Ideał kobiety

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Ideał kobiety

Postautor: mariusz » 28 sty 2004, 16:22

CO PANOWIE MAJA DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT?????



Więc mój ideał kobiety to:
Mądra, inteligentna, kochająca, umiejąca rozmawiac z ludźmi, lubiąca bliskość, pokazująca uczucia, kobieca, wiecznie uśmiechnęta, drobna szczupła kobietka...
Lubię, gdy dziewczyna ma długie włosy i nosi makijaż. Musi się ładnie i często
usmiechać i mić ładne oczka a w nich to coś...
Może to wyda się głupie, ale lubie jak dziewczyna ma małe foremne dłonie i stópki 8)
Musi to być ktoś przy kim poczuję się spokojnie, taka oaza spokoju, przy kim zapomne o wszystkich problemach, ktoś kto będzie ze mną na dobre i na złe... I chcę by wiedziała że bardzo bardzo ja kocham i staram się być jaknajlepszym mimo, że czasem moge tego nie okazywać, lub może mi to nie wychodzić...

CZY ZNACIE KOGOS TAKIEGO???? :wink:

pozrawiam...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 16:39

Moj ideal kobiety...
Ja nie mam idealu i w nie nie wierze. No, nie mialem, bo juz mam :) To lizaa ofkors :D Podoba mi sie w niej praktycznie wszystko i bardzo ja kocham :) I nie ma znaczenia jaka jest, bo to ona i zawsze bedzie dobrze :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 28 sty 2004, 19:01

A ja uważam że trzeba miec ideał i do czegoś dążyć.... Wioem, że ideał nie istnieje i że z wyborem trzeba iść na niejeden kompromis, tak jak w życiu...
Awatar użytkownika
Bunkerman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2004, 11:41
Skąd: z bunkra :))
Płeć:

Postautor: Bunkerman » 29 sty 2004, 01:53

Mój sie zmieniał... I jak do tej pory jest wyznaczony przez pewną osobę... choć po wszystkim już... :cry:
Inspirująca, refleksyjna a jednocześnie żywiołowa momentami osobowość; wrażliwa na sztukę, na muzykę. Wysoka, szczupła, naturalne kruczoczarne włosy do pasa, głos niski - prawie alt z fajną chrypką. Ciemnobrązowe oczy i... styl. Dobrze dobrane czarne ubrania - proste i bezlitośnie kobiece...
Gdybym nie wiedział, że jest, to bym ją między baśnie włożył. A tak... Żyję i próbuję zapomnieć. Przez rok nie mogłem dłużej zawiesić oka na kobiecie, która w czymś nie była podobna. Więc... chyba to mój ideał... :roll:
Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 29 sty 2004, 16:06

Ideał? Uważam że nie ma ideałów, a nawet jak sie znajdzie to po prostu znudzi Cię...
Ewentualnie o wyglądzie można coś powiedzieć chociaż w moim przypadku to też ewolouuje. Jednkaże moge powiedzieć że lubie kształty z lekka Rubensoskie, kobiety chude jak wieszkaki po prostu odrzucają mnie...
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 sty 2004, 17:30

hehe sallvadore...polubil bys mnie:)
Rubensowaska to ja jestem..choc pewnie ktos z tego forum bedize uwazal inaczej::)
Maverick - :*
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2004, 18:27

lizaa pisze:hehe sallvadore...polubil bys mnie:)
Rubensowaska to ja jestem..choc pewnie ktos z tego forum bedize uwazal inaczej::)
Maverick - :*


Wlasnie. Ja uwazam inaczej :d Ty Kochanie jestes sliczna i nie mysl o sobie ze jestes gruba czy cos... kazda dziewczyna tak mysli ;) Pozluchaj mnie - w koncu to ja facet jestem i to ja sie znam a nie Ty ;)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 sty 2004, 18:46

Tak! Ty sie znasz...tak , tak Kochanie...hehe zawsze masz racje i jak tu Ci to wyperswadowac z glowki???
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 29 sty 2004, 19:59

Gruba kto tu powiedział to słowo !? Cofnij to! :P
Ja po prostu lubie jak jest za co złapać, a takie wystające kości to są niewygodne.
Co do charakteru to lubie twarde kobiety z własnym zdaniem, o których nie zapomina sie trzeba je nieustannie adorować.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 29 sty 2004, 21:05

Dla mnie ideałem jest moja ukochana kobieta ma wszystko to co bym sobie tylko wymarzył a reszte zawsze idzie dopracować :D
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 sty 2004, 23:36

Maverick pisze:Do lizaa:
Wlasnie. Ja uwazam inaczej :d Ty Kochanie jestes sliczna i nie mysl o sobie ze jestes gruba czy cos... kazda dziewczyna tak mysli ;)


Bron Cie Boze, marze o przytyciu z 5 kg, zeby psy tak na mnie łapczywie nie patrzyły ;)



Poprawione przez: Maverick. I po raz wtory: uzywaj przycisku "edytuj"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2004, 03:28

Wyjatek potwierdza regule ;) A poza tym to wszyscy dochodzimy do wniosku ze nasze idealy juz mamy :) I kazdy opisuje swoja druga polowke, a kto nie ma jej... Coz. Jak ja nie mialem to i idealu nie bylo :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 sty 2004, 07:58

Ha ha ha, jak sie ma dziewczyne to trudno jej nie opisać, jako swój ideał.... Czyż nie???? Bo jeśli by Ci nie odpowiadała to byś się z nią nie spotykał....

Ja nie mam nikogo, ideał mam. I zdaję sobie sptawę w 100% ze nigdy go nie znajdę. Ale traktuje to jako coś do czego trzeba dążyć. Cóż, jeśli zakocham się w kimś kto będzie sie totalnie różnił od mojego ideału, to nie będę przecież płakać z tego powodu, przeciwnie, będę się cieszyć, ze kogoś wartościowego spotkałem :wink:

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2004, 14:09

A ja przed poznaniem swojej Pani nie mialem idealu bo otwarty bylem na wszystko :) Nie mialem doswiadczenia wobec tego postanowilem nie zamykac kregu zainteresowan do jednej grupy kobiet, bo moze w innej znajde wlasnie Te dziewczyne :)
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 30 sty 2004, 14:31

Dolaczam sie do Mavericka.

Ja dopiero teraz zaczynam dostrzegac to co mi sie podoba, co nie, jaki mialby być ten ideal kobiety.

Ale czy go kiedys znajde??
Niewiem najwazniejsze chyba jest to aby byc szczesliwym z druga polowka w zwiazku
ktory bedzie sie opierał na wspolnej milosci, szacunku itp.

Ale czy idealy moga nam to dac??
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 30 sty 2004, 15:17

Ha ha ha, jak sie ma dziewczyne to trudno jej nie opisać, jako swój ideał.... Czyż nie???? Bo jeśli by Ci nie odpowiadała to byś się z nią nie spotykał....

bullshit ;) ja mam a nie jest moim idealem ;) zawsze cos sie da w swojej dziewczynie poprawic aby byla jeszcze bardziej idealna... nic na swiecie nie jest idealne :)
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 30 sty 2004, 18:55

Wydaje mi sie ze uczenie sie tolerowania swoich ,,wad" na wzajem bardzo zbliza, a czesto oddala, gdy czlowiek tej drugiej osobie nie ma nic do zarzucenia. Ja bym z tzw super idealnym stworem chyba bym jednak nie wytrzymała
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 31 sty 2004, 09:16

:D Ostatnio rozmawiałem z paroma kumpelami - nareszcie coś się ruszyło:)

Opowiadały o swoich ideałach mężczyzny i możecie powiedzie:
Przecież to jest forum "IdEAŁ kOBIETY". PRAWDA JEST TAKA GDY SPOTKACIE KOGOŚ KTO WAS ZAINTERESUJE przestaniecie zwracać uwagę na wygląd.

Jednakże liczy się pierwsze wrażenie i nic tego nie zmieni.

Na parę dziewczyn z mojego otoczenia mogę teraz powiedzieć "BRZYTKIE KAĆŻATKA"=zupełna metamorfoza = psychofizycna.

A może to mój zabójczy wpływ 8)
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 31 sty 2004, 09:47

Who makes you feel?
Who makes you feel that I make you feel?
...
Emiotions only thanks this we are different from Animals
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sty 2004, 11:23

Wiadomo ze nikt idealny nie jest. I moja druga polowka tez nie i chwala jej za to bo glupio bym sie czul :) Kiedys slyszalem powiedzenie ze "w przyjaciolach najbardziej lubimy wady" bo mozemy sie dowartosciowac ;) A wracajac do tematu. Idealow nie ma i nie bedzie, ale mozna byc do niego bardzo zblizonym i zblizac sie do niego caly czas :) Mi osobiscie w mojej dziewczynie podoba sie wszystko :) I musialbym sie neizle nawysilac by znalezc soc do zmiany :d
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 31 sty 2004, 11:27

IDEALNYCH ludzi nie ma bo jaki byłby smutny świat same idealnr duszyczki hihi
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 01 lut 2004, 01:49

Np dpobra ale co zrobic zeby was bardzo uszczesliwic/czyt. jak byc waszym ideałem?? Moj chłopak uwaza mnie za ideał ale ja sie za niego nie uwazam i czasami chcialabym sie troche udoskonalic ;(
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2004, 08:08

Kochaj go, zyjcie dlugo i szczesliwie, nie zmieniaj w sobie nic na sile, pozostan taka jaka jestes :) To wystarczy chyba :d
JA mam ten sam "problem" z moja dziewczyna. Ona sie za ideal nie uwaza a wg mnie nim jest :P
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 01 lut 2004, 14:06

Sylwia nie tylko Ty tak masz zapewniam Cie.
Ja swoim zdaniem daaaalego odbiegam od ideału no bo pokaz mi dziewczyne ktora ma idealny charakter a tym bardziej nie dostrzega zadnych mankamentow w swoim wygladzie?Mysle ze nie znajdziesz takiej.
Moj chlopak rowniez mowi ze dla niego jestem idealna, to co mi sie nie podoba on uwielbia.
Bierze sie to stad ze osobe ktora kochamy po prostu sobie idealizujemy, przestajemy dostrzegac jej wady a jak nawet widzimy to usprawiedliwiamy. Jest to chyba odruch normalny w koncu kto by chciał kochac kogos kto mu nieodpowiada? I to jest wlasnie najpiekniejsze bo w ten sposob ludzi akceptuja sie nawzajem i "docieraja".
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 01 lut 2004, 14:25

No tak ale czasami sama widze ze powinnam cos udoskonalic :| tzn.. np zabardzo sie denerwuje.. albo biore jakies tam zarty na powaznie.. Ehh odbieglam chyba od tematu ;)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 03 lut 2004, 17:40

Nie da sie byc idealnym dla kazdego faceta, jesli twoj mezczyzna mowi ci ze jestes idealna, to albo tak jest albo to co w tobie odbiega od idealu, wcale mu nie przeszkadza i moze z tym zyc... czesto ludzie probojac sie zmienic na lepsze, zmieniaja sie na gorsze
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2004, 19:23

Ha!!!
1 .) inteligientna
2.) wyuzdana
3 .) romantyczna
4 .) szczera
5.) o wesołym usposobieniu
6 .) bym zawsze mógł na nią liczyć
7 .) kochająca na zawsze !

Wygląd tez jest wazny , ale to tylko otoczka musi być zgrabna, ot tyle !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lut 2004, 20:50

No to widze krzys ze mamy podobny gust przynajmniej pod tym wzgledem :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 lut 2004, 20:54

Myśle podobnie, może to jakiś standard... :roll:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 03 mar 2004, 23:27

1) ładna
2) seksowna
3) wykształcona
4) z dobrego domu
5) bogata
6) zgrabna
7) dobra w łóżku
8) inteligentna
9) dbająca o siebie
10) umiejąca gotować , sprzatać, szyć i wszelkie inne duperele tego typu
11) skromna
12) troskliwa
13) wierna

to chyba wszystko :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości