Kłopotliwe "eks" zdięcie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Madi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2004, 17:49
Skąd: Poznań City
Płeć:

Kłopotliwe "eks" zdięcie

Postautor: Madi » 26 paź 2004, 18:35

Witam wszystkich.

Jestem tu nowa, zajrzałam przez przypadek i pomyślałam, że może i mnie pomożecie radą. Więc mam małe pytanko: Czy to normalne że facet będący w nowym związku nadal nosi w portwelu zdięcie swjej "eks" :566: Twierdzi, że nic do niej nie czuje a zdięcie nic nie znaczy a ja już sama nie wiem co mam myśleć. Help!!

Aż sie boje odpowiedzi :553:
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 26 paź 2004, 18:36

Moze to jego pierwsza dziewczyna i zostawil zdjecie sobie na pamiatke, albo nadal ja kocha ??
:)
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 26 paź 2004, 18:42

Mój kolega tez tak snoi różne zdjęcia w potrfelu :) Nie przejmuj się :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 paź 2004, 18:42

JA NOSZE albo inaczej mam wszystkie zdjecia wszystkich kobiet i co z tego ?? mam je wyzucic ?? a niby dlaczego ?? te kobiety nie są mi obojetne , wiec sa i ich zdjecia , komu sie to nie podoba ?? niech spada i tyle !! to tylko zdjecia ! martwił bym sie na twym miejscu jak było by inaczej , znaczy jak by zle mówił o byłej ! a ze ma zdjecie ???/ nie macie widać innych problemów wiec szukasz ich !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 26 paź 2004, 18:48

O wlasnie! Krzysiek ma racje, gorzej jak by Ci na plecy wrzucal, ja na 'Tego' chlopaka miejscu tez bym zostawil sobie zdjecie nawet na pamietke, zeby nie zapomniec, chodz, chyba zapomniec sie nie da:)


:564:
:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 paź 2004, 18:56

Niedawno znajomy z zajec pokazal laskom z zajec zdjecie bylej i powiedzial ze moga podrzec... Niewiem, moze chcial zaszpanowac, ale zachowal sie jak dzieciak.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2004, 19:04

Hmmm ... zdjecie w portfelu to powazniejsza sprawa ... w portfelu raczej nosi się zdjęcia osób bliskich, rodziny, potem takze dzieci ... tak zauważyłem u ludzi ...
Sam nosiłem zwykle zdjecie swojej kobiety, a ona moje ...

Coś tu nie tak moim zdaniem ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 paź 2004, 19:22

jAK TO NIE TAK , WSZYSTKO W NORMIE ! WŁASNIE ! A DLACZERGO TA OSOBA MIAŁA BY NIE BYC DLA NIEGO BLISKA >>!?? JA TYLKO NIE NOISZE ZDJEC W PORTWELU DLATEGO IZ BY SIE TAM WSZYSTKIE NIE ZMIESCIŁY ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2004, 19:39

Sorry widocznie Krzys masz pozytywne kontakty z ex ... normalni ludzie więc tak mają, mnie się niestety nie trafiło tak dobrze ...
Wystarczy mi że mam 4 płyty zdjęć :D
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 paź 2004, 19:41

A ja sobie tak myślę, że nie chciałabym, aby mój mężczyzna nosił w portfelu takie zdjęcia. Jak je ma, to niech ma, ale ja nie muszę ich oglądać (w sensie przenośnym, bo do portfela Mu nie zaglądam, ale gdybym zobaczyła przypadkiem). Wspomnienia zawsze zostają i to dobrze, jak może coś miło powspominać, ale z perspektywy przeszłości, a nie jakby teraźniejszości. A darcie zdjęć na oczach innych i podobne demonstracje to żenada!!!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Madi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2004, 17:49
Skąd: Poznań City
Płeć:

Postautor: Madi » 26 paź 2004, 19:55

Zdięcie jest, ukryte i tuż po otwożeniu portwela wcale go nie widać. Sam mi powiedział że je tam nosi. Nigdy mnie nie ciągnęło do zobaczenia go, zobaczyłam przez przypadek i coś mnie zabolało na jego widok. A jak sie teraz nad tym zastanowiłam to on żeczywiście mówi o niej bardzo żle. To chyba dlatego, że go zdradziła. To było 4 miesiące temu, Ja jestem z nim od 1,5 m-ca. Swietnie sie dogadujemy i chyba zaczynamy sie w sobie zakochiwać. I co wy na to??
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 26 paź 2004, 20:42

Madi pisze:Zdięcie jest, ukryte i tuż po otwożeniu portwela wcale go nie widać.


Widocznie chce zachowac je dla siebie

Madi pisze:Sam mi powiedział że je tam nosi.


Chce byc z Toba szczery

Madi pisze: Nigdy mnie nie ciągnęło do zobaczenia go, zobaczyłam przez przypadek i coś mnie zabolało na jego widok.

On wie o Tym ze widzialas to zdjecie ? Co Cie zablokowalo, skoro chce trzymac zdjecie swojej bylej to jego prywatna sprawa i wkraczasz mu na tereny jego prywatnosci.

