Dziewczyna która mnie zostawiła :( jak postąpić??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

woj83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:46
Skąd: Szina
Płeć:

Postautor: woj83 » 09 lis 2009, 19:05

yo.

Kilka postów nizej znajdziesz moj temat jaki to jestem nieszczęśliwy bo mnie kobieta rzuciła.
Mam 26 lat wiec sporo więcej od ciebie.

Powiem tak, olej ja. Jak będziesz robił z siebie żałosnego kretyna to tym bardziej nie masz szans. Jak będzie chciała wrócić to wróci. Ty zajmij się sobą :)

Zresztą jak wróci i się zejdziecie to i tak będzie po jakimś czasie rozstanie.

Powodzenia!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 lis 2009, 13:52

woj83 pisze:Zresztą jak wróci i się zejdziecie to i tak będzie po jakimś czasie rozstanie.

Niestety, nie znam żadnej pary, która po wielkim powrocie, później i tak by się nie rozeszła.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
marcin11
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 14 lis 2009, 17:18
Skąd: z bliska
Płeć:

Postautor: marcin11 » 14 lis 2009, 20:49

Olivia pisze:
woj83 pisze:Zresztą jak wróci i się zejdziecie to i tak będzie po jakimś czasie rozstanie.

Niestety, nie znam żadnej pary, która po wielkim powrocie, później i tak by się nie rozeszła.


A ja znam kilka takich par. Ludzie się rozstają, a potem dochodzą do wniosku, że ze sobą było im najlepiej i zaczynają się doceniać, tak więc nie można uogólniać.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości