Kłopotliwe "eks" zdięcie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lis 2004, 11:39

Bo niemacie nikogo kogo kochacie ale z nim nie jestescie ! ot i zrozumiec nie mozecie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 10 lis 2004, 00:57

krzys pisze:...
To co ma wszystkie pamietki po byłym wyzucić tylko dlatego iz Ty tak sobie tego zyczysz ????? i Ci to przeszkadaza >> ma wyzucić ewentualnie dostany od niego pierscionek !! ma wyzucic dostany od niego łancuszek (wisiorek) bo co ???? bo Tobie przypomina ze to od byłego ???
...


Nie wspomniałem ani razu o wyrzucaniu czegokolwiek :D. Wyrzucać moim zdaniem nie należy, nie należy niszczyć czegoś co kiedyś miało dla nas wielkie znaczenie i wpływało na nas każdego dnia. Ale myślę, że należy schować. Osobiście schowałem głęboko wszystkie pamiątki po mojej byłej: listy, zdjęcia, kartki oraz kilka innych przedmiotów. Rozdział zamknięty.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 10 lis 2004, 02:17

krzys pisze:Bo niemacie nikogo kogo kochacie ale z nim nie jestescie ! ot i zrozumiec nie mozecie !

ja przepraszam O Panie iz ponownie wtrace sie, mimo iz juz mnie kilka razy dzis pouczyles, jednakze O Wielki Goru sadze ze pieprzysz bez sensu... rozumiem, ze Ty kochasz 20 kobiet naraz, nie no ekstra... w ogóle jestes teraz w moich oczach the besciak... sluchaj moja pierwsza milosc ma w moim sercu miejsce jakies tam zawsze, mimo ze mi krzywde zrobila, ale to nie jest milosc, to jakis sentyment czy cos... zreszta skoro ja tak bardzo kochasz (ktoras tam swoja byla, o ile sam wiesz ktora bo taki Mistrzuniu jak Ty mial ich pewnie conajmniej z milion)to po cholere jestes z inna?? co te tez kochasz?? i ile ich jeszcze kochasz?? nie no ekstra jestes... serio musze sie do Ciebie na jakies lekcje zapisac... ja np nie umiem serca podzielic miedzy dwie kobiety i cale oddaje jednej, ale widze ze mozna kochac ich i 50 naraz... stary normalnie rosniesz w moich oczach... niedlugo nie bede widzial jak do Ciebie mowic, bo Goru i O Panie to juz za maluskie okreslenia na tak Wielmoznego Panicza jak Ty... stary no bez kitu jestes the besciak... nie wiem ktory to juz raz dzisiaj pisze... ale na serio rosniesz w moich oczach...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 lis 2004, 08:54

tWOJE POJMOWANIE MOICH POSTÓW JEST NA POZIOMIE PRZEDSZKOLAKA , NAUCZ TY SIE CZYTAC , POJMOWAC I NIE PISZ CZEGOS CO NIGDY NIE MIALŁO MIEJSCA
w swych postach nie pisze bowiem o sobie , a ty widać tak myslisz ! jak całe zreszta Twe pojmowanie jest złe ! jestes po prostu tepy , albo nie chce Ci sie pomyslec i zawsze juz bedziesz mnie atakowac osmieszajac sie jednak przy tym ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 617 gości