Dyskuja....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 22 mar 2006, 21:52

Nie kazdy. To tylko taki romantyczny farmazon.
<browar> <browar> <browar>
Co by się nie działo głowa do góry !
Bezdomny
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2006, 19:06
Skąd: te pytanie?
Płeć:

Postautor: Bezdomny » 22 mar 2006, 23:55

Co mysle o takich ludziach hmm.. Oczywistym jest to, ze sami przyczyniaja sie do tego, za nie maja nikogo. Moze niesmialosc, moze brak pewnosci siebie, moze lek przed wlasnym niedoswiadczeniem, moze wybradnosc - powodow jest tyle ile ludzi, zatem ciezko jest sie dopatrywac jakiejkolwiek reguly. Wiadomo, ze za przeproszeniem censored jest isc samemu przez zycie - odczuwa sie pustke. Czlowiek bezduszna maszyna nie jest i potrzebuje bliskosci, chce byc dla kogos wazny, przez kogos kochany, a tu nic, tylko pustka. W dodatku do okola sam seks, milosc i "cisnienie" ludzi na to, aby byc z kims, tylko dla samego bycia. Nie wierze w to, ze na kazdego przyjdzie czas, to jest tylko usprawiedliwianie tego, ze nie ma i nie mialo sie nikogo. Trzeba troche swojej inicjatywy wlozyc w poszukanie "polowki".
Ja ledwo co skonczylem 19 lat i nigdy nie mialem dziewczyny, ba nawet sie nie calowalem. Ale czy jestem inny? Czegos mi brakuje? Jestem gorszy? Widocznie nie skoro nikt mi tego nie powiedzial. Kiedys uslyszalem slowa:
pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy,
kochaj tak, jakby nikt nigdy ciebie nie zranił.
tańcz, jakby nikt na ciebie nie patrzył,
śpiewaj, jakby nikt cię nie słuchał.
nie latwo zyc wedlug tego, ale wiem tyle, ze te druga mysl jestem wstanie wypelnic, poniewaz nie mam za soba bolesnych doswiadczen ;) Nie szukam nikogo na sile, bo nie wydaje mi sie, abym byl gotowy zwiazac sie z kims.
A tym wszystkim co uwazaja, ze ludzie, ktorzy przez cale przezyte swoje zycie nie mieli nikogo i sadza, ze taki ktos to po prostu niezaradny frajer i leszcz mam do przekazanie tylko jedno: <fuckoff>
"Szczęście robi dobrze ciału, ale smutek rozwija siłę umysłu."
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 mar 2006, 10:26

czero,
czero pisze:Najwyżej trzeba się przemóc i spróbować z... chłopcami. Może to jest mi pisane?[/scroll]
skąd wiesz że chłopcy będą na ciebie lecieć?? Myślisz że oni nie są wybredni??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 mar 2006, 16:24

ciekawie się wątek rozwinął :D Szczególnie dyskusja między Czero a Tobą, Błażeju :)
A co do Ciebie, Czero, widzę tutaj istotny problem - ale i remedium, rozwiązanie :). Postaraj się nie patrzeć na każdą kobietę, z którą zaczynasz się spotykać, jak na miłość życia i wspaniały, wygrany los na loterii. Wyluzuj troszkę i nabierz dystansu. Masz robotę, szelest, perspektywy - nie stwarzaj sobie problemów na siłę :D Pozbądź się tej cechy, że "chcę teraz, natychmiast, już!!!" Wielką, szczerą miłość i pełnię szczęścia. Paradoksalnie im bardziej tego chcesz, tym gorzej na tym wychodzisz :) A gdy zbastujesz, odpuścisz, wyluzujesz - same zaczną włazić w ręce :D Ale dobrze, że o romantycznych dyrdymałach nie smędzisz, zatem jest nadzieja że wszystko się powoli unormuje - jak nabierzesz więcej dystansu do całej tej sytuacji. Osobiście byłem kiedyś w o wiele gorszej sytuacji niż Ty :D Ale w ciągu ostatniego pół roku przewartościowałem swój światopogląd i priorytety o 180 stopni i wszystkie elementy tej układanki zaczęły się do siebie dopasowywać. Nie mam aktualnie wielkie, szczerej miłości :) Leję na to sikiem prostym. Ale mam, dostaję i daję zaufanie, docenienie, akceptację mojej osoby. A to,że nie słyszę "kocham", mam głęboko w dupie :D Spotykam się z dwiema kobietami. Nie wiem aktualnie, która "zwycięży" :) Może żadna? Nieistotne. Nie wybiegam w przyszłość. Nie planuję naprzód. Żyję dniem dzisiejszym i nie wybiegam za bardzo do przodu, bo to nie ma zbyt wielkiego sensu. Z perspektywy czasu powiem Ci, że tu nawet nie chodzi o ilość kasy na koncie czy model samochodu :) Tylko o dobre "sprzedanie" własnej osobowości i dobrą gadkę :) A to opanowywuję coraz lepiej, dążąc do perfekcji :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 31 mar 2006, 19:40

