Była dziewczyna

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 16 lis 2008, 23:27

eng pisze:nałykaj sie prochów

no raczej nie bede sie szprycowal jakims shitem... tym badziej z powodu dziewczyny :] co naturalne tez dobre ;)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
insolventangel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:21
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: insolventangel » 17 lis 2008, 22:32

To jest normalne, ze czujesz zlosc, ze dziewczyna ktora kiedys lokowala w Tobie swoje uczucia teraz obdarzyla nimi kogos innego. Oswoisz sie z tym, zobaczysz. Za jakis czas nie bedzie robilo to na tobie wrarzenia.

[ Dodano: 2008-11-17, 22:36 ]
Xavi pisze:A ten kolega to taki typowy intelektualista nic więcej,


ze intelektualista to nie ma prawa zeby cos poczuc do dziewczyny...? dobrze, ze nie napisales zwykly kujon... Intelektualisci maja czasem wiecej do zaoferowani niz Ci sie wydaje...
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 18 lis 2008, 01:06

insolventangel pisze:zwykly kujon... Intelektualisci maja czasem wiecej do zaoferowani niz Ci sie wydaje...

Masz rację, źle to ująłem. Miałem właśnie na myśli kujona, bo różnica między kujonem a intelektulaistą jest jak pomiędzy Syzyfem, a kimś kto zrzuca z góry mu głaz do toczenia.
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 19 lis 2008, 01:57

Jak dla meni to dobrym lekarstwem zawsze byl alkochol :P



---
Hehehe <browar>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 lis 2008, 10:35

Młody pisze:Jak dla meni to dobrym lekarstwem zawsze byl alkochol
Piccollo rządzi, wiemy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lis 2008, 11:58

shaman pisze:Młody napisał/a:
Jak dla meni to dobrym lekarstwem zawsze byl alkochol
Piccollo rządzi, wiemy.

Rządzi i wymiata, o wymiata nie należy zapominać.

Ja po rozstaniach faktycznie częściej chodziłam na jakies imprezy czy na piwo. Bo nagle miałam więcej czasu, bo nie chciałam się zadręczać myślami, bo chciałam do ludzi. Do tego umiem oddzielić smutki, cierpienia i inne niefajności od przyjemności wyjścia ze znajomymi. Wtedy przy piwku bawię się świetnie, co chwila przekonując się, ze jestem fajna, świat cudowny a samotna nigdy nie będę bo mam tych ludzi.
Jednak ile by człowiek sie nie bawił ( zakładam, że umie mimo wszystko sie bawić dobrze) to i tak swoje przecierpieć musi, w głowie sobie poukładać, wnioski powyciągać.
A picia na smutno z żalu i zgryzoty nie polecam, szkoda trunków szlachetnych, chyba, ze ktoś pije taniutkie i parchate, to wtedy szkoda wątroby.
Czyli picie tak ale w towarzystwie i po to by się bawić iść do ludzi. zalewanie się by smutek miną nie jest fajne.
Tylko, że picie nie jest tu lekarstwem
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 19 lis 2008, 13:14

Dzindzer pisze:Tylko, że picie nie jest tu lekarstwem


No nie jest lekarstwem, ale przez to ze piłem hmm nie myślałem o byłej a do tego w czasie imprezy poznałem moja obecna z która juz jestem 2 lata xD

Piccollo rządzi, wiemy.


Co lubisz? Pewnie czesto pijesz:)



---
<pijak>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 20 lis 2008, 00:35

Młody pisze:przez to ze piłem hmm nie myślałem o byłej a do tego w czasie imprezy poznałem moja obecna z która juz jestem 2 lata xD

Tato tato, a jak wy siem poznaliście s mamom?
- Wiesz córeczko, jak mnie laska w liceum rzuciła to zacząłem chlać i imprezować. No i na jednej z takich popijaw...
<hahaha>
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 20 lis 2008, 21:59

a co ma sie uczyć chemii ? jezu ludzie, nie przesadzajcie, ja w gimnazjum pierwsza wodke wypilem, pol litra..i zyje..i kierowca jestem zawodowym..i jakos testy przeszedlem i za kierownica nie mysle o piciu ani o bylych..wiec rada...zajmij sie swoim hobby facet, nie wiem jakies gry itp. albo ogladaj profile randkowe i poznawaj nowe kobiety, przejdzie ci... chociaz jak bym byla codien widywal bym zwariowal,a takto czasem tylko na osiedlu widuje z moim kumplem frajerem, i sie smieje z nich ja i moja kobieta i poprzednie tez sie smialy ;D dobrym sposobem jest tez pojscie na dz...i :)
Love is beautiful
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 lis 2008, 22:05

Piernik pisze:a co ma sie uczyć chemii ? jezu ludzie, nie przesadzajcie, ja w gimnazjum pierwsza wodke wypilem, pol litra..i zyje..i kierowca jestem zawodowym..i jakos testy przeszedlem i za kierownica nie mysle o piciu ani o bylych..wiec rada...zajmij sie swoim hobby facet, nie wiem jakies gry itp. albo ogladaj profile randkowe i poznawaj nowe kobiety, przejdzie ci... chociaz jak bym byla codien widywal bym zwariowal,a takto czasem tylko na osiedlu widuje z moim kumplem frajerem, i sie smieje z nich ja i moja kobieta i poprzednie tez sie smialy ;D dobrym sposobem jest tez pojscie na dz...i :)
Co tam kierowca, Ty sie zabierz za zdobywanie zawodu psychologa, psychoanalityka tudziez "uczuciowego konsultanta".
Wietrze w tym Twoj wielki sukces.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 lis 2008, 22:12

Piernik pisze:a co ma sie uczyć chemii ? jezu ludzie, nie przesadzajcie, ja w gimnazjum pierwsza wodke wypilem, pol litra..i zyje..i kierowca jestem zawodowym..i jakos testy przeszedlem i za kierownica nie mysle o piciu ani o bylych..wiec rada...zajmij sie swoim hobby facet, nie wiem jakies gry itp. albo ogladaj profile randkowe i poznawaj nowe kobiety, przejdzie ci... chociaz jak bym byla codien widywal bym zwariowal,a takto czasem tylko na osiedlu widuje z moim kumplem frajerem, i sie smieje z nich ja i moja kobieta i poprzednie tez sie smialy ;D dobrym sposobem jest tez pojscie na dz...i
Ten post powinno pokazywać się wszystkim uczniom, którzy owej chemii uczyć się nie chcą, jako przestrogę- do czego jej "nie0 uczelnie" prowadzi. Czytaj: u ucznia nie uczącego się chemii szare komórki zaczynają zanikac w wieku 14 lat, później jest juz tylko gorzej i gorzej. Za opóźnieniem w sferze intelektualnej, idzie w opuxnienie z sferze emocjonalnej. W wieku 22 lat taki uczeń chodzi na dziwki. W wieku 25 umiera na zapalanie watroby typu C. I tak kończy się jego marny zywot.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 20 lis 2008, 22:46

shaman pisze:- Wiesz córeczko, jak mnie laska w liceum rzuciła to zacząłem chlać i imprezować. No i na jednej z takich popijaw...


Co złego w tym ze poznaliśmy się na imprezie? Malo to ludzi sie tak poznaje? No skoro Ty nie chodziłeś na imprezy tylko siedziałeś w domu i stypowales to looz :] ale to nie oznacza ze wszyscy inni tak maja robic :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2008, 17:08

Dlatego dziewczyny z klasy/grupy zawsze byly dla mnie jakos tak aseksualne :P Ze szkoly podobnie w wiekszosci przypadkow :P
A widziec byla codziennie to dobra okazja by sie wzmocnic. Co nie zabije to wzmocni wiec glowe trzeba trzymac wysoko chocby nie wiem co. Byle tylko nie zgrywac wazniaka bo to zalosne. O wiele lepiej nie okazywac zadnych emocji.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 lis 2008, 19:08

Młody pisze:Co złego w tym ze poznaliśmy się na imprezie? Malo to ludzi sie tak poznaje? No skoro Ty nie chodziłeś na imprezy tylko siedziałeś w domu i stypowales to looz
Nic złego, tylko później dziecku trza romantyczną bajeczkę dopowiedzieć :D

A stypuję od niedawna i mi z tym świetnie :-) (jeśli kojarzysz co dla studenta oznacza słowo stypa).
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 23 lis 2008, 21:54

shaman pisze:tylko później dziecku trza romantyczną bajeczkę dopowiedzieć


No a jak :D

shaman pisze:jeśli kojarzysz co dla studenta oznacza słowo stypa


Pwiem szczerze ze jeszcze nei wiem :D zostal mi rok technikum wiec jeszcze to przedemna


Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 lis 2008, 21:55 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 lis 2008, 22:16

Stypa = stypendium
a_stencel
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2008, 17:32
Skąd: Łódź
Płeć:

Zazdrość

Postautor: a_stencel » 26 lis 2008, 08:42

moja kobieta pisze do swojej byłej, że ją kocha i tęskni bardzo, dlaczego o co chodzi?? ja już nic nie rozumiem, co kieruje taką osobą?? i jakimi uczuciami się kiruje do mnie i do niej... już zgłupiałam może Wy wiecie...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 lis 2008, 08:58

a_stencel pisze:moja kobieta pisze do swojej byłej, że ją kocha i tęskni bardzo, dlaczego o co chodzi?? ja już nic nie rozumiem, co kieruje taką osobą?? i jakimi uczuciami się kiruje do mnie i do niej... już zgłupiałam może Wy wiecie...
Pewnie miłością i tęsknotą. Nie wiem jak to u lesbijek jest.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lis 2008, 21:25

a_stencel, może jej spytaj lepiej?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 530 gości