Do kogo należą pierwsze kroki na początku..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 cze 2006, 22:56

No dobra, Lestat, to ja Ci poradzę tak:

Przez trzy dni, niezaleznie od tego, co ona będzie robić, bądź aktywny - wyślij z 5 esemesów (a co!), nie ostrych, ale delikatnych, choćby samo "Dobranoc, kolorowych snów". I tak przez trzy dni.
Czwartego dnia nic. Piątego, szóstego - też nic. I już w ogóle nic. Jeśli ona się odezwie - również nic. Przetrzymaj tak tydzień i będziesz miał sprawę rozwiązaną.

Stawiam 10:1, że podziała i nawet Ci sytuację rozjaśni po Twojej myśli. Jeśli nie - możesz mnie oskalpować (tak szafuję, bo jestem pewna swego).

I tylko proszę, nie pytaj, dlaczego tak a nie inaczej, bo nie chce mi się tłumaczyć. Po prostu mi zaufaj.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 05 cze 2006, 23:01

Kolec22 pisze:One to kochają ale trzeba też podać siebie nie byle jakim tam kapciem do wycierania. I to niezależy od tego czy dziewczyna skromna czy wyuzdana. Najważniejsze to dać jej poczuć obok faceta a nie tchorzliwego chlopczyka na cienkich nóżkach.
<diabel>

<browar> Swieta prawda. Najlepiej jeszcze zaskoczyc! Ze niby spokojny i niesmialy, ale jak przychodzi co do czego to wie co zrobic ;) .
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 cze 2006, 23:02

mrt pisze:Po prostu mi zaufaj.

Dobre <browar>
Ale nie dla Lestata... nie wytrzyma, z tym całowaniem w twarz :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 05 cze 2006, 23:03

Kolec22 - tak, z Tą wypowiedzia sie zgadzam, poczucie bezpieczeństwa, często fałszywego, daje mężczyzna pewny siebie i pełen uroku osobistego, czyli, niestety, ZWYKŁY UWODZICIEL I KOBIECIARZ - najczęściej, choć nie zawsze :P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 cze 2006, 23:07

Soul pisze:Swieta prawda.

Ten gość też by nie wytrzymał :D
O czym kłapiesz człowieku? :| Chcesz "zagłaskać kotka" na śmierć?
Czy się bawisz czyimiś problemami :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 05 cze 2006, 23:07

mrt, naprawde dobre a takie proste! <brawo>

onlyjusti a jak odróżnić ZWYKLEGO UWODZICIELA I KOBIECIARZA od Księcia z Bajki? :? :? :?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 cze 2006, 23:09

Kolec22 pisze:a jak odróżnić ZWYKLEGO UWODZICIELA I KOBIECIARZA od Księcia z Bajki?

Ten pierwszy to taki, który przysysa się jak pijawka, do ust :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 05 cze 2006, 23:09

Kolec22 - uświadomić sobie trzeba ze nie ma księcia z bajki, są rycerze mniej lub bardziej warci uwagi. Warto ryzykować, bo uwodziciele też sporo oferuja, choć na krótko ;)
OnlyJusti
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 05 cze 2006, 23:12

Czyli uwodziciele są spoko <pijaki>
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 05 cze 2006, 23:14

Są potrzebni by sie zabawić i poczuć bardzo kobieco. Ale są przejściowym towarem, prawdziwy mężczyzna nie ma nic z uwodziciela, i z takim tylko warto być na dłuzej :)
OnlyJusti
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 05 cze 2006, 23:20

Gdyby prawdziwy mężczyzna nie miał nic z uwodziciela to jak by zdobył swoją Izold gdyby specjalnie opierała mu się (a bo tak coś jej szczeliło?) <pejcz>
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 05 cze 2006, 23:22

Kolec22 - hmmm...cierpliwie, wytrwale a mądra laska dostrzeże dobrego i zakochanego faceta, wierz Mi, laski wyczuwają to, i jeśli wiedzą w co warto w życiu zainwestowac, robią to w końcu :)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 cze 2006, 23:22

Kolec22 pisze:to jak by zdobył swoją Izold

Odwrotnością działania. Czy to takie trudne do zrozumienia?
:P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 05 cze 2006, 23:28

Mysiorek - dokładnie <przytul>
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 05 cze 2006, 23:33

Mysiorek pisze:
Soul pisze:Swieta prawda.

Ten gość też by nie wytrzymał :D
O czym kłapiesz człowieku? :| Chcesz "zagłaskać kotka" na śmierć?
Czy się bawisz czyimiś problemami :|

Nie nie nie. Wyrwane z kontekstu. Odpisalem po prostu na post kolca22. W tym wypadku taki szybki/nieoczekiwany pocalunek moze tylko spieprzyc wszystko (choc nie musi).

Uwierz mi, wytrzymalbym. Ponad pol roku wytrzymywalem ;).
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Grace

Postautor: Grace » 05 cze 2006, 23:44

Soul pisze:Nie nie nie. Wyrwane z kontekstu. Odpisalem po prostu na post kolca22. W tym wypadku taki szybki/nieoczekiwany pocalunek moze tylko spieprzyc wszystko (choc nie musi).

ale problemy :) heh, nie wiem, ale ja takie mialam z 5 lat tamu. Ale widze, ze daleko mi do Was, bo taktyk widze sporo obranych ;)) Powodzenia zycze autorowi i od serca zycze, poddać sie uczuciu a nie rozmyslac, nad kazdym krokiem ;) spontan <browar>
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 06 cze 2006, 00:50

Lestat19 pisze:megane napisał/a:
To który raz już coś odwołała? drugi, trzeci?
raz odwołała zapytałem sie jej co takiego robi ze nie ma czasu a ona ze sie musi sie uczyc i że później będzie luz zapytałem czy między nami jest wszystko ok i czy ma jakies wątpliwośći ona odpisała ze "nie mam :) " Wiec myśle ze po prostu naprawde jest zajęta nauką i nie mogła pisać , zobaczymy jak to bedzie jak już nie bedzie musiała sie zajmowac nauką. Wtedy jeszcze wzuce coś do tego tematu jak bedzie znow coś nie tak ( w moim mniemaniu, nie koniecznie musze mieć raje.. )


mrt mysle ze Twoja odpowiedz jest odnośnie tego postu ktorego zacytowałem powyzej.. Bo już sie pogubiłem troche wybacz.... Napisałem jej ze myśle o niej itd,itp nic zobowiązującego i co mogło by ją speszyć, napisze jutro i pojutrze to samo tak jak mi radzisz , dzis przyszedłem ze szkoły miała opis o tym ze sie uczy i ogolnie ze chyba nie jest zadowolona z tego faktu ze jest takim zajeciem pochłonieta( <smutny> )(Ktoś mi kiedys mowił zebym sie nie specjalnie kierował opisami ale w tym wypadku chyba moge prawda ??) Napisałem jej na gg ze mi jest jej szkoda i ze musi byc dzielna ze juz niedługo bedzie wolna bo zbliazją sie wakacje i ze ide na miasto z kolegami i że będe później , ze jestem z nią <przytul> dobranoc... Ona nic nie napisała choć zapewne zajrzała na gg bo obecnie opisu juz nie ma... ( a wczesniej miewała opisy typu: Wierze ze to wszystko nam uda sie.... ,myśle o Tobie... ITD, czy myślisz ze to ze musi sie uczyc powoduje ze nie ma ochoty nawet napisac mi choc jednego słowa na gg?? Dobranoc lub coś podobnego ?? )Nie mogła choć napisać dobranoc ?? nie domysliła sie ze pewnie zajrze jesze na gg i bedzie mi miło ze napisała choć jedno słowo dzieki ktoremu bede wiedział ze mysli i pamięta?.

Spotkalismy sie w sobote(było oki i ogolnie tak jak miało byc... ) zaprosiła mnie na środe do siebie ale ja zawsze musze mieć jakies wątpliwosci a co jesli zaprosiła mnie bo sie lituje albo cos?? SAM NIE WIEM CO MAM MYSLEC, nic nie pisze cały dzien a sama mnie poprosiła o nr gg i spotkanie a teraz ?? tak jak bym było obcy... Pierwszy raz jestem w takiej kropce zaraz na początku znajomości... :|
Jestem za bardzo pedejzliwy????? :| <hmm> <zalamka>

P.S Nic nie pisze do niej w stylu zeby dac jej do zrozumienia ze irytuje mnie to ze ni pisze i ze marti mnie to także ale jednak b\po jakims czasie chyba jednak watro bedzie tego sprobowac prawda?? Mam nadzieje ze środy nie odwoła bo znając siebie na tyle sie zdenwrwuje ze nawet jak okaze sie ze faktycznie nie mogła sie spotkac a nie odwołała spotkania bo nie zdałem "testu" coś jej powoem wkoncu takiiego ze bede żałował... ale postaram sie powstrzymać tzz nie że ją obraze czy coś , ja nie z takich.. ale zapewnie bezpodstawnie oskarze ją o to ze mnie żekomo ignorowała... Człowiek różne głupoty w gniewie mowi a tego bym nie chciał a wiec.....

