Czy różnica wzrostu może być przeszkodą ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lut 2005, 14:11

ja tam w kazdym razie nauczylam sie juz zeby na 100% nie zarzekac sie ze "na pewno" albo "nigdy" bo czasami zycie takie niespodzianki ma dla nas ze potem sami jestesmy zdziwieni jak moglismy jakis czas temu myslec w taki sposob :) Dlatego roznica wzrostu jak dla mnie nie ma znaczenia
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2005, 15:13

No to skoro taka tu mowa to dlaczego nie wezmiesz sobie garbatej garbatego ! przeciez człowieka nie kocha sie za wyglad???!!! albo dlaczego nie wezmiecie sobie inwalidę ?? tylko wszyscy /wszystkie szukaja pieknego w miare przystojego faceta / tudzież kobiety ??? wzrost partnerki jak najbardziej sie liczy musi byc w miare mniejsza albo przynajmniej równa ! ale kazdy ma inne zdanie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lut 2005, 20:08

to dlaczego nie wezmiesz sobie garbatej garbatego
Są tacy ludzie, którzy biorą.
dlaczego nie wezmiecie sobie inwalidę ??
Bo w tym przypadku dochodzi jeszcze kwestia tego, jak bardzo ten człowiek jest chory. Bo jeżeli np jest sparaliżowany to nie tylko względy estetyczne mają znaczenie, ale i to, że temu człowiekowi trzeba pomagać w najprostszych czynnościach. Ale jak lekkie cośtam to co z tego?Moja 3 lata starsza siostra właśnie inwalidę sobie wybrała ( z paraliżem ręki), bo go daży uczuciem.
ale kazdy ma inne zdanie
I tym podsumuję.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 lut 2005, 20:35

wzrost partnerki jak najbardziej sie liczy musi byc w miare mniejsza albo przynajmniej równa !

Eeee... tam! To zwykłe, przestarzałe konwenanse i stereotypy.
Nigdy za nimi (stereotypami) nie przepadałem.
To tak, jakby zatrzasnąć drzwi przed uczuciem dla czarnej, beżowej, eskimoski, włoszki, mulatki, dużo niższej, itd. i powiedzieć, że wolę trochę niższą, choć jej nie kocham. (do dupy ten mój przykład :D )
Powtarzam - miłość nie wybiera!!!
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Madi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2004, 17:49
Skąd: Poznań City
Płeć:

Postautor: Madi » 16 lut 2005, 20:48

Czy ważny jest wzrost, wygląd czy waga? Bo mi sie zawsze wydawało, że naprawde ważne jest to, czy sie kogoś kocha.
A jeśli ktoś nie potrafi pokochać bo dziewczyna\chłopak wygląda nie tak jak trzeba, to jego sprawa.
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 16 lut 2005, 23:58

Madi pisze:Czy ważny jest wzrost, wygląd czy waga? Bo mi sie zawsze wydawało, że naprawde ważne jest to, czy sie kogoś kocha.
A jeśli ktoś nie potrafi pokochać bo dziewczyna\chłopak wygląda nie tak jak trzeba, to jego sprawa.


Prawda jest taka, ze pierwsze na co sie patrzy to rzecz jasna wyglad. I to wlasnie wyglad determinuje czy ktos okaze sie dla nas interesujacy czy skreslony w przedbiegach. Nikt nie ma na czole wypisanego charakteru badz tez innych cech...
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
LOWCU
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2005, 22:24
Płeć:

Postautor: LOWCU » 17 lut 2005, 08:21

Różnica we wzroście nie powinna w ogóle przeszkadzać .... przecież liczy się to co czujemy do danej osoby, a nie to ile mamy cm wzrostu.

Ja swojego czasu umawiałem się z siatkarką i wcale mi to nie przeszkadzało ;)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 17 lut 2005, 08:38

cos mi sie przypomnialo wiec tylko dopisuje

"w poziomie roznice wzrostu zanikaja" :D :okulary:

pozdrawiam
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 17 lut 2005, 09:12

kociak jest okolo 30cm mniejsza ode mnie :P
jest to czasami uciazliwe (np jaktanczymy...) ale jakos bardzo mi nie przeszkadza :)
liczy sie ucucie
a jak by dziewczyna byla wieksza o jakies 20 cm to bym sie naprawde glupio czul...
ale mi to nie grozi... :D
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lut 2005, 09:29

Małych ludzi Pan Bóg stworzył a te wielkie osły ...same porosły
małe do piszczoty ...wielkie do roboty

to tak w kwesti tylko i wyłacznie wzrostu kobiety wzgledem mezczyny :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 17 lut 2005, 09:59

tak tak,oczywiscie,wazniejsze sa uczucia...czy sie kogos kocha.No ale pzreciez nie obdarzymy kogos miloscia po pierwszym spojrzeiu.Najpierw ogladamy i oceniamy wyglad.Ja bym po prostu nie zwrocila uwagi na nizszego faceta.I tyle.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 lut 2005, 10:07

Ja bym po prostu nie zwrocila uwagi na nizszego faceta.I tyle.

Uważaj, abyś czegoś nie przegapiła :D :D :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 lut 2005, 10:12

Lady_Jesika pisze: Najpierw ogladamy i oceniamy wyglad.Ja bym po prostu nie zwrocila uwagi na nizszego faceta.I tyle.


No to gratuluję :D ... może być burak i buc byle był przystojny i wysoki :)
A kogoś kto nie powala na kolana aż tak urodą czy wzrostem masz gdzieś, choćby był aniołem :)

Ludzie to jednak są porąbani !
Ostatnio zmieniony 17 lut 2005, 10:20 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 17 lut 2005, 10:14

No jasne, że ważny jest wygląd. Nie wydaje mi się jednak żeby to wzrost stanowił jakikolwiek problem - raczej jakaś subiektywnie pojmowana ogólna brzydota by mi przeszkadzła, choć rozumiem że dla niektórych właśnie wzrost jest jej składnikiem.
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 17 lut 2005, 10:34

eng czy Ty czytasz ze zrozumieniem to co pisze?Czy gdzies napisalam ze moze byc burak byle wysoki?daruj sobie te komentarze bo sa nie na miejscu.
Napisalam ze najpiewr zwaraca sie uwage na wyglad bo taka jest prawda.Raczej nie zwrocilabym uwagi na nizszego chlopaka przy przypadkowym spotkaniu czy pierwszym kontakcie.Ale czy gdzies napisalam ze nizszego od siebie chlopaka nie mzona kochac?Milosc nie zna granic.Moze pzreczytaj wszystkie moje odpowiedzi.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 lut 2005, 12:26

Tu piszesz więc tu odpisuję.
Skoro jedynym kryterium które w pierwszych 30 sekundach decyduje czy ktoś wydaje ci się interesujący czy nie jest wyglad ( czyt. wzrost ) to dla mnie oznacza, że większą wagę przywiązujesz do opakowania niż do zawartości... stąd tekst o buraku...
Może potem kolejne "sito" to intelekt i osobowość ale to już chyba bez znaczenia...

Poza tym nie jestem wysoki więc i tak pewnie w/g ciebie nic mądrego i interesującego do powiedzenia nie mam, jak każdy niski facet.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 lut 2005, 12:58

Mnie też o to chodzi :564: ... pierwsza selekcja negatywna swojej połówki, bo wygląd najważniejszy.
Ale.. rozumiem młodych ludzi. W tym wieku, myślą, że wszystko się może jeszcze zdarzyć i jak nie ten to następny sie nawinie. Ale KOGOŚ można przy tej selekcji przegapić!
Starsi już nie patrzą oczyma tylko duszą... na pierwsze wrażenie, choć i pozostałe przymioty nie są obojętne.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Absolutnie!!

Postautor: Jasta20 » 17 lut 2005, 15:19

Ja tez jestem wyzsza od mojego faceta, niewiele ale jest to zauwazalna roznica i specjalnie mnie to nie przeszkadza. tylko zawsze mam problem z kupieniem butów dla siebie, poniewaz musze szukac na płaskiej podeszwie badz bardzo małym obcasiku a uwiezcie mi ze to jest bardzo trudno gdyz prawie wszystkie damsknie buty maja obcas:)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
tro.ol
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2006, 00:20
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tro.ol » 16 lip 2006, 00:37

No to pewnie teraz zostane zbesztany przez niektorych, ale milosc nie sluga..
Coz mam zrobic, zakochalem sie w dziewczynie o wzroscie 189, a ja mam 167, roznica jakby nie bylo 22 cm :)

Ona mi sie bardzo podoba, a ja Jej i bardzo nam ze soba dobrze. Nie przeszkadza roznica wzrostu, ale czytajac niektore posty obawiam sie jakis dziwnych tekstow.

BARDZO Chcailem sie dowiedziec szczerze, co o tym myslicie.
dzieki pozdrooooooooo dla wszystkich wysokich babek ;)
Bo życie dano Nam tylko raz, kochani korzystajmy z niego mądrze... :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2006, 00:41

tro.ol, po pierwsze po tum tekscie :
tro.ol pisze:i pozdrooooooooom dla wszystkich wysokich babek
to spadaj <foch>

A po drugie - najwazniejsze zbye wam to odpowiadalo i tyle. Po co Ci zdanieobcych ludzi?Ciesz sie tym co masz :]
tro.ol
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2006, 00:20
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tro.ol » 16 lip 2006, 00:48

moon pisze:to spadaj <foch>


niskie tez mi sie podobaja :* ale ta jedna jest wysoka i kochana i piękna po prostu :)
Bo życie dano Nam tylko raz, kochani korzystajmy z niego mądrze... :)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lip 2006, 00:52

BARDZO Chcailem sie dowiedziec szczerze, co o tym mysl
A mi to lotto, oby Wam było ze sobą dobrze! <browar>
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 16 lip 2006, 01:08

Ja dziś widziałam pare, w której to mężczyzna był niższy i wcale to im nie ujmowało wdzięku. Naprawde ładnie ze sobą wyglądali. :)
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 16 lip 2006, 10:09

ha ha, moj jest ode mnie tylko o jakies cztery centymetry wyzszy. i rozmawialismy jakis czas temu o studniowce i ja stwierdzilam tonem niezachwianej pewnosci ze bede w jakis balerinach bo nie dosc ze nie umiem tanczyc to jeszcze nie umiem na obcasach chodzic.

na co on odparl tonem niezachwianej pewnosci ze wiem ze on balerin naprawde nie lubi, ze szpilki sa takie seksowne itd i stwierdzil ze musa byc buty na obcasie. w sumie glupi material na sprzeczki, ale tak wlasnie bylo.

kiedy zwrocilam mu po jakims czasie uwage ze nie dosc ze moi rodzice to jeszcze kilku znajomych na ten pomysl zareagowalo 'ale przeciez on jest za niski zebys zakladala szpile' to chyba poruszylo w nim jakas czula strune, bo mam spokoj.

no kurcze, 172 to normalnie jest a on sie tym tak stresuje...

moja siostra np. ma jakos wiecej niz 186 i miala naprawde duzy problem z facetami przez cale zycie zanim znalazla obecnego narzeczonego, ale popularnosci jej to nie ujmowalo ;)
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 16 lip 2006, 14:30

Ci co uważają, że różnica wzrostu nie przeszkadza na pewno mają sami jakiś kłopot z wyglądem. Ci co co uważają, że mężczyzna musi być koniecznie wyższy traktują partnera czy partnetkę przedmiotowo a czasem też mają troche przesadzone mniemanie o sobie.

Mi by nieco wyższa kobieta nie przeszkadzała, chociaż gdyby była np 20 cm wyższa to wolałbym nie. Nie wiem jednak jak by było w rzeczywistości, bo w związku nigdy nie byłem.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2006, 14:32 przez Hung, łącznie zmieniany 1 raz.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lip 2006, 14:32

Ci co uważają, że różnica wzrostu nie przeszkadza na pewno mają sami jakiś kłopot z wyglądem.
Ja tak uważam, a kłopotów z wyglądem nie mam :|
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 16 lip 2006, 14:33

*qbass*, więc może nie na pewno, ale w wielu przypadkach. Ludzie są zwykle tolerancyjni jeżeli ich samych gdzieś się nie toleruje.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 14:46

Hung pisze:Ci co uważają, że różnica wzrostu nie przeszkadza na pewno mają sami jakiś kłopot z wyglądem.

<hahaha>
Hung pisze:Ci co co uważają, że mężczyzna musi być koniecznie wyższy traktują partnera czy partnetkę przedmiotowo a czasem też mają troche przesadzone mniemanie o sobie.

<hahaha> <hahaha>
Hung pisze:Mi by nieco wyższa kobieta nie przeszkadzała, chociaż gdyby była np 20 cm wyższa to wolałbym nie

Czyli nie dość, że masz jakiś problem ze swoim wyglądem, to jeszcze masz przesadne mniemanie o sobie ( i to nieuzasadnione, bo masz jakiś defekt w wyglądzie ) i traktujesz kobiety przedmiotowo.
Hung pisze:w związku nigdy nie byłem.

I to wszysto wyjaśnia. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 16 lip 2006, 14:49

Beznadziejnie mieć niższego chłopaka...
Moja koleżanka ma takiego i od tamtej pory dla zabicia różnicy przestała chodzić na obcasach... Czego to się nie robi z miłości...
Dobrze, że nie jestem bardzo wysoka i mój kochany jest ode mnie dużo wyższy bo uwielbiam chodzić w szpilkach - no a przede wszystkim tańczyć.
Nie wiem czy potrafilabym zrezygnować z ulubionych butów w imię miłości.
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 16 lip 2006, 14:55

betusia pisze:Nie wiem czy potrafilabym zrezygnować z ulubionych butów w imię miłości.
<mlotek>
<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
a wiesz co to jest w takim wypadku "miłość"??
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 526 gości