Midi pisze: A jak sie teraz nad tym zastanowiłam to on żeczywiście mówi o niej bardzo żle. To chyba dlatego, że go zdradziła.


Moze specialnie tak mowi... :) A moze po prostu chce miec to zdjecie.

Midi pisze: To było 4 miesiące temu, Ja jestem z nim od 1,5 m-ca. Swietnie sie dogadujemy i chyba zaczynamy sie w sobie zakochiwać.


No to powodzenia ;-). Byc moze znalazl w Tobie swoja dziewczyne, a byc moze widzi w Tobie cechy tantej dziewczyny ;-)



Midi pisze: I co wy na to??


Mozesz 'asekuracyjnie' podpytac sie go dlaczego wlasnie Jej zdjecie trzyma. Na moje oko to ma je po prostu tak dla Siebie, tylko nasuwa mi sie pytanie, po co je nosi przy sobie, skoro jest teraz z Toba, niewiem jakie sa relacje pomiedzy wami ale mi sie wydaje to co najmniej dziwne. No coz, pozostaje mi tylko zyczyc Ci powodzenia :)

Pozdrawiam

:564: :)
:)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 26 paź 2004, 21:06

nasuwa mi sie pytanie, po co je nosi przy sobie, skoro jest teraz z Toba, niewiem jakie sa relacje pomiedzy wami ale mi sie wydaje to co najmniej dziwne

też mi sie wyadaje to troszke... nie wiem jak to określić. Jesli mnie ktoś by zdradził, to nie chciałabym nosić zdiecia tej osoby, w portfelu. Moze teraz Ty spróbuj sie wymienić zdieciami z nim ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 paź 2004, 21:24

W portfelu, czyli przy sobie, nosi się zdjęcia najbliższych...
...byłych najbliższych powinno się zarchiwizować w albumie.
Może jest tak, że jeszcze nie czuje do Ciebie aż tyle co czuł do tamtej? ;)
Z drugiej strony... każdy może nosić to co mu się podoba, nawet starą skarpetę. :563:
Jemu, akurat, podoba się noszenie byłej...
Zrób test i podaruj mu swoje pogłowie, ciekawe gdzie je będzie nosić?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 26 paź 2004, 21:32

Madi pisze:Czy to normalne że facet będący w nowym związku nadal nosi w portwelu zdięcie swjej "eks"

Jak rozstawalem sie z byla kazalem oddac jej moje zdjecie. Ona sie pytala dlaczego; spytalem sie po co ono jej, jezeli juz nie jestesmy sami. Ona bardzo chciala miec to zdjecie, ale sie nie upierala.
Po zerwaniu poprosilem ja o jej zdjecie, bo chcialem miec na pamiatke (byla moja pierwsza dziewczyna). Nastepnego dnia zaczela cos gadac, ze musi o tym powiedziec swojemu nowemu chlopakowi, zreszta nie znalazla klisz, ktore chcialem. Ostatnio napisalem na gg, ze myslalem nad tymi zdjeciami i, ze chce je miec - nie podjela tematu.
Wiem jedno - ja bym nie nosil zdjecia bylej w portfelu. Mialbym je w szafce, szkatulce... - wiecie o co chodzi ~ gdzies schowane.
Bo po co mi zdjecie bylej w portfelu? Nosilbym tylko zdjecie mojej obecnej dziewczyny.

Moze teraz Ty spróbuj sie wymienić zdieciami z nim ;)

To jeszcze sie nie wymieniliscie?? ;)
Juz mi do fotografa ;)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 paź 2004, 21:46

Ja też mam w portwelu kilka fotek moich kumpelek i nie widzę w tym nic złego...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 paź 2004, 21:46

Mi się to również nie podoba, Zdjęcia byłych są w zakurzonej szafie a nie w portfelu. przeciez tym się sprawia przykrość osobie z którą sie jest obecnie, niezależnie jaki ma na to pogląd.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 paź 2004, 21:49

jakby mi dziewczyna kazała wyjąć z portfela to nie robiłbym jej problemów
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 26 paź 2004, 22:05

Hardcore pisze:jakby mi dziewczyna kazała wyjąć z portfela to nie robiłbym jej problemów

Ona może nawet Ci nie kazać, ale zrobi jej sie na pewno przykro jak zobaczy Twoje byłe w portwelu. Jak byś się czuł, gdybyś zobaczył obcego chłopaka u niej, a potem dowiedział sie że to jej były? ;)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2004, 22:06

Ja poki co nie noszę żadnego zdjęcia w portfelu poza swoim na karcie kredytowej :P
W sumie tak wolę, a jak mnie moje szczęscie poprosi to będę nosił z dumą ... :D
Aha ... swojej byłej zdjecie z mojego portfela odesłałem ...
Ale kazdy decyduje sam co woli ... nosić kolekcję zdjęc w portfelu czy jedno ale za to aktualne ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 paź 2004, 22:13

Martyna pisze:
Hardcore pisze:jakby mi dziewczyna kazała wyjąć z portfela to nie robiłbym jej problemów

