Czy moja reakcja była odpowiadnia??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 26 lip 2005, 15:19

ostatnio przyłapałam mojego tatę, na oglądaniu się za ładną kobietą w moim wieku <rofl2> po prostu mężczyźni niezależnie od wieku, będą się oglądać za innymi pannami. Przecież to, że jesteśmy w zwiąku nie sprawi nagle, że oślepniemy, albo że przestana nam sie podobać inni ludzie. A jak jest niezły aktor w tv to sie nie patrzysz z przyjemnościa? Tylko czy to coś znaczy? Po pięciu minutach i tak najczęściej zapominają że na kogoś patrzyli. czasem mogliby to jedynie robić dyskretniej ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 26 lip 2005, 17:17

slicznotka pisze:Zauwazylam ze on patrzy sie na inne "dupy". Wiem, ze ma on słabosc do blondynek (a ja jestem btunetka) i mam obawy ze moze mu sie spodobac inna.Zrobiłam mu awanture ze on patrzy na inne... i nie odzywalismy do siebie przez długi czs.
Powiedzcie mi ... czy ta reakcja byla odpowiednia czy moze za ostro zareagowałam??

Moim zdaniem zareagowałaś pio prostu dziecinnie. Prawie każdy facet obejrzy się za atrakcyjną dziewczyną. To tak jak dziewczyna na diecie :) na ciastko też chętnie popatrzy :) A to że może podobać mu się inna?? Pewnie, że może. Gorzej gdyby oglądał się za jakimiś paszczurami - to by znaczyło, że ma zły gust. Powinnaś go chyba przeprosić za tą dziecinadę i ewentualnie powiedz mu, że jest Ci przykro jak w twojej obecności zbyt ostentacyjnie kontempluje widoki.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 629 gości