Zagadkowy cytat

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 maja 2006, 12:18

Mroczny_Piskacz pisze:Być może to jedyny który wykazał zainteresowanie i ta desperacja do bycia w centrum uwagi prowadzi do takich zachowań

Może, ale nie musi. Ja też kiedyś byłam w takim amoku, a nie był to jedyny facet na horyzoncie. Onha po prostu myśli, że to facet Jej życia i koniec.
Ale ja to chyba miałam więcej rozumu. I pojawił się potem, dziś już mój były, i wszystko się zmieniło.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 maja 2006, 12:18

Mroczny_Piskacz pisze:Być może to jedyny który wykazał zainteresowanie i ta desperacja do bycia w centrum uwagi prowadzi do takich zachowań, jak sądzisz mrt?
No właśnie zaczyna mi to tak wyglądać. Że złapała Pana Boga za nogi i puścić nie chce. Tylko na razie 3 paluszki trzyma, na odwal się udostępnione.

A facet laski potrzebuje, a nie nie wiadomo co.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 15 maja 2006, 12:22

paddy, z tego co czytam Twoje zakochanie jest absolutne. Ale niestety i destruktywne dla Ciebie, i maniakalne, co niestety stawia Cię w bardzo niekorzystenej konfiguracji.

Robisz to, co wielu forumowiczów już robiło, i to sie nigdy nie sprawdza. Podchodzisz do niego z pozycji proszącego. Jesteś jak wyżej napisał Mroczny_Piskacz, "pod jego dyktando". Ta relacja nigdy sie nie sprawdzi.

Naturalne jest to, że skoro Cię skrzywdził powinnaś go olać. Jesli będzie chciał wrócić do Ciebie to wróci. Ale moim zdanie z tego co czytam to ten cłopak jest draniem , który "rozdaje karty" między Was oboje, i nie jest wart kilkuset napisanych tu postów.

Jeśli chcesz sie zmieniać, nie rób tego dla niego. Rób to dla siebie żebyś dobrze sie z tym czuła. Bo powiadam Ci, on tego nie doceni. Ja bym był na przykład zażenowany czymś takim.

Ale to Twoje życie.
I jak znam swoje (zycie), to się nie zmienisz. Dalej bedziesz miękka. Dasz mu sie poniewierać. I może nawet bedzie Ci to czasem sprawiac przyjemnośc. Jeszcze wz trzy razy będizesz go prosić prawie na kolanach żeby Cię pokochał (choć to absurd). No i w końcu zapomnisz o nim, bo będzie inny cel, ciekawszy boy.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 15 maja 2006, 12:48

Znalazłam coś alternatywnego :P :
http://www.czarostwobelladonny.fc.pl/zaklecia.htm#za2
Hm Paddy.. moim zdaniem to przede wszystkim zacznij od tego co Ci mówiłam. Olej go, zmieniaj się wizualnie, flirtuj, kuś innych na Jego oczach. A jak przypomni sobie o Tobie to nagle miej na glowie kupe innych wazniejszych od niego rzeczy. I w ostatecznosci znajdz dla niego chwile.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 15 maja 2006, 13:59

Sasetka pisze:Hm Paddy.. moim zdaniem to przede wszystkim zacznij od tego co Ci mówiłam. Olej go, zmieniaj się wizualnie, flirtuj, kuś innych na Jego oczach. A jak przypomni sobie o Tobie to nagle miej na glowie kupe innych wazniejszych od niego rzeczy. I w ostatecznosci znajdz dla niego chwile.

nie wytrzyma... :]
Agdyby nawet to boje sie o koljnego chlopka ktory tu przyjdzie. Post pt. "Chcialem byc dla niej ukojeniem bylem zabawka ;("
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 maja 2006, 14:26

Sasetka pisze:Olej go, zmieniaj się wizualnie, flirtuj, kuś innych na Jego oczach. A jak przypomni sobie o Tobie to nagle miej na glowie kupe innych wazniejszych od niego rzeczy. I w ostatecznosci znajdz dla niego chwile.
I tam
1)Zacznij sie szanowac.
2)Zrób coś dla siebie a nie dla niego. Schudnac mozesz, ale nie po to zeby go uwiezc bo to sie kupy nie trzyma. Nie uwiedziesz go. Obca moze dla Ciebie juz na to za pozno.
3)Rozgladaj sie za innymi. MOze kogos lepszego poznasz a jak nie to on moze sie zrobi zazzdrosny. Ale pewnie to tez spieprzysz bo na jego jeden gwizd od innych sie odwrocisz i polecisz dalej jak piesek za swoim panem.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 15 maja 2006, 20:45

ej :/ nie jestem brzydka, ale mam piegi i też moze to:/ Nie wiem jak sie ich pozbyc :/
a nie jest jedynym moim fecetem. Po prostu ja mam troche inne poglądy i wierzenia. Nie chce o nich gadac. Chciałabym żeby mi tylko ktoś doradził :( odpowiedział na pytanie:
paddy pisze:tylko jak się zachowywać i wyglądać (mniejwięcej chociaż strój) żeby go powiedzmy "uwieźć" stylem bycia. pomoże ktos?

:(:(:(:(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2006, 20:47

Piegi !! uwielbiam je , jak jeszcze jestes ruda , to oszaleje na twój widok
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 15 maja 2006, 20:56

nie :/ jestem farbowana blondynka :/ bardzo śmieszne. Teraz postanowiłam, że go zablokuje i odblokuje na gg po tych 2-3 tyg. jak już się troszkę zmienię. Może zatęskni choć odrobinę za rozmową na gg. (hmm.... gdyby tylko miał dołka <aniolek> )
tak czy siak, zrobię jak każecie. Będę robić zazdrość itd. Chcę żeby widział, że Paddy jest ładniejsza i już bardziej poza jego zasięgiem. A i nie wiem czy inna go tak zrozumie jak ja. Choć jeśli jakaś go faktycznie zauroczy to może zapomnieć o mnie :(
Nieważne.... Asi udało się po roku, jeśli patrzeć na czas, ja muszę powalczyć jeszcze te pół roku. I zacznę stosować się do rad z książki "Jak odzyskać meżczyzne ktory zostawil cie dla innej"
moze kiedys zmądrzeje i doceni to co straci.... I hope so.

[ Dodano: 2006-05-15, 20:57 ]
macie moje foto obok :]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2006, 20:57

to tez ładnie ci z piegami , powanie mówie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 15 maja 2006, 20:59

wolałabym głądką cere :/ (on też :] Olsenki mu sie podobaja) ale nie wiem jak je zwalczyć, bo jak sie opale to wyjdą zno,nie?:>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 maja 2006, 21:16

paddy pisze:Olsenki mu sie podobaja

<belt>
Wiec lubi anorektyczki, ktore wygladaja jak 13latki :|?


paddy, daj spokoj piegom. Ja mam i je kocham :D. Chcesz schudnac, usunac piegi, co jeszcze ? I wszystko zmienisz dla niego. Bedziesz taka bezplciowa i malo insteresujaca <pijak>
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 15 maja 2006, 22:21

nie ze anorektyczki, ale twierdzi ze maja sympatyczna twarze.
chce sie zmienic i pokazac mu ze innych tez moge miec. pozyjemy zobaczymy. bezradna
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 maja 2006, 00:11

Yasmine pisze:Wiec lubi anorektyczki, ktore wygladaja jak 13latki :|
Bo one sa a raczej byly piekne. Jak graly jeszcze w "pelnej chacie" :D
paddy pisze:2-3 tyg.
Za malo, za duzo wysilku ktory nic nie da.
Nie uwiedziesz go w takim czasie. Nic sensownego nie zdzialasz.

[ Dodano: 2006-05-16, 00:14 ]
Yasmine pisze:Wiec lubi anorektyczki, ktore wygladaja jak 13latki :|
Bo one sa a raczej byly piekne. Jak graly jeszcze w "pelnej chacie" :D
paddy pisze:2-3 tyg.
Za malo, za duzo wysilku ktory nic nie da.
Nie uwiedziesz go w takim czasie. Nic sensownego nie zdzialasz.

[ Dodano: 2006-05-16, 00:15 ]
Yasmine pisze:Wiec lubi anorektyczki, ktore wygladaja jak 13latki :|
Bo one sa a raczej byly piekne. Jak graly jeszcze w "pelnej chacie" :D
paddy pisze:2-3 tyg.
Za malo, za duzo wysilku ktory nic nie da.
Nie uwiedziesz go w takim czasie. Nic sensownego nie zdzialasz.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 maja 2006, 07:41

Ja się wynoszę z tego topika. Głupotą mi tu zalatuje: kolesiowi podobają się Olsenki (nie chodzi o gust, tylko o to, że on w ogóle wie, kto to jest), ona ma problem, bo ma piegi... No ludzie! A teraz jeszcze go zablokuje na gg, bo będzie się zmieniać <hahaha>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 maja 2006, 07:59

a co to są Olsenki ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 maja 2006, 08:04

Andrew pisze:a co to są Olsenki ?
Właśnie tak do końca to nie wiem, co one są. Wiem, że bliźniaczki. Ale co one - czy śpiewają, czy grają - nie wiem. Bo one chyba tylko są, ale nic nie robią - taki dziwny fenomen :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 maja 2006, 15:59

mrt pisze:Bo one chyba tylko są, ale nic nie robią - taki dziwny fenomen :D

To tak jak siostry Hilton. :]
Dla Andrew:
http://www.churchofgroove.com/pics/olsens.jpg
http://www.moviepoopshoot.com/news/sep0 ... olsens.jpg
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 16 maja 2006, 19:17

mrt pisze:No ludzie!

hehe, no wiem ze to sie wydaje smieszne, ale dla mnie to wcale tak zabawnie nie wyglada :P
Nie chodzi o to kim są Olsenki, co robią, bo chodzi tylko o ich wygląd. I jeszcze Kelly Clarkson też mu sie podoba bo ma (jak to powiedział) taką cerę jak z porcelany :]
Po prostu podobają mu się śliczne kobietki, a ja jakoś ich nie przypominam :/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 maja 2006, 19:45

A idź Ty z tym chłopakiem. Po co Ci idiota?
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 16 maja 2006, 19:51

heh, bo kocham tego "idiotę" :P
nie kochamy za zalety tylko pomimo wad ;)
chce byc z nim bo wiem ze beze mnie i tak byłoby mu ciezko czy by mnie kochał czy nie. kocham, i tyle :P
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 16 maja 2006, 20:30

paddy pisze:Po prostu podobają mu się śliczne kobietki, a ja jakoś ich nie przypominam

skromna jestes :) moim zdaniem jestes ladniejsza od pustych laleczek, ktore bez tony makijazu i dziesieciu operacjach plastycznych wygladaja gorzej niz strach na wroble
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 16 maja 2006, 23:01

A gdybyś była szczuplutka i miała gładką buzię to podobałyby mu się grubsze i piegowate. Otwórz oczy! Facet robi to co chce, kiedy Cię potrzebuje to jesteś. Mówi, że może kiedyś pokocha, może kiedyś będziesz go mieć. Gdyby ktoś tak mnie upodlił więcej by mnie nie zobaczył. Bo trzeba mieć do siebie szacunek, nawet nie do innych ale przede wszystkim do siebie. Ale widzę że Ty masz cholerne kompleksy. Jeśli byś ich nie miała powiedziałabyś sobie, że skoro nie podobasz mu się taka jaka jesteś to już jego problem. Po jaką cholerę masz dla niego chudnąć, usuwać piegi czy inne takie? Myślisz, że jak to zrobisz to Cię nagle pokocha?? Jak nie pokochał do tej pory to już nie pokocha. A Ty tylko dajesz się upodlić i wkopać w ziemię. I chcesz się zmienić w 2 - 3 tygodnie?? Będziesz się głodzić, katować ćwiczeniami aż organizm się zbuntuje i sama poniesiesz konsekwencje tej chorej "miłości". Dla mnie to nie jest miłość tylko chora obsesja, a to się LECZY!!!!!!!!
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 maja 2006, 23:09

paddy pisze:wiem ze beze mnie i tak byłoby mu ciezko
Oj nie wydaje mnie sie <fuckoff>
broken18 pisze:Jak nie pokochał do tej pory to już nie pokocha.
<browar>
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 16 maja 2006, 23:13

qbass17, coś mi sie wydaje że też zauważyłeś że ona strasznie pewna siebie jest. I pewna tego że coś w jego życiu znaczy. A moim zdaniem jest w jego zyciu na takim miejscu jak u pozostających w szczęśliwych związkach gumowe lalki.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 maja 2006, 23:21

broken18 pisze:qbass17, coś mi sie wydaje że też zauważyłeś że ona strasznie pewna siebie jest.
I tak się na tym przejedzie, że się później nie podniesie z dołka... Ale co tam, Jej życie :]
broken18 pisze:I pewna tego że coś w jego życiu znaczy.
A znaczy tyle, co każda inna...Nie, sorry, znaczy mniej, bo On już ją ma i nie musi zdobywać <pijak>
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 16 maja 2006, 23:39

Zablokowałam go....
Zobaczymy:
- może zateskni za tym byc hcoc raz sie odezwac,
- moze nie zateskni wcale
Byłam pewna siebie, bo zawsze jak chcialam odejsc, to mnie jakos trzymal przy sobie....
Ale sie okaze. Jak nici po tych 2 tyg. To bede sie z nim spotykać jak z kumplem i zaczne lekko robić zazdrość. No i nie bede juz z nim tego robic.... Nie bez miłosci....
Co ma być to będzie ;))
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 16 maja 2006, 23:42

paddy pisze:Zablokowałam go....

I bardzo dobrze. <brawo>
Ja godzine temu też to zrobiłem. Nie potrafiłem tych nedznych opisów czytać ;/
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 16 maja 2006, 23:44

yyyy, jakich opisów? :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 maja 2006, 00:01

broken18 pisze:to się LECZY!!!!!!!!
Amen. :]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 589 gości