Ona może nawet Ci nie kazać, ale zrobi jej sie na pewno przykro jak zobaczy Twoje byłe w portwelu. Jak byś się czuł, gdybyś zobaczył obcego chłopaka u niej, a potem dowiedział sie że to jej były? ;)

naszczęście to nie są zdjęcia moich byłych... :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 26 paź 2004, 22:36

No właśnie, na szczęście ;) Nie mam nic przeciwko znajomym i kumplom czy kumpelom, ale eks to juz jednak za wiele jak dla mnie.
Madi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2004, 17:49
Skąd: Poznań City
Płeć:

Postautor: Madi » 27 paź 2004, 00:08

Wolałabym jednak jedno aktualne:)
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 paź 2004, 00:25

eeeeeeeee, dla mnie to głupota i nie chciałabym, aby je nosił, ja też bym nie nosiła...chociaz?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 paź 2004, 00:30

Ja bym nie chcial zobaczyc zdjec mojej dziewczyny bylych chlopakow. Nawet jak widze ich zdjecie gdzies tam w zdjeciach to jakos tak glupio sie czuje :D
Ona o tym nie wie, teraz sie dowie :)
Ale wiem ze tez by jej to przeszkadzalo:)
@krzys napisales gdzies wyzej ze madi szuka problemow jak jest jej dobrze:) Sa ze soba krotko wiec watpie zeby juz sie czepiala o takie zdjecie :>
Chociaz sam bym sie czepial ze moja Pani ma takie cos w portfelu, no na censored komus zdjecie jak sie z kims nie jest?

Chociaz teraz wpadlem na pomysl ze miec zdjecie kogos z kims sie bylo 5-6 lat i rozeszlo w zgodzie nie z przyczyn zdrady/klotni/czegos zlego to bylaby fajna sprawa :D

A jak on byl zostawiony to na co mu to zdjecie? :P
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Madi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2004, 17:49
Skąd: Poznań City
Płeć:

Postautor: Madi » 27 paź 2004, 11:10

To on ją zostawił, bo go zdradziła...
@krzys napisales gdzies wyzej ze madi szuka problemow jak jest jej dobrze:) Sa ze soba krotko wiec watpie zeby juz sie czepiala o takie zdjecie

A kto powiedział, że ja sie czepiam. Powiedział, że je nosi, przyjęłam do wiadomości i nawet o tym nie myślałam. Zaczęłam jak je zobaczyłam. Zastanawia mnie po co on to robi. Chce mieć pamiątke? Jeszcze nie zapomniał? Podoba mu sie? (a trzeba przyznać, że jest śliczne) Nie jestem facetem i sama nie jestem w stanie tego rozgryżć... :566:
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 paź 2004, 11:37

Zastanawia mnie po co on to robi. Chce mieć pamiątke? Jeszcze nie zapomniał? Podoba mu sie?

A jak ma zapomnieć po 4 miesiącach? Zresztą jak śliczne, to pewnie kumplom pokazuje, z kim był. Tak czy owak roli Ci współczuję. Obawiam się, że możez robić za plaster na tyłek, bo 4 miesiące to zbyt krótko na zakładanie nowego związku. Ale może zbyt pochopne wnioski wyciągam.
Zdjęcie eks boli drugą osobę. Zresztą jak już było wyżej napisane,
no na h*** komus zdjecie jak sie z kims nie jest?

Znam jedną odpowiedź: żeby sobie popatrzeć, powspominać i pomarzyć, jak by było cudownie znowu być razem. Przykro mi... Dopóki sam z siebie nie wyjmie zdjęcia, marnie to widzę. A od nienawiści do miłości droga jest krótka. Poczekaj na obojętność w stosunku do niej. Ja też czekam - razem będzie nam raźniej ;) :564:
20lat

Postautor: 20lat » 27 paź 2004, 13:49

jeli ma ja tylko schowana w portfelu to zaden problem ja nosze fotke swojej bylej jak ktos chce to zawsze pokazuje ale nienosze jej zdjecia na wierzchu ja niewidze problemu
ostatnio spotkalem sie z dziewczyna z czata i pokazywala zdjecia bylych kurde ile tego bylo:)
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 27 paź 2004, 15:13

20lat pisze:jeli ma ja tylko schowana w portfelu to zaden problem ja nosze fotke swojej bylej jak ktos chce to zawsze pokazuje ale nienosze jej zdjecia na wierzchu ja niewidze problemu
ostatnio spotkalem sie z dziewczyna z czata i pokazywala zdjecia bylych kurde ile tego bylo:)


no dobrze, ale na zdrowy rozum, po co Ci one w portfelu ? skoro i tak na codzien ich nie ogladasz tylko od swieta... no... chyba ze sie myle :556: :D


:564:
:)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 15:50

Dla mnie sprawa jest prosta, jak ex, to won mi z jej zdjeciem z portfela. jak ja nie nosze to oczekuje tego samego od mojego faceta.

p.s. do Hyhy- skoro tak czest uzywasz slowa 'censored', to wiedz ze pisze sie przez 'CH'.
<ejj dlaczego wyskakuje przez samo "H" ? >
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 693 gości