Zagadkowy cytat

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 maja 2006, 12:15

Yasmine pisze:Ales Ty naiwna

Ale za to interesująca - ja jako przedstawicielka grupy ludzi podłych, nieczułych i zadowalających się sztucznym szczęściem prosto z supermarketu z dużym zainteresowaniem czytam posty kogoś tak skrajnie odmiennego :]
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 13 maja 2006, 12:31

Widze, ze ja tez sie musze wypowiedziec, bo mnie normalnie TRZESIE jak czytam co niektorzy z Was tutaj powypisywali. Paddy jest moja dobra przyjaciolka i znam ja duzo lepiej niz kazdy z was tutaj na tym forum. A wiec po pierwsze nie gada o nim ciagle ;) ma inne zycie i jest szczesliwa. Co chyba wyklucza chora obsesje, czy cos w tym rodzaju. Po drugie tu na forum szuka konkretnych rad, a nie pogaduszek o niczym. Po trzecie tak sie sklada, ze znam owego Pana i jesli mowie ze Aga ma szanse, to ma szanse! Nie mowie tego po to zeby jej pocieszyc, albo narobic zludnych nadziei. Bardzo wkurza mnie obrazanie kogos kogo sie nie zna i odbieranie mu nadziei, jak sie nie zna dokladnie sytuacji. Tyle chcialam powiedziec. A co do mojej sytuacji to tak naprawde tez nikt z Was ( no za wyjatkiem Paddy :* ) nie wie jak bylo i jak jest, wiec prosze o nie wypowiadanie sie w tym temacie. Zreszta ja tylko napisalam, ze uwazam ze nie nalezy walczyc o milosc... a po wczorajszych wydarzeniach... watpie, zeby Paddy musiala walczyc.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 13 maja 2006, 12:43

Asiula pisze:i znam ja duzo lepiej niz kazdy z was tutaj na tym forum.

no i???
wypowiedzi sa na podstawie jej postow.
Asiula pisze:Po drugie tu na forum szuka konkretnych rad, a nie pogaduszek o niczym

hmmm... widac zle trafila
Asiula pisze:Zreszta ja tylko napisalam, ze uwazam ze nie nalezy walczyc o milosc

ale nie z 2 osoba. nic na sile....
Asiula pisze:chyba wyklucza chora obsesje

chyba <banan>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 maja 2006, 12:51

Asiula pisze:Paddy jest moja dobra przyjaciolka
I wszystko jasne :D

paddy pisze:w tym świecie pokręconym i zepsutych przez takich ludzi jak wy, ktorzy chodzicie najprostszymi ścieszkami w poszukiwaniu za sztucznym szczęściem
A kto mowi o najprostszych sciezkach? O sztucznym szczesciu?
Czy to, że nie mialam az takich jazd jak ty i mimo roznych potkniec jestem szczesliwa, kocham i jestem kochana, oznacza, ze jestem zepsuta? No takiej charakterystyki to nikt by mi nie zrobil <hahaha>

Asiula pisze:jesli mowie ze Aga ma szanse, to ma szanse!
Ty mowisz, a on? Tak na serio, a nie jakies pitu pitu i propozycje seksu...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 maja 2006, 13:44

Asiula pisze:Paddy jest moja dobra przyjaciolka i znam ja duzo lepiej niz kazdy z was tutaj na tym forum.

To już wiemy, czemu Ją popierasz. Jako Jej przyjaciółka spadłaś w rankingach. Każdy kumpluje się z ludźmi swojego pokroju.
Paddy, jak się potniesz to nie zapomnij tu nie zaglądać, aż nie pójdziesz po rozum do głowy. Bo Twój problem zaczyna być śmieszny i żałosny w miarę upływu czasu, jak nam go opisujesz.
sophie pisze:paddy napisał/a:
w tym świecie pokręconym i zepsutych przez takich ludzi jak wy, ktorzy chodzicie najprostszymi ścieszkami w poszukiwaniu za sztucznym szczęściem

Paddy, sztuczne szczęście to sama se tworzysz. Moje szczęście jest namacalne, a Twoje? jak Mu się zachce Cię przelecieć.
Asiula pisze:jesli mowie ze Aga ma szanse, to ma szanse!

To dlaczego do tej pory Go nie zdobyła? Albo jest taka bezmyślna, albo nie umie działać.

I nie wymawiaj paddy imienia miłości nadaremno. Bo wiesz o niej tyle, co ja o mechanice samochodowej!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 13 maja 2006, 13:52

quote="Olivia"]I nie wymawiaj paddy imienia miłości nadaremno. Bo wiesz o niej tyle, co ja o mechanice samochodowej![/quote]
Ty piz.... to juz nie moja wina że sie niczym, nawet na samochodach nie znasz :] Juz mowilam, ze miłosci sie nie porównuje z autami!! A jesli Ty ją tak porównujesz :] tzn ze o miłosci wiesz dokładnie tyle samo ile o mechanice. Proste :]
że też take deb.... chodzą po ziemi :/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 maja 2006, 13:57

Użyj mózgu do myślenia, bo widzę, że się zakurzył.

Asiula, jak to jest Twoja przyjaciółka, to ja wysiadam. Niech się już pochlasta, najlepiej skoczy z mostu. Będzie święty spokój. :]

[ Dodano: 2006-05-13, 14:01 ]
paddy pisze:nawet na samochodach nie znasz :]

A Ty się znasz? Na nioczym się nie znasz! A przede wszystkim na byciu damą! Robisz z siebie szmatę i w stosunku do tego faceta, i tu na forum.
I nie porównałam miłości do samochodu, tylko Twoje znanie się na miłości i moje znanie się na autach. Matko, ale Ty wolno myślisz!
paddy pisze:że też take deb.... chodzą po ziemi :/

Grunt to przyznać się do własnych słabości. Podziwiam, paddy, podziwiam za odwagę. :] Ważne, to zidentyfikować problem, by z nim walczyć. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Sylwunia24
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2006, 21:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Sylwunia24 » 13 maja 2006, 14:09

Paddy opisałaś na forum swój problem i poprosiłas o opinie i rady. Kazdy napisał ci jak sprawa wygląda z boku, a teraz ty obrażasz wszystkich. Skoro znałaś odpowiedż na swoje pytania to po co pytasz?
paddy pisze:że też take deb.... chodzą po ziemi

Oczywiście ty jestes idealna...
Asiula pisze: a po wczorajszych wydarzeniach... watpie, zeby Paddy musiala walczyc.

No to gratuluję
Miłość jest sztuką produkowania czegoś, dzięki możliwościom kogoś innego. »
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 maja 2006, 14:35

paddy pisze:censored.... za przeproszeniem!! Miłość to nie zabawka! albo jakieś zużyte auto które znami nie wspólgra i mozna wymienic na lepszy model!! Ja go kocham! I choćbym qr.... miała trafić do psychiatryka to nie pozwole go ani siebie obrażać! On ma dobre serce, a to że jest zagubiony w tym świecie pokręconym i zepsutych przez takich ludzi jak wy, ktorzy chodzicie najprostszymi ścieszkami w poszukiwaniu za sztucznym szczęściem, to juz nie jego wina!! I nie obrażajcie mi Aśki, bo gdyby na świecie było więcej takich ludzi jak ona, nie tak próżnych, pełnych dumy i pychy, to świat byłby dziś zupełnie inny!!!!!!!!!
Dżizas! No tu już tylko kaftan może pomóc <boje_sie> Kobieto, stałaś się nieobliczalna przez tę miłość bez miłości (bo żeby była miłość, to muszą dwie osoby kochać). Ale w sumie jak on taki mendowaty, to może i Cię "pokocha" na dwa miesiące, jednocześnie zwierzając się następnej, jaki to on biedny i niezrealizowany w związku.
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 13 maja 2006, 14:38

mrt pisze:No tu już tylko kaftan może pomóc


<hahaha>

Swoją drogą czy tylko mi przychodzi na myśl film "Fatalne Zauroczenie"? <diabel>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 maja 2006, 19:36

a nie "Głupi i Głupszy"? :>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 13 maja 2006, 20:06

Boże, paddy, nie kompromituj się!! Nie znam Cię, ale wiem, ze jesteś tylko zabawką w rękach tego faceta...jeśli zechce, to się pobawi, jeśli zechce, to odłoży, a ona nadal będzie leżała i czekała, aż mu się zechce znów... <belt> Żałosne.
Podpisuję się pod mrt <browar>
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 13 maja 2006, 20:07

pani_minister pisze:a nie "Głupi i Głupszy"? :>


Tylko czytając dyskusję, nie rozważając jej problemu ;)

Niestety qbass17, jej już to mówiono :) Ale ona wie lepiej ;)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 maja 2006, 20:11

Olivia pisze:Asiula, jak to jest Twoja przyjaciółka, to ja wysiadam. Niech się już pochlasta, najlepiej skoczy z mostu


niech obie skoczą, w ramach teorii Darwina o eliminowaniu jednostek o nienachalnej inteligencji <hahaha> . Temat do zamknięcia, żenada <belt>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 maja 2006, 20:12

Rozważając problem nie obstawiałabym, że Paddy ma siłę przebicia i pomysłowość Glenn Close. To raczej któraś z bohaterek Jane Austen, która oczekuje happy endu w nagrodę za wytrwałość i wierność :]
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 13 maja 2006, 20:18

niech obie skoczą, w ramach teorii Darwina o eliminowaniu jednostek o nienachalnej inteligencji <hahaha>


W ramach Darwin Awards powinno stać się to nieoczekiwanym wypadkiem, w dodatku zabawnym. Nie martw się Ted, jeszcze chyba nic nie spłodziły.


Pani Minister, nie o sile przebicia mówiłem. Raczej nachalności ponad wszystko.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 13 maja 2006, 22:49

żałosne <hahaha> to Wy jesteście żałośni <hahaha> a umiecie czytać? O czym tak naprawdę był ten post? Chodziło tylko o wyjaśnienie cytatu, a Wy jakąś śmieszną wojnę wywołujecie! <hahaha> powinni Was posadzić z polskiego za to że nie umiecie czytać ze zrozumieniem i pisać na dany temat <hahaha>
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 13 maja 2006, 22:54

Temat się rozwinął, doszło do oceny ogólnej sytuacji, która niewątpliwie związana była z cytatem. Temat dyskusji podobnie jak formy organiczne poddał się ewolucji. A teraz co? Nic, obrażasz osoby które starały Ci się pomóc żebyś podobnych problemów już więcej nie miała. Gratuluję.
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 13 maja 2006, 22:59

Nie próbuj więcej sarkazmu, nie wychodzi Ci.
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 13 maja 2006, 23:00

paddy pisze:żałosne to Wy jesteście żałośni a umiecie czytać? O czym tak naprawdę był ten post? Chodziło tylko o wyjaśnienie cytatu, a Wy jakąś śmieszną wojnę wywołujecie! powinni Was posadzić z polskiego za to że nie umiecie czytać ze zrozumieniem i pisać na dany temat

Ten post nie był na temat wyjasnienia cytatu. I dobrze o tym wiesz. Cytat podałaś oczekując, jak forumowicze przyklasną Twoim oczekiwaniom i napiszą Ci: "Tak droga Paddy, on Cię kocha i żyć bez Ciebie nie może, przechodzi tylko zawirowania, ale to minie, walcz dalej". To chciałaś przeczytać? To trzeba było zmyślić jakąś bajeczkę, może wtedy byś miała tu to co chcesz. Ale z tego co opisałaś zbyt jaskrawo wynika, że zadurzyłaś się w facecie, który za grosz nic do Ciebie nie czuje, a jedynie może na Tobie wyładować pierwotne instynkty. To przykre, że dajesz się tak traktować, ale to Twoje życie i rób z nim co chcesz. Tylko ciekawe co będziesz myśleć patrząc na siebie w lustrze za 10 lat, albo mając nastoletnią córkę, która będzie sypiać z takim, co nawet nie chce z nią być oficjalnie? Ale jak już wspomniałam - Twoje życie, Twoje błędy.
I jeżeli możesz - nie obrażaj innych forumowiczów za to, że nie piszą, czego oczekujesz. Jeżeli nie jesteś gotowa na polemikę, polecam blogi.
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
Gosiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lut 2006, 20:44
Skąd: Tues Savesques
Płeć:

Postautor: Gosiek » 14 maja 2006, 08:39

Ile Ty masz lat moja kochana?Aaa...no tak 18.Tak to jest w tym wieku,kiedy bawi się w sex i zdobywanie faceta tyłkiem...żałosne,nie będę tego dalej komentowała,a ten cytat mógł być napisany równie dobrze w kosmos <zmieszany> dziewczyna jest przewrażliwiona i nie wie chyba zbyt dużo o miłości i opisach na gg <diabel> bez obrazy...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 maja 2006, 09:57

paddy pisze:a umiecie czytać? O czym tak naprawdę był ten post? Chodziło tylko o wyjaśnienie cytatu, a Wy jakąś śmieszną wojnę wywołujecie!

A Twoja pamięć to kuleje? Do tego tematu sama dopisywałaś posty o Waszych perypetiach, o Jego propozycji i ludzie pod tym kątem odpowiadali. Przestań odwracać kota ogonem, bo nikt tu nie jest taki głupi, żeby dać sobie wmówić takie głupoty.
Odezwała się ta, co zawsze ze zrozumieniem czyta... <pijak>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 maja 2006, 10:40

Sasetka my nie jestesmy przyjacołkami panny mazgajowatej. Znamy ja tylko z tego co pisze. a z tego wynika to co wynika, nie p
paddy pisze:ym swietle.
paddy pisze:Ty piz.... to juz nie moja wina że sie niczym, nawet na samochodach nie znasz

smarkulo droga, nie obrażaj ludzi, to bardzo brzydko z Twojej strny
paddy pisze:że też take deb.... chodzą po ziemi

zawsze mozesz przstac chodzic :]
paddy pisze:to Wy jesteście żałośni

jakos Twoja opinia mnie nie rusz
my załosni umiemy zdobyc tych na których nam zalezy, nie znizajac sie do poziomu parteru i scierki do podłogi :]

DOSTAłAS JUZ RADE, JAK DLA MNIE NAJLEPSZA Z MOZLIWYCH

Zniknij na jakis czas. Pokaz sie jako nowa paddy, otaczaj sie innymi ludzmi, flirtuj, nich widzi zainteresowanie innych facetów Toba, niech wie, że czekac nie bedziesz. jak mu zalezy to powalczy. Faceci lubia zdobywac, moze nie na siłe, ale nie lubia na dłuzsza mete panien bez godności.

Mroczny_Piskacz pisze:Nie próbuj więcej sarkazmu, nie wychodzi Ci.

aaaa to ona w nas sarkazmem, jakos nie zauwazyłam <hahaha>
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 14 maja 2006, 10:44

Dzindzer pisze:aaaa to ona w nas sarkazmem, jakos nie zauwazyłam <hahaha>


Man wysoki współczynnik spostrzegawczości <diabel> Ponieważ sarkazm ten najwyższych lotów nie był, a i do końca sarkazmem nazwać go nie można było, postanowiłem przestrzec autorkę tematu przed dalszymi wysiłkami <hahaha>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 maja 2006, 10:50

Mroczny_Piskacz pisze:postanowiłem przestrzec autorkę tematu przed dalszymi wysiłkami <hahaha>

racje, bo momentami robiło sie dośc załosnie.

Nie sadze by jakis chłop przy zdrowych zmysłach chciała taka skomlaca dziewuche na cos wiecej niz materac czy pocieszacza :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 maja 2006, 10:53

sarkazm? To sztuka dana nielicznym -powyżej to raczej żałosne popierdywanie w pseudintelektualnym wysiłku, quasi-sarkazm, na siłę :D <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 14 maja 2006, 12:26

sami pisze:Cytat podałaś oczekując, jak forumowicze przyklasną Twoim oczekiwaniom

chyba lepiej wiem czego chciałam, nienawidze jak mi ktoś coś wpiera choc nie ma zielonego pojecia jak jest naprawde.
sami pisze:"Tak droga Paddy, on Cię kocha i żyć bez Ciebie nie może, przechodzi tylko zawirowania, ale to minie, walcz dalej".

Skąd wiesz że tak nie jest? :> on jest zagubiony, sam tak mówi. i moze nie kocha, ale moze cos mu kaze sie ze mną zadawać. Bo widzisz, :] nie byłam dla niego tylko dla seksu, ale byłam tez jego najlepszym przyjacielem i wspierałam go w trudnych chwilach, tuliliśmy sie do siebie gdy nam było źle.itd. A to, że on chce dla mnie dobrze, to chyba tez świadczy o czymś :> :"wiem jedno ze cie bardzo mocno zranilem i wiedzialem ze to robie dlatego probowalem na gg pokazac ci ze nie jestem takim fajnym gosciem jak ty myslisz.wiem ze z toba bylbym szczesliwy z wielu powodow ale jakbym cie kochal ale ja nie potrafie kgos tak od co pokochac za to ze jest dobry." Wątpie by o niektórych swoich problemach mówił komu innemu niż mi :]
Dzindzer pisze:Zniknij na jakis czas. Pokaz sie jako nowa paddy, otaczaj sie innymi ludzmi, flirtuj, nich widzi zainteresowanie innych facetów Toba, niech wie, że czekac nie bedziesz. jak mu zalezy to powalczy.

kiedyś sie nie odzywaliśmy do siebie z miesiąc. Bo się pokłóciliśmy troche.
I kto pierwszy zaklikał? :> On. Zawsze jak dłużej nie klikam, to on zaklika, czasem w banalnej sprawie, ale wtedy juz jest kontakt utrzymany i sie rozmowa rozkreca :]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 maja 2006, 12:35

Ehh paddy ta sytuacja źle na Ciebie wpływa. Jesteś nerwowa i w ogóle jak bomba, co wybucha niewiadomo czemu.
I nie dlatego ma zły wpływ, bo tak wygląda, a dlatego, że za długo trwa. Ja rozumiem, że się zakochałaś (też kiedyś obsesyjnie się zauroczyłam), ale nie możesz dłużej się na to godzić. Bo to Cię niszczy i wypala.
Miłość ma dawać szczęście, pozwalać góry przenosić. A co Twoja Ci daje? Ciągły ból i złudne nadzieje. Złudne, bo nietrwałe i nie wiesz, co temu facetowi za kilka dni strzeli do głowy. Miłość to pewność, a u Ciebie wszystko się kołysze.

Wiem, że teraz uważasz Go za swój ideał. Ale za kilka lat, jak na to spojrzysz (jak nic z tego nie wyjdzie, a na razie się nie zapowiada), to będzie Ci szkoda samej siebie.

Mówisz, że się odzywa i takie tam. No dobrze, ale co dalej? Robi, co chce, bo Mu na to pozwalasz. Pozwalasz, bo boisz się Go stracić.

Ja bym powiedziała, na Twoim miejscu, że nie chcę Mu narzucać wyboru. Ale ponieważ mam prawo do szczęścia, to odchodzę, jeśli On nie może się zdecydować. To ja decyduję za oboje. Jeśli Mu będzie zależało, na czymś trwalszym, to zatęskni i się odezwie. Ale musisz wreszcie postawić na swoim i konsekwentnie tego wymagać. Nie możesz dawać tak sobą wciąż manipulować.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2006, 12:36 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 14 maja 2006, 12:36

Skąd wiesz że tak nie jest? :>


<hahaha> kobieto... poprawka, dziewczyno! Ty ciągle w to wierzysz? Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

paddy pisze:le moze cos mu kaze sie ze mną zadawać


Tak, popęd seksualny. <diabel>

paddy pisze:ale jakbym cie kochal ale ja nie potrafie kgos tak od co pokochac za to ze jest dobry


I Ty nadal się okłamujesz że on żyć bez Ciebie nie może? <hahaha>

paddy pisze:Wątpie by o niektórych swoich problemach mówił komu innemu niż mi :]


Nie dość że miał seks na zawołanie to jeszcze mógł swoje problemy na Ciebie przerzucić, gdzie się takie naiwne rodzą? Już widzę, w Lesznie. <diabel>

I kto pierwszy zaklikał? :> On. Zawsze jak dłużej nie klikam, to on zaklika, czasem w banalnej sprawie, ale wtedy juz jest kontakt utrzymany i sie rozmowa rozkreca :]


15 minut rozmowy i znów pod nim leżysz a po chwili on wraca do domu bo musi pogadać ze swoja dziewczyną albo tą którą teraz podrywa? <diabel>

Facetowi gratuluje wychowania sobie swojej osobistej niewolnicy, za której utrzymanie w dodaktu nie musi płacić. <hahaha>
Ostatnio zmieniony 14 maja 2006, 12:37 przez Mroczny_Piskacz, łącznie zmieniany 1 raz.
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 14 maja 2006, 12:36

Paddy jestes zalosna.... naprawde zniknij z tego forum i daj ludziom spokoj. Po tym jak poobrazalas wszystkich, ktorzy ci chcieli pomoc naprawde nie masz tu nic do roboty.
Zycze powodzenia z tym twoim 'bozyszczem', ale nie wroze sukcesu przy twoim postepowaniu.....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 668 gości