Jak myslicie ..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Loin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 28 lis 2004, 21:56
Skąd: Sosnowiec
Płeć:

Jak myslicie ..

Postautor: Loin » 29 lis 2004, 10:51

Czy każda źle zaczęta znajomośc w najgorszym znaczeniu tego słowa ma szanse przerodzić sie w wielka miłość ? . Jak to zazwyczaj bywa ?
Te scześliwe zakoniczenia są przereklamowne...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 lis 2004, 10:54

Witaj!
Oczywiście zależy od tego co masz na mysli pisząc"źle zaczęta znajomość".
Ale jeżeli są to jakies sprawy,które nie rzutują na stosunki międzludzkie,aż tak bardzo,to pewnie!Dlaczego nie?!
Kto się czubi, ten się lubi :564:
Teraz zauważyłam,że napisałes"w najgorszym tego słowa znaczeniu",więc to poważne.Hmm...Może napisz o co chodzi po prostu.Będzie łatwiej doradzić.
pozdro
Ostatnio zmieniony 29 lis 2004, 11:07 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 29 lis 2004, 11:07

nigdy nie ma drugiej okazji aby zrobic dobre pierwsze wrazenie :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 lis 2004, 11:08

Bender pisze:nigdy nie ma drugiej okazji aby zrobic dobre pierwsze wrazenie :P


Racja :554:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 lis 2004, 11:41

Jak to zazwyczaj bywa ?

Zazwyczaj bywa, że nie.
Ale nałóż włosienicę i próbuj, najwyżej będziesz miał sumienie czyste, a i zatrzesz złe wspomnienia.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2004, 13:20

W wielu przypadkach dobre wrazenie mozna sobie o dupe rozczaś :564: Ja jestem tego wielkim przykładem , a i na pewno inni też !! wiec głowa do góry :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Re: Jak myslicie ..

Postautor: Martyna » 29 lis 2004, 16:25

Loin pisze:Czy każda źle zaczęta znajomośc w najgorszym znaczeniu tego słowa ma szanse przerodzić sie w wielka miłość ? . Jak to zazwyczaj bywa ?

Pewnie nie każda, ale szansa zawsze jest ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 lis 2004, 23:01

No ja tez wiem ze pierwsze wrazenie nie zawsze jest wazne. W moim przypadku sie nie sprawdzilo :) Dopiero na drugim spotkaniu miala swoj poczatek wielka miłość :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lis 2004, 23:35

Czy każda źle zaczęta znajomośc w najgorszym znaczeniu tego słowa ma szanse przerodzić sie w wielka miłość ?
Ma tak jak znajomość zaczęta pozytywnie.
Jak to zazwyczaj bywa ?
Zazwyczaj bywa na odwrót, ale są wyjątki.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Re: Jak myslicie ..

Postautor: mariusz » 30 lis 2004, 06:47

Loin pisze:Czy każda źle zaczęta znajomośc w najgorszym znaczeniu tego słowa ma szanse przerodzić sie w wielka miłość ? . Jak to zazwyczaj bywa ?


To zależy od tego, jak ja dalej poprowadzisz.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Re: Jak myslicie ..

Postautor: Triniti19 » 03 gru 2004, 11:07

Loin pisze:Czy każda źle zaczęta znajomośc w najgorszym znaczeniu tego słowa ma szanse przerodzić sie w wielka miłość ? . Jak to zazwyczaj bywa ?

Zależy co oznacza źle zaczęta znajomość bo wydaje mi się, że w pewnym stopniu jeżeli zacznie się źle to nie da się tego już przerodzić ale czasami da się. Zależy co było nie tak. Mimo wszystko pierwsze wrażenie jest ważne, choć czasami bardzo mylne i na pewno działa takie złe pierwsze wrażenie zniechęcająco do dalszego poznawania siebie. Choć znowu jeżeli pierwsze wrażenie było złe ale nie aż tak bardzo to wtedy jest szansa, że wszystko moze się zmienić. Sorki za zakręconą wypowiedz :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 03 gru 2004, 11:24

zależy co rozumiesz przez źle rozpoczętą znajomość, napisz więcej to się dowiesz więcej :)
na początku naszej znajomosci moja luba była bombardowana wręcz ze wszystkich stron informacjami o mnie typu "babiarz, bajerant, pijak" co za dobrą wizytówką nie było, i jak już byliśmy razem dosyc długo, to się dowiedziałęm że zaczęłą ze mną kręcić by się przekonać jaki jestem naprawdę, i się miło rozczarowała :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 03 gru 2004, 11:38

Szopen ale w twoim przypadku chyba nie było źle zaczętej znajomości bo pojęcie "źle zaczętej znajomości" rozumiem poprzez np. odbyte pierwsze spotkanie które było nieudane i czy to może się przerodzić we wspaniałą miłość.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 03 gru 2004, 12:19

jeśli Ty nawaliłeś, to już zależy od Ciebie, weż się porządnie w garść i działaj.. :D
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 03 gru 2004, 12:41

Triniti19 pisze:Szopen ale w twoim przypadku chyba nie było źle zaczętej znajomości bo pojęcie "źle zaczętej znajomości" rozumiem poprzez np. odbyte pierwsze spotkanie które było nieudane i czy to może się przerodzić we wspaniałą miłość.


nasze pierwsze spotkania były kiedy byłem "na bombce" a z tego co wiem to facet piorunującego wrażenia nie robi w takim stanie :( no ale może masz racje, w każdym razie początki zcasem są trudne a okazuje się że wszystko się może pięknie ułożyć :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 03 gru 2004, 14:31

Eee tam, moim zdaniem pierwsze wrazenie to tylko mit :). Jak sie chce i jak zalezy to wszystko jest mozliwe. Bo czym jest pierwsze wrazenie? Tak naprawde jak wypadnie to troche kwestia przypadku, dwoje ludzi sie nie zna. Na pewno mozna 'zatrzec' negatywne pierwsze wrazenie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 gru 2004, 14:40

W zwiazku moze i tak, poprzez czeste spotykanie sie (chyba ze 1 wrazenie bedzie tak "skuteczne" ze ona nie bedzie chciala z nim miec nic do czynienia) ale w np interesach to juz nie za bardzo. Bo wtedy jest tylko pierwsze wrazenie, innego nei ma.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 gru 2004, 14:16

Pierwsze wrażenie jest ważne ale w związku się ono potem zaciera bo poznaje się lepiej swojego partnera. Ale tak jak zwrócił uwage Mav jeżeli pierwsze wrażenie będzie złe to może się okazać, iż straci się chęć zainteresowania tą drugą osobą.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Tomek23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 29 lis 2004, 20:56
Płeć:

Postautor: Tomek23 » 04 gru 2004, 14:42

Odpowiedź jest prosta.Tak może przerodzić się w nawet wielką miłość ale jak już na tą znajomość się zdecydowałeś to musisz bardzo uważać aby nie popełniac błedów zrobionych na początku.Ja byłem z dziewczyną 14 miesięcy i nasza znajoomość naprawde źle się zaczeła wierz mi tragedia.Ale...Potem była miłość i to głównie przez moją nierozwage ją straciłem..Bo powtarzałem błedy..

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości