Analiza wypowiedzi

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 sty 2007, 14:12

TedBundy pisze:i nie zaprotestowałaś? :)

Zaprotestowałam, wyjęłam portfel, ale kazał mi to natychmiast schować.
TedBundy pisze:Tak wygodniej,wiem,wiem :D

Słucham?
TedBundy pisze:Honor, moje panie, honor :]

A co z Waszym honorem, drodzy Panowie? W głowach się od tej komercjalizacji życia poprzewracało.
Jareczek pisze:i nikt nie ma prawa powiedziec ze nie jestem dzentelmenem :P

Każdy ma prawo do własnego zdania, więc każdy ma prawo Ci to powiedzieć.
TedBundy pisze:nie widzę sensu w tym,że tylko faceta doi się z mamony

Wiesz na czym polega różnica poglądów między nami? Ty widzisz w tym dojenie z mamony, a ja nie. Dla mnie to po prostu miły gest.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2007, 14:22

Dojenie wystepuje wtedy - kiedy Ty !! to tak postrzegasz !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 07 sty 2007, 14:25

Olivia pisze:
TedBundy pisze:
Jareczek pisze:i nikt nie ma prawa powiedziec ze nie jestem dzentelmenem :P

Każdy ma prawo do własnego zdania, więc każdy ma prawo Ci to powiedzieć.


jestem dżentelmenem, nie znasz mnie ot co

TedBundy pisze:nie widzę sensu w tym,że tylko faceta doi się z mamony

Wiesz na czym polega różnica poglądów między nami? Ty widzisz w tym dojenie z mamony, a ja nie. Dla mnie to po prostu miły gest.


czyli wynika z twojch wypowiedzi ze cale zycie koles ma za ciebie placic, wspolczuje facetowi
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 sty 2007, 14:28

tak, honor :) Kobieta z klasą NIE POZWOLI cały czas płacić facetowi za siebie. Bo, po prostu źle sama będzie się z tym czuła, finansowana ciągle,stale i wciąż. Tak, ze względu na swoje przekonania.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2007, 14:29

Jareczek pisze:
czyli wynika z twojch wypowiedzi ,ze cale zycie koles ma za ciebie placic, wspolczuje facetowi


nie ! ...czytaj moje posty wyzej , cale tez zycie nie bedzie na etapie to jest moja dziewczyna , kiedys Ona stanie sie zoną i wtedy sprawa sie rozwiazuje sama

[ Dodano: 2007-01-07, 14:31 ]
TedBundy pisze:tak, honor :) Kobieta z klasą NIE POZWOLI cały czas płacić facetowi za siebie. Bo, po prostu źle sama będzie się z tym czuła, finansowana ciągle,stale i wciąż. Tak, ze względu na swoje przekonania.


to też patrz moje posty wyzej , kobieta powinna też znac iż MOJEGO honoru urazic nie moze , a ja zawsze płace kiedy jestesmy razem i trzeba wyjac portwel , Ona zas ma inne mozliwosci
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 sty 2007, 14:33

Jareczek pisze:czyli wynika z twojch wypowiedzi ze cale zycie koles ma za ciebie placic, wspolczuje facetowi

Chłopcze, zbastuj! Wyjścia do kina czy do knajp są częstsze na początku, potem się wszystko stabilizuje. Poza tym za mało mnie znasz i nic nie rozumiesz.

To ja może zapytam, czy jak facet zamówił wczoraj pizzę, czy mam Mu zwrócić...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 07 sty 2007, 14:33

A ja bym nie robił z tego wielkiego halo. Sam pisałeś, że juz było po imprezie, a wiadomo jak to jest kiedy do zakończenie dnia brakuje juz mu tylko wyrka - wiele rzeczy wisi mu kalafiorem. Stąd odpowiedź, "no wlasnie" bądź inne w stylu "tak", "nie", "yhm".
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 sty 2007, 14:36

Andrew pisze:Ona zas ma inne mozliwosci

Np po co iść jeść na mieście, jak kobieta może sama coś dobrego przygotować i faceta zaprosić?

Jak to dobrze, że jakoś zawsze trafiałam na normalnych facetów, a nie na takiego Teda czy Jareczka. A w ogóle co to za nick?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2007, 14:36 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 07 sty 2007, 14:36

To ja może zapytam, czy jak facet zamówił wczoraj pizzę, czy mam Mu zwrócić...

Jesli to byla jego decyzja (a Ty przytaknelaś) to absolutnie nie . Jeśli na pomysl wpadlaś Ty (bo jestes glodna) to wtedy bierzecie na spółę :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 sty 2007, 14:38

BT pisze:Jeśli na pomysl wpadlaś Ty (bo jestes glodna) to tak :)

Wiesz, to skomplikowane. Ja wpadłam na ten pomysł, ale On też był w sumie głodny.

A no i czy mam Mu zwrócić kasę za benzynę, bo mnie odebrał i podwiózł potem?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Analiza wypowiedzi

Postautor: Andrew » 07 sty 2007, 14:38

lukasek1983 pisze: Zanim wsiedlismy do "taksy", kumpel zaczal sie targowac ile zaplaci za kurs, bo wysiada szybciej.?

Tu moje pytanie brzmi ? z kim sie targowal ? bo jesli z Taxiarzem , to nie widze problemu !- jesli z Tobą to przesadzil
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 07 sty 2007, 14:43

Olivia pisze:A no i czy mam Mu zwrócić kasę za benzynę, bo mnie odebrał i podwiózł potem?

Według mnie nie powinnas zwracać. Poza tym ja nie wyobrażam sobie faceta, ktory kazałby swojej dziewczynie zwracać pieniądze za benzynę... No, może gośc z jakimis duzymi problemami finansowymi, ale ta sytuacja też niosłaby pewien absurd.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 sty 2007, 14:47

BT pisze:Według mnie nie powinnas zwracać.

Twoje według mnie nie interesuje! Nie widzisz, że się zgrywam?
Obecnie bezczelność facetów sięgnęła do tego stopnia zenitu, że się wprost upominają o zwrot.
Ale dla wszelkiego to chyba zapytam...

Kiedyś kolega zaprosił mnie na koncert, napisał że ma już bilety. Nie kazał sobie zwracać. Później inny kumpel nie mógł iść i wolny bilet odstąpiony został mnie. Jak powiedziałam kumplowi, że oddam po taty wypłacie, to się obruszył "Ty chyba żartujesz, że ja wezmę od Ciebie pieniądze?!"
No ale jakloś tak jak czasami do Niego wstępuję, to nigdy z pustymi rękami. :D Ale to nie dlatego, że czuję się jakoś zobowiązana, tylko że fajnie posiedzieć przy chmielu. :P
Ostatnio zmieniony 07 sty 2007, 14:49 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2007, 14:48

a placenie w restauracji za kawe to nie absurd?- jesli Ona sama za siebie zaplaci ?
to tak jak byście chcieli zakladac rodzinę nie majac pracy , albo zakladac z góry ze pracowac nie bedziecie . <hahaha> gratuluje PANOWIE
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 07 sty 2007, 14:58

Olivia pisze:Obecnie bezczelność facetów sięgnęła do tego stopnia zenitu, że się wprost upominają o zwrot.

A Ty skad to wiesz? Przeciez mialas i masz do czynienia ze wspaniałymi mężczyznami
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 sty 2007, 15:12

BT pisze:Przeciez mialas i masz do czynienia ze wspaniałymi mężczyznami

Ale zawsze może się trafić jakiś robaczywy owoc. A poza tym każdy spór da się rozwiązać. :]
I ludzie się zmieniają. Nawet faceci czasami dojrzewają...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 sty 2007, 15:37

BT pisze:Poza tym ja nie wyobrażam sobie faceta, ktory kazałby swojej dziewczynie zwracać pieniądze za benzynę


zwracać nie, wspólnie zalać bak przed dłuższym wyjazdem - jak najbardziej <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2007, 15:43

TedBundy pisze:zwracać nie, wspólnie zalać bak przed dłuższym wyjazdem - jak najbardziej <faja>


i trach ! rozjebalo mi nadgarstki ! ..........zatem komentarza nie budiet <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 sty 2007, 15:46

widzisz, mnie to censored osobiście. Mógłbym za wszystko Jej płacić. Raz - że sobie tego nie życzy, dwa - pomny wcześniejszych doświadczeń nie mam zamiaru :]

Jak kobietę w góry biorę też mam za wszystko jej płacić? Żarcie,kwaterę,dojazd? Ocipiałeś? :] Gbybym to zaproponował, to by mnie opieprzyła,że nie mam co z flotą robić.
Przecież to banalne - IMHO jedna osoba funduje dojazd, posiłki dzieli się fifty-fifty, kwaterę też. No i po cholerę szukać na siłę problemów tam, gdzie ich nie ma?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2007, 15:49 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2007, 15:48

zatem kobieta nie dla mnie ! drzwi tez sobie nie zyczy bys jej otwierał ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 sty 2007, 15:51

widzisz, hombre :D Jeżeli za kanony dżentelmeńskiego zachowania uważasz opłacanie wszystkiego przez faceta, to nie mam więcej pytań <diabel>
Tak, drzwi zawsze otwieram, od domu, knajpy,czy fury, płaszcz, stolik i resztę tych duperelków również z radością wykonuję. Bo to zupełnie coś innego. Zupełnie :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 sty 2007, 15:54

TedBundy pisze:wspólnie zalać bak przed dłuższym wyjazdem - jak najbardziej
Czyli rozumiem, że skoro wozisz dziewczynę samochodem do kina, to do OC, przeglądów i remontów też jej się każesz dorzucać?

Nie no, to jakaś paranoja. Skąpstwo nie zna chyba granic.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2007, 15:54

Nie Tedi - to Ty nic nie łapiesz ciagle - podpowiem Ci zatem , NIE TE KOBIETY - ot co <browar>

juz widze te ksiezniczki , jak swojemu rycerzowi na spotkanie na które przybierzył ochoczo na bialym rumaku worek owsa niosą !! <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Ostatnio zmieniony 07 sty 2007, 15:57 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sty 2007, 15:57

Andrew pisze:to ona ma przeca rozum ...zawsze moze kupic bilety do kina np. zadzwonic i powiedziec Tobie , słuchaj zapraszam Cie na film , bilety juz mam

dokładnie, ja tak robiłam, czesto mi facet stawial cos a ja sama tez cos myslałam, a to kupiłam, a to zorganizowałam i tyle :)
inigdy sie nie kłóciłam, ze zapłace, chciał bym nie płaciła to nie płaciłam. Jak poczułam, ze powinnam to kupowałam cos. Nic na siłe
Olivia pisze:Ludzie ten problem postrzegają w przeliczeniu na mamonę, a kiedyś ludzie wiedzieli, że to nie o to chodzi.

dokładnie
a taka co nie wyjmuje portwela od razu na widok rachunku czesto jest postrzegana jako materialistka
TedBundy pisze:Honor, moje panie, honor :]

no mój honor pozwala by mi stawiano :)
Olivia pisze:Obecnie bezczelność facetów sięgnęła do tego stopnia zenitu, że się wprost upominają o zwrot.

oj takiemu to ja juz bym dała, od razu mi sie plan w głowie układa <diabel>
TedBundy pisze:zwracać nie, wspólnie zalać bak przed dłuższym wyjazdem - jak najbardziej <faja>

w zyciu nikomu sie do paliwa nie dokładałam <boje_sie>
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 07 sty 2007, 16:14

Andrew pisze:juz widze te ksiezniczki , jak swojemu rycerzowi na spotkanie na które przybierzył ochoczo na bialym rumaku worek owsa niosą

to mnie rozbroiło <hahaha> <hahaha> <hahaha>
TedBundy pisze:Jeżeli za kanony dżentelmeńskiego zachowania uważasz opłacanie wszystkiego przez faceta

jak facet zaprasza to oczywiscie ze tak
jakos dziwnie bym sie czula jak poszlabym gdzies z facetem a on placi za siebie ja za siebie, juz rozumiem jak raz ja płace raz on.
nie lubie jak facet wszystko sponsoruje, ale jesli sie upiera i kategorycznie nie pozwala mi zaplacic to przeciez moge sie w inny sposob odwdzieczyc i wszyscy sa zadowoleni :)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 sty 2007, 16:15

Raz w życiu kategorycznie odmówiłam, żeby facet zapłacił za mnie rachunek. Po rozstaniu spotkaliśmy się kawie, ja już byłam od dawna z kimś innym. Spotkaliśmy w sprawie długu, jaki zaciągnął u mojej matki. Po kawie, kiedy chciał zapłacić, powiedziałam, że przepraszam, ale chcę za siebie zapłacić i nie życzę sobie, żeby było inaczej. Miałam przy tym taką minę, że nie oponował, ale potraktował to jak największą obelgę. Tak też miało to zabrzmieć.

To, że absolutnie nie życzyłam sobie, żeby za mnie płacił, było dla niego dużą obelgą. Dla niektórych jeszcze ma to, jak widać, jakieś znaczenie, jest symbolem.
Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 07 sty 2007, 16:32

Mnie nikt nigdy do paliwa nie dokładał. To że jedziemy samochodem to lezy wyłącznie w mojej gestii i nikt mnie nie zmusza, zatem wszelkie koszty ponoszę ja. Ale przykładowo jeśli jechalibyśmy pociągiem to każde z nas płaciłoby za swój bilet. Ogólnie jestem zwolennikiem dzielenia sie kosztami. Ja płace teraz, innym razem Ty. Albo się po prostu składamy.

TedBundy pisze:Jeżeli za kanony dżentelmeńskiego zachowania uważasz opłacanie wszystkiego przez faceta, to nie mam więcej pytań <diabel>
Tak, drzwi zawsze otwieram, od domu, knajpy,czy fury, płaszcz, stolik i resztę tych duperelków również z radością wykonuję. Bo to zupełnie coś innego. Zupełnie

Popieram.
I w imię czego miałoby byc wszystko oplacane przez faceta?
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 07 sty 2007, 18:09

BT pisze:Mnie nikt nigdy do paliwa nie dokładał. To że jedziemy samochodem to lezy wyłącznie w mojej gestii i nikt mnie nie zmusza, zatem wszelkie koszty ponoszę ja

ja jakiś 2 razy dokładałam mojemu chłopakowi do paliwa ale to były takie wyjątkowo zamotane i specyficzne sytuacje ;] w jednym przypadku sprawa dotyczyła mojej koleżanki i on nie chciał zebym tłukła sie autobusem (ale ja sie uparłam ze dorzuce mu do paliwa) <aniolek>
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 sty 2007, 18:19

A poza tym jednego nie mogę zajarzyć - przecież partner czy partnerka to nie obcy ludzie! A tu się pisze jak o obcych. Przecież dokładnie wiem, czy mój facet ma, czy nie ma na benzynę, budżet wrzuca się do jednego worka i liczy się, ile ma się razem na ten wyjazd, czy stać nas na to, żeby pójść do kina itd.

Z jednej strony liczycie wszystko na pół i oglądacie się na to, kto ile, ale jak pojawia się topik o intercyzach, to wszyscy wrzeszczą, że to niedopuszczalne i że to oznaka materializmu. Gdzie tu konsekwencja?
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 07 sty 2007, 18:33

No walsnie mrt, bo chyba zyja jak obcy...

Ted, mowisz o honorze, ale mezczyzna tez powinien miec swoj. Pewnych rzeczy nie wypada wymagac. Ja nawet od znajomych nie wymagam, zeby sie do paliwa dorzucali, jesli gdzies jade i ich zabieram. Bo przeciez i tak bym tam jechala...
Co do wspolnych rozliczen, to jest to granica, ktorej nie ma jak opisac. W zwiazku nie liczy sie wszystkiego po rowno, bo jedno moze pracowac, drugie uczyc sie i nie zarabiac itd. Wazne, zeby nie skapic na druga osobe, nie wyliczac. Tylko o to chodzi. A druga strona nie moze wymagac wiecej niz to, na co stac partnera. Trzeba sie w tym wspierac, ale nie dla zasady 50/50, tylko zeby sobie pomagac.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości