Czym zainponował wam chłopak ,że powiedziałyście to ten ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Czym zainponował wam chłopak ,że powiedziałyście to ten ???

Postautor: mac79 » 21 sty 2007, 17:00

Czym zainponował wam chłopak ,że powiedziałyście to ten ???

Zastanawiam się co lubicie i co wam imponuje u mężczyzn-mówcie smialo ja patrze wam głęboko w oczy bez żadnego skrępowania-czyję ,że atmosfera jest całkiem HOT :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2007, 17:05

mac79 pisze:mówcie smialo ja patrze wam głęboko w oczy bez żadnego skrępowania-czyję ,że atmosfera jest całkiem HOT :)
<hahaha> <hahaha> <hahaha>
Po tym tekscie u mnie spadla do zera absolutnego <hahaha>

Moj mi zaimponowal swoja odmiennoscia od calych dziesiatek facetow przed nim. NIgdy ni znalam kogos takiego o tak odmi ennym zyciu pogladach doswiadczeniach. I to mnie przyciagnelo i wpadlam jak sliwka w kompot.
Podsumowujac - całkowita odmiennosc ode mnie i t ego co ja znalam.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 21 sty 2007, 19:49

ukrytą głęboko w sobie duchowością i dzikimi oczami :)
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 21 sty 2007, 21:12

mi zaimponował możliwościa podniesienia mnie na duchu. słodkimi słówkami które do mnie pisał (do każdej koleżanki zresztą typu: słonko kwiatuszku perełko itp) dzięki temu postanowiłam sie spotkać z nim (znaliśmy się przez internet). po pierwszy nieudanym razie(ja w nowym towarzystwie byłam onieśmielona a on wolał szalone, ja w środku taka jestem ale wśród nowych zachowywałam pozory spokojnej zanim wyczułam towarzystwo) on nabierał w ich oczach coraz bardziej różnymi rzeczami które ciężko opisać. sadze ze na pewno w dużej mierze chemia (uwielbiałam wąchać jego rzeczy np szalik)
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 sty 2007, 21:17

Wielkie poczucie humoru. Kiedy nawet jestem w najwiekszym dolku on znajdzie dobre strony, znajdzie rozwiazanie, rozsmieszy.
I dobre serce.
agapi

Postautor: agapi » 24 sty 2007, 20:14

czym?
hm... czułością...:)
i tym, że przy nim czuje sie taka bezpieczna:)
jak nigdy dotąd;)
Mariola Maniara
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2007, 18:42
Skąd: Krakow
Płeć:

Re: Czym zainponował wam chłopak ,że powiedziałyście to ten

Postautor: Mariola Maniara » 26 sty 2007, 04:49

Moj kochany zainponowal mi swoim zajefajnym charakterem a tak pozatym od poczatku byl bardzo opiekunczy i jest do taj pory
Tajemnicza
Adamek224

Postautor: Adamek224 » 28 sty 2007, 18:27

moon pisze:
mac79 pisze:mówcie smialo ja patrze wam głęboko w oczy bez żadnego skrępowania-czyję ,że atmosfera jest całkiem HOT :)
<hahaha> <hahaha> <hahaha>
Po tym tekscie u mnie spadla do zera absolutnego <hahaha>

Moj mi zaimponowal swoja odmiennoscia od calych dziesiatek facetow przed nim. NIgdy ni znalam kogos takiego o tak odmi ennym zyciu pogladach doswiadczeniach. I to mnie przyciagnelo i wpadlam jak sliwka w kompot.
Podsumowujac - całkowita odmiennosc ode mnie i t ego co ja znalam.



Na czym polegała ta odmienność ???Prosze o jakies szczególy :)z gory dzieki :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 sty 2007, 21:34

Na czym polegała ta odmienność ?? ?
Jak to na czym. Znalam okreslony typ facetow, znimi sie spotykalam, lazilam na imprezy a tu pojawil sie facet zupelnie z innej bajki - roznica jak miedzy trollem a ksieciem z bajki. Opowiiadal mi o wielu zdarzeniach ze swojego zycia to nie wiedzialam ze az tyle moze byc ciekawych rzeczy na tym swiecie i w tym wieku mozna miec za soba tyle roznorakich doswiadczen.
On z kolei nie mogl wierzyc ze ta rumieniaca sie przed nim dziewczynka miala takie rozne przygody przed nim :D
Po prostu byl inny. Nie byl wiecznym imprezowiczem, nie lazil na jakies koncerty, byl ambitny itd.
Odmiennosc bardzo pozytywna. :)
Awatar użytkownika
vivian
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2007, 09:25
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: vivian » 28 sty 2007, 22:27

Na początek zaintrygował mnie tempem jakie narzucił jak się poznaliśmy - nie chodzi o jakieś zbereźne rzeczy, ale chciał wiedzieć szybko i dużo, tak samo było z całowaniem i pytaniem o chodzenie :) Dla mnie to była zupełnie inna planeta!! Ze mną trzeba było powolutku. Potem charakterem i tym, ze jest inny niż ja, a jego szalona naturę trzeba było odkryć... No i troską - gdy dowiedział się, że miałam kiedyś wypadek i w pewien sposób skutki odczuwam do tej pory, ciągle się interesuje, czy się dobrze czuję, czy jest ok :) I moze to głupie, ale od samego początku zauważyłam jak prowadzi samochód - energicznie? stylowo?nie wiem jakie słowo, by tu pasowało... serio, jak siada z kólkiem patrzę na niego jak zaczarowana:) i tak od kiedy sie poznaliśmy i pierwszy raz odwiózł mnie do domu:) Z nim w samochodzie czuję się ... :*
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 30 sty 2007, 15:43

Tym że na początku naszej znajomości był bardzo ciekawy mojego życia,ogólnie wszystkiego co mnie dotyczyło.Akceptuje moją odmienność i to że ja poza nim mam swój świat swoje hobby zajęcia i przyjaciół :) to w nim właśnie bardzo lubie a pozatym to że pomimo że jest twadrym facetem to potrafi okazać swoje uczucia i emocje i jest do twgo rozrajająco zabawny.Do tej pory pamiętam jak dziś sytuacje kiedy jechałam z nim nad jeziorko i powiedział mi że mam źle rozprowadzony fluid na policzku <lol2> zadnen z moich chłopaków nigdy nie powiedział mi że mam jakieś defekty makijazu.a z obecnym jest wszystko oparte na relacji szczerość :)
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 30 sty 2007, 16:56

mój zaintrygował mnie tym że odróżniał się od swoich kolegów, z którymi sie z reszta przyjaźniłam, spotykałam , wygłupiałam a z nim tak nie umiałam bo nie traktowałam go jak kumpla, robił na mnie zawsze wrażenie takiego tajemniczego gościa a z drugiej strony bardzo wesołego, ale urzekła mnie ta tajemniczość...
wiele rzyczy w nim zaimponowało mi gdy juz bylismy razem, gdy dowiedziałam sie troche o nim i jego zyciu i do tej pory jak pomysle co przezył to jestem dumna ze jest tak wspanialym facetem i ciepło mi sie na serduszku robi...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 sty 2007, 19:30

Dobroć. Nieskończona, bezinteresowna, wręcz naiwna (pozytywnie) dobroć. Dużo dobroci.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 lut 2007, 11:01

Czy zaimponował? Po prostu słucha co do Niego mówię, a nie tylko słyszy.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 22 lut 2007, 12:58

vivian pisze:I moze to głupie, ale od samego początku zauważyłam jak prowadzi samochód - energicznie? stylowo?nie wiem jakie słowo, by tu pasowało... serio, jak siada z kólkiem patrzę na niego jak zaczarowana:) i tak od kiedy sie poznaliśmy i pierwszy raz odwiózł mnie do domu:)
to wcale nie jest głupie bo ja mam dokładnie tak samo :) po prostu moj facet za kołkiem wyglada wspaniale :)urodzony kierowca :)
a jesli chodzi o zaimponowanie...hmm...jest opiekunnczy, zawsze moge na niego liczyc....przezył sporo ciekawych przygód których słuchałam na poczatku troche z zazdroscia ;) zna sie na wielu rzeczach....poza tym razem tworzymy niezły duet
karla
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 15 lut 2007, 13:34
Skąd: Polska;-)
Płeć:

