To jakaś paranoja...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

To jakaś paranoja...

Postautor: mariusz » 29 sty 2005, 06:28

Ostatnio mam jakiegoś pecha. Co pojdę na imprezę, to każda dziewczyna jaką spotkam ma chłopaka albo są niezainteresowane. Jednak przeważa ilość tych zajętych. No kurcze, to są istne jaja. No ileż tak można??
Czy na tym świecie są jeszcze wolne dziewczyny szukające faceta?? Jak tak to gdzie?? Bo chyba sie przedemna chowaja, albo ja po prostu jestem ślepy. :566:

Ps: musiałem to napisać, bo mnie coś roznosi... :572:
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 29 sty 2005, 09:06

Tak to już jest że większość fajnych dziewczyn jest już zajęta. Teraz jest moda na związki w młodszym wieku, dlatego nawet młodsze dziewczyny mają już kogoś. No chyba że znajdziesz sobie małolatę tylko czy będzie na tyle dojrzała, żeby z tobą być?

Dziewczyny są szybko "zajmowane" bo pragną mieć kogoś, czują potrzebę bliskości ukochanej osoby. Chcą mieć kogoś z kim będą mile spędzać czas, chodzić na imprezy, randki. Niekiedy w grę wchodzi też chęć bycia podobną do koleżanek (koleżanki mają chłopaków to i ja muszę mieć żeby nie być gorsza).

Przyznam, że kiedyś jak jeszcze szukałem sobie dziewczyny to wolne znajdywałem przede wszystkim wśród dziewcząt które miały około 16-18 lat. Starsze na ogół już albo były zajęte albo nie chciały się wiązać.

Są jeszcze wolne dziewczyny. Trzeba tylko je odnaleść co nie może nie jest łatwe, ale też nie jest niemożliwe.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 29 sty 2005, 10:24

idz do parku w warszawie, 18-25 lat fajne laski duzo wolnych moj kumpel poznal juz ze 3 i zajete nie byly tyle ze nie chcial nic bo ma chyba laske :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Re: To jakaś paranoja...

Postautor: Prokurator » 29 sty 2005, 11:09

mariusz pisze:Ostatnio mam jakiegoś pecha. Co pojdę na imprezę, to każda dziewczyna jaką spotkam ma chłopaka albo są niezainteresowane. Jednak przeważa ilość tych zajętych. No kurcze, to są istne jaja. No ileż tak można??
Czy na tym świecie są jeszcze wolne dziewczyny szukające faceta?? Jak tak to gdzie?? Bo chyba sie przedemna chowaja, albo ja po prostu jestem ślepy. :566:

Ps: musiałem to napisać, bo mnie coś roznosi... :572:


Prawdopodobnie 1/3 z nich była niezainteresowana, a nie chciała Ci tego powiedzieć, więc stwierdziła, że ma chłopaka :P
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron
Awatar użytkownika
Wiertarka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2004, 14:31
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Wiertarka » 29 sty 2005, 11:30

zrobi sie cieplej to zaczną wychodzic z kanałow a tak to narazie zimno i spaceruja tylko te które mają sie przy kim ogrzać..
Poszybować chociaż raz ponad śmierć,ponad czas...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 sty 2005, 11:59

Może 'pech' polega na tym że te które są wolne są przez Ciebie niezauważane ... zwracasz uwagę na atrakcyjne, interesujące, wesołe, pewne siebie itd ...
a takie zwykle nie są wolne ... a pewnie częściej są niezinteresowane ...
Te które są w podobnej do Ciebie sytuacji chowają siępo kątach, nie brylują w towarzystwie, z boku obserwują, albo po prostu nie wychodza z domu :)

Poza tym zauważyłem, że 'prosząc' żadko to coś dostajesz, jak masz to gdzieś - samo przychodzi ... :)

:564:
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 29 sty 2005, 12:44

a takie zwykle nie są wolne

To zależy co się rozumie przez określenie "zwykłe". "Zwykła" dziewczyna przecież wcale nie musi być nieładna, może być przeciętna i fajniutka. Chyba że chodzi o "zwykłe czyli nieładne".
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 29 sty 2005, 12:54

a moze jak idziesz na impreze to mysla przewodnia jest"Dzis Znajde sobie dziewczyne" i chcac nie chcac gdy zagadujesz do dziewczyn masz wypisane na twarzy "powazne zamiary" i dziewczyny sie płosza.....albo tak bardzo chcesz kogos poznac ze jak na złosc trafiasz na same zajete i niezainteresowane? wiecej luzu!!!
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 29 sty 2005, 13:08

a moze jak idziesz na impreze to mysla przewodnia jest"Dzis Znajde sobie dziewczyne" i chcac nie chcac gdy zagadujesz do dziewczyn masz wypisane na twarzy "powazne zamiary" i dziewczyny sie płosza


Ja kiedyś tak miałem. Po prostu nie chciało mi czekać i bawić w podchody aż dziewczyna się określi. Jak już sobie jakąś upatrzyłem to chciałem mieć ją niejako "od zaraz". To błąd. Potem nauczyłem się "wyczuwać" dziewczęce myśli na temat perspektyw nawiązania bliższej znajomości ze mną. Dość szybko potrafiłem określić czy dziewczyna jest zainteresowana czy nie, nie zdradzając przy tym moich zamiarów. Po prostu rozmawiałem z nią zadając różne podchwytliwe pytania :) I dziewczyna zawsze się nieświadomie wygadała czy chce czy nie :).

A tak w ogóle to jak chłopak dziewczynie przypasuje, to szybko ona się zgodzi na bliższą znajomość z nim. A jeżeli nie przypasuje - a często tak bywa - no to trzeba wtedy szukać gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2005, 14:06

Eng - wlasnie czasem jakas super pieknosc nie ma chlopaka wlasnie dlatego ze kazdy mysli ze juz zajeta i ze szans nie ma :)
lukasz.
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2005, 23:47
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: lukasz. » 29 sty 2005, 15:23

Maverick pisze:Eng - wlasnie czasem jakas super pieknosc nie ma chlopaka wlasnie dlatego ze kazdy mysli ze juz zajeta i ze szans nie ma :)


dokladnie! kazdemu sie wydaje ze ladna, pewna siebie laska ma na pewno goscia, a mozna sie milo rozczarowac :)
co do podrywy w klubach, jak bylem w stanach tam cala sprawa wyglad zupelnie inaczej, podchodzisz do dziewczyny przy barze i po prostu zagadujesz 'jak leci' czy cos w tym stylu,
w polsce po czyms takim odbieraja cie ...dziwnie? to mi sie tam podoba, ze nie chodzi nawet o wyrywanie ale ten luz w kntaktach, nie musi z tego nic byc ale mozna sobie milo spedzic czas rozmawiajac z praktycznie obca osoba.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 29 sty 2005, 15:25

Mariusz, sa na pewno sa, predzej czy pozniej trafisz na te ktora szuka Ciebie.

Nie martw sie tym tak :-) Zajmij sie sesja teraz :D

Zreszta wiesz jak to jest z babami, przychodza i odchodza :-) Tylko piwo Cie nie opusci ;-) :okulary:


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 29 sty 2005, 19:57

Jak ja ide na grzyby to nawet one się przede mną chowają :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sty 2005, 22:22

Hardcore pisze:Jak ja ide na grzyby to nawet one się przede mną chowają :D

To zbieraj jagody!! :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sty 2005, 22:33

i mowia ze to ja nabijam posty :P :564:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sty 2005, 22:45

charlie81 pisze:i mowia ze to ja nabijam posty :P :564:

Pewnikiem maja rację :P :P :P
Ja dziś nabiłem 2 sztuki :D
A Twoja statystyka dzisiejsza... szpionie :D

Oki...wiesz co Mariusz... jeśli będziesz "brał" tylko to co piękne, albo tylko co to z "chemią"... to będzie źle! Chemię można zmienić, a uroda przemija.
Co pozostaje? :566:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
asher
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2005, 14:41
Płeć:

Postautor: asher » 29 sty 2005, 22:54

Moze szukasz jak każdy facet. Po pierwsze ładna i zgrabna ?? to co napiszę jest śmieszne ale moja "była" nie była ani zgrabna, ani ładna, ale mała to coś i jakiś gnojek to dostrzegł.
Poza tym sam kiedyś kręciłem nosem na te "zwyczajne" ale z czasem stwierdziłem że takie są najlepsze. Jest taka znana strona z opowiadaniami (nie chcę robić reklamy) i tam swoje anonsy dają naprawdę śliczne dziewczyny, wiekszośc to studentki uczące się w W-Wie.
Śmieszy mnie kiedy pomyślę sobie jak jakiś łoś po jej powrocie do rodzinnego miasteczka będze się z nią obnosił po rynku myśląc jakim jest szczęśliwcem.
Podczas gdy jego sliczna dziewczyna obsłużyła połowę facetów w stolicy:)
Nastały czasy które nie są dobre na miłość.
Chyba zacznę szukać kobiety w domu bożym.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 sty 2005, 23:54

asher pisze:Moze szukasz jak każdy facet. Po pierwsze ładna i zgrabna ??


Nie kieruje sie takimi kryterniami.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 30 sty 2005, 00:07

mariusz pisze:
asher pisze:Moze szukasz jak każdy facet. Po pierwsze ładna i zgrabna ??


Nie kieruje sie takimi kryterniami.


No to jaka? Niezgrabna i brzydka po pierwsze? :)
A tak na powaznie, to problem jest nie w braku dziewczyn tylko w tym, ze zle sie do tego zabieracie. Temat byl juz omawiany setki razy.
Naprawde, bez urazy, ale moje zdanie jest takie: interesujacy mezczyzna przyciaga interesujaca kobiete i odwrotnie. Szukacie sobie wymowki w tym, ze wszystkie sa zajete itd. Taaaaaaak, fajnie sobie tak to tlumaczyc, ale to nieprawda.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 sty 2005, 00:17

hm...
Moze i racja, ale w takim układzie to co masz na mnysli mówiąc: "źle sie do tego zabieracie"????
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 sty 2005, 00:25

mariusz pisze:hm...
Moze i racja, ale w takim układzie to co masz na mnysli mówiąc: "źle sie do tego zabieracie"????

Zabierać się za każdą!!!
...a Ona Ci odpowie...
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 sty 2005, 09:37

Miltonia pisze: Naprawde, bez urazy, ale moje zdanie jest takie: interesujacy mezczyzna przyciaga interesujaca kobiete i odwrotnie.


wniosek: czyli ja przyciagam nieinteresujace kobiety o sklonnosciach samokrytycznych z niskim poczuciem wartosci i niechecia do swiata, lubiace pic duzo alkoholu, jadac niezdrowo i ogladac anime :?: hmm, szkoda tylko ze takich naprawde nie ma :P

ech, im wiecej czytam tym bardziej jestem pewny "kleski" :|


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 30 sty 2005, 10:38

Miltonia pisze:Naprawde, bez urazy, ale moje zdanie jest takie: interesujacy mezczyzna przyciaga interesujaca kobiete i odwrotnie. Szukacie sobie wymowki w tym, ze wszystkie sa zajete itd. Taaaaaaak, fajnie sobie tak to tlumaczyc, ale to nieprawda.


No właśnie, sądzę że jesteście interesującymi facetami, ale może nie potraficie się po prostu sprzedać odpowiednio? Dziewczyny lubią zdecydowanych panów, a zarazem delikatnych, szarmanckich, dowcipnych, potrafiących mówić, ale także słuchać... i potrafiących się zbliżyć do kobiety :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 sty 2005, 11:24

Gorgon pisze:
Miltonia pisze: Naprawde, bez urazy, ale moje zdanie jest takie: interesujacy mezczyzna przyciaga interesujaca kobiete i odwrotnie.


wniosek: czyli ja przyciagam nieinteresujace kobiety o sklonnosciach samokrytycznych z niskim poczuciem wartosci i niechecia do swiata, lubiace pic duzo alkoholu, jadac niezdrowo i ogladac anime :?: hmm, szkoda tylko ze takich naprawde nie ma :P


to bylo Gorgon wnioskowanie indukcyjne, ktore jest wnioskowaniem zawodnym (niededukcyjnym :D ) - moze ale nie musi prowadzic do zgodnych z prawda wnioskow :564:
karol

Postautor: karol » 30 sty 2005, 13:56

Kazda kobieta jest do zdobycia , to tylko kwestia czasu i sposobu ! (wyjatki są wszedzie !!) :564: :564:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 sty 2005, 15:09

Prokurator pisze:Dziewczyny lubią zdecydowanych panów, a zarazem delikatnych, szarmanckich, dowcipnych, potrafiących mówić, ale także słuchać... i potrafiących się zbliżyć do kobiety :)


Szczerze mowiąc to zaliczam sie do takich panów ;)

Problem moze być w tym ze nie spotykam odpowiednich i wolnych kobiet.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 sty 2005, 15:26

mariusz pisze:
Prokurator pisze:Dziewczyny lubią zdecydowanych panów, a zarazem delikatnych, szarmanckich, dowcipnych, potrafiących mówić, ale także słuchać... i potrafiących się zbliżyć do kobiety :)


Szczerze mowiąc to zaliczam sie do takich panów ;)
.


hehe :564: za skromnosc Mariusz :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 30 sty 2005, 15:32

Kobiety lubią facetów, którzy potrafią je porwać swoją osobą. To, co już kiedyś pisałam - mają tzw. bigla i generalnie coś im się chce, do tego energicznych. Facet nieenergiczny kojarzy się z nudą, a przed tym każda ucieka, bo baby są same często nudne.

Panowie: Więcej życia, mniej stękania! Stękanie, choćby po kryjomu, zawsze odbija się na usposobieniu. Życia! :)

Mariusz> Tak szczerze, to kopa w tyłek Ci, za przeproszeniem, potrzeba. Na rozruch. Piorunem by się znalazła. Na kolację przy świecach dziewczyny się nie złapie. Łapie się na coś innego, a kolacja to już potem, żeby ją utwierdzić.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 sty 2005, 16:13

mrt pisze:Łapie się na coś innego, a kolacja to już potem, żeby ją utwierdzić.


ale moze Mariusz nie nalezy do tych co lapia dziewczyny na "bmk'e i zloty wisior na szyji" :-)
to zart oczywiscie :okulary: ale nie kazdego stac zeby lapac dziewczyne na pierscionek z brylantem ;-)

a tak w ogóle to utwierdzic ja mozna tez cementem albo mocnym lancuchem ;-) wtedy nie ucieknie :D


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 30 sty 2005, 16:42

Bardzo trudno w prosty i oczywisty sposób odpowiedzieć na pytanie, które jest podstawą dyskusji.
Oglądam się na tzw. swoje grono (mówie o parach) jak również na osoby publicznie znane i znajduję pewną prawidłowość.
Ludzie dobierają się wewnątrz pewnych grup na jakie nieformalnie są podzieleni. Dotyczy to przeróżnych sfer: pochodzenia, wykształcenia, zamożności, poziomu intelektualnego, charakteru, temperamentu, czasami zawodu itd, itd
Czy to dobrze ? Nie wiem. Z jednej strony dobrze, z drugiej nie. Ale tak często jest.
Mnóstwo jest małżeństw sportowych, lekarskich, aktorskich. Wiele osób, które są razem, studiowało na jednej uczelni, uczyło się w jednej szkole itp.
To są tzw. "twarde" rzeczy. Są też bardziej miękkie. Osoba z wysokim IQ, będzie szukać podobnej. Osoba spontaniczna, energiczna, "zwariowana" (pozytywnie, oczywiście), nie zwiąże się z "ciepłymi kluchami". Ktoś z poczuciem humoru...... itd, itd
Kryteriów wg ktorych możemy tworzyć te nieformalne grupy jest mnóstwo.
Wydaje mi się, ze problem jest wtedy, gdy staramy się zainteresować osobę nie ze swojego "podwórka". Bardzo trudno będzie nam podbić serce v-ce Miss Polonia, jeśli chowamy twarz za kołnierzem, bo nie jesteśmy piękni i o tym wiemy. Tak samo osobie na pewnym poziomie intelektualnym trudno będzie zainteresować sobą płytką osobę, bo do niej zupełnie nie trafi, nie wzbudzi jej zrozumienia, a co za tym idzie zainteresowania.
Musimy trafić do właściwej "grupy docelowej". Ale wcześniej musimy ją szczerze wobec siebie i z pewną pokorą zdefiniować.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 534 gości