Dziewczyny, o co Wam chodzi?!(długie)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 25 sty 2005, 15:36

Odwracajac to, dlaczego mezczyzni jak juz "upoluja", to traca zainteresowanie i szukaja kolejnej zwierzyny? Bo wlasnie jak cos masz, to chcesz wiecej.
Jej, przeciez to ciagla gra: ja uciekam, ty mnie gon. A jak mnie zlapiesz, to zabawa sie rozpoczyna od nowa, ale musi byc to zabawa inna, bo ktoras ze stron pojdzie po nowa zabawke.


Dziwne że ja zawsze jakoś szukałem dziewczyny na stałe a nie tylko na "upolowanie". Chyba jestem nienormalnym facetem :)

Jestesmy zwierzaczkami i czasami mozg nam tylko przeszkadza


Jesteśmy ludźmi tylko nie każdy potrafi należycie korzystać z mózgu.
karol

Postautor: karol » 25 sty 2005, 15:37

celofan pisze:
Kobiety niestety czesto nie wiedza czego chca.Zaraz pojawi sie 50 tys.argumentow,ze to nieprawda,ale ja moge z pelna odpowiedzialnoscia przyznac racje Adwokatowi i dodac,ze kobiecy "metlik w glowie" nie jednego faceta doprowadzil do szewskiej pasji albo cierpienia.


Bo to faceci wyobrazaja sobie za wiele i tu jest problem !
karol

Postautor: karol » 25 sty 2005, 15:38

Mona Lisa pisze:Miltoniu - nic dodać i nic ująć :564:

no przeciez napisalem to samo , tylko inaczej , ale ze mna sie nie zgodzilaś ! jak mówiłem ... nie zrozumialas ! ;)

Krystiam , bo Ty szukasz trofeum , a One nie chca nim byc !! :D
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 25 sty 2005, 15:43

Krystiam , bo Ty szukasz trofeum , a One nie chca nim byc !!


Moja narzeczona bardzo chce być tym trofeum :) To chyba oboje jesteśmy nienormalni :D
Adwokat Diabla

Postautor: Adwokat Diabla » 25 sty 2005, 15:46

Miltonia - bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Co Ty gadasz?


"To wszystko wymaga sily, wyobrazni, wytrwalosci i paru innych rezczy. Malo osob ma to wszystko."

Mówisz o ludziach, czy herosach?Bo niewiem...Co jeszcze mamy mieć w pakiecie?Poza tym:

"Odwracajac to, dlaczego mezczyzni jak juz "upoluja", to traca zainteresowanie i szukaja kolejnej zwierzyny?"

No to chyba, nie doczytałaś, jaki mam stosunek do kobiet...A pomijając już wszystko, proszę uczstników o pozostawienie tematów zoologi programowi "discovery channel" i powrót do pytania, jakie zadałem na początku.Pozdrawiam.
karol

Postautor: karol » 25 sty 2005, 15:50

Krystian pisze:
Krystiam , bo Ty szukasz trofeum , a One nie chca nim byc !!


Moja narzeczona bardzo chce być tym trofeum :) To chyba oboje jesteśmy nienormalni :D


Wczesniej pisales coś innego , to była wiec wypowiedz do tego , znalazłeś trofeum i dobrze o to chodzi !

Adwokat ! dostałes swe odpowiedzi , jak ich nie widzisz , to rozumiem ze masz problem i bedzies go mial nadal ! :547:
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 25 sty 2005, 15:53

Acha :) Sorry.
Adwokat Diabla

Postautor: Adwokat Diabla » 25 sty 2005, 15:58

Karol, weź się człowieku uspokuj...Ja problemu, jakbyś nie zauważył nie mam, po prostu kwestie, które mnie zastanawiają przedstawiłem na forum, chyba mogę to zrobić??? Poza tym, Ty zrozumiałeś kobiety mając lat 25, ja póki co mam 22, więc mam jeszcze co nieco czasu, co nie znaczy, że nie chciałbym tego przyspieszyć...
Ostatnio zmieniony 25 sty 2005, 23:11 przez Adwokat Diabla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 sty 2005, 16:00

Adwokat Diabła pisze:Miltonia - bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Co Ty gadasz?


Nie pisz mi, ze to bzdura, bo jak na razie to Ty kobiet nie rozumiesz, a ja i owszem. Mezczyzn zreszta tez :P

Adwokat Diabła pisze:"To wszystko wymaga sily, wyobrazni, wytrwalosci i paru innych rezczy. Malo osob ma to wszystko."

Mówisz o ludziach, czy herosach?Bo niewiem...Co jeszcze mamy mieć w pakiecie?


Ja mowie tu o kobietach i mezczyznach. A ze malo takich jest? Tak, dlatego jest malo udanych zwiazkow.

Adwokat Diabła pisze:Poza tym:

"Odwracajac to, dlaczego mezczyzni jak juz "upoluja", to traca zainteresowanie i szukaja kolejnej zwierzyny?"

No to chyba, nie doczytałaś, jaki mam stosunek do kobiet...A pomijając już wszystko, proszę uczstników o pozostawienie tematów zoologi programowi "discovery channel" i powrót do pytania, jakie zadałem na początku.Pozdrawiam.


No wlasnie doczytalam. Ale skoro nie rozumiesz kobiet, to moze czas sie czegos wiecej nauczyc? Bo jak na razie, to Twoja wiedza na temat kobiet jest...niepelna ;)
A zwierzaczkami jestesmy, wszystkim radze (kolejny juz raz) przeczytac " Ewolucje pozadania".
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 25 sty 2005, 16:08

A zwierzaczkami jestesmy, wszystkim radze (kolejny juz raz) przeczytac " Ewolucje pozadania".


No jeżeli ty się porównujesz do zwierząt to dzięki...

Ja tam zawsze czułem jestem człowiekiem :) Bo wiem że to prawda :)
Adwokat Diabla

Postautor: Adwokat Diabla » 25 sty 2005, 16:18

Miltoniu moja droga!!!

Jest tylko jeden szkopuł, że ja kobiet nie staram się zrozumieć, choć przyznaję bez bicia, że długi okres tak robiłem. Jednak takie postępowanie niczemu nie służy. Tym bardziej, że im bardziej starałem się zrozumieć kobiety, tym gorsze zdanie o nich miałem. Tak samo Ty nie powinnaś starać się zrozumieć facetów, gdyż my w swojej prostocie jesteśmy dla Was niezrozumiali. A kobieta moim zdaniem to nie gofrownica, żeby się o niej uczyć, bo każda sytuacja, tak jak każda kobieta jest inna. I kwestia zrozumienia Was nie ma tu nic do rzeczy, bo ja mówie o jednej, konkretnej sytuacji. A jedyne czego bym chciał to móc być szczerym wobec kobiet, ale skoro jest to dowodem mojej niepełnej wiedzy, to może faktycznie zacznę Wam mówić to co chcecie słyszeć...Czy to jest sposób??

I jeszcze jedno... Jak moją wiedza na temat kobiet ma być pełna skoro mam 22 lata?Pomyślałaś o tym? Sama jesteś zdziebko starsza i nie rozumiesz o wiele bardziej prostych facetów...:)

Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 sty 2005, 19:18

Jeżeli Ty facetów nazywasz prostymi,to co się dziwisz,że Miltonia nazywa kobiety zwierzaczkami? :560: Chyba przegiąłeś z lekka!

Dla prostych ludzi - zwierzaczki są.Skoro tak się oceniasz,to trafiasz na kobiety,na które zasługujesz.Proste jak drut.

Sorry,ale jeżeli nie starasz się zrozumieć kobiet,to po co w ogóle zaczynałeś ten temat? :551:
Chyba już się troszkę pogubiłeś.
Poczekaj,pożyjesz jeszcze trochę na tym świecie,a rozwiazania same przyjdą.Nie szukaj problemów tam,gdzie ich nie ma.Nie zmienisz kobiet choćbyś niewiem jak się starał.

Koniec,bo się wk******* barrrrrrrrrdzo!

Karol,teraz zrozumiałam o co Ci chodziło.Zwracam honor! :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Adam

Postautor: Adam » 25 sty 2005, 19:43

Mężczyźni prości a kobiety skomplikowane ??
My po prostu myślimy logicznie ... wy abstrakcyjnie.
Kazać kobiecie zrozumieć mężczyzne to tak jakby artyście kazać zająć sie fizyką ... i odwrotnie.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 sty 2005, 19:46

Adam pisze:Kazać kobiecie zrozumieć mężczyzne to tak jakby artyście kazać zająć sie fizyką ... i odwrotnie.


Brawo! :564:

Jednak wiek nie zawsze świadczy o prostocie umysłu :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 20:07

Echhhh... cholercia, przegapiłem ciekawą dyskusję :562:
Diable Adwokata... nie rozumiesz, że tu chodzi o dym?! W życiu nie ma rady mędrców, która wydaje werdykt: upolował - nie upolował:

To faktycznie facet jest łowcą, ale powinien być pewien, że albo upolował, albo nie upolował... Bo póki co strzelił kilka razy i biega po lesie dalej niewiedząc jaki jest efekt:)

I tu też się zgubiłeś, albo jeszcze nie odnalazłeś... : nawet jeśli ją upolowałeś i wsadziłeś (żywą) do zagrody, nie myśl, że nie będzie próbować ucieczki, jeśli Jej nie będziesz zaciekawiać STALE! Oleje właściciela, jeśli się nim znudzi.
P.S.
I co z tego, że jesteśmy łowcami, jeśli to One decydują czy dać się trafić!
My robimy wiatr, One go łapią w swój wiatrak lub czekają na lepszy, stawiając się w chorągiewkę!
Może dlatego dmuchamy wokół, aby któryś zaczął się kręcić?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
karol

Postautor: karol » 25 sty 2005, 20:35

uspokoic sie mam ?? nigdy , tym bardziej jak widze i czytam kogoś kto mimo tak wyczerjacych odpowiedzi dalej nic nie rozumie a zwala ze to jego nie rozumią , za stary jestem i za wiele kobiet poznałem jak i zgłebiałem (bo są moją pasją ) Ty odpowiedzi juz dostałes , nie rozumiesz ???? bo ustwiasz ich pod siebie i swój tok rozumowania , a trzeba odwrotnie ! to przeciez takie proste , wskazano Ci drogę myslowa , Ty dalej nic !! to co chcesz usłyszec ....... wiem.... poparcie dla swego załozenia ! , tu ja mówie nigdy :564:
Adam

Postautor: Adam » 25 sty 2005, 22:24

skoro Mysiorek wrócił do tego polowania ... tak rzeczywiście kobieta powinno jasno dać do zrozumienia czy jest facetem zainteresowana czy nie ... ja już doświadczyłem takiej niepewności i powiem wam że było to najgorsze uczucie jakie przeżyłem ... potem sie okazało że nie jest zainteresowana .. nie macie pojęcia jak sie ucieszyłem że już wiem na czym stoję ... heh ucieszyłem sie na wiadomość że dziewczyna mnie nie chce ... takie są skutki tych waszych kobiecych gierek Drogie Panie
karol

Postautor: karol » 25 sty 2005, 22:27

To ze nie chce dzis , teraz ! nie znaczy ze nie chce (jest zainteresowana ) jutro , potem ! :564:
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 sty 2005, 22:36

Zresztą tak naprawdę,to kobieta wybiera sobie tego,który ma ją upolować i daje znaki wszystkim,czym może.

To, że się potem opiera,to jest własnie ta GRA gD> .

Oczywiście nie zawsze ma możliwość wybierania jako pierwsza,czasami mężczyzna ją wybierze pierwszy,ale to już całkiem inny temat,a ktoś kto to czyta,to wie o co chodzi :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 22:43

kobieta powinno jasno dać do zrozumienia czy jest facetem zainteresowana czy nie

A jaką Ona ma z tego korzyść?
Jeśli będzie Tobą zainteresowana, to Cię omota i pogrąży szybko! :P
Jeśli nie będzie, a nie będziesz chamski, to będzie Cię ciągnęła za najprzedniejsze zwoje pod kopułą! :D :D :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 25 sty 2005, 22:44

(...)Zresztą tak naprawdę,to kobieta wybiera sobie tego,który ma ją upolować (...)


Doprawdy? ;) ;) :D
Ostatnio zmieniony 25 sty 2005, 23:24 przez cubasa, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Adam

Postautor: Adam » 25 sty 2005, 22:46

A jaką Ona ma z tego korzyść?

Czy ty myślisz tylko o sobie :P ????
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 22:57

Czy ty myślisz tylko o sobie ????

Przeciwnie... o Niej :P :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 sty 2005, 22:59

karol pisze:uspokoic sie mam ?? nigdy , tym bardziej jak widze i czytam kogoś kto mimo tak wyczerjacych odpowiedzi dalej nic nie rozumie a zwala ze to jego nie rozumią , za stary jestem i za wiele kobiet poznałem jak i zgłebiałem (bo są moją pasją ) Ty odpowiedzi juz dostałes , nie rozumiesz ???? bo ustwiasz ich pod siebie i swój tok rozumowania , a trzeba odwrotnie ! to przeciez takie proste , wskazano Ci drogę myslowa , Ty dalej nic !! to co chcesz usłyszec ....... wiem.... poparcie dla swego załozenia ! , tu ja mówie nigdy :564:


I EOT, moim zdaniem.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 sty 2005, 23:04

cubasa pisze:
(...)Zresztą tak naprawdę,to kobieta wybiera sobie tego,który ma ją upolować (...)


Doprawdy? ;) ;) :D



Doprawdy :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 sty 2005, 23:08

Ewolucje pozadania... nie slyszalem.

Czytam kobiety sa z wenus a mezczyzni z marsa czy cos takiego i psychologia milosci. Mialem tez kilka innych ksiazek. Co jeszcze moznaby przeczytac o psychologii milosci ?

Hmm moje zdanie jest takie ze to o czym mowicie to w pewnym sensie opowiadacie o dzialaniu tej czesci mozgu, ktora nie odpowiada za myslenie :D a raczej o tej czesci natury czlowieka, ktora jest ze tak powiem z dawnych wlasnie lat, sprzed milionow lat. Tak samo jak kobiety wybieraja silniejszych facetow bo czuja sie pewnie(czesto nieswiadomie i nie wiedzac czemu) i tak bylo za kamienia lupanego - knypki spierdalaly przed bawolem albo innym plemieniem a kobiety zostaly zabite albo umieraly z glodu... jednak zawsze bedzie dla nas dziwne to, ze w 21 wieku kiedy wszystko jest takie inne kobieta moze zachowywac sie albo tak podobnie bardzo do tej kobiety sprzed milionow lat, albo zupelnie zupelnbie odwrotnie... Do tego wszystkiego dochozi milosc, taka prawdziwa, ktora najczesciej jednak jest mylona i nie umiejetnosc bycia z druga osoba(jest tez taka ksiazka - 9 sekretow milosci czy cos takiego, wlasnie jestem na 48 stronie :D ) a umiejetnosc partnerstwa wiekszosc z nas uczy sie na kilku, kilkunastu zwiazkach, co jest prawde mowiac dla mnie nie zrozumiale, ale oczywiscie nie kazdy jest taki jak ja. Jakby na to nie spojrzec, ciezko jest nam zrozumiec nie tylko druga plec, ale tez samych siebie. To wszystko jest naprawde bardzo skomplikowane, bo oprocz milosci, natury, stereotypow(np inaczej podchodzi sie do wielu rzeczy w indiach, inaczej w polsce) sa jeszcze takie rzeczy jak dziecinstwo, wychowanie, wpajane zasady od malego(nawet jak censored chodzic nie umiesz to juz Ci mowia ze ksiadz jest zly :D) i WSZYSTKIE akcje/reakcje z zycia wziete, od robienia babki w piaskownicy, poprzed pierwszy wpierdol w podstawowce, napasc z bronia w reku w gimnazjum(to takie skrajne przypadki :D ) az do teraz, kiedy wkraczamy w doroslosc albo z niej wychodzimy... chcialbym kiedys przezyc swoje zycie z jedna mala zmiana i zobaczyc jak rzeczywiscie wplynie ta jedna mala z pozoru niewazna zupelnie rzecz na rozwoj sytuacji. To jest chyba moje najwkesze marzenie ktore sie nigdy nie spelni :D Moze troche popisalem jak psycholog, chociaz nim nie jestem(a bym chcial) moze z czyms sie nie zgodzicie, moze do konca sam nie mam racji, ale na pewno warto zapamietac jedno, na nas i kontakty z innymi, na nasze poczucie czegokolwiek ma wplyw setki roznych uwarunkowan i za ch...ja nie wiesz o co biega :D tak jest ze wszystkim, nie tylko z kobietami. A psycholog, to zawod, wiec on sam nie ma o wszystkim pojecia... Ale mysle, ze warto probowac byc dla sieebie samym psychologiem i tak samo w zwiazku byc psychologiem(razem tylko i wylacznie) dla nas razem(hehe powtarzam sie :D)

Dziekuje skonczylem :D

BTW wczoraj na 1 albo 2 tvp ogladalem jakis program o psychologach(warto wiedziec czy warto mowic, ten prowadzacy zostal przez kogos kiedys oskarzony o stronniczosc w roznych sprawach) i on byl wlasnie o psychologach, psychologii, i niektorzy ludzie porownuja ich do szamanow wiec wiecie teraz jak mozna byc zdrowo jebnietym :D )

pozdrawiam babcie :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 23:13

Hyhy pisze:..."świat jest zajebiście dziwno-fajny"...

pozdrawiam babcie :D


Czy takie streszczenie może być? ;)
Ja też pozdrawiam Twoją Babcię :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Adam

Postautor: Adam » 25 sty 2005, 23:16

BTW wczoraj na 1 albo 2 tvp ogladalem jakis program o psychologach(warto wiedziec czy warto mowic, ten prowadzacy zostal przez kogos kiedys oskarzony o stronniczosc w roznych sprawach) i on byl wlasnie o psychologach, psychologii, i niektorzy ludzie porownuja ich do szamanow wiec wiecie teraz jak mozna byc zdrowo jebnietym

sam chciałem iść na psychologie gdyby nie to że nie uwzględnia ona indywidualnych predyspozycji człowieka ... a bez tego ani rusz ... może dlatego terapie trwają po kilka lat ... a może dlatego żeby nabić psychologowi więcej kasy
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 sty 2005, 23:18

Hyhy

Książka,którą czytasz jest jedna,a kobiet..... :619:....troszkę więcej.

Epoka kamienia łupanego?To już teraz wiemy dlaczego Kochana Miltonia nazwała kobietki zwierzaczkami :629:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Adwokat Diabla

Postautor: Adwokat Diabla » 25 sty 2005, 23:31

Hmm..chyba w pewnym momencie źle się wyraziłem, zwracam honor! Kochani posłuchajcie... Po pierwsze nie wnerwiajcie się i nie chwytajcie czyiś wypowiedzi za słówka. Jestem tu drugi dzień i być może nie wyrażam się wystarczająco jasno...Druga kwestia to ta, że wielu spośród Was prowadzi już ustatkowany tryb życia i wiele rzeczy jest dla Was "proste jak drut", ale takie nie było jak byliście na studiach i myślę że nie powinniście o tym zapominać...

Niniejszym pozdrawiam serdecznie:)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 496 gości