Jak z wami postepować?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Jak z wami postepować?

Postautor: mariusz » 31 sty 2004, 01:04

Wszyscy wiedzą, że aby dogodzić mężczyźnie trzeba go chwalić, od casu do czasu pogłaskać, czy powiedziec mu miłe słowo. Jak kobieta zachowuję sie tak w stosunku do swojego faceta, ten raczej nigdy od niej nie ucieknie.

I tu moje pytanie:

Co powinien robić facet, by kobieta była przy nim szczęśliwa????

pozdrawiam...

Ps: mile widziane wypowiedzi pań 8)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 31 sty 2004, 09:10

oj to jest bardzo skomplikowane. Meżczyznie z zasady niewiele do szczescia potrzeba. Kobieta zas ma troche wymagan i jak cos jej nie pasuje to bardzo lubi sie czepiac i wytykac mezczyznie jego nieodpowiednie zachowanie.
Chyba najwazniejsza rzecza jaka kobiety wymagaja od swoich partnerow jest zeby zostali wrozbitami i czytali w ich myslach. I mowie tutaj powanie czesto sama czegos chce od mojego chłopaka ale rzadko mowie to wprost (chyba ze juz wytrzymac nie moge) i oczekuje zeby sam sie domyslil.
Trzeba kobiete przytulic, szepnac jakies mile slowko, potrafic ja zaskoczyc czyms milym jak np kwiatek bez okazji, przygotowac samemu yszna kolacje przy swiecach, zaproponowac zeby usiadla sobie i odpoczela a on sam pozmywa i przedewszystkim nie zozwolic zeby wkradła sie rutyna i ja ciagle adorowac - tego chyba nie musze tlumaczyc kazdy mezczyzna adoruje kobiety na swoj sposob i kazda kobieta czego innego oczekuje. po prostu musi czuc ze jej porzadasz, ze jest dla ciebie calym swiatem :)
Inaczej zacznie sie dąsac ze juz jej nie kochasz, ze milosc wygasla, spowszedniala, nie pociaga cie, to juz nie jest to co kiedys itd. itp.
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 31 sty 2004, 09:53

Z moich prywatnych doświadczeń wynika, że jest to zadanie ponad siły przeciętnego faceta :)
Kobieta jest istotą tak zmienną, niestabilną, tak pełną sprzeczności, że na dobrą sprawę często sama nie wie, czego chce. A uszczęśliwienie takiej osoby jest delikatnie rzecz ujmując trudne. :)

Ale na szczęście i na to są sposoby. Kobieta, jako istota zmienna, szuka stabilności, pewności, poczucia bezpieczeństwa, jakiego sama sobie stworzyć nie jest w stanie. I to właśnie jest zadanie dla facetów.

A tak na marginesie, to chciałbym wiedzieć Sarah, kto ci takich bajek naopowiadał, że facetowi niewiele do szczęścia potrzeba???
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sty 2004, 11:28

Wiele, niewiele. To pojecie wzgledne :) Nie klocic mi sie tu :) Dla jednego milosc, rodzina, kariera itd to bedzie wiela a inny powie ze chce wiecej ;) Ja tam osobiscie uwazam ze jakbym mial 3 powyzsze to bym sie cieszyl :D;D a no i nie mozna zapomniec o wyobrazni w zwiazku :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 31 sty 2004, 13:17

Hmmm Tomasz na pewno przyznasz mi racje ze mniej niz kobiety
a reszte wyciagnelam z pierwszego postu mariusza :
Wszyscy wiedzą, że aby dogodzić mężczyźnie trzeba go chwalić, od casu do czasu pogłaskać, czy powiedziec mu miłe słowo.

A kobieta jest bardzo zmienna ostatnio bardzo sie z tego smialam z moim chlopakiem bo w jednej chwili bylam smutna i na niego obrazona a za sekunde smialam sie tarzajac po ziemi i biłam sie z nim. Sama nie wiem jak to sie dzieje :)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 31 sty 2004, 18:35

Ależ kochani uszczęśliwić kobiete w cale nie jest trudno!! :mrgreen: :!: :!:

Wystarczy być:
1. przyjacielem
2. partnerem
3. kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. kucharzem
11. mechanikiem
12. monterem
13. elektrykiem
14. szoferem
15. tragarzem
16. sprzątaczką
17. stewardem
18. hydraulikiem
19. stolarzem
20. modelem
21. architektem wnętrz
22. seksuologiem
23. psychologiem
24. psychiatrą
25. psychoterapeutą.

Jednocześnie nie możemy być zazdrośni ale zaiteresowani.
Pozostawiać kobiecie swobode, ale okazywać troske i znaiteresowanie gdzie była co robiła. :mrgreen:

JEDNAK, tu pies jest pogrzebany, ... spełnienie wszystkich tych malutkich zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Dlaczego? no bo kobieta może sie poczuć zmęczonya tym idealnym mężczyzną.
Koło sie zamyka... :mrgreen:
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 31 sty 2004, 19:13

sallvadore masz racje w 100%:)

pozdrawiam..
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 31 sty 2004, 20:24

A może od razu mogłeś napisać "kobietą"

He he = klingońskie połączenie umysłów
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 31 sty 2004, 21:31

sallvadore masz racje w 100%

w 100 na pewno nie, trzeba takim byc ale tylko troche, nie mozna przesadzac w niektorych kwestiach :) a niektore kobiety nie lubia facetow 'ojcow' :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 31 sty 2004, 22:06

juz ten tekst czytalam gdzies pamietam ze bardzo mnie rozbawil bo oddaje zachowanie kobiet. Przyznaje jestesmy naprawde dziwne i nieobliczalne ale chyba wlasnie to w nas lubicie. Inaczej byscie za nami nie szaleli ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sty 2004, 22:07

Po prostu nie mamy wyjscia sarah ;) To tak jak demokracja - do niczego ale nic lepszego nie wymyslono :d
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 01 lut 2004, 01:37

hmmm... mysle ze wystarczy wzajemne zrozumienie, troskliwosc, słowa otuchy w niektorych chwilach.. hmm.. Buziaczki, slodkie usciski i...I komplementy..;)

"Kromka chleba i dwa komplementy w zupełnosci wystarcza kobiecie, aby przezyc dzien";)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2004, 08:04

A jak komplementow jest duuuuzo? To tez niedobrze?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 01 lut 2004, 14:09

A jak komplementow jest duuuuzo? To tez niedobrze?

Oczywiscie ze niedobrze. Kiedy kobieta przyzwyczai sie za bardzo do komplementow to pozniej kiedy nie dostanie odpowiedniej dawki czuje ze cos nie tak jest i zacznie myslec ze przestales ja kochac.
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 01 lut 2004, 14:30

Sarah ja sie uzaleznilam od komplementow od mojego Bartusia ;) hehe..
Ale UWIELBIAM je.. czuje sie wtedy bardzo dobrze, jakos mnie to motywuje do wielu dzialan itd;)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 lut 2004, 08:40

Znowu wszystko zależy od tego na jaka kobietę sie trafi np: Jedna jest uzależniona od komplementów a inna nie... :wink:
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 02 lut 2004, 12:42

ale wszystkie te komplementy lubia... im bardziej wyszukane tym lepsze :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 lut 2004, 15:18

Komplementy, zawsze.. Ale wszystko trzeba dozować... Bo jak sie czegoś ma za wiele to może to się szybko znudzić 8)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 07 lut 2004, 12:22

Dvorak pisze:ale wszystkie te komplementy lubia... im bardziej wyszukane tym lepsze :)

Mnie się wydaje że dużą satysfakcję dają drobiazgi, niekoniecznie wyszukane komplementy (chociaż też są bardzo miłe :) ). Czasem większą przyjemność będzie dla kobiety, kiedy usłyszy od swojego mężczyzny np. "Lubię jak odgarniasz włosy..." Niby drobnostka, ale bardzo miła i oryginalna.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 624 gości