podoba mi sie dziewczyna, nie wiem co robic

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

lukasz@

podoba mi sie dziewczyna, nie wiem co robic

Postautor: lukasz@ » 25 gru 2007, 00:31

witam jestem tu nowy na forum i mam nadzieje ze mi pomożecie bo mam problem chociaz dla niektórych moze sie wydawac bardzo prosty

Pare miesiecy temu spotkalem pewna dziewczyne na poczatku nie wzbudzała we mnie zainteresowania jednak po paru rozmowach z nia zaczęła mi sie bardzo podobac. Moj problem w tym ze niewiem jak jej teraz to powiedziec ze cos do niej czuje pare razy probowalem jej to powiedziec jednak tego nie zrobilem, czuje w sobie jakis wewnetrzny strach ze gdy jej powiem to moge ja stracic (po prostu ze mnie oleje). Doradźcie mi co mam dalej zrobic?? Dodam jeszcze ze jest starsza ode mnie o ponad 3 lata.
mlody84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 24 gru 2007, 01:33
Skąd: skądś :-)
Płeć:

Postautor: mlody84 » 25 gru 2007, 00:40

Zaproś ją gdzieś, spędź miło czas... predzej czy później będzie dobra okazja do rozmowy. Tylko nie zwlekaj zbyt długo, bo ktoś Cie uprzedzi :)
Kocha się tylko to, od czego się cierpi. - Gustaw Flaubert.
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 25 gru 2007, 00:42

Właśnie, jesli nie spróbujesz to nie dowiesz sie, czy nic z tego nie bedzie czy moze jednak cos bedzie, a wiec odwagi i do dzieła..a jak nie wiesz jak masz to wyznac, kup sobie 2 piwka na rozlunienie, i samo sie powie, tylko przedtem wez mietowke :)
Love is beautiful
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 25 gru 2007, 02:30

Pierwsze wyjscie z mroku? :) Znaczy sie, jeszcze nie miales chyba dziewczyny, skoro nawet nie wiesz jak sie zabrac do tego, by z nia pogadac. W momencie, w ktorym czujesz, ze zdenerwowanie rosnie, ze nie ma mowy zebys powiedzial to, co chcesz, bo prostu cos Cie dusi... zmus sie. Zobaczysz, ze to w sumie... fajne uczucie :) Niezly kop adrenaliny, a i mozesz milo czas z panna spedzic.
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 25 gru 2007, 03:08

Aha i zrób to jak najwcześniej. Dziewczyny bardzo rzadko lubią się umawiać i schodzić z kumplami/przyjaciółmi. Straciłem okazje do bycia z 2 super dziewczynami (teraz nie płacze bo mam swoje marzenie, ale wtedy było załamanie) bo za dlugo byłem dla nich kumplem, a potem już nie potrafiły zmienić mego wizerunku. Działaj póki przyjaźń młoda
lukasz@

Postautor: lukasz@ » 25 gru 2007, 20:51

tak czytam te posty i tez z innych tematow i jednak nie mam co sie przejmowac trzeba isc na calosc jak sie nie ryzykuje to sie nic nie ma przynajmniej bede wiedzial na czym stoje. Wczesnie mialem pare dziewczyn ale mam bardzo zle doswiadczenia z nimi nawet nie chcialbym za bardzo o tym wspominac, wydawaly sie naprawde fajne ale pozniej jak sie okazalo to tylko chcialy mnie wykorzystac moze dlatego mam w sobie tego 'stracha'?.
pozdr
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 25 gru 2007, 22:21

Strach jest dla slabych :P a do silnych i odwaznych swiat nalezy ! Do dziela za telefon i zapros ja na piwo a nie siedzisz i klepiesz przed kompem :P

Kazdy mial niemile doswiadczenia jesli chodzi o zwiazki i kazdy takowe bedzie mial normalna sprawa :)
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 gru 2007, 22:28

Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości