Ciekawe spostrzeżenie:

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 28 sty 2005, 11:49

mysle zenie ma na to reguly. ja znalam mojego meza od dawna ale jak poszlismy na randke to wyladowalismy w lozku. Z moim aktualnym facetem tez znalismy sie dosc dlugo a sex zapoczatkowal nasz zwiazek po serii niesamowitych zawilych zdarzen.
Do pewnego momentu myslalam jednak jak lady jesika.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Adam

Postautor: Adam » 28 sty 2005, 19:44

Z moim aktualnym facetem tez znalismy sie dosc dlugo a seks zapoczatkowal nasz zwiazek po serii niesamowitych zawilych zdarzen.

Heh takie wydarzenia też dobra rzecz ... gwarantują świadomość że ta druga osoba nie jest kimś przypadkowym ... co działa jak afrodyzjak.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 sty 2005, 23:56

Wypowiedzi Adama są bardzo niedojżałe. Stwierdzam to z tego faktu ze miłość romantyczna jest takim uczuciem gdzie można wszystkiego sprubować bo jest się wpełni akceptowanym. Wszystko co mogło by się zdażyć [negatywnego] Odchodzi na dalszy plan bo uczucie do drugiej osoby jest bardzo silne. Pozatym W takim związku kreatywność i różnorodność zachowań jest więkrza. A na pewno sztuką jest zdobywać serce kobiety od początku. Chodzi mi oto ze nie każdy facet potrafi adorować swoją partnerkę nawet jeżeli dostanie to czego oczekuje. [kłania się temat ".mam co chciałem"]

Moim zdaniem niezbędne jest poznanie swoich potrzeb w miarę upływu czasu. I tak jak już kiedyś napisałem nie zaczyna się obiadu od deseru.

POZDRO 4 ALL :564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 sty 2005, 06:17

Jak mowi przysłowie "Co nagle t opo Diable"
Na wszystko przyjdzie pora i czas. Nie należy niczego na siłę przyśpieszac.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 29 sty 2005, 10:23

Tak jak pisze adam - poznasz dziewczyne bedziecie sie bzykac, po 2 latach(jak nie wczesniej) stwierdzi ze jej sie seksualnie znudziles, pojdzie ciupciac sie z innym i nie zdazysz sie w niej zakochac, zreszta przy takim podejsciu, bedziesz sie ze mna bzykac a ja Cie poznam i pokocham to mozesz co najwyzej pokochac jej cipke swoim fiutkiem :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 29 sty 2005, 15:56

wiem to po sobie, jak cos sie szybko zaczyna to szybko sie "spala" i konczy :(

sam niestety za szybko zaczynalem albo wchodzilem w zwiazki no i teraz mam za swoje :|


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
lilith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 27 sie 2004, 11:48
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: lilith » 29 sty 2005, 17:45

wiem to po sobie, jak cos sie szybko zaczyna to szybko sie "spala" i konczy

To chyba sprawa indywidualna.
Ja z Tygryskiem "szybko zaczęłam" a wciąż jesteśmy razem i nadal jest to związek pełen namiętności i czułości.
To chyba zależy od osób, sytuacji. Nie można podać zasady. nie ma przepisu na życie.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 29 sty 2005, 19:13

Adam pisze:
Nie zgadzam się. seks bez jakichkolwiek więzi emocjonalnych jest pusty i prymitywny.

Tak racja ... ale samymi uczuciami można go ubarwić później ... co z tego że para jest doskonale dopasowana na tle emocjonalnym jak seks jest przykrym obowiązkiem. Takie coś i tak nie przetrwa ... no chyba że już sie dzieci pojawiły.


a ja myślałam że seks polega na wzajemnym uczeniu się dawania i brania przyjemności a więc na dopasowywaniu się!!!!!

poza tym też uważam że seks bez więzi emocjonalnych a tylko po to żeby te więzi nawiązać jest właśnie coś jak "przykry obowiązek" - pusty i oparty tylko na pożądaniu
oczywiście taki też może być na swój sposób przyjemny...
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 29 sty 2005, 19:31

Ja nie potwierdzam, bo u mnie jak szybko był sex lub w ogóle go nie było to zawsze efekt jest taki sam :P a jedyna para w śród moich najbliższych znajomych, którzy są już ze sobą ponad 1,5 roku dymali się gdzieś 6 dnia znajomości i odrazu się sobie spodobali.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sty 2005, 19:38

nata pisze:poza tym też uważam że seks bez więzi emocjonalnych a tylko po to żeby te więzi nawiązać jest właśnie coś jak "przykry obowiązek" - pusty i oparty tylko na pożądaniu
oczywiście taki też może być na swój sposób przyjemny...


wytlumacz Krystianowi ze moze :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 29 sty 2005, 19:42

Ja tam przełożenia wczesnego seksu na długość związku nie widzę. Albo sobie pasują, albo nie. Nie ma znaczenia, kiedy do tego łóżka trafią.
karol

Postautor: karol » 29 sty 2005, 20:14

mrt pisze:Ja tam przełożenia wczesnego seksu na długość związku nie widzę. Albo sobie pasują, albo nie. Nie ma znaczenia, kiedy do tego łóżka trafią.


I ja wszystkimi konczynami sie pod tym podpisze , ale to oczywiscie rzecz gustu :P
lilith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 27 sie 2004, 11:48
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: lilith » 29 sty 2005, 20:25

Popieram zdanie Mrt. Kwestia dopasowania.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości