Kobiecość:-D

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Jakie kobiety kręcą mężczyzn

a) spokojne, zrównoważone, milutkie, takie, które uwielbiają dogadzać swojemu mężczyznie-obiadki, śniadanka...
15
75%
b) twarde- kobiety sukcesu, silne, ambitne...nie zawsze mają czas na...mężczyzn:-D czyli niekoniecznie robią im obiadki:-D
5
25%
 
Liczba głosów: 20
ladybird666
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2004, 17:13
Płeć:

Kobiecość:-D

Postautor: ladybird666 » 20 paź 2004, 17:26

Czy zastanawialiście się kiedyś czym jest kobiecość? W XXI wieku trochę pozmieniało-zamieniamy się rolami z mężczyznami, kierujemy tramwajami, taksówkami, jesteśmy kierowniczkami dużych firm... W kobietach teraz więcej jest z mężczyzn, niż z kobiet, no...przesadziłam, ale jeżeli jest taki galimatias, to w końcu czym jest kobiecość?
Ostatnio zmieniony 20 paź 2004, 17:30 przez ladybird666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 20 paź 2004, 17:29

kobiecość jest pośrodku twojej ankiety,Ty wymienilas cechy osobowosci a kobieta (kobieca :P )moze je miec przeminnie.Przynajmniej ja to tak odbieram
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
ladybird666
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2004, 17:13
Płeć:

Postautor: ladybird666 » 20 paź 2004, 17:32

Przed chwilą próbowałam dodać pytanie do ankiety C) ale coś poszło nie tak.ale...odpowiedz c) czyli pomiędzy też jest...tylko nie weszła do ankiety:-D Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 20 paź 2004, 17:50

a mi sie wydaje ze ilu mezczyzn tyle "typow" kobiet, nie mozna generalizowac... koncu i silna kobieta sukcesu moze byc pociagajaca dla jakiegos faceta jak i milutka, spokojna ;) ale to tylko moje skromne zdanie :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 20 paź 2004, 18:25

Niestety moje wyobrażenie o kobiecości nie zawiera się w żadnych z tych punktów całkowicie. Wyciagnąłbym trochę z a) trochę z b) i dodał coś jeszcze... :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Aribeth
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 28 wrz 2004, 21:04
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Aribeth » 20 paź 2004, 20:21

wydaje mi sie ze tak naprawde nie da sie podac takiego okreslenie, ktore w pelni satysfakcjonowaloby "nas" ale napewn kobiecosc to cos wyjatkowego i cos czego nie maja faceci :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2004, 08:49

Był taki i jest temat na ten temat "JAK POJMOWANA JEST PRZEZ WAS KOBIECOSC " WIEC PO CO TO POWIELAC ???? trzeba by było to przesłac do tamtago działu , ale to juz admin !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 21 paź 2004, 08:54

Tu jest Krzysiu z ankietą więc nie przewalę tego tematu.
A odnosnie topicu to mogłabyś troszkę robudować ankietę bo to co tu zawarłaś nijak się nie ma do kobiecości. Mi osobiście nie pasuje żaden punkt.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 21 paź 2004, 13:10

Faktycznie ciężko wybrać któryś z tych punktów...
Ale określić czym jest kobiecość też ciężko...;)
Dla mnie to jest kobieta z charakterem, która wie czego chce, umie postawić na swoim, potrafi załatwić dużo spraw, idzie pewnie przez życie, ale też jest romantyczna, delikatna, subtelna, kochająca...i dużo jeszcze można by tu wymieniać.
ladybird666
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2004, 17:13
Płeć:

Postautor: ladybird666 » 21 paź 2004, 21:42

Tak, faktycznie, jednego punktu brakuje, ale usprawiedliwiałam się na samym początku, że...nie chciał mi 3 punkt wejść. Jeżlei macie ten "środkowy" punkt juz jakoś obmyślony, to proszę, napiszcie o tym. Nie zależy mi na tym, by każdy pisał mi, że brakuje...3 punktu w ankiecie.Jezeli macie jakiś pomysł na definicję kobiecości, to...napiszcie:-D :D :583:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 paź 2004, 07:46

Powinno być coś po śrtodku. Zagłosowałem na to pierwsze ale nie do końca się z tym zgadzam. Jednak kobieta opisana w drógim też nie jest moim ideałem... Nie wiem czy bym wytrzymał zkobietą, która nie miała by dla mnie czasu.
celofan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2004, 15:37
Płeć:

Postautor: celofan » 22 paź 2004, 09:20

Zgadzam sie z przedmowcami.Ta ankieta to takie dwa przeciwne bieguny,a jak wszyscy wiemy najwazniejszy jest zloty srodek. :okulary: Zadna silna i niezalezna kobieta,ktory chce dominowac w zwiazku nie znajdzie sobie jeszcze wiekszego twardziela od niej,poniewaz nie o to jej chodzi.Wybierze sobie raczej kogos slabszego,nad kim ma wladze..a potem odgryzie mu glowe :diabel: Z drugiej strony slodka i potulna dziewczyna,jest zawsze dobra i opiekuncza..a przez to troche bez wyrazu.Takze..srodek ankiety to idealne rozwiazanie.No moze ja sklanialbym sie troszeczke w strone tej milutkiej kobietki niz bezdusznej walkirii ;) Pozdrawiam!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości