JAk poznać czy ona coś do mnie czuje czy nie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 cze 2005, 10:46

ElizaTo jest normalne.
To, ze Ty koleżanek nie potrzebujesz nie znaczy, ze on ma tak samo. I w tym momencie, albo Ty sobie kumpeli poszukasz i się bedziecie spotykać kiedy on sie z kims umawia albo iedź i się dołuj, bo sama sobie to zgotowałaś.
Druga sprawa tez naturalna. Spotykaćie się z jego kumplami. Po co?Nie po to żeby on siedział, Ciebie przytulał i jakies słodkości Ci do uszka prawił. Po to żeby się z NIMI zobaczyć, pogadać, napić, pośmiać.
Nie oczekuj, ze uwaga Twojego chłopaka będzie zawsze 100% zwrócona na Ciebie, bo to się nie stanie.
eliza1986 pisze:Już tak nie chce, Więc panowie szanujcie swoje skarby bo takim traktowaniem je stracicie raz na zawsze

Nie mów za wszystkie kobiety. Dla mnie takie zachowanie jest normalne i nie stanowi problemu. Wręcz je popieram. Ja w ich sytuacji podobnie robię. I nikt przez to nikogo w tym układzie nie traci.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 665 gości