TedBundy, powiem ci że jeszcze pare miesięcy temu nie uwierzyłbym że to mozliwe. I co dziwniejsze nie poznałem nikogo, niezakochałem się. I powiem jeszcze że nawet gdyby się to nigdy nie stało nie będę kręcił sznura. Są inne, przyjemniejsze rzeczy do robienia...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 mar 2006, 21:01

To bardzo dobra przemiana :) Bo gdy przestajesz zastanawiać się nad tym, co z Tobą nie tak, jojczyć na swego pecha, ale w zamian pewnie patrzysz na świat - wówczas często coś ciekawego się trafia, najczęściej przez zwykły, prozaiczny przypadek ;)..
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 mar 2006, 21:27

TedBundy pisze:A gdy zbastujesz, odpuścisz, wyluzujesz - same zaczną włazić w ręce
TedBundy pisze:Ale w ciągu ostatniego pół roku przewartościowałem swój światopogląd i priorytety o 180 stopni i wszystkie elementy tej układanki zaczęły się do siebie dopasowywać.

Oto syn marnotrawny :D

Pewnie czero też po pólrocznym pobycie tu wreszcie zajarzy o co biega w tych klockach. :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 31 mar 2006, 21:42

Mysiorek pisze:Pewnie czero też po pólrocznym pobycie tu wreszcie zajarzy o co biega w tych klockach.
niektórz sie niezmieniają. Wola wygodnie uzalać się
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 mar 2006, 22:18

Blazej30 pisze:niektórz sie niezmieniają. Wola wygodnie uzalać się

Kropla drąży skałę.
Podobno nikt nie jest samobójcą z urodzenia :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 31 mar 2006, 22:24

Mysiorek pisze:Podobno nikt nie jest samobójcą z urodzenia
zato sporo umiera. Nie ma dobrej metody na to. Nie licząc kobiety. Ale to się wzajemnie wyklucza. Chyba.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 31 mar 2006, 22:35

Prawda jest taka że jak ktoś bardzo będzie chciał mieć dziewczyne to znajdzie raczej <aniolek>
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 mar 2006, 22:40

AlfaRomeo1939 pisze:znajdzie raczej

Wytłumacz mi to "raczej" :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 31 mar 2006, 22:44

Czasem można czegoś bardzo chcieć i hu... z tego mieć
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 mar 2006, 22:49

Przeczysz sam Sobie.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 01 kwie 2006, 00:30

Mysiorek pisze:
TedBundy pisze:A gdy zbastujesz, odpuścisz, wyluzujesz - same zaczną włazić w ręce
TedBundy pisze:Ale w ciągu ostatniego pół roku przewartościowałem swój światopogląd i priorytety o 180 stopni i wszystkie elementy tej układanki zaczęły się do siebie dopasowywać.

Oto syn marnotrawny :D

Pewnie czero też po pólrocznym pobycie tu wreszcie zajarzy o co biega w tych klockach. :)
:>

[ Dodano: 2006-04-01, 00:32 ]
AlfaRomeo1939 pisze:Czasem można czegoś bardzo chcieć i hu... z tego mieć
Święta racja, "h..." piszemy przez "ch" - jak w szkole uczyli?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 532 gości