 sty 2006, 22:29

Chcialbym byc na Twoim miejscu. Ja ze wzgledu na swa wade mam kilka drog zamknietych. Juz raczej sobie nie bede prezenterem w zadnym radiu (chociaz - bardzo nim bym chcial byc) :) Szkoda ze akurat na mnie trafilo :/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sty 2006, 22:30

problem pisze:Tak, i to bardzo, sam mialem niewatpliwa przyjemnosc zostac wyzwanym (wlasnie z powodu seplenienia) od nauczyciela od w-f w szkole. Szkoda gadac... Ja juz sie do tego przyzwyczailem ale trudno sie z tym zyje... Jak dziennie trafi ci sie taka menda ktora Ci klody pod nogi podrzuca to idzie sie zalamac...
Co za ludzie w tym kraju! <boje_sie> Czasem to żałuję, że tu nie Stany. Może tam i głupiej, ale pod różnymi względami normalnie.

<glaszcze>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 sty 2006, 22:33

Wiesz, jak aktorem tez nie bede itp. A szkoda, bo lubie rozmawiać, czy wyrażac swoją opinię.
Wierz mi, nie chciał byś być na moim miejscu. po prostu doszłem do wniosku, że musze sie akceptwać, takim jakim jestem, Ty też tak musisz robić. Ważne są wewntrzne cechy człwieka, i chyba na to patrzą laski =)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 12 sty 2006, 22:34

Bash pisze:casaa- Logopeda pomoże, ale nie wyleczy. Takie jest moje odczucie ;]

przeciez nie napisalam ze wyleczy :) troszke o tym wiem :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 22:49

problem pisze:@Koko: No wiesz... nie kazdy jest tak wyrozumialy jak Ty/Wy

wyrozumiałym można być dla czyjejś glupoty a nie wady na ktorą się nie ma wpływu. Tak więc ty możesz być wyrozumiały dla osób które z powodu tej wady ci dokuczają a osoby dokuczające z tego powodu to zwykłe ograniczone w rozwoju roślinki..
poza tym i bynajmniej cie nie pocieszam osoby z wadą wymowy coś otrzymują w zamian!jakiś pozytywny dar..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 12 sty 2006, 22:55

Wszyscy chyba znają braci Golców... Już nie pamiętam, czy jeden, czy obydwaj się jąkają, ale się jąkają... W śpiewaniu im to nie przeszkadza! Tak samo Muniek Staszczyk... Może z jąkałami ;) tak jak z leworęcznymi? Mają więcej talentu od "normalnie" mówiących?
(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)
Jest nas wielu...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 23:05

Owsiak..Michnik(jeśli to dla kogoś autorytet nie mniej swoje wie).Można by długo wymieniać..Wałesa..Tusk..Rokita..Kaczor też idealnie nie mówi a prosze jaką ci panowie mają władze..tak że tylko miernoty się naśmiewają z ludzi którzy mają taką wade(czy inną )
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 sty 2006, 23:11

Pegaz pisze:tak że tylko miernoty się naśmiewają z ludzi którzy mają taką wade(czy inną )

ja przepraszam bardzo, mnie jakanie sie nie przeszkadza, ale Tuska po prostu sluchac nie potrafie <chory>. Kazdego , ale nie jego, jego mowa dziala mi na nerwy.

Znam kilka osob, ktore sie jaka i nie zwracam na to najmniejszej uwagi :).
problem
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2006, 20:47
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: problem » 12 sty 2006, 23:14

@Yasmine: A Co Ci sie w nim nie podoba? :|
Ostatnio zmieniony 12 sty 2006, 23:24 przez problem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 sty 2006, 23:14

Ja miałam w klasie w podstawówce koleżankę jąkającą się. Podobno pojechała na jakiś obóz mówienia po którym mówi wolniej, ale się nie jąka.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 23:26

to że cie denerwuje to nie to samo co nabijanie się z tego tuskowi w twarz poza tym ciągle mi się wydaje że to gwara a nie wada wymowy.Powiem ci że za jego wpływy mogłbym mieć taką wymowe.. :)

[ Dodano: 2006-01-12, 23:27 ]
Do Yas ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
SANCHEZ
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 lis 2004, 18:35
Skąd: z otchłani
Płeć:

Postautor: SANCHEZ » 12 sty 2006, 23:28

Olivia - wiem pewnie o co chodzi, bo sam coś takiego przechodziłem :) Powiem Wam, że jąkałem się poważnie przez ponad 10 lat, od dwóch lat już (prawie) w ogóle, ale to efekt terapii którą przeszedłem. Mi jąkanie bardzo przeszkadzało w życiu, może dlatego, że to było naprawdę poważne - tak że czasami nawet słowa nie mogłem wydusić. A już w kontaktach z dziewczynami to w ogóle się spinałem. Generalnie ludzie nie dawali mi odczuć, że coś ze mną nie tak, ale gdybym się nie wyleczył, to na pewno nie znalazłbym dziewczyny, nie otworzyłbym się na ludzi, tak jak się otworzyłem po wyleczeniu. A tak w ogóle jak ktoś ma podobny problem, to niech 'uderza' do mnie na priv, a postaram się napisać coś więcej o tej terapii. Pozdr!
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 13 sty 2006, 00:12

no wlasnie Yasmine .. co Ci sie w nim nie podoba ? :> dlaczego go nie mozesz sluchac ? :>

btw.. co do topic'u.. nie jestem dziewczyna.. :P .. ale .. nie wydaje mi sie zeby dziewczyna ktora mi sie spodobala.. i zauroczyla.. miala jakis minus przez to ;) wrecz przeciwne.. byloby cos w niej wtedy oryginalnego ;) dziwne?..nie wiem.. nie dla mnie :)
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sty 2006, 08:48

Yasmine pisze:ja przepraszam bardzo, mnie jakanie sie nie przeszkadza, ale Tuska po prostu sluchac nie potrafie


fakt. Ale nie dlatego, że się jąka (to mi zupełnie nie przeszkadza), lecz dlatego, że to zarozumiały, ograniczony bufon.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości