naiwna ja...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 09 sty 2010, 16:27

po tym co teraz napisałeś zastanawiam się czy w ogóle czytałeś ten temat. Facet jej prosto z mostu napisał, że oczekuję od niej tylko seksu.

Andrew pisze:a reszte juz napisałem o robieniu z cipki kapliczki

nikt tu nie robi z cipki kapliczki, chodzi tylko o normalne traktowanie kobiety. Jakby mi ktoś powiedział, że chce się ze mną spotykać tylko dla seksu, to nie miałabym o czym z nim więcej gadać. To tylko pokazuje jak 'cudowne' miałby o mnie zdanie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 sty 2010, 16:30

On jej to napisał jak juz zdecydowal ze nie chce jej !
Ja tez bym nie chciał kobiety co to pozwala sie dotykac , potem całowac , a potem mówi passs ! Ale Wielu by chciało byc zdobywane miesiacami [:D]

"O 2.40 w nocy obudził mnie sms od niego, mniej więcej takiej treści - Droga K. To co chce od Ciebie to sex. Zdałem sobie ze nie ma w moim sercu miejsca dla kogokolwiek. Po powrocie do kraju ktoś mi je wyrwał po raz drugi. Nie chce nikogo, nie potrafię. Bardzo mnie pociągasz fizycznie i nic poza tym. Przepraszam Cię! to moja wina. "

to jest jej tekst - co czytasz ? bo moze cos innego niz ja !
Ostatnio zmieniony 09 sty 2010, 16:33 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 09 sty 2010, 16:32

Andrew pisze:Ale Wielu by chciało byc zdobywane miesiacami [:D]


A wielu by chciało mieć wszystko od razu. Trochę się trzeba postarać [:D]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 sty 2010, 16:35

Byc moze , ale dla mnie jak nie iskrzy na maxa od razu to nie zaiskrzy nigdy tak jak powinno - wkradnie sie przyzwyczajenie , a skoro iskrzy i wszyscy tego chca - to i na co czekac ? wiec masz racje - ja chce od razu , a potem sie moge starac by ten stan trwał wiecznie .
Nie bede sie starał - bo moze sie okazac , ze daremnie sie starałem ...
ale kazdy jest inny - stad moje zdanie takie a nie inne w tym temacie .
Ostatnio zmieniony 09 sty 2010, 16:36 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 09 sty 2010, 16:41

to nagle go olśniło, że chce od niej tylko seksu? Sądzę, że wiedział to od początku, skoro do tego zmierzał - dotykał, całował. Zgadzam się ona mu na to pozwalała, więc to mogło być dla niego frustrujące gdy potem mówiła - stop!

Andrew pisze:a chce od razu , a potem sie moge starac by ten stan trwał wiecznie .

ciekawe podejście, sprawdza się z życiu? <aniolek>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 sty 2010, 14:50

unter pisze:Dla mnie jednak, w ich wieku, było to nie do pomyślenia, ze można zadać sobie aż tyle zachodu, stracić tyle czasu.

Cały tydzień... <szczerbaty>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 sty 2010, 16:58

Droga cassie...
cassie pisze:Czuję się jak kompletna idiotka

I masz rację! Ta cała sytuacja to tylko i wyłącznie Twoja wina! Albo nie znasz facetów, albo jesteś tak naiwna.

Zapamiętaj sobie raz na zawsze: jeżeli facet zaprasza Cię do siebie na film do domu, to nie w głowie Mu oglądanie filmów! Wtedy na 99,99% (hołdując zasadzie, że nigdy niczego nie można być pewnym na 100%) facet liczy po prostu na przyjemny seks. Przecież nie powie Ci "wpadnij do mnie, to się bzykniemy". :) Jeżeli Ty dajesz się zwabić do Jego domu, zaczynacie się całować, a w pewnym momencie Ty mówisz "nie", to facet czuje dezorientację. Faceci nie mogą otrzymywać sprzecznych sygnałów. Jeżeli miałaś ochotę na przyjemne randki tylko w celu zapoznawczym, to nie powinnaś była w ogóle dopuścić do sytuacji, gdy znalazłaś się w Jego "skromnych progach".

To od Ciebie zależy, kim będziesz dla faceta. Czy będziesz kobietą trudną do zdobycia, czy zwykłą paniusią, która albo sama nie wie, czego chce, albo Go podpuszcza.

Jeżeli rzeczywiście szukał znajomości tylko do seksu, to nawet nie pozwalając Mu się do siebie zbliżyć zbyt szybko, zorientowałabyś się, że nie traktuje Cię serio.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 sty 2010, 20:30

Po dłuższym zastanowieniu i wczytaniu się (takie zboczenie [:D] ) w top:

cassie pisze:Czuję się jak kompletna idiotka

Tak szczerze, to dlaczego tak się czujesz? Czytania wierszy przez pół roku nie obiecywał? :>
cassie pisze:Myślałam, że będzie z tego coś wyjątkowego.

Mogło być coś wyjątkowego, nawet jeśli zaczęło się "od d.u.p.y strony", choć szanse były minimalne, ale były :)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2010, 20:32 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
unter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:33
Skąd: z lasu?
Płeć:

Postautor: unter » 11 sty 2010, 21:18

Mona pisze:
unter pisze:Dla mnie jednak, w ich wieku, było to nie do pomyślenia, ze można zadać sobie aż tyle zachodu, stracić tyle czasu.

Cały tydzień... <szczerbaty>

Byc może dla Ciebie to za mało, ale dla mnie to cale 7 dni, które moglbym w zupełnie inny sposób zagospodarować.

Aniess pisze:
Andrew pisze:Ale Wielu by chciało byc zdobywane miesiacami [:D]


A wielu by chciało mieć wszystko od razu. Trochę się trzeba postarać [:D]

Nie przeczę temu, ale druga strona musi tez wiedziec, ze aby coś dostać, to jednak nalezy sie postarac. Bycie kobieta nie sprowadza się tylko do bycia nią i stawiania wymagań, lub jak w tym przypadku odgadnięcia jej marzeń. Reguły obowiązują obie strony, a nie tylko facetów!
Autorka postu nie zrobiła nic na czym można byleby zbudować jakąś przyszłość.
Pozdrawiam, unter
- smakosz erotycznego rysunku
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 sty 2010, 21:38

unter pisze:ale dla mnie to cale 7 dni, które moglbym w zupełnie inny sposób zagospodarować.

Ale chyba przez te 7 dni każdego dnia nie widywałaś się z Nim? Zatem słucham, jak mogłabyś te dni inaczej zagospodarować? Myśli aż tak zaprzątały Twoją uwagę?

Edit: tak, masz rację. To dla Ciebie stracony czas, bo niczego z tej sytuacji nie wyniosłaś!
unter pisze:Bycie kobieta nie sprowadza się tylko do bycia nią i stawiania wymagań

Amen!
Ostatnio zmieniony 11 sty 2010, 21:42 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 09 lut 2010, 15:20

Zuch dziewczyna że nie dała, dopiero wtedy mogłaby przeżywać. A czy facet taki uczciwy?próbował nie dawał rady i spróbował na bezczela.
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 331 gości