czy ktos pomoze :(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

czy ktos pomoze :(

Postautor: ep09gregory » 07 mar 2007, 18:35

witam wszystkich
Otóz mam taki problem spotykalem sie z dziewczyna i ona znalazla moj profil na "randkach" i mi wmawia ze mam duzo panienek ze ja oszukuje i klamie profil oczywiscie zlikwidowalem a zeby tego bylo malo to mnie sprawdzila przez kolezanke i tez nie wyszlo to za dobrze po prostu napisze niechce mnie bo mi wamwia ze lece na baby a to jest nie prawda i jej sie nie da wytlumaczyc ale ona byla zazdrosna kurcze a mi na niej zalezy poradzi ktos co robic czy sobie odpuscic :(
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 07 mar 2007, 20:18

Powiedz jej ze skoro widzi cos złego w koncie na randkach to niech sie puknie w głowie i zastanowi. Powiedz ze brak zaufania z jej strony dyskfalifikuje ja jako Twoja dziewczyne albo ze czujesz sie urazony. Daj jej tydzien do namysłu...

Tydzien do namysłu znaczy poczekaj na jej telefon/propozycje spotkania. W zadnym wypadku nie mów ze ma tydzien na przemyslenie a potem koniec..
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 07 mar 2007, 20:40

Jeśli sobie założyłeś profil zanim ją poznałeś i byłeś sam to miałeś chyba prawo poznawać ludzi w sposób jaki Tobie odpowiada.

ep09gregory pisze:zeby tego bylo malo to mnie sprawdzila przez kolezanke i tez nie wyszlo to za dobrze

Możesz to rozwinąć?
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 07 mar 2007, 21:00

ja mialam kiedys profil na fotce, zanim bylam ze swoim chlopakiem...wiedzial i zrozumial. tutaj nie ma powodu do zazdrosci...no ale co znaczy,ze podpuscila kolezanke i tu dziwnie wyszlo? moze tym razem miala powod zeby sie zloscic?
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 07 mar 2007, 21:06

tygrysiaaa pisze:ja mialam kiedys profil na fotce, zanim bylam ze swoim chlopakiem...wiedzial i zrozumial. tutaj nie ma powodu do zazdrosci...no ale co znaczy,ze podpuscila kolezanke i tu dziwnie wyszlo? moze tym razem miala powod zeby sie zloscic?


to znaczy ze napisala jej kolzeanka z telefonu (inny numer) do mnie i ja zaczolem z nia pisac zeby sie dowiedziec kto to jest niec nie krecilem z niej kolezanka
to od niej dostalem odpowiedz ze "lece na baby"
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 07 mar 2007, 21:32

to znaczy ze napisala jej kolzeanka z telefonu (inny numer) do mnie i ja zaczolem z nia pisac zeby sie dowiedziec kto to jest niec nie krecilem z niej kolezanka

Dziecinne jest to,że ona w tak głupi sposób chciała Cię sprawdzić a Ty to połknąłeś!
Jak chciałeś sprawdzić kto to jest to mogłeś odpisać tylko: "Kim jesteś?" a jesli chciała Cię wciągnąc w jakąs gre to trzeba było ją olać.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 07 mar 2007, 21:35

OneLove pisze:
to znaczy ze napisala jej kolzeanka z telefonu (inny numer) do mnie i ja zaczolem z nia pisac zeby sie dowiedziec kto to jest niec nie krecilem z niej kolezanka

Dziecinne jest to,że ona w tak głupi sposób chciała Cię sprawdzić a Ty to połknąłeś!
Jak chciałeś sprawdzić kto to jest to mogłeś odpisać tylko: "Kim jesteś?" a jesli chciała Cię wciągnąc w jakąs gre to trzeba było ją olać.


wiem polak madry po szkodzie <zalamka>
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 07 mar 2007, 21:46

ep09gregory pisze:wiem polak madry po szkodzie

nie przejmuj sie, też to przerabialem, przy okazji zmiany numeru przez moją lubą.
Jak tak chorobliwie zazdrosna jest to sie zastanow w co sie pakujesz, w zwiazku nie chodzi o to zeby byc uwiazanym i sledzic nawzajem kazdy swoj krok, byc zazdrosnym o kazda rozmowe, spotkanie i etc.
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 07 mar 2007, 21:53

szopen, witam mam pytanko ty sie tez nabrales na taki numerz teelfonem tak jak ja pozdr
ep09gregory
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 07 mar 2007, 22:17

akcja byla taka ze luba zmieniala numer telefonu, a ja o tym nie wiedzialem, no i nagle zaczalem dostawac esemesy z jakiegos obcego numeru podpisane jakims tam kobiecym imieniem, i w tych esemesach byla proba umowienia sie ze mna, ale ja ze sie nie bawie w krecenie na boku to olalem to. Przy najblizeszej okazji mimochodem pokazalem lubej te esemesy i mowie jej ze ktos mnie podrywa, no i wtedy mi powiedziala ze to ona. No to sie censored... nieziemsko, no bo bylismy ze soba juz ze 3 lata a ona takie numery odstawia, no ale ze ja tam pamietliwy nie jestem to sie rozeszlo po kosciach :)
a ty sie dales wciagnac? jak to wygladalo ze uwazasz ze nie wyszlo to za dobrze ?
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 07 mar 2007, 22:21

ale wiecie,ja jestem strasnzie przezorna...w odpisywaniu na sms-y...,ja tam wszedzie widze podstep...moze to mania przesladowcza,ale jeszcze źle na tym nie wyszlam.MOj chlopak jest zazdrosny,wiec jakby co zawsze stosuje idealne odpowiedz jak wlasnie wymienione wyzej"kim jestes":P.boje sie zdrady,wiec pewnie sama bym sie nei wdala,w jakies dlugie dialogi,z natretnym nieznajomym.heheheh a moze obkrec kota ogonem?dla dobra sprawy troche nasciemniaj....albo nie...koloryzuj...:)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 mar 2007, 22:26

ep09gregory pisze:
OneLove pisze:
to znaczy ze napisala jej kolzeanka z telefonu (inny numer) do mnie i ja zaczolem z nia pisac zeby sie dowiedziec kto to jest niec nie krecilem z niej kolezanka

Dziecinne jest to,że ona w tak głupi sposób chciała Cię sprawdzić a Ty to połknąłeś!
Jak chciałeś sprawdzić kto to jest to mogłeś odpisać tylko: "Kim jesteś?" a jesli chciała Cię wciągnąc w jakąs gre to trzeba było ją olać.


wiem polak madry po szkodzie <zalamka>


OneLove, ma rację, dziecinne zagrywki z jej strony, ale też i z Twojej. Jakoś wierzyć mi się nie chce, że chciałeś się dowiedzieć kim jest ta osoba która do Ciebie pisze... Nie byłoby hałasu, gdybyś czegoś głupiego tam nie napisał.
Ile macie lat?
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Postautor: Piotrek1983 » 07 mar 2007, 23:57

Wszystko zależy od tego czy profil na randce założyłeś sobie przed czy po tym jak ja poznałeś. Jeśli przed to nie widze w tym nic złego. Sam mam konta na trzech różnych serwisach ale nie logowałem się tam od ponad roku. Natomiast co do tych smsów to zależy co napisałeś. W związku może nie powinno się tak robić ale jak miała jakieś wątpliwości dotyczące Twej uczciwości to może był dobry sposób żeby się ich pozbyc albo pogłębić :) Nie wiem co o tym myśleć bo narazie piszesz zbyt ogólnikowo.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 mar 2007, 11:03

Profil na fotce a profil na randkach trochę się jednak różnią.
Czego szukałeś na randkach, będąc z kobietą? Wrażeń? No to masz!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 mar 2007, 12:46

Martinoo pisze:Powiedz jej ze skoro widzi cos złego w koncie na randkach to niech sie puknie w głowie i zastanowi. Powiedz ze brak zaufania z jej strony dyskfalifikuje ja jako Twoja dziewczyne albo ze czujesz sie urazony

no tak jaka ona paskudna, nie chce by jej facet mial profil na portalu randkowy, ona jest niegodna. bo to przeciez jasne, ze facet profile takie moze posiadac, a baba, co babie do tego
tygrysiaaa pisze:ja mialam kiedys profil na fotce, zanim bylam ze swoim chlopakiem...wiedzial i zrozumial

z tego co wiem fotka to nie jest portal typowo randkowy, raczej taki gdzie ludzie gebusie oceniaja
OneLove pisze:Dziecinne jest to,że ona w tak głupi sposób chciała Cię sprawdzić a Ty to połknąłeś!

bo to pewnie nastolatki sa, mlody chłopak i jakas 16-17 latka.
tygrysiaaa pisze:dla dobra sprawy troche nasciemniaj....albo nie...koloryzuj...:)

tylko, że zwiazku na kałmstwach sie nie buduje.

ep09gregory czy w czasie kiedy byliscie juz razem nadal miales konto na tych randkach ??
Jesli tak to czemu ??
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 08 mar 2007, 15:02

profil zalozylem 3 lata temu jeszcze jej nie znajac gdy mi otym powiedziala odrazu zlikwidowalem a czy my nastolatki to samo ocencie ja mam 30 ona 26
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 mar 2007, 15:29

Czyli napisze co zrozumiałam. 3 lata temu zalozyłes profil, potem poznales ja, a profil zwyczajnie olales ??
Jesli tak to jej to powiedz. Kiedys kiedy jescze chodzilam do liceum tez miałam taki profil. załozyłysmy z kolezankami nudzac sie na informatyce. Gdybyśmy bez zakladania mialy dostep do danych ludzi tam zarejestrowanych to bysmy sie nie rejestrowały. Zmieniono nam nauczyciela informatyki, nuda odeszła i profile poszły w zapomnienie, do dzisiaj nie zlikwidowąłam, nawet nie pamietam gdzie to bylo, nie wiem czy jeszcze jest.
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 08 mar 2007, 15:35

Ja w ogóle nie rozumiem o co tej Twojej dziewczynie chodzi. Jak na swoje lata, to zachowuje sie bardzo niedojrzale. Takie jazdy to może 16-latka robić, a nie 26-latka! Bez przesady. A to z ta koleżanką, to już w ogóle dziecinada. Ja bym sobie dała znią spokój.



Ile wy ze sobą jesteście?
Ostatnio zmieniony 08 mar 2007, 15:39 przez LauRKa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 mar 2007, 15:38

LauRKa pisze:Ja w ogóle nie rozumiem o co tej Twojej dziewczynie chodzi

podejrzewa, ze za posrednictewm tego portalu randkowego umawia sie z innymi kobietami.
to dziwne, zez pomyslam o dziewczynie, nie kobiecie.
Powiedz szczerze, czydawales jej kiedys powody by myslał, ze rozgladasz sie za innymi ??
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 08 mar 2007, 17:08

chyba jej na tobie nie zależy ona nie powinna ciebie sprawdzac odpuść sobie <cisza>
paula16
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 mar 2007, 19:04

chyba jej na tobie nie zależy ona nie powinna ciebie sprawdzac odpuść sobie <cisza>

To żeś się teraz urwała z choinki. Właśnie dlatego, że Jej zależy, zrobiła aferę!
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 08 mar 2007, 22:10

ep09gregory pisze:zeby tego bylo malo to mnie sprawdzila przez kolezanke i tez nie wyszlo to za dobrze po prostu

No to jak 26 latke to sie zachowuje BARDZO dziecinnie,gdyby to faktycznie była 16 latka to by można było zrozumieć!

Dzindzer pisze:3 lata temu zalozyłes profil, potem poznales ja, a profil zwyczajnie olales ??
Jesli tak to jej to powiedz

<brawo> Jest dorosła w końcu powinna zrozumieć i nie być zazdrosna o takie głupoty!
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 09 mar 2007, 19:09

hej powiem wam ze zaczelo sie klarowac dalem sobie tydzien i zobacze co bedzie dzieki za rady bardzo sie przydaly jesli chcecie to wam napisze za tydzien co bedzie <hmm>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 mar 2007, 11:35

jesli chcecie to wam napisze za tydzien co bedzie

pisz pisz. Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy :)
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 10 mar 2007, 21:34

no i wszystko jasne ona mi zaproponowla uklad na zasadzie ze zostaniemy kolegami zwiezrzyla mi sie ze byla kieduys zchlopakiem mieszkali razem ale z tego co wiem to ona ja nie szanuje z tego co mi mowila nawet jje nie zlozyl zyczen na dzien kobiet a jak chcila przyjechac do niego do angli to powiedzial jej ze ja nie bedzie utrzymywal ale ona nie moze sie z nim rozstac po prostu ja pojawilem sie za wczesnie a malo tego dzis nas zebralo na seks w samochodzie i dalej mi wypimina te randki i mowila ze ja trzeba zdobywac jato rozumiem tylko ze ja tego nie robie tak mi powiedziala co myslicie o tym bo juz sam nie wiem moze bym spróbowac jeszcze ja zaczac zdobywac mi na niej zalezy ale juz sam nie wiem

ech co robic dalej szary czlowieku :(

[ Dodano: 2007-03-10, 21:38 ]
zapomnialem dodac ze mi powiedziala zenidgy nie bedziemy razem ale ja to odebralem ze to taka gra zebym ja zaczol zdobywac ale mam metlik w glowie <zalamka>

[ Dodano: 2007-03-11, 17:01 ]
kurcze wczoraj po powrocie jeszczemi sie udalo z nia porozmawiac ale potem wylaczyla telefon i do tej pory ma wylaczony :( hmmm
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 12 mar 2007, 02:09

ep09gregory pisze:dzis nas zebralo na seks w samochodzie

Aaaa to może jej o take bara bara bez zobowiązań chodzi?

ep09gregory pisze:wylaczyla telefon i do tej pory ma wylaczony

Może ona sie z Tobą bawi,chce żebyś ją zdobywał. Tylko co tu zdobywać skoro (sorry za wyrażenie) i tak Ci daje!

Zastanów sie: tu niby facet jakiś w Anglii a seks z Tobą. Chcesz być zabawką to bądz. Nie chcesz to ją olej.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 mar 2007, 09:06

OneLove pisze:Aaaa to może jej o take bara bara bez zobowiązań chodzi?

Taki sex-friend? <diabel>
Ja bym to rzuciła w cholerę. Po co Ci panna, co niby oszukuje wszystkich wokół, bawi się Tobą? Stań na wysokości zadania i albo ją olej, albo nie płacz że Ci źle i zaakceptuj sytuację.
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 12 mar 2007, 15:16

macie racje tak zrobie trzeba to olac juz nawet nie mysle o niej :)
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 12 mar 2007, 21:14

ep09gregory pisze:macie racje tak zrobie trzeba to olac juz nawet nie mysle o niej

e to widze ze szybko Ci przeszlo skoro juz o niej nie myslisz :) ale co racja to racja, dziewucha raczej nie warta zachodu :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 12 mar 2007, 22:05

nie ma co sie patrzyc do tylu uszy do gory a bedzie dobrze :) byle do przodu

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości