jestem w szoku

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

małaaga
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:36
Skąd: kraków
Płeć:

jestem w szoku

Postautor: małaaga » 03 mar 2007, 10:42

po pierwsze wiem wiem- źle zrobiłam, zajrzałam do jego poczty. zdradził kiedyś- nie ufam do końca, raz na jakis czas- sprawdzam. Ale nie chodzi o to, wiec prosze nie karcić mnie tu za to.

Weszłam na poczte, a tam- ogłoszenia mężczyzn ' mam kobiete, ale chcialbym spróbować z mężczyzną, nie gejem, po prostu z ciekawości' takich jest tam chyba z 8. Jestem w szoku. Jesteśmy ze sobą 2 lata. Ma 22 lata. Dziś miałam jechać do niego na noc, wszystkiego mi sie odechciało. Brzydze się.
I tu raczej pytanie do kobiet- co zrobiłbyście na moim miejscu?
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 03 mar 2007, 12:28

może czas zakończyć ten związek skoro on Cię kiedyś tam dawno temu zdradził, Ty mu nie ufasz, sprawdzasz...

bez zaufania nie ma miłości...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 03 mar 2007, 12:44

Ciężki przypadek. Skoro mu nie ufasz to po co w ogóle z nim jesteś? Co do tych wiadomości w mailu to na pewno nie jest SPAM?
Obrazek
małaaga
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:36
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: małaaga » 03 mar 2007, 13:08

zdrada- To było dawno, jeszcze na początku naszego związku- mimo wszystko pamiętam. bardzo żałował, jakieś tam pocałunki roździeliły nas na troche. przepraszał. poprawił się. teraz jest wszystko w jak najlepszym porządku. Kiedyś małam obsesje, przeszła- zostały niewielkie ilośći, ale czasem mam zły dzień i samo z siebie wraca i to czasmi silniejsze ode mnie- i zaglądam tam automatycznie.

na pewno nie jest to spam bo są i odpowiedzi na te maile. Nie wiem czy powiedzieć mu o tym, czy udawać, ze nic nie wiem?Nie mam pojęcia jak sie teraz zachować. Własnie dzwonił i pytał kiedy przyjade..Co zrobiłbyście na moim miejscu?
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 03 mar 2007, 13:13

jak lubisz 2 facetow w wyrku to jedz, jak chcesz normalnego zwiazku to olej go
małaaga pisze:mam kobiete, ale chcialbym spróbować z mężczyzną, nie gejem,

nie gejem :D pewnie to jest zachowanie normalne dla hetero
twoj facet w najlepszym przypadku jest bi
Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Postautor: Atanazy » 03 mar 2007, 17:34

Twój facet najwidoczniej nie jest gotowy na poważny związek. Eksperymentuje sobie i nie liczy się z Tobą. Po prostu wcześniej czy później Cię zostawi - nie dlatego, że nic do Ciebie nie czuje, ale dlatego, że nie pasuje mu pozycja psa na łańcuchu. Ty chcesz stabilizacji, on nowych doznań. Dwa odległe bieguny. Szans na porozumienie - brak. A to, że jest biseksualny? No cóż, nie on wybierał swoją orientację. Może spróbuje i uzna, że to nie dla niego. Może spróbuje i stwierdzi, że nie bi-, a gej, bo gej is ok <zalamka>. A może za mało się starasz w łóżku i dlatego szuka urozmaiceń? :> A może sam nie wie, czego chce? Everything may be a true <chory>.
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 03 mar 2007, 17:43

Umiesz zajrzeć, umiej o tym pogadać. Z resztą jest o czym, jedź. Na spokojnie, każdy ma jakieś swoje, niepoprawne fantazje.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
karla
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 15 lut 2007, 13:34
Skąd: Polska;-)
Płeć:

Postautor: karla » 03 mar 2007, 18:04

Ja też uważam że najlepiej z nim pogadać ja też znalazłam w necie mojego dziwne rzeczy i się załamywałam ale pogadałam i jest ok, jeśli nie pogadasz to co to za związek jeśli miałabyś to zakończyć to lepiej z jasną sytuacją niż na chybił-trafił...
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 03 mar 2007, 20:36

z facetem?poprobowac?ja bym mu o wszystkim powiedziala...no i wiesz...mnie etz to brzydzi...jakby moj chlopak,wykazywal dziwne sklonnosci...to ja bym sie zastanowila,czy nie mam konkurecji :D
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 03 mar 2007, 20:41

zastanów sie!!! przeciez jezeli on faktycznie bawi sie w takie rzeczy to moze byc dla ciebie zagrozeniem(choroby!!!) ja bym chyba po prostu spytała co to ma znaczyc.....i powiedziała ze to koniec...
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 03 mar 2007, 21:49

Atanazy pisze: A może za mało się starasz w łóżku i dlatego szuka urozmaiceń?

hmmm.. z togo co w zyciu widzialem to kobiety do sexu z inna kobieta podchodza bardziej luznie
natomist dla faceta sex z innym facetem jest nie do pomyslenia, to jest cos co nie ma szans sie stac, absolutnie!!!!
wiec jesli ktos ma ochote to nie jest hetero i koniec.
nie wiem co Ci poradzic, wg mnie Twoj facet jest gejem tylko boi sie do tego przyznac i tyle
ile macie lat i jak czesto sie kochacie? kto inicjuje?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 mar 2007, 22:21

jestem w szoku

Ja też - tylko bez takich wyłupień gałek ocznych 8)

Szambo... czyli KLOZET 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości