Problem ! Ze mna czy z nim ??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 paź 2004, 00:20

A moze zadeklarowala sie, ze chce z nim byc i ze chce zeby sie kochali ? (nie w sensie fizycznym) ?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
white_Angel
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2004, 23:04
Skąd: dolny śląsk
Płeć:

Postautor: white_Angel » 27 paź 2004, 12:12

sluchajcie ! nidgy nie powiedzialam mu ze go kocham .... i nie szastam tym slowem bo jeszcze nikomu tego nie powiedzialam ... mowilam ze mi zalezy i to wszystko... I to wcale Krzysiu nie jest takie proste, nie ulatwia zycia .. bo ja tez przy okazji sie mecze nie mogac znalezc sobie drugiej polowki
aha i nie zalezy mi na seksie bo jestem dziewica :564:
Człowiek nie potrzebuje lustra, które odzwierciedli jego przeżycia lecz przyjaciela który pomoże mu zrozumieć i pokochać samego siebie !!!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 27 paź 2004, 13:39

Chyba szukasz drugiej połówki. A zrywasz po tym czasie z nimi bo wtedy mija takie pierwsze zauroczenie. I jeżeli nie jest to miłość to już się tego nie odczuwa. Dobrze że nie szastałaś słowem "kocham" i nic takiego mu nie obiecywałaś.

Co do twojego pytania w temacie postu. To nie jest niczyja wina. po prostu ten facet nie był odpowiedni dla ciebie. Będzie taki w którym się zakochasz i to już będzie prawdziwa miłość. Wtedy będzie inaczej.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2004, 14:01

Pod warunkiem , ze ten facet sie w niej też zakocha ! nie zapominajcie o tym ze do tanga trzeba dwojga ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 27 paź 2004, 17:18

No ale temtet gościu sie w niej zakochał, więc cierpi przez nią... :570:
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 paź 2004, 10:09

krzys pisze:Pod warunkiem , ze ten facet sie w niej też zakocha ! nie zapominajcie o tym ze do tanga trzeba dwojga ! :564:

No tak, ale jeżeli będzie to odpowiedni facet to i on może będzie w niej zakochany. Najważniejsze pytanie to tylko, kiedy to się zdaży :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Re: Problem ! Ze mna czy z nim ??

Postautor: pakuR » 03 lis 2004, 20:18

white_Angel pisze:witajcie jestem to nowa.... nie wiedzialam gdzie sie wygadac... wlasnie jestem w trakcie konczenia zwiazku... nie trwal dlugo bo 3 miesiace..ale jak zwykle wyszlo to ode mnie ... to ja postanowilam to zerwac...nie wiem czemu ale zawsze tak jest gdy z kims jestem... po krotkim czasie nagle cos sie dzieje i mi "przechodzi"... Czy ze mna jest cos nie tak ? :567:
Tylko bez zadnych wrzutow bo to dla mnie powazna sprawa
RESPEKT !!



Jak dla mnie to chyba musisz jeszcze dojrzec do poważnych związków, faceci sa fajni,ale szybko się nudzą,Mnie tu pachnie zauroczeniem a nie miłościa, prawdziwej miłości jeszcze chyba nie doznałaś,moze wkrótce i sama zobaczysz że kiedy facet bedzie miał Ci się jak zwykle znudzić, Ty nie będziesz mogła bez niego normalnie żyć....pozdro

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 503 gości