Romantyzm.. czy kobiety to doceniają?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Jakich facetow wola kobiety?

pluszowy misio
16
67%
gruboskórny Strong Man i Batman w jednym
8
33%
 
Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 22 gru 2004, 07:58

Wg. mnie facet powinien być przede wszystkim męski! Kiedy trzeba to ma stanąć w obronie (i nie zawahać się !!) a kiedy trzeba to przytulić. A w tej ankiecie między misiem a batmanem czegoś chyba brakuje.... może normalnego faceta??
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 gru 2004, 08:04

zaqqaz pisze:Wg. mnie facet powinien być przede wszystkim męski! Kiedy trzeba to ma stanąć w obronie (i nie zawahać się !!) a kiedy trzeba to przytulić. A w tej ankiecie między misiem a batmanem czegoś chyba brakuje.... może normalnego faceta??


Zaqqaz!O to mi właśnie chodzi!

:564: to dla Ciebie chłopie!
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 22 gru 2004, 08:25

a dziękuję bardzo za :564:
miło mi że sięzgadzamy :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 gru 2004, 08:41

No dobrze, my tu gadu, gadu, a jakoś na temat kobiet nikt nic nie mówi. I pytanie do panów: ciekawa jestem, ile byście wytrzymali z przegiętą romantyczką albo "sportsmenką" w cudzysłowie? Przecież Wam też chodzi o coś pośrodku.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2004, 09:01

Dokładnie !! musi byc taka jaka mi pasuje , musi miec ochote wtedy kiedy ja mam i musi mnie ubiegac w mych myslach i zamiarach , słowiem musza być conajmniej trzy kobiety , bowiem jedna nie jest w stanie spełnic tego wszystkiego :564:
Załączniki
kosz kwiatow2.gif
kosz kwiatow2.gif (10.01 KiB) Przejrzano 3059 razy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 22 gru 2004, 09:09

ciekawa jestem, ile byście wytrzymali z przegiętą romantyczką albo "sportsmenką" w cudzysłowie? Przecież Wam też chodzi o coś pośrodku

Dokładnie! Kobieta musi być romantyczką - bez dwóch zdań - ale w sytuacjach wymagających podkasania rękawów i pomocy w zrobieniu czegoś też nie powinna mieć problemów. Teskt w stylu "to ty zrób to to i to... a ja popatrze na zachód slońca" wyprowadził by mnie z równowagi. Związek to partnerstwo dwóch osób. I najpierw powinni oboje zrobić daną rzecz, a póżniej przyjdzie czas na zasłużony romantyzm. Wtedy - czemu nie...
I tak samo ze sportsmenką. Nie mam nic do uprawiania sportu (sam go uwielbiam) ale kobieta chodząca wszędzie w dresach z rozwichrzoną fryzurą - sami przyznajcie - też nie wygląda zbyt kobieco i pociągająca.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości