Akceptacja

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 05 mar 2010, 23:40

blanka pisze:Tak, jest jedynakiem. niecały rok temu zmarł mu ojciec, z którym jak mówił miał bardzo dobry kontakt, ale po jego śmierci zbliżył się do matki, kiedy ją poznałam zauważyłam z jej strony chłód w stosunku do niego. Ona go kocha, ale tak jakby nie była do tego przekonana. On natomiast kocha ją bardzo, jest dla niego wszystkim.

No to faktycznie nazywanie tego bagnem świadczy o wysokim poziomie forum.
Dzindzer pisze:Zawsze nią wieje jak sie pojawiasz

To jedynie zdanie maluczkich zawistników, których treść wpisów przewidzieć tak łatwo, jak wynik meczu Holandia-San Marino.
pani_minister pisze:dlaczego jesteś z tym facetem, w związku czy "związku"?

Ciekawe (negatywnie), że nie wiesz, że większość kobiet nie umie odpowiedzieć na takie pytanie.
Tylu facetów wybieracie wbrew jakiejkolwiek logice, że pytanie zostało pominięte słusznie.
Dzindzer pisze:Ponawiam ponowione pytanie koleżanki

Nie bądź natrętem, nic nie wnosisz.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 23:41 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 mar 2010, 01:07

FrankFarmer pisze:Ciekawe (negatywnie), że nie wiesz, że większość kobiet nie umie odpowiedzieć na takie pytanie.

Ciekawe, że nie wiesz, że pytanie zawsze warto zadać. A nuż usłyszysz odpowiedź :]
Nie bądź natrętem, nic nie wnosisz.

Gdyby to była prawda - pasowalibyście do siebie <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2010, 12:08

blanka pisze:To po co pakował mnie w to wszystko
Moment. Jaki by nie był i jaka by nie była jego matka sama, z własnej woli się wpakowałaś.
blanka pisze:Za dużo naopowiadałam mu na jego matkę, czuję że wybrał ją.
No chyba nie oczekiwałaś, że będzie inaczej. Koniec problemu, koniec związku. Jesteś znów wolną i ciesz się tym.
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 06 mar 2010, 14:19

księżycówka pisze:
blanka pisze:To po co pakował mnie w to wszystko
Moment. Jaki by nie był i jaka by nie była jego matka sama, z własnej woli się wpakowałaś


Mea culpa, mea maxima culpa. [idzie się kajać w popiele]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości