mój chłopak się bije ;)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 01 cze 2006, 12:07

Ja sie dowiedzialam ze chlopak mial takie zagrania w przeszlosci ale wydoroslal..
Prawie rok sie znamy i poki co dotrzymuje slowa, jest grzeczny ;p
Dobrze wie ze jakby sie lał z ludzmi bez sensu bo czuje taka potrzebe to zostałby uznany za nic...
Zasady są proste. Zwiazek z normalnym, kulturalnym czlowiekiem, ktory bije tylko w samoobronie i obronie mnie.
Zadnych bojek poa tym, zadnych czarnych interesow, handlem komórkami itp, bmw pod oknami i zadnych dopalaczy na silowni. Po prostu nienawidze. Tak samo jak tych debili co biegają z nozami po osiedlu zeby miec pare zlotych z tego. mi sie w domu nie przelewalo ale nie chodzilam i nie kradlam. Takich moze i powinno sie tluc, ale wtedy czlowiek by sie do ich poziomu znizal. A prawo sprawiedliwosci nie wymierzy;/
Wiec co robic kiedy sie zstanie napadnietym? Oddac co sie ma rzy sobie zeby zachowac zdrowie? Ale wtedy boli duma.. Wiec wybiera sie bol szczeki.
Nie wiem, drazliwy to temat. Ale wiem jedno: bic TYLKO w ostatecznosci.
Wcale bym nie chciala byc dziewczyna "postrachu osiedla". Jak Ty sie przy tym czujesz, bo na pewno nie bezpiecznie ;o
Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

Postautor: Wielkanocnababa » 05 cze 2006, 15:22

wiedzialam ze moj post nie zostanie zrozumiany.. nie chodzi o to ze chce byc z kims kto notorycznie wdaje sie w bójki i sam zaczepia.. ja chce kogoś przy kim krzywda mi się nie stanie, jeśli będzie taka przykra i powszechna niestety sytuacja, nie chcialabym zeby moj facet był ciapą która daje sobie w kache dmuchać; nie wiem, Mariusz czy pragnienie bezpieczeństwa jest żałose, jak dla kogo widocznie.

[ Dodano: 2006-06-05, 15:24 ]
Alice, bardzo dobry post, dokladnie o to chodzi
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 05 cze 2006, 15:33

Wiec co robic kiedy sie zstanie napadnietym? Oddac co sie ma rzy sobie zeby zachowac zdrowie?


Mnie kiedys napadli z nozem i raczej nie mialem ochoty sie stawiac bo szkoda zycia...chcialem spieprzac ale dresy mnie oblecialy jak pszczoly a i tak jak czlowiek im wszystko odda to ma stracha ze dostanie nozem bo po takich debilach sie mozna wszystkiego spodziewac...dla mnie to zadna utrata dumy oddac portfel tylko czysty rozsadek...co innego jak podchodza bez niczego i tylko swiruja jakimis kozackimi tekstami..wtedy to co najwyzej po ryju dostaniemy
Obrazek
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 05 cze 2006, 15:41

Rish pisze:
Wiec co robic kiedy sie zstanie napadnietym? Oddac co sie ma rzy sobie zeby zachowac zdrowie?


Mnie kiedys napadli z nozem i raczej nie mialem ochoty sie stawiac bo szkoda zycia...chcialem spieprzac ale dresy mnie oblecialy jak pszczoly a i tak jak czlowiek im wszystko odda to ma stracha ze dostanie nozem bo po takich debilach sie mozna wszystkiego spodziewac...dla mnie to zadna utrata dumy oddac portfel tylko czysty rozsadek...co innego jak podchodza bez niczego i tylko swiruja jakimis kozackimi tekstami..wtedy to co najwyzej po ryju dostaniemy


Teraz to już strach z domu wychodzić.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 cze 2006, 17:37

Wielkanocnababa pisze:nie chcialabym zeby moj facet był ciapą która daje sobie w kache dmuchać
To jest zalosne :)
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 05 cze 2006, 17:40

To jest zalosne


nie kazdy to urodzony bruce lee a ciap jest wiekszosc...tak mi sie wydaje
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 cze 2006, 17:44

Rish pisze:nie kazdy to urodzony bruce lee a ciap jest wiekszosc...tak mi sie wydaje
Wpierw zrozum o co chodzi, potem pisz. Bo nijak ma sie to do mojej wypowiedzi :]
Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

Postautor: Wielkanocnababa » 05 cze 2006, 22:04

Rish, moon miala na mysli moją wypowiedź ze jest żałosna
szukaj sobie kobieto kogo chcesz, ja się już wypowiedzialam; chyba kazdy ma prawo do swojego zdania
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 cze 2006, 22:47

Wielkanocnababa pisze:chyba kazdy ma prawo do swojego zdania
A pewnie. Wiec i Ty nienaskakuj na innych ze uwazaja takie podejscie za zalosne jakie nam opisalas :)
Wielkanocnababa pisze:szukaj sobie kobieto kogo chcesz
Ja juz znalazlam co chce.
Awatar użytkownika
wronek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2006, 00:58
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: wronek » 09 cze 2006, 01:06

Żałosne jest bicie się w XXI wieku :P Co prawda chodzą po świecie "blachary" którym się to podoba ale mnie do takich nie ciągnie ;)
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 09 cze 2006, 08:55

Kulturalny człowiek w inny sposób załatwia swoje sprawy, chyba że chce się zniżyć do poziomu zwykłych bańdziorów,id wymierzania sprawiedliwości są powinny być inne instytucje , chociaż jakie mamy prawo to karzdy z nas zdaje sobie sprawę, nie daj bóg niechcący odepchniesz kolesia a on się wywali uderzy gdzieś głową i umrze!!! wtedy nie ma przeproś mamy zmarnowane życie, najlepszą sztuką walki jest jej unikanie, ile razy mi się zdarzyło spokojnie opuścić podejrzane miejsce gdzie było sporo drechów ja wiem że gdybym podszedł do pierwszego lepszego zrobił na szybko z nim porządek reszta by odstąpiła albo i nie , to bym niezłą zabawę wkońcu mase swojego czasu poświecam na szkolenie swoich umiejętności we wschodnich sztukach walki ale po co mi kłopoty i czas na bohaterskie czyny się dawno skończył, jeżeli się udaje to unikam zwady
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 cze 2006, 18:30

moon pisze:ale w sprawie pod tytulem "obrazil mi kobiete" to ja piernicze...

to dla mnie niepojęte. niepojęte wśród ludzi na poziomie, bo to, że dupkowi natrzaska inny dupek, do którego nierozgarniętej laluni tamten krzyknął dziwko!, ale oni wszyscy są z jednego bagna i to mogę zozumieć.
ale na boga, nie obrazi mnie niedyskretna uwaga jakiegoś ćwierćinteligenta spod budki z piwem, bądźmy poważni. dajemy sobie buzi [znaczy nie z tym spod budki tylko z moim] i idziemy dalej.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 09 cze 2006, 19:01

Pamietacie taka bajke "Kije samobije"?Tak jakos przypomniala mi sie gdy czytalam watek glowny 8)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 cze 2006, 20:26

lollirot pisze:nie obrazi mnie niedyskretna uwaga jakiegoś ćwierćinteligenta spod budki z piwem
Ano fakt. :D
lollirot pisze:[znaczy nie z tym spod budki tylko z moim]
Dobrze że to dodałas <hahaha>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości