ideał faceta 185cm 60kg?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 maja 2007, 06:26

Naiwni, naiwni, jak dzieci we mgle :) Jeden mendzi już n-ty raz z rzędu o samcach alfa czy innych kretyństwach, drugi błędne myślenie nt roli pieniądza w relacjach emocjonalnych uskutecznia. Rozsądna kobieta to nie kadłubek bez rączek i nóżek, niezdatny do niczego więcej niż rozłożenie nóg czy dojenie kasy z konta partnera. A świadoma swej wartości i siły jednostka. Potrzebująca faceta silnego psychicznie,z którym wspólnie i na równych prawach będzie budować swoją przyszłość, wspierając siebie nawzajem.

Pokaż jej,że ją szanujesz. Bez bawienia się w lans na poziomie gimnazjalnym. Z doświadczenia piszę, bo i sam prawie do końca już wyleczyłem się z podobnego myślenia.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 15 maja 2007, 09:41

Maverick pisze:tylko ze glupie sa dziewczyny ktore piszcza za tego typu uroda.

Tzn że trzeba tych z taką (czy inną) urodą do gazu żeby nie było głupich dziewczyn?? Co ty pie... censored ? :/ To, że ktoś jest chudy to często jest sprawa genetyczna i tacy też zasługują na fajną dziewczyne. (I je zdobywają bez problemów nieraz <banan>)
PS. Czytam czasem twoje posty i są zwykle dobre, ale teraz jakaś ciemna natura z ciebie wylazła :|
ben.
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 11 maja 2007, 20:32
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: ben. » 15 maja 2007, 10:05

zn że trzeba tych z taką (czy inną) urodą do gazu żeby nie było głupich dziewczyn?? Co ty pie... censored ? :/ To, że ktoś jest chudy to często jest sprawa genetyczna i tacy też zasługują na fajną dziewczyne. (I je zdobywają bez problemów nieraz <banan> )


bez faszystowskich teorii. Ale nie uważacie że moda na chudych facetów jest trochę chora?
To samo dotyczy się bardzo chudych dziewczyn biedaczki nie jedzą, mają problemy ze zdrowiem, o rodzeniu dzieci przy takich bioderkach nie wspomne. Ale to wina facetów bo oni się oglądają za takimi, potem inne sobie myślą, że muszą tez takie być to wtedy będą sie nimi ogladać, może ktos wartościowy je pokocha, bez sensu.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 maja 2007, 10:10

ben. pisze:Ale nie uważacie że moda na chudych facetów jest trochę chora?

Jaka moda <zalamka>
Nie ma mody na chudych facetów <zalamka>
ben. pisze:To samo dotyczy się bardzo chudych dziewczyn biedaczki nie jedzą, mają problemy ze zdrowiem, o rodzeniu dzieci przy takich bioderkach nie wspomne. Ale to wina facetów bo oni się oglądają za takimi, potem inne sobie myślą, że muszą tez takie być to wtedy będą sie nimi ogladać, może ktos wartościowy je pokocha, bez sensu.

Bo faceci to wzrokowcy którzy oglądają się za każdą ładniejszą na ulicy więc taka, za którą się nie oglądają myśli sobie że jest za gruba i zaczyna się odchudzać, bo przecież pierwsze co, to zwalają na to że są za grube. Tak samo jest z facetami. Np Twój temat.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 maja 2007, 10:14

jeżeli rzeczywistością nazwiesz kilka swoich koleżanek to
Blazej30 pisze:te obserwacje mają również odbicie w rzeczywistości.
Blazej30 pisze:jasne. Pokaż mi polkę która powie że niechce mieć przed trzydziestką męża i dziecko. I że woli robić karierę.
Można sobie ułożyć życie tak, żeby nie musieć się zastanawiać czy jeśli on, czy ja-jeśli któreś odejdzie-czy będzie się miało za co utrzymać, p ja wiem, że są laski które są na utrzymaniu facetów, ale zdecydowana większość woli być samodzielna, a raczej niezależna... nie mówiąc już o satysfakcji jaką się ma osiągając to co się chciało mieć, i mieć świadomość że można sobie zapewnić samemu godne życie.
Maverick pisze:Heh, jezeli dziewczyny gustuja w tak wysokich i chudych jak patyki facetach to tym gorzej dla nich. Dla mnie to glupie i dizewczyny ktorym sie tacy faceci podobaja sa glupie. Nawet powiedzialbym ze uposledzone. Bo to wbrew naturze, by za faceta brac patyczaka. I nie chcialbym miec do czynienia z takimi chorymi dziewczynami, bo nie sa godne obcowania ze mna.
mav-byłam przekonana, ze żartujesz...
Maverick pisze:ie powiem nigdy ze Ty jestes glupia, tylko ze glupie sa dziewczyny ktore piszcza za tego typu uroda. A
Nie uważam się za głupią , to, ze podobają mi się tacy czy inni faceci nic Ci o mnie nie mówi :/ uważasz się za lepszego bo co? po wpierdzielasz big macki i dużo białka?:D
Maverick pisze:Dobrze nie znaczy przesadnie jak to u karkow bywa. Ale wg mnie facet ktory na wietrze moze robic za stelaz do latawca to nie facet tylko jego karykatura.
Mav-porażka....
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 maja 2007, 10:57

Myslcie sobie co chcecie ale facet nie powinien byc chudy. Jasne ze tacy sie podobaja tak samo jak podobaja sie facetom dziewczyny ktore przy wzroscie 170 waza 40kg. To jest dla mnie tak samo nienormalne.

a Wy zamiast pisac takie rzeczy w stylu
unlucky_sink pisze:Mav-porażka
unlucky_sink pisze:mav-byłam przekonana, ze żartujesz...
bo wnosza do dyskusji tyle co zeszloroczny snieg.
unlucky_sink pisze:uważasz się za lepszego bo co? po wpierdzielasz big macki i dużo białka?
lol :) Ani bialka ani bic mackow. Uwazam sie za lepszego bo jestem naturalny :)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 15 maja 2007, 12:12

<zalamka>
ben. pisze:Cytat:
taki trochę pasztecik? :P

tak ale tylko troche

Ale tylko trochę? <hahaha> No ja censored . Czy Ty widzisz, co piszesz?
ben. pisze:podobno nie ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane i zakompleksione

Gdyby taka dziewczyna była z Tobą, to śmiało uznałabym, że jej największym kompleksem jesteś Ty! ;DD Normalnie zbawiciel uciśnionych, zakompleksionych i tylko trochę pasztecikowatych dziewczyn się znalazł. <hyhy> I myśli, że jak już się taką zaopiekuje, udowodni jej, że chociaż, jego zdaniem, jest średnia, czyli mówiąc dobitniej - gorsza, to też warta miłości, a on jest tym miłosiernym, co przyzna jej przydział miłości, to biedne dziewczę ma do końca życia być z nim i całować jego rękę, która z niej zrobiła kobietę godną bycia panią ben.ową. I nie ma już odwrotu, możliwości zerwania, bo z jakiegokolwiek powodu by to zrobiła, staje się censored.ą. To ja już wolę być k... niż panią ben.ową. <fuckoff>
I przeczytaj sobie raz jeszcze to, co napisała pani m. <regulamin>
pani_minister pisze:ben., jak facet nie osiągnął do tej pory nic, to według Ciebie przy kobiecie nagle osiągać zacznie? Jeśli sam ze sobą rady sobie nie dał, to inspiracji w drugim człowieku szukać mu nadaremno. Po co kobiecie facet, którego trzeba wspierać i popychać, żeby łaskawie z miejsca ruszył? Bo a nuż za to wsparcie i popchnięcie pokocha i wdzięczny będzie? Kobieta, która wychodziłaby z takiego założenia, powtórzyłaby Twój poroniony pomysł: zadać się z partnerem niedorobionym, wybrakowanym w pewnej sferze, z całą świadomością jego wybrakowania - a potem czekać, aż ta druga połówka z wdzięczności na szyje się rzuci. Tylko wiesz co? Taka ukrywana pogarda i świadomość podrzędności partnera zawsze w końcu się ujawni, a mało jest rzeczy równie szybko i ostatecznie zabijających uczucie. Podrywaj, wydobywaj z kompleksów te paszteciki i szare myszki - a potem powiedz im kiedyś, że wdzięczność Ci się należy, bo w swojej przeciętności mogłyby nikogo innego nie zainteresować. Zobaczysz zapewne wtedy, jak bardzo pomyliłeś się w założeniach.

Blazej30 pisze:unlucky_sink napisał/a:
wiadomo, że kobiety zazwyczaj wolą facetów którzy się nad sobą nie użalają, którzy wiedzą czego chcą.
mówiąc krótko chcą samca alfa <evilbat> ok nie liczy się tylko uroda.

No jasne, bo jak już Błażej, który - według samego siebie - nie ma ani urody, ani kasy, obsmarował przystojnych i dobrze zarabiających wraz z ich wielbicielkami, to teraz pora na obsmarowanie tych, co mają w głowie jakiś plan na życie i konsekwentnie go realizują, bo tego pomysłu na życie również u Błażeja zabrakło! <pijak> Idąc tym tokiem, za niedługo Błażej obsmaruje każdego, kto może pochwalić się mieszkaniem w Krakowie, bo tego Bozia mu też pożałowała. <zalamka>
Blazej30 pisze:taa, jasne. Pokaż mi polkę która powie że niechce mieć przed trzydziestką męża i dziecko. I że woli robić karierę.

Mrt! <aniolek> I ja! <banan> I połowa tego forum zapewne! <hahaha>
Miltonia pisze:Nie mow mi, ze nie spotykasz kobiet z klasa, z wartosciami? Tylko ze takie sie Toba pewnie nie interesuja, wiec je pomijasz milczeniem, albo sprowadzasz do szmir.
Tlumacze juz jak krowie na rowie, choc wiem, ze i tak nie trafi.

Miltoniu, gdyby autor nie negował istnienia innych kategorii kobiet poza beach'ami, k***mi, sprzedajnymi dodatkami do q7, niezaradnymi pijawkami lub - w najlepszym wypadku - zakompleksionymi średnimi laseczkami i tylko trochę pasztecikowatymi, jego teoria uległaby samoistnemu unicestwieniu! <hyhy> Ja w ogóle nie wiem, jak ben. radzi sobie ze świadomością istnienia kobiet takich, jak te na forum? Ben., czyżbyśmy wszystkie nie istniały? <hahaha> Jak myślisz? ;DD
Miltonia pisze:Ben, jaja sobie robisz i tyle. Przeciez jak q7 wyglada to sobie mozna zobaczyc. I co to niby ma byc? Chcesz mi udowodnic, ze na samochod polece? A figa, bo taki samochod to moge sobie sama kupic i co wtedy?

<rotfl2> <klaszcze>
motylek pisze:
Maverick pisze:jezeli dziewczyny gustuja w tak wysokich i chudych jak patyki facetach to tym gorzej dla nich


Mozna wiedzieć dlaczego?
Maverick pisze:Dla mnie to glupie


Maverick pisze:i dizewczyny ktorym sie tacy faceci podobaja sa glupie

aha
Maverick pisze:Nawet powiedzialbym ze uposledzone.

<chory>

Mój chłopak jest wysoki i chudy.
Postrafisz mi w sposób prosty i dosadny (jak to osobie upośledzonej) wytlumaczyc czemu jestem taka glupia?

Mnie też! <mlotek>I jeszcze mi wyjaśnij, czemu nie można Cię dożywotnio zbanować? <wsciekly> Czemu nie można Cię ignorować <wsciekly> Maverick jako mod, to największa porażka tego forum! Za ten stek wyzwisk powinieneś wylecieć z forum! <jestbardzozle> Ale nie, bo Maverick jest ponad prawem. Żesz censored, no nie ścierpię <wsciekly>
Maverick pisze:Oczywiscie jedne leca na zasadzie "nie wazne ze pasztet, wazny samochod" a inne na zasadzie "mam 2 do wyboru, prawie podobni ale jeden z nich wiecej zarabia to lepszy".

Piszesz, że dziewczyny uganiające się za wysokimi patykami są głupie. Czemu więc nie napiszesz, że dziewczyny interesujące się biedakami nie są równie upośledzone, hm? <szczerbaty> Ja bym nawet powiedziała, że w skali głupoty to o wiele wyższa miarka...
Wujo Macias pisze:censored Maverick, jasne ze kasa ma znaczenie i nie odkryles tu zadnej ameryki. Jesli jest dwoch ok kolesi, to ten z kasa bedzie mial latwiej.
ALE! Spojrz na to z innej strony. Koles ma kase,bo mu sie w zyciu udalo, bo byl pracowity i pomyslowy.Zaradny i w ogole. W tym momencie dla wielu panien nie jest wazna nawet sama kasa, ale to ze facet umial do czegos dojsc. Ze rokuje, ze jest przedsiebiorczy. Chwytasz?
Jasne,ze sa i takie panny, dla ktorych kasa jest numero uno. I ja zlego slowa na takie panny nie powiem, ot taki sposob selekcji.
podusmowujac-> nie wszystkie damy, ktore zwracaja uwage na stan konta kolesia mysla "jak jest bogaty,to mu dam".Niektore mysla "zrobil kase? czyli daje sobie rade w zyciu.fajnie!" i nie ma w tym nic zlego, bardzo zdrowe podejscie.

Wujku, Ty też już próbujesz jak krowie, na rowie. Uprzedzam jednak, że to prawdopodobnie nie dotrze...
Maverick pisze:Myslcie sobie co chcecie ale facet nie powinien byc chudy.

Czyli: możesz spać do której chcesz, ale o 5 musisz iść wypasać owce! I nie wiadomo, śmiać się czy płakać... <chory> <pijak>
I tak w koło Macieju, połowa dyskusji na forum kończy się wnioskiem panów, że kobiety są szmirami, które lecą na urodę lub kasę, a pozostałe to jakieś sierotki Marysie, które bez prawdziwego faceta u boku nie są zdolne kroku zrobić. A poznanie, że:
TedBundy pisze:Rozsądna kobieta to nie kadłubek bez rączek i nóżek, niezdatny do niczego więcej niż rozłożenie nóg czy dojenie kasy z konta partnera. A świadoma swej wartości i siły jednostka. Potrzebująca faceta silnego psychicznie,z którym wspólnie i na równych prawach będzie budować swoją przyszłość, wspierając siebie nawzajem.

przychodzi po latach, jak prawda objawiona, nagle zwala Cię z nóg i odtąd już nic nie jest takie samo. Smutne <zalamka>
Ale dopóki ben. i inni nie osiągną tego stanu świadomości, dopóty nie będą w stanie stworzyć partnerskiego związku, gdzie kobieta i mężczyzna są sobie równi.
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 maja 2007, 12:39

Juz wystarczajaco wiele razy uzasadnilem swoja wypowiedz. JEzeli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem, to chocbym to uzasadnial 100 razy to i tak nie zrozumie i bedzie chcial uzasadnienia. Dlatego jamajski kwiacie nie bede pisal tego dla Ciebie poraz kolejny. Mozesz sie cofnac i przeczytac. Do skutku.
jamaicanflower pisze:I tak w koło Macieju, połowa dyskusji na forum kończy się wnioskiem panów, że kobiety są szmirami, które lecą na urodę lub kasę
Bo duza czesc kobiet taka jest. Szczerze mowiac obecnie panuja 2 stareotypy. 1 to taki ze faceci wolniej dorastaja a 2 taki ze kobiety sa romantyczne. Oba nieprawdziwe.
jamaicanflower pisze:gdzie kobieta i mężczyzna są sobie równi
Ale oni nie sa rowni, nigdy nie byli rowni i nigdy rowni nie beda. Conajwyzej moga miec takie same prawa, ale nie beda rowni.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 maja 2007, 12:50

jamaicanflower pisze:Ben., czyżbyśmy wszystkie nie istniały? <hahaha> Jak myślisz?

Niee, my wszystkie z tego forum tośmy benowe "plaże", które tylko chcą karierę robić, które nie myślą o tym, że facet to nasz pan i władca, które nie lecą na facetów, którzy łaskawie pozwolą nam zwrócić na siebie uwagę i mają czelność mieć jakiekolwiek wymagania względem życia, partnera i przyszłości <hahaha>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 maja 2007, 13:02

Maverick pisze:1 to taki ze faceci wolniej dorastaja a 2 taki ze kobiety sa romantyczne.
Zmien romantyczne na bardziej emocjonalne - oba dowiedizone naukowo.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 maja 2007, 13:06

Ja nie mowie o tym ze ktos jest bardziej emocjonalny tylko o romantyzmie.
A to ze faceci dojrzewaja szybciej niz dziewczyny jest przemilczane ale jest prawda.
Ale to jest off topik, proponuje wrocic do tematu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 maja 2007, 13:10

Maverick pisze:A to ze faceci dojrzewaja szybciej niz dziewczyny jest przemilczane ale jest prawda.
Szybciej ale pozniej. Jak im sie zacznie dojrzewanie fizyczne np jets duzo szybsze i intensywniejsze niz u dziewczynek. Ale zaczyn a sie pozniej i dopiero gdzies w naszym wieku Mav [tak okolo] nastepuje jakies wieksze zrowanie rozwojowe.
Ale to jest off topik, proponuje wrocic do tematu
Do temetu mam do dodania: Dzięki Ci Boże, że mi się trafił normalny i nie tak trefny jak tutaj Panowie <poklony>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 maja 2007, 13:16

Ja pisalem o dojrzewaniu emocjonalnym.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 maja 2007, 13:24

Maverick pisze:Ja pisalem o dojrzewaniu emocjonalnym.
A ja napisalam ze np fizyczne. Emocjonalnie rowniez Mav, ale tu az tak wielkich roznic nie ma zazwyczaj i nie widac tego tak drastycznie.
Awatar użytkownika
motylek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 kwie 2006, 23:51
Skąd: w podróży
Płeć:

Postautor: motylek » 15 maja 2007, 13:28

Maverick pisze:Nie powiem nigdy ze Ty jestes glupia, tylko ze glupie sa dziewczyny ktore piszcza za tego typu uroda.


Czyli ja. Bo uważam mojego CHUDEGO I WYSOKIEGO faceta za przystojnego.
Ale czytam dalej:
Maverick pisze:A dlaczego?

:?
Maverick pisze:Bo uwazam ja za gorsza od mojej.


Naprawdę nie czujesz się żałosny?

Co do tematu, to zły na kobiety, nie cieszacy sie powodzeniem facet stworzyl teorie, ktorej celem jest podniesc jego samoocene.
Nie moge znaleść dziewczyny, laski czy jak to kto sobie nazywa :(

A potem udowadnia wszyskim ze nie ma za czym latac, bo kobiety sa glupie. To nie lataj. Badz sam. A te wszystkie zle kobiety dadza szczescie innym facetom. Zle, bo Ciebie nie chca.
Skoro kobiety sa zle i to jest juz pewne :] to rozumiem ze zamierzasz byc juz zawsze sam?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 maja 2007, 13:30

Dobra wrocmy do tematu. Sprawdzilem w necie. 60kg przy 185 to dosc spora niedowaga.
Ja niedowagi nie uznaje w ogole. Zwlaszcza u dziewczyn. Nie lubie sie klasc na worku kosci. Dlatego jestem na punkcie wagi dosc drazliwy.
motylek pisze:Co do tematu, to zły na kobiety, nie cieszacy sie powodzeniem facet stworzyl teorie, ktorej celem jest podniesc jego samoocene.
Prawdopodobnie :) Ja nie musze podnosic mojej samooceny, jest dosc wysoka =] W sumie moglbym ja troche obnizyc to bym moze nie byl taki wymagajacy dla dziewczyn, bo naprawde malo ich spelnia moje wymagania.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2007, 13:32 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 15 maja 2007, 13:31

Faceci są mniej emocjonalni, ale za to bardziej romantyczni (czytaj mniej praktyczni) niż kobiety. Kobiety są za to uczciwsze, lecz głupsze. itp. itd <hahaha>
A na poważnie.... Co to jest romantyzm ?

Dla Bena. W dzisiejszych czasach wszyscy lecą na kasę. Kasa stała się bogiem. Nic na to nie poradzisz.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 15 maja 2007, 13:36

Maverick pisze:Jesli chodzi o kase to dziewczyny na nia leca. Bez watpienia. I mozecie sie oszukiwac ze nie lecicie, a lecicie. To jest podswiadome.


Wujo Macias pisze:ALE! Spojrz na to z innej strony. Koles ma kase,bo mu sie w zyciu udalo, bo byl pracowity i pomyslowy.Zaradny i w ogole. W tym momencie dla wielu panien nie jest wazna nawet sama kasa, ale to ze facet umial do czegos dojsc. Ze rokuje, ze jest przedsiebiorczy.


ja nie "lecę"(co to za beznadziejne słowo swoją drogą) na kasę.jak już na coś "lecę" to na zaradność i pomysłowość właśnie.i tak jak pisze Wujo Macias nie są ważne same pieniądze,ale fakt,że facet jest przedsiębiorczy,ma jakiś pomysł na siebie i wciela go w życie.
Maverick pisze:"mam 2 do wyboru, prawie podobni ale jeden z nich wiecej zarabia to lepszy"

jeżeli naprawdę są do siebie podobni,to tak,wybiorę tego lepiej zarabiającego.i co w tym takiego dziwnego?każda kobieta chce mieć jak najlepszego,najbardziej zaradnego faceta.zapewniam Cię jednak,że gdyby ten lepiej zarabiający kochał hazard,kobiety traktował tylko jak ozdobę i byłby po prostu aroganckim dupkiem,to na pewno bym go nie wybrała.synkiem bogatych rodziców,którzy zapewnili mu już na starcie studia,świetną pracę,samochód,a on nie może się tak naprawdę pochwalić inteligencją i jakąkolwiek zaradnością(bo on w rzeczywistości nic nie umie,wszystko pod nos podsunęli mu rodzice),też bym się nie zainteresowała.facet musi być po prostu zaradny i mądry.

reszty dyskusji już za bardzo mi się komentować nie chce.nie mam jakoś ochoty się niepotrzebnie denerwować,niektórzy(na pewno nie jest to Maverick :P)już mądrze napisali to,co chodziło mi po głowie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 maja 2007, 13:39

Problem w tym ze majac pieniadze mozna niezle uksztaltowac swoj wizerunek. Mozna w zasadzie wszystko. Nawet sprawic bys sie w kims zakochala.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 15 maja 2007, 13:48

Maverick pisze:Problem w tym ze majac pieniadze mozna niezle uksztaltowac swoj wizerunek.


mając pieniądze,to świetnie ukształtuje swój wizerunek polityk.kandydat na partnera też może,ale prędzej czy później wyjdzie szydło z worka.zresztą,odchodząc od samych pieniędzy,kto nie próbuje jak najlepiej "sprzedać" się przed drugą osobą?każdy to robi,co nie znaczy,że ten "manipulowany" da się kupić.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2007, 13:54 przez Nola, łącznie zmieniany 1 raz.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 15 maja 2007, 13:51

[ Dodano: 2007-05-15, 13:52 ]
Maverick pisze:Problem w tym ze majac pieniadze mozna niezle uksztaltowac swoj wizerunek. Mozna w zasadzie wszystko. Nawet sprawic bys sie w kims zakochala.

błąd, błąd, błąd ! Osobowość w dzisiejszych czasach może mieć się nijak do posiadanych pieniędzy. Znam miliony dupków z pieniędzmi (niemoralni złodzieje i przekrętasy, często puści i nudni jak blaszane bebenki), i wspaniałych facetów bez kasy.
Jedyne co może mieć znaczenie to to, że o wiele TRUDNIEJ jest facetowi utrzymać poziomm jeżeli nie ma kasy. Jest to jednak jak najbardziej możliwa - wymaga tylko większych poświeceń, pomysłowości i odwagi. No i trafienia na odpowiednią dziewczynę...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 maja 2007, 13:55

nadia pisze:[ Dodano: 2007-05-15, 13:52 ]
Maverick pisze:Problem w tym ze majac pieniadze mozna niezle uksztaltowac swoj wizerunek. Mozna w zasadzie wszystko. Nawet sprawic bys sie w kims zakochala.

błąd, błąd, błąd ! Osobowość w dzisiejszych czasach może mieć się nijak do posiadanych pieniędzy. Znam miliony dupków z pieniędzmi (niemoralni złodzieje i przekrętasy, często puści i nudni jak blaszane bebenki), i wspaniałych facetów bez kasy.
Jedyne co może mieć znaczenie to to, że o wiele TRUDNIEJ jest facetowi utrzymać poziomm jeżeli nie ma kasy. Jest to jednak jak najbardziej możliwa - wymaga tylko większych poświeceń, pomysłowości i odwagi. No i trafienia na odpowiednią dziewczynę...

Nawet nie próbuj przekonywać niektórych tutaj panów, bo Ci się nie uda. Oni żyją w swoim chorym świecie, gdzie szmir więcej niż kamyków na plaży <belt>
A to tylko pokazuje jak beznadziejni są niektórzy faceci użalający się nad sobą że "żadna mnie nie chce, a jak nie chce to pewnie lepiej bo szmira na 100%" <chory>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 15 maja 2007, 14:03

Marissa pisze:A to tylko pokazuje jak beznadziejni są niektórzy faceci użalający się nad sobą że "żadna mnie nie chce, a jak nie chce to pewnie lepiej bo szmira na 100%" <chory>


hmm,ja bym to zmieniła na "każda,która mnie nie chce=szmira".na zewnątrz,dla innych bardzo wysoka samoocena,a w środku same kompleksy.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 maja 2007, 14:05

Maverick pisze:bo wnosza do dyskusji tyle co zeszloroczny snieg.
to był mój komentarz do bzdurnego obrażania. Się nie podoba to wykasuj, chyba masz taką władzę?
Maverick pisze:Problem w tym ze majac pieniadze mozna niezle uksztaltowac swoj wizerunek. Mozna w zasadzie wszystko
Chama np się nie zmieni, poczucia humoru też nie kupisz:]
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 15 maja 2007, 14:50

Maverick pisze:Problem w tym ze majac pieniadze mozna niezle uksztaltowac swoj wizerunek. Mozna w zasadzie wszystko. Nawet sprawic bys sie w kims zakochala.

Nawet jesli-To co z tego? Czemu Ciebie to tak boli? Skad ten kompleks pieniadza?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 maja 2007, 16:53

nadia pisze:że o wiele TRUDNIEJ jest facetowi utrzymać poziomm jeżeli nie ma kasy


co ma wspólnego "poziom" z posiadaniem (bądź nie posiadaniem) gotówki? :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2007, 18:09

nadia pisze:P
i wspaniałych facetów bez kasy.
.

Czegos tu nie rozumiem , jak moze byc facet wspanialy (tu mam na mysli dokładnie wszystko ) i byc kompletnie bez pieniedzy ? wspanialy facet (ten pod kazdym wzgledem ) zadba o to by je posiadac , inaczej nici z jego wspanialoscią
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 15 maja 2007, 18:13

Andrew pisze:
nadia pisze:P
i wspaniałych facetów bez kasy.
.

Czegos tu nie rozumiem , jak moze byc facet wspanialy (tu mam na mysli dokładnie wszystko ) i byc kompletnie bez pieniedzy ? wspanialy facet (ten pod kazdym wzgledem ) zadba o to by je posiadac , inaczej nici z jego wspanialoscią

i to jest bardzo dobre podsumowanie tematu.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 15 maja 2007, 18:29

Andrew pisze:wspanialy facet (ten pod kazdym wzgledem ) zadba o to by je posiadac , inaczej nici z jego wspanialoscią


Nie tak dawno pisałeś, że "fajnym facetem" (rozumiem, że miałeś na myśli dokładnie wszystko) można być bez kasy <aniolek> ... Czyżbyś zmienił zdanie?
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2007, 18:32

PFC pisze:
Andrew pisze:wspanialy facet (ten pod kazdym wzgledem ) zadba o to by je posiadac , inaczej nici z jego wspanialoscią


Nie tak dawno pisałeś, że "fajnym facetem" (rozumiem, że miałeś na myśli dokładnie wszystko) można być bez kasy <aniolek> ... Czyżbyś zmienił zdanie?


nie ! nie zmieniłem zdania , kontekst sie zmienił jedynie

fajny a wspanialy - tu znaku równosci ja nie stawiam <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 692 gości