Postautor: karla » 23 lut 2007, 11:55

wytrwały i uparty jeszcze nigdy nie znałam nikogo tak upartego w dążeniu do upragnionych rzeczy i celów no i to że jest bardzo dobrym człowiekiek,opiekuję się mną i jest przy mnie (a miałam bardzo poważne doświadczenia jeśli chodzi o zdrowie a nawet zagrożenie życia)zawiodłam się wtedy nawet na przyjaciołach a na nim nie i to jak na mnie patrzy bo jego oczy wyrażają wiele patrzy z czułością jakiej wcześniej nie znałam.... no i censored całuje <banan> ...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 24 lut 2007, 12:11

Bezkompromisowość, cholerna zasadniczość i wręcz tyrański sposób bycia w stosunku do kobiety, która go interesuje. No a że w łóżku wylądowaliśmy pierwszego dnia, to już nie muszę dodawać dlaczego jeszcze :D
kasssikk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:31
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: kasssikk19 » 24 lut 2007, 13:44

Czym ... ? Tym że był jak go potrzebowałam, że był dobrym przyajcielem że wspierał i wierzył we mnie a teraz też i kocha mnie tak jak i ja jego...
złote obrączki nasz cały majątek ruchome święto dwóch serc.....
ammeszka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 05 lis 2006, 12:36
Skąd: Zakątek
Płeć:

Postautor: ammeszka » 25 lut 2007, 11:50

Czym zainponował wam chłopak ,że powiedziałyście to ten


Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi:'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'.
"Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lut 2007, 23:30

Widzenie w 4 wymiarach... ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 lut 2007, 00:21

Moj chlopak zaimponowal mi... eee?

Mimo tych 16 latek bardzo dojrzalym spojrzeniem na swiat. Bijaca z oczu szczeroscia. Dobrym sercem. Cieplym i slicznym usmiechem. Otwartoscia. Szalenstwem. Poczuciem humoru takim samym jak ja :)

I najwazniejsze: po pierwszych 5 minutach zupelnie puscily mi hamulce, nie musialem niczego zatajac, udawac kogos innego. Bylem w pelni soba i czulem sie, jakbym znal Ja dobrych kilka lat. Nigdy czegos takiego nie przezylem!

Dzieki temu przez cala noc po pierwszym spotkaniu o niej myslalem, pozniej snilem, a rano czulem, jak mysli o mojej ex... zniknely i zostaly zastapione kims innym :) Lepszym :) Szybciutko sie zakochalem <pejcz>
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 26 lut 2007, 21:24

Inteligencją. Stabilnością emocjonalną. Cierpliwością. Wrażliwością. Tym, że chce się żenić <diabel>

A w ogóle to od początku jakoś tak bardzo go polubiłam, bawił mnie i byłam zafrapowana jego innością. Poza tym, od razu dobrze nam się rozmawiało, nie czułam żadnego paraliżującego skrępowania ani lęku w jego towarzystwie.
Awatar użytkownika
mar.tusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 lut 2007, 23:35
Skąd: Warszaffka
Płeć:

Re: Czym zainponował wam chłopak ,że powiedziałyście to ten

Postautor: mar.tusia » 02 mar 2007, 01:30

mac79 pisze:Czym zainponował wam chłopak ,że powiedziałyście to ten ???

Zastanawiam się co lubicie i co wam imponuje u mężczyzn-mówcie smialo ja patrze wam głęboko w oczy bez żadnego skrępowania-czyję ,że atmosfera jest całkiem HOT :)


hot <hahaha>

czym mi zaimponowal ? byl inny niz te wszyscy poprzedni... kochajacy, czuly, zabawny, troskliwy, a jednoczesnie odpowiedzialny, pracowity, z glowa na karku. do dzis mi imponuje tym jaki jest... a jak to sie stalo ze stal sie tym jedynym ? ma to cos, po prostu. milosc nie da sie zdefiniowac...
...when I feel that something I wanna hold your hand...

:* :* :*

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 459 gości