Dziewica na żone

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 17 sty 2007, 20:13

daro07 pisze:wiecie jak to jest

Nie wiem..
Przykra sprawa kiedy człowiekiem r(ż)ądzi ta mniejsza głowa..Seks jest ważny..dobry seks za j Ebista sprawa..ale czy powinien kierować naszym życiem? Poczułbym się żałosnym padalcem gdybym zostawił kobiete tylko z ciekawości smaku innej.. szkoda mi ofiar źle pojętej seksualności.. <hahaha>

[ Dodano: 2007-01-17, 20:15 ]
Andrew pisze:Dziewica , czy nie dziewica - nie to tu jest istotne - ma kochac prawdziwie - co zas sie wcale nie musi pzrekładac w jej orgazmach , ale dobrze jak są wspaniale <aniolek>

Kwinstesencja po prostu! <browar>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Veni
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lip 2006, 21:46
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: Veni » 17 sty 2007, 22:20

"Mężczyźni pragną być pierwszą miłością kobiety, kobiety wolą być ostatnią miłością mężczyzny" (Oscar Widle)
Może i jestem dinozaurem, ale nie wstydzę się tego że mój pierwszy raz miał miejsce w wieku 21 lat. Mój mężczyzna był zaskoczony (pozytywnie) że to on był tym pierwszym. Kochamy się i planujemy wspólną przyszłość - ślub, dzieci, pies itd. Wcale nie odczuwam potrzeby żeby przekonać się jak to by było z innym! Baaaa, nawet nie wyobrażam sobie tego że ktoś inny mógł by mnie dotykać! Myślę że to czy się zdradzi nie zależy od tego czy się jest dziewicą, ale od pewnych predyspozycji - cech charakteru. Ja jestem tylko mojego faceta i tak zostanie...
Fata viam invenient...
Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: daro07 » 17 sty 2007, 23:17

Veni pisze:Myślę że to czy się zdradzi nie zależy od tego czy się jest dziewicą, ale od pewnych predyspozycji - cech charakteru
Bardzo dobre okreslenie :) Gratuluje Veni jesli tak ci sie poszczescilo nie wypuszczaj szczescia z rak :) ja tez zlapalem sczescie jednak oboje juz jestemy po jakis tam przejsciach jesli mozna to tak nazwac. Ale jestem calkowicie szczesliwy i juz teraz tak samo nie wyobrazam sobie zycia i dotykania innej kobiety :) pozdrowionka :)
[shadow=orange]"Korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil!" [/shadow]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2007, 02:03

Wiecie co powiem... Porownanie z innymi nie jest absolutnie istotne. Ale istotne jest zgadzanie sie w seksie. Bo mozna sie naprawde mocno kochac, ale w seksie nie dochodzic mimo wielu staran do zadnej zgody, to z takiego zwiazku/malzenstwa nicn ie bedzie. O tyle jedynie jest wazny seks przed slubem. Bo wyprobowanie... nieistotne. Kiedys myslalem ze wazne, ale... na tej zasadzie to mozna dymac, dymac i dymac, a i tak pozostanie sporo kobiet do wydymania i wyprobowania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2007, 07:52

Maverick pisze:Bo wyprobowanie... nieistotne.
Maverick pisze:O tyle jedynie jest wazny seks przed slubem.
No i? A co ja chce tabuny wyprobowywac? :| Caly czas mowimy o wyprobowaniu tej osoby czy nam z nia jest dobrze w lozku i do siebie pasujemy.
Bo takie
Maverick pisze:dymac, dymac i dymac
to kretynizm.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 sty 2007, 08:05

moon pisze:Maverick napisał/a:
dymac, dymac i dymac
to kretynizm.

Nigdy nie wypróbuje się wszystkich więc teoretycznie zawsze się może znaleźć ktoś jeszcze lepszy w łóżku..czy o to ci chodzi Mav?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 18 sty 2007, 11:59

lecter pisze:ale jak rozrabiamy troche w łóżeczku to jak dla mnie ona jest zielona w tych sprawach-cos tam wie ale nie wie za bardzo jak.dlatego dla mnie jest "dziewicą";)

Właśnie, dla Ciebie. Dostosowała się do Ciebie, żeby Ci głupio nie było. :P

Ale tak naprawdę, to że jest już po nic nie oznacza. Jak miała kiepskich partnerów, co się Nią zająć nie potrafili, to może czuć się jak dziewica. Mentalnie, oczywiście.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 20 sty 2007, 16:56

Dostosowała się do Ciebie, żeby Ci głupio nie było

oj nie sądzę...:) to widać gołym okiem.Ale fakt: widocznie spróbowała sexu ale nie takiego prawdziwego;)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 sty 2007, 13:11

lecter pisze:widocznie spróbowała sexu ale nie takiego prawdziwego;)

A może nie takiego, jakiego by chciała?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 23 sty 2007, 18:11

A może nie takiego, jakiego by chciała?

tak może być.moja teoria na ten temat jest taka,że po pierwsze zrobiła to bo chciała to chyba mieć za soba a po drugie za szybko zaufała swojemu byłemu i teraz tego żałuje.Ta sytuacja odbija sie teraz na zwiazku ze mna,woli sie wstrzymac-ale doskonale ją rozumiem.
AgataS.

Postautor: AgataS. » 24 sty 2007, 13:59

Coz mysle ze to zalezy od zwiazku i od partnerow: ich charakterow i laczacego ich uczucia Kobieta ktora NAPRAWDE KOCHA nie zdardzi niezaleznie od tego czy byla dziewica czy nie <foch>
Oczywiscie moze sie czasem zastanawiac czy z innym byloby moze inaczej jesli obecny partner nie sprawdzi sie w lozku <banan>
Ale jak juz mowilam to zalezy od charakteru i temperamentu obu stron <browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 676 gości