MRT czy nadal uwazasz ze Twoja rada dla mnie jest nadal aktualna i mozliwie skuteczna ?? Nie ironizuje tylko pytam bo sam juz nic nie wiem.... :| :| Mimo to Twoja rada wydaje mi sie najbardziej ok dziekuje :* <przytul>
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 cze 2006, 08:03

Oczywiście, że moja rada jest jak najbardziej aktualna. Bo musisz jakoś rozjaśnić i poukładać sytuację, skoro tak, jak jest, Ci nie odpowiada. Być może potem ona nadal będzie się sporo uczyć, ale na pewno Ty już będziesz wiedział, na czym dokładnie stoisz i co ona naprawdę myśli.
Lestat19 pisze:Napisałem jej na gg ze mi jest jej szkoda i ze musi byc dzielna ze juz niedługo bedzie wolna bo zbliazją sie wakacje i ze ide na miasto z kolegami i że będe później , ze jestem z nią dobranoc... Ona nic nie napisała choć zapewne zajrzała na gg bo obecnie opisu juz nie ma...
Szlag ją trafił, że wyszedłeś z kumplami, zamiast siedzieć w domu i wzdychać do jej osoby <hahaha> Ależ Wy, faceci, bab nie znacie :D
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 06 cze 2006, 10:37

mrt pisze:Szlag ją trafił, że wyszedłeś z kumplami, zamiast siedzieć w domu i wzdychać do jej osoby <hahaha> Ależ Wy, faceci, bab nie znacie :D


Hmm czy ja wiem, przed tym jak napsiałem jej ze ide z kolegami zapytałem sie czy jest na gg nie odpisała wiec stwierdziłem ze sie uczy to poszedłem z kolegami... Skoro nie odpisuje na smsy nie ma jej na gg to czy ja mam czekać na nią otworzyć okienko rozmowy z nią napisać "jesteś ??:)" I czekać aż odpisze , znamy sie około tydzień i myśle ze samo to ze pisze eski jest wystarczające... Napisze jej eska co sie dzieje z nią czemu sie nie odzywa itd mam nadzieje ze odpisze...

Jeszcze jedna rzecz mi nie pasuje, mianowicie po pierwszym i jak narazie ostatnim spotkaniu gadaliśmy na gg napisała ze jestem fajny, miły, sympatyczny, napisałem ze mi humor poprawiła,pisałą ze sie cieszy z tego, pisałem jej ze chciałbym ja przytulić ona :) :) i :* mi wysyła a po chwili pisze "ja nigdy nie wiem co na takie cos odpisac:)
" , "ja czasem nie wiem co mowic w pewnych sytuacjach:)
" i "powoli:P ja sie rozkrece:P
"

Wiec myśle ze skoro pisała takie rzeczy to miedzy innymi mozna to nazwać jakimiś "znakami" dla mnie ze jest zainteresowana, oby tak było ze faktycznie m duzo nauki i nawet nie ma czasu odpisać albo zwyczajnie nie ma na to ochoty bo np <belt> ta nauką już...
Ostatnio zmieniony 06 cze 2006, 10:59 przez Lestat19, łącznie zmieniany 2 razy.
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 cze 2006, 10:52

Nie pisz nic na razie, bo wyjdziesz na namolnego! Ty masz pisać esemesy, nazwijmy to, niewymagające niczego. Na zasadzie że coś dajesz, ale nie wymagasz. Pozostawiające wolne pole dla niej, takie, żeby nie czuła się do czegokolwiek zobowiązana. No za grosz wyczucia nie macie!

Możesz napisać "Dobranoc", ale już "Jak się czujesz?" - nie. Bo to wymaga odpowiedzi. Nie wiem, czy mnie rozumiesz dokładnie. Spróbuj.

A co do wychodzenia z kumplami, to jasne, że dobrze zrobiłeś. Przecież nie będziesz w chałupie siedział. A to, że ona pomyślała tak a nie inaczej - to dobrze :)
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 06 cze 2006, 11:04

pozwolę sobie na dokończenie mojej historii.A więc porozmawiałem z nią o sytuacji która spędzała mi sen z powiek:że chcę pogłębić naszą znajomość:)i czy się zgadza na bycie razem - wiem,wiem jestem bezpośredni:P Od razu chwyciliśmy sie za ręce i poszliśmy przed siebie <aniolek> ale jak mi powiedziała była strasznie zaskoczona że to tak szybko,i że teraz narobiłem jej bigosu przed sesją:D,na koniec jeszcze długi pocałunek na dobranoc(bynajmniej nie w policzek...hehe)-->wszystko dobre co sie dobrze kończy <browar>
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 06 cze 2006, 11:06

Jeszcze druga sprawa ze mowiła ze nie ma nic na karcie... Wczesniej potrafiła pisać z neta a teraz... czar prysł??

Ale...

Lestat19 pisze:po pierwszym i jak narazie ostatnim spotkaniu gadaliśmy na gg napisała ze jestem fajny, miły, sympatyczny, napisałem ze mi humor poprawiła,pisałą ze sie cieszy z tego, pisałem jej ze chciałbym ja przytulić ona :) :) i :* mi wysyła a po chwili pisze "ja nigdy nie wiem co na takie cos odpisac:)
" , "ja czasem nie wiem co mowic w pewnych sytuacjach:)
" i "powoli:P ja sie rozkrece:P
"
Zacytowałem swoje słowa zeby jeszcze zaznaczyć tą jedną rzecz żeby była widoczna ze ją napisałem....
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Grace

Postautor: Grace » 06 cze 2006, 13:47

Lestat19 pisze:Jeszcze druga sprawa ze mowiła ze nie ma nic na karcie...

to jak masz kase to jej doładuj :)
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 06 cze 2006, 17:55

Gosiu - świetny pomysł, bedzie wiedziała jak wiele znaczy dla Ciebie kontakt na bierząco :P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 06 cze 2006, 19:21

po prostu poeczekaj jeszcze, jedno spotkanie to naprawde malo !Ja tom myslala ze wiecej ich bylo. Moj tak po 3 spotkaniach zaczal sie wypytywac delikatnie co o nas mysle itp to powiedzialam mu ze za wszyko, ze sie prawie nie znamy , chociaz przed 1 spotkaniem bylo pelno rozmow na gg smsow i telefonow, mimo to uwazalam ze zbyt szybko sie to dzieje . Ale jednak uznalam ze i tak misie podoba wiec co szkodzi sprobowac, wzytsko zalezy jaki macie kontakt, nie badz zbyt natarczywy bo sie moze sploszyc :P
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 06 cze 2006, 20:02

mrt, jesteś niesamowita. Potrafisz uświadomić sobie i ująć kobiece spojrzenie na świat w słowach. A to oznacza z głębin idącą szczerość. Uwielbiam szczere dziewczyny <przytul>
Grace

Postautor: Grace » 06 cze 2006, 20:19

onlyjusti pisze:Gosiu - świetny pomysł, bedzie wiedziała jak wiele znaczy dla Ciebie kontakt na bierząco

tak moj zrobil, milo mi bylo, choc z drugiej strony strasznie glupio, bo nie chcialam go na koszta naciagac :) dziekuje za uznanie <browar>
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 06 cze 2006, 22:13

Gosiu Mój też tak zrobił i to również było dla Mnie miłe i nieco zobowiazujące do utrzymywania kontaktu i wydawania piedzniedzy z karty przede wszystkim na Niego :P nieco zawstydzona byłam, ale to prawie kazda laska jest gdy w grę wchodzą pieniądze...no właśnie, dlaczego ta kwestia wciaż jest wstydliwa, i pewnego rodzaju tabu(?):> przecież to temat jak każdy i nawet co do tej kwestii w zwiazku są jakieś wymagania
OnlyJusti
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 07 cze 2006, 00:33

I jakie wymagania sa w zwiazku co do tej kwestii? <pejcz>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 cze 2006, 00:49

Kolec22 pisze:I jakie wymagania sa w zwiazku co do tej kwestii?

... utrzymywanie stosunków. :D
Jak to doładowanie pomaga w doładowaniu :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości