Nieproszony gość?? Pytanie w szczególności do dziewczyn.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
theBlueSky
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2006, 10:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Nieproszony gość?? Pytanie w szczególności do dziewczyn.

Postautor: theBlueSky » 10 lut 2007, 16:59

Witajcie,

Otóż zamierzam pójść jako nieznajomy do takiej jednej dziewczyny-z wielkim zamiarem poznania jej(umówienia się na jakiś inny termin). Wiem gdzie mieszka-a kwestia telefonu czy jakiegoś innego kontaktu nie jest tutaj istotna, ponieważ chciałbym sprawdzić, czy będzie zniesmaczona moją wizytą czy może przyjmie mnie z uśmiechem na twarzy. Wiem, że to zależy od indywiudalnej osoby, przykładowo ja nienawidzę jak np. odwiedzają mnie koleżanki- jak już co, to mają ustalić ze mną termin tych odwiedzin ;-) co innego kumple, wtedy nie dbam o to.
Nie jestem dziewczyną, gdybym był to może "byłabym" pozytywnie zaskoczona, ale sam nie mogę sobie na to odpowiedzieć ponieważ jej nie znam i chciałbym poznać Wasze zdanie dziewczyny, czy to tak wypada i czy to dobra taktyka??

pozdrawiam <browar>
"Dodajecie tylko soli moim raną... mój świat, mój triumf... wszystko odeszło..."
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Re: Nieproszony gość?? Pytanie w szczególności do dziewczyn.

Postautor: Snowblind » 10 lut 2007, 17:31

theBlueSky pisze:Witajcie,

Otóż zamierzam pójść jako nieznajomy do takiej jednej dziewczyny-z wielkim zamiarem poznania jej(umówienia się na jakiś inny termin). Wiem gdzie mieszka-a kwestia telefonu czy jakiegoś innego kontaktu nie jest tutaj istotna, ponieważ chciałbym sprawdzić, czy będzie zniesmaczona moją wizytą czy może przyjmie mnie z uśmiechem na twarzy. Wiem, że to zależy od indywiudalnej osoby, przykładowo ja nienawidzę jak np. odwiedzają mnie koleżanki- jak już co, to mają ustalić ze mną termin tych odwiedzin ;-) co innego kumple, wtedy nie dbam o to.
Nie jestem dziewczyną, gdybym był to może "byłabym" pozytywnie zaskoczona, ale sam nie mogę sobie na to odpowiedzieć ponieważ jej nie znam i chciałbym poznać Wasze zdanie dziewczyny, czy to tak wypada i czy to dobra taktyka??

pozdrawiam <browar>

Głupi pomysł, może czuć się niezręcznie lub wręcz być poirytowana, ale problem zawsze ma rozwiązanie.
Kup jej kwiaty,ładny bukiet róż. Dopisz liścik z propozycją spotkania i numerem telefonu.
Przebierz się za dostawce kwiatów: materiałowe spodnie ,koszula i czapka z daszkiem jakiejś kwiaciarni. Jeśli zagadasz odpowiednio w dużej kwiaciarni może nawet ci wypożyczą gadżety.
Reszty chyba już się domyślasz.
Najlepiej żebyś miał pewność że ją zastaniesz,wręcz jej kwiaty osobiście z ładnym uśmiechem i kontaktem wzrokowym. Niech cię zapamięta (czapka pod pachę ,daj jej listę do podpisu ,ładnie się pożegnaj) żeby na pytanie które zaraz przeczyta: "Czy umówiłabyś się z dostawcą kwiatów? nr kom" była tylko jedna odpowiedź.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 10 lut 2007, 18:39

Obaj panowie nie macie racji.
Pierwszy - jakoś nieuśmiechałoby mi się gdyby ktoś nieznajomy zawitał z wizytą bez uprzedniego chociażby zawiadomienia. A może ona ma w tym czasie coś innego? Totalna pomyłka, wg mnie.
Drugi pan - ten pomysł z kwiatami i dostawcą, najlepszy jest w filmach, w realu może i miłe, ale jakieś takie dziwne :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 lut 2007, 19:02

Obcego bym do domu nie wpusciła, nie wpuszczam byle kogo. nie lubie gbyc nachodzona w domu. do domu to ja moge zaprosic, a nie kazdy zasługuje na taki zaszczyt.
Pomysł z kwiatami i przebieraniem sie za dostawce dla mnie kiczowaty.
Bała bym sie kogos kto nie znając mnie nachodzi mnie w domu, bo co jak jest psychopata, to naruszało by moje poczucie bezpieczeństwa
Awatar użytkownika
theBlueSky
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2006, 10:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: theBlueSky » 10 lut 2007, 23:03

"Pójść" w sensie > zadzwonić na domofon/wejść do klatki/wjechać windą na dane piętro/zapukać/przedstawić się i zaproponować spotkanie < przecież nie wchodziłbym do domu ;]

a odnośnie przebrania się za dostawcę kwiatów to <hahaha> Snowblind fajne masz żarty <hahaha>

[ Dodano: 2007-02-10, 23:05 ]
Marissa pisze:A może ona ma w tym czasie coś innego?

to ładnie by powiedziała, że nie ma czasu i żebym przyszedł kiedy indziej, a ja ładnie bym odszedł. Przecież to to samo jak chłoipak podbija do Ciebie na ulicy, też możesz być zajęta :P
"Dodajecie tylko soli moim raną... mój świat, mój triumf... wszystko odeszło..."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 10 lut 2007, 23:05

theBlueSky pisze:"Pójść" w sensie > zadzwonić na domofon/wejść do klatki/wjechać windą na dane piętro/zapukać/przedstawić się i zaproponować spotkanie < przecież nie wchodziłbym do domu ;]


Ale co w tym innego? To jest tak czy siak narzucanie się...
Takiemu od razu powiedziałabym "spadaj na drzewo". Ale inne może to i lubią.... kto wie.

Chyba czegoś nie rozumesz... Po to ludzie wymyślili telefony, żeby UMAWIAĆ się wcześniej, ZAPOWIEDZIEĆ się jeśli chcesz do kogoś wpaść. A już tym bardziej do nieznajomej.
Awatar użytkownika
theBlueSky
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2006, 10:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: theBlueSky » 10 lut 2007, 23:13

początek mojej wypowiedzi
"kwestia telefonu czy jakiegoś innego kontaktu nie jest tutaj istotna"
"Dodajecie tylko soli moim raną... mój świat, mój triumf... wszystko odeszło..."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 lut 2007, 23:33

theBlueSky pisze:zadzwonić na domofon

ja bym nie wpusciła, ja obcych na klatke nawet nie wpuszczam
w sensie nie otwieram :]
theBlueSky pisze:Marissa napisał/a:
A może ona ma w tym czasie coś innego?

to ładnie by powiedziała, że nie ma czasu i żebym przyszedł kiedy indziej

ja bym tam pogoniła ładnie i skutecznie.
theBlueSky pisze:Przecież to to samo jak chłoipak podbija do Ciebie na ulicy

nie lubie zaczepiania mnie na ulicy, jak ide to znaczy, ze w jakims celu. Zaczecie ze mna rozmowy wchodzi w gre kiedy na cos czekam, wtedy jestem najczesciej znudzona i moge porozmawiac.
Marissa pisze:Ale inne może to i lubią.... kto wie.

no własnie tez nie wiem, ale moze sa tekie co lubia i docenia
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Postautor: Snowblind » 11 lut 2007, 00:39

Ona ma nie więcej jak 19 lat...facet ma przyjść,wręczyć kwiaty z listem i zniknąć zanim zamkną się drzwi.
Chce ją koniecznie nachodzić w domu to ma sposób w którym ona nie poczuje się zagrożona a co najwyżej rozbawiona cała sytuacją.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 11 lut 2007, 01:20

Snowblind pisze:Ona ma nie więcej jak 19 lat...facet ma przyjść,wręczyć kwiaty z listem i zniknąć zanim zamkną się drzwi.
Chce ją koniecznie nachodzić w domu to ma sposób w którym ona nie poczuje się zagrożona a co najwyżej rozbawiona cała sytuacją.


Ja bym pomyślała,że to jakiś psychol. To nie amerykańska komedia. Poza tym dziwne by dla mnie było ,że ktoś obcy ma mój adres i tyle o mnie wie. Chyba bym się bała.

Dużo prościej zazdwonić i przedstawić sytuacje. To mi sie jakieś normalniejsze wydaje.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 11 lut 2007, 12:25

theBlueSky rozumiem że wy się w ogóle nie znacie a Ty wiesz gdzie ona mieszka i chcesz zapukać do jej drzwi... Pomysł zły, nawet bardzo. Przestraszyłabym się że tyle o mnie wiesz a ja o Tobie nic. na pewno bym Cię nie wpuściła. Przez domofon pomyślałabym że jakiś zbok czy co :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lut 2007, 12:29

OneLove pisze:Poza tym dziwne by dla mnie było ,że ktoś obcy ma mój adres i tyle o mnie wie

na pawało by mnie to lekkim lękiem, a ja nie chce sie spotykac, zdawac z kims kto wywołuje u mnie lek i inne niemiłe uczucia
Joasia pisze:na pewno bym Cię nie wpuściła

a juz myślałam, ze ja tylko płocha jestem w takich sytuacjach
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lut 2007, 12:40

Dzindzer pisze:a juz myślałam, ze ja tylko płocha jestem w takich sytuacjach


Nie jesteś sama :)
Kurcze, ale beznadziejny pomysł wymyślił autor...
Co to, książę żeby zakłócać komuś spokój, psuć plany, zmieniać je, bo ktoś taki nieproszony przyszedł i w dodatku nieznajomy?
Chyba każda dziewczyna by takiego nie wpuściła.
Co chcesz przez to uzyskać?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2007, 15:15

theBlueSky pisze:czy to tak wypada i czy to dobra taktyka??
Nie wypada i ja bym sobie nie zyczyla. Bylbys juz u mnie spalony :)
theBlueSky pisze:"Pójść" w sensie > zadzwonić na domofon/wejść do klatki/wjechać windą na dane piętro/zapukać/przedstawić się i zaproponować spotkanie < przecież nie wchodziłbym do domu ;]
NIe otworzylabym nawet drzwi . Nie otwieram tym co ich nie znam :P
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 11 lut 2007, 16:44

Dzindzer pisze:a juz myślałam, ze ja tylko płocha jestem w takich sytuacjach


Nie,nie. Z tego co tu czytam to wiekszośc by sie takiego typa bała bo:
Joasia pisze:tyle o mnie wiesz a ja o Tobie nic.
i pomyślałaby:
Joasia pisze:że jakiś zbok czy co


Kurde,stary zadzwoń do laski,telefon Cię nie pogryzie a oszczędzisz sobie rozczarowania (chyba,że to wyjątkowa desperatka).
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 13 lut 2007, 08:15

no tak, ja siedzę w dresie i starym polarze bo nie planowałam nigdzie wychodzić, wyglądając ogólnie jak trzy du.py zza krzaka a tu jakiś amant mnie prosi... cudowna perspektywa :D
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 lut 2007, 17:07

KAROLA pisze:no tak, ja siedzę w dresie i starym polarze bo nie planowałam nigdzie wychodzić, wyglądając ogólnie jak trzy du.py zza krzaka a tu jakiś amant mnie prosi... cudowna perspektywa :D


No dokładnie :D

Do autora... jeśli kontakt tel nie wchodzi w grę, to albo jesteś niemową, albo starasz się na siłe być orginalny <zalamka>
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 25 mar 2007, 18:24

Podpisuję się pod niewpuszczaniem. Inna sprawa- zagadanie na ulicy, ale, jak mawiają- mój dom- moja twierdza. I na wizytę w nim (nawet pod nim, na klatce, czy przy windzie) trzeba sobie zasłużyć. Pewnie przestraszyłabym sie troche.
The Blue Sky, wziąłeś pod uwagę możliwość, że możesz się nie spodobać? Mogłaby się wtedy czuć nieco przytłoczona faktem, że facet, który jej nie pasuje wie, gdzie dokłądnie mieszka.
Pomysł z kwiaciarnią- chyba za dużo komedii romantycznych... Nie chodzi o samo wysłanie kwiatów, ale zabawę w przebierańca.
Skoro wiesz, gdzie mieszka, pewnie widziałeś ją w okolicy... Najlepiej chyba zagadać podczas przypadkowego (mniej lub bardziej) spotkania na mieście.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości