Obraziła się... za to że mnie pobili!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 cze 2007, 23:11

Evestrum pisze:rzeczywiście możesz mieć rację...ale to nie zmienia faktu, że okazała to w najgorszy z możliwych sposobów, niewspółmierny do sytuacji.

Owszem, wpadła w histerię ;P
Ale ja nie o tym. Ja o tym, że się NIE znacie, bo została zaskoczona, nie przypuszczała, itd...
moon pisze:Glupota jest glupota nie wazne jak zapakowana.

Ważne jak.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 cze 2007, 23:32

Lies pisze:trzeba mieć honor
Pewnie, że trzeba! Ale prawidlowo pojmowany :)
Mysiorek pisze:Ważne jak.
Oj moze i wazne ale nie tutaj :P
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 29 cze 2007, 00:09

extraho pisze:mam wrażenie, że żyjemy w jakimś gangsterskim filmie? trzymajcie swoją wyobraźnię na wodzy, chłopcy.

bys sie zdziwila jak bardzo te zycie podobne jest do filmu.

Pegaz pisze:Czy uważasz że normalnym zachowaniem jest naparzanie niewinnego osobnika?

to jest nienormalne, ale zareagowac trzeba tak czy inaczej jakos... jesli jest mozliwosc.

Polskie sadownictwo jest na tyle absurdalne i opierzchale, ze nieraz czeka sie latami na wyjasnienie jakiejs sprawy.

Ale Wy kobiety dziwnie myslicie, az sie noz w kieszeni otwiera. Nie wiecie jak jest naprawde na "ulicy", a wypowiadacie sie w taki, a nie inny sposob. Czy naprawde uwazacie, ze polska policja, sadownictwo i inne instutucje prawne dzialaja tak jak powinny? - te pytanie kieruje w szczegolnosci do Moon
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 cze 2007, 00:13

joj_sport87 pisze:Czy naprawde uwazacie, ze polska policja, sadownictwo i inne instutucje prawne dzialaja tak jak powinny?
Oczywiscie, ze nie. Jednak to nie usprawiedliwia samosadow w zadnej mierze.
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 29 cze 2007, 00:53

Lies pisze:trzeba mieć honor ale rozum również.

I jak Twoim zdaniem rozwiązać taką sprawę z honorem, zachowując "rozum" ?
Podejść i powiedzieć: "ej, kolego, nie pozwole, żebyś mnie tak traktował, ale neistety jest już po fakcie. Oczekuję przeprosin" Nie bądź śmieszna :]
W takich sytuacjach po prostu trzeba mu wykopyrtnąć w ryjek, żeby nie chodził dumny i nie naliczał sobie frajerów, którym pokazał "kto tu rządzi i kto ma mięśnie".
Jeżeli tylko jest taka możliwość - dać mu nauczkę. Raczej drugi raz nei podejdzie. Będzie neutralny.
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 cze 2007, 11:55

Lies pisze:Jeżeli tylko jest taka możliwość - dać mu nauczkę. Raczej drugi raz nei podejdzie. Będzie neutralny.

Nie bo przy najmniejszej okazji uderzył by cię w tył głowy tym co miałby pod ręką.
Jak naiwną jest wiara w to że odwet załatwia wszystko i ucina całą sprawę.. Wystarczy popatrzyć na ulice Ulsteru z lat 70tych znajdziesz tam mnóstwo przykładów tego jak się kończy twoja wiara w odwet. <pijak> Tam nie było zwycięzców..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 29 cze 2007, 14:04

No to oddaj mu cześć i sie wykastruj.
Na jedno wyjdzie.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
PinkDevil
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 22 cze 2007, 10:09
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: PinkDevil » 29 cze 2007, 14:47

Lies pisze:No to oddaj mu cześć i sie wykastruj.
Na jedno wyjdzie.


true... <browar>
I know I'm not perfect, but I'm so close... It scares me
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 cze 2007, 14:57

Czyli jednak nie rozumiecie mojego podejścia.. wisi mi to i powiewa <lol>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 29 cze 2007, 15:35

Przeczytałem cały topic i stwierdzam, ze wypowiedzi kilku osób sa strasznie żałosne...

Do autora: dobrze zrobiłeś, że dresy dostali za swoje.

Takich pajaców co biją słabszych bez powodu trzeba uczyc pokory ich własnymi metodami. Nie można mieć dla łajz tego typu litości.
Możliwe, że uratowałeś tym "strasznym, bandyckim" czynem następną ofiarę wspomnianych wyżej, dyskotekowych cwaniaczków, lubiących pobić w kilku jednego.

Dziewczyna moim zdaniem zachowała się głupio, ale trzeba wziąć poprawkę, że pewnie się bardzo wystraszyła i mogła nie wiedzieć, że jesteś zdolny do takich działań.
Oczywiście nie popieram nasyłania kolegów za coś właściwego i uważam to za oznakę wyjątkowej słabości, ale i tak cieszę się, że kilku "kozaków" dostało w ucho za napastowanie słabszych.
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 29 cze 2007, 19:00

moon pisze: I sie jakas fajna babka wiaze potem z takim i wychodzi szydlo z worka.


A mogła byś tak trochę jaśniej? Komentujesz co drugie zdanie na tym forum a czasami nie widać sensu i wydaje się że piszesz żeby pisać...

Co wychodzi z worka?

1. że chodziłem do podstawówki? -tego nie ukrywam.
2. że unikam konfliktów? - unikam, bo zwykle udaje mi się bez tego obejść a
mimo to nie przegrać.

3. że istnieją fajne babki? - no istnieją, nie zaprzeczam. (znam nawet kilka)

4. uważam, że czasami trzeba użyć siły? - tak uważam, a Ty nie bądź z łaski swojej taką
cholerną pacyfistką, bo jeśli wydaje Ci się, że można przejść przez życie nie używając
W OGÓLE przemocy to albo mieszkasz na strzeżonym osiedlu, którego nigdy nie
opuszczasz, albo jesteś na najlepszej drodze do zostania wyznawczynią Kriszny (a oni
nie mają internetu...) :(

Pozdrawiam.





Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 cze 2007, 19:06

Evestrum pisze:A mogła byś tak trochę jaśniej? Komentujesz co drugie zdanie na tym forum a czasami nie widać sensu i wydaje się że piszesz żeby pisać...
Bo w dyskusji nt. przemocy uczestniczylam juz tu z 10 razy i mam troche dosc opisywania takiego zeby do kazdego dotarlo.
Evestrum pisze:Co wychodzi z worka?
Prostak. Chodzilo o to ze kobieta mysli sobie ze ma pozadnego faceta a potem wychodzi z niego taki prostak po x czasu i przezywa niezly szok.
Evestrum pisze:wydaje Ci się, że można przejść przez życie nie używając
W OGÓLE przemocy to albo mieszkasz na strzeżonym osiedlu, którego nigdy nie
opuszczasz, albo jesteś na najlepszej drodze do zostania wyznawczynią Kriszny
Ani jedno ani drugie :) Przemoc uznaje, ale w samoobronie jedynie. :)
Evestrum pisze:nie bądź z łaski swojej
Łaski? Nie jestem az tak laskawa dla byle kogo. <aniolek>
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 cze 2007, 22:41

moon pisze:Przemoc uznaje, ale w samoobronie jedynie.


To co z robił autor przy odrobinie dobrej woli możnaby pod samoobronę podciągnąć, a przynajmniej reakcję na niesprowokowany atak ;) ... Wydaje mi się, że Ty Moon po prostu nie rozumiesz męskiego podejścia do pewnych spraw. Dla większości facetów nie ma nic gorszego, niż dostać w papę przy swojej dziewczynie... To prawie tak samo, jakby ktoś im obraził matkę. Na takią sytuację trzeba jakoś zareagować, bo w innym przypadku można się naprawdę mocnego problemu z własną psychiką dorobić. Dla Ciebie może to być śmieszne, prostackie i bez znaczenia, ale tak to właśnie działa w naszym, męskim świecie <diabel> . Nie chodzi tutaj nawet o jakąś narcystyczną przyjemność, wynikającą z samego aktu dokonania zemsty, lecz zadziałania w taki sposób, jak wg. danego faceta powinno się zadziałać. Aksjomaty są bardzo proste:

ktoś mnie bije, a ja się nie bronię --> jestem d.upa
moi koledzy się biją, a ja nie --> jestem d.upa
biją mnie, ale się bronię chociaż --> od biedy może być
biją mnie, a ja nasyłam kumpli --> dostatecznie
biją mnie, a ja ich potem z kumplami --> dobrze
biją mnie, a ja ich potem sam --> bardzo dobrze
nie daję się pobić --> znakomicie

Tak to wygląda w pewnym uproszczeniu. :) Teraz sama mi powiedz: który facet chciałby w swych własnych oczach za d.upę uchodzić :?
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 cze 2007, 22:46

dodałbym jedno :D

chcą mnie bić - poszerzam im uśmiech butterfly'em bądź robię dodatkową dziurę w czaszce 9 mm
celująco :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 cze 2007, 22:55

TedBundy pisze:chcą mnie bić - poszerzam im uśmiech butterfly'em bądź robię dodatkową dziurę w czaszce 9 mm
celująco :]


...Pod warunkiem, że mam akurat do dyspozycji lepszą pukawkę, niż swego penisa, o co w realu niezmiernie trudno, tak więc nie przesadzajmy. <lol> ...Ted nie poznaję Cię. ;) Skąd w Tobie tyle agresji? <diabel>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 cze 2007, 23:00

a bo się wkur.wiłem. Co w tym w sumie dziwnego? Znam normalnych kolesi, co chodzą z nożem czy kastetem po ulicy i nikogo pierwsi nie zaatakują.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 cze 2007, 23:15

TedBundy pisze:a bo się wkur.wiłem


Spoko, rozumiem. <przytul> Zdarza się. Czasami też żałuję, że nie mam pozwolenia na broń. <diabel>

TedBundy pisze:Znam normalnych kolesi, co chodzą z nożem czy kastetem po ulicy i nikogo pierwsi nie zaatakują.


Takie zabawki to głupota... Jakby zobaczyli siekierę, to by wieli gdzie pieprz rośnie, a w razie czego ze zwykłego pęku kluczy do mieszkania można zrobić zabójczą broń, więc po co nosić coś specjalnie. :? To jak prowokowanie losu... Najśmieszniejsze jest to, że jak się do kogoś zaczyna, to nigdy nie wiadomo jaki będzie finał. Vide historia nasza w topicu. <evilbat>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 30 cze 2007, 00:24

Tak jak napisał PFC, najlepszą opcją było by, gdyby obronił się sam, no ale to niestety nie było możliwe. Nie zmienię zdania, że autor zrobił dobrze. Dzisiaj pytałem się kilku moich przyjaciółek co by zrobiły w takiej sytuacji. W większości odpowiadały że nie zareagowały bo w ogóle, bo to sprawa faceta...

moon pisze:
Evestrum pisze:A mogła byś tak trochę jaśniej? Komentujesz co drugie zdanie na tym forum a czasami nie widać sensu i wydaje się że piszesz żeby pisać...
Bo w dyskusji nt. przemocy uczestniczylam juz tu z 10 razy i mam troche dosc opisywania takiego zeby do kazdego dotarlo.
Evestrum pisze:Co wychodzi z worka?
Prostak. Chodzilo o to ze kobieta mysli sobie ze ma pozadnego faceta a potem wychodzi z niego taki prostak po x czasu i przezywa niezly szok.
Evestrum pisze:wydaje Ci się, że można przejść przez życie nie używając
W OGÓLE przemocy to albo mieszkasz na strzeżonym osiedlu, którego nigdy nie
opuszczasz, albo jesteś na najlepszej drodze do zostania wyznawczynią Kriszny
Ani jedno ani drugie :) Przemoc uznaje, ale w samoobronie jedynie. :)
Evestrum pisze:nie bądź z łaski swojej
Łaski? Nie jestem az tak laskawa dla byle kogo. <aniolek>



No dobra, stawiam piwo <browar> ;)

Dobranoc :)
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2007, 03:04

PFC pisze:Dla Ciebie może to być śmieszne, prostackie i bez znaczenia, ale tak to właśnie działa w naszym, męskim świecie <diabel>
Z tym, ze ja Was nie nazywam tu nawet mezczyznami. Znam i znalam roznych facetow, ale juz teraz bym sie z zadnym "meskim" wg Was z tak kompromitujacym sposobem myslenia nie chciala blizej poznac. Wiekszosc blizszych mi facetow uznala by to za tak samo glupie jak ja. Predzej ich nazwe mezczynami niz Was pod tym wzgledem ;)
TedBundy pisze:Znam normalnych kolesi, co chodzą z nożem czy kastetem po ulicy i nikogo pierwsi nie zaatakują.
Tez mialam swoj kastet :D Iz motylkiem w torebce chadzlam <diabel> Ale bylam mala wtedy to sie nie liczy :P
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 30 cze 2007, 07:38

moon pisze:TedBundy napisał/a:
Znam normalnych kolesi, co chodzą z nożem czy kastetem po ulicy i nikogo pierwsi nie zaatakują.
Tez mialam swoj kastet Iz motylkiem w torebce chadzlam Ale bylam mala wtedy to sie nie liczy

Ostra kobietka z Ciebie moon, hehe. Nie znałem Cię od tej strony. :)

moon pisze:Z tym, ze ja Was nie nazywam tu nawet mezczyznami.

A teraz to pojechałaś po całej linii.

PFC pisze:To co z robił autor przy odrobinie dobrej woli możnaby pod samoobronę podciągnąć, a przynajmniej reakcję na niesprowokowany atak ... Wydaje mi się, że Ty Moon po prostu nie rozumiesz męskiego podejścia do pewnych spraw. Dla większości facetów nie ma nic gorszego, niż dostać w papę przy swojej dziewczynie...

Wolałbym zginąć niż nie zareagować. Kim byłbym w oczach takiej dziewczyny, jeżeli nawet siebie nie byłbym w stanie bronić.
sometimes saying nothing says all
Anion
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 maja 2007, 23:13
Skąd: górny śląsk
Płeć:

Postautor: Anion » 30 cze 2007, 10:18

Dorzucę swoje trzy grosze:)
Nasyłanie kolegów szczytem bohaterstwa oczywiście nie było i z tym, widzę, większość się zgadza. Po pobiciu i do tego w obecności dziewczyny coś trzeba było jednak zrobić, przynajmniej każdy facet z odrobiną godności tak powie. Teraz w zależności od tego, czy ktoś bardziej wierzy w skutecznośc wymiaru sprawiedliwości czy w poparcie kolegów ma do wyboru dwie drogi. Którą powinien wybrać?
Ze skutecznoscia policji bywa różnie, w zalezności od miejsca i obsady, ogólnie mozna jednak przyjąć, że na wykrywaniu takich drobnych przestępstw jak pobicia policja za bardzo sie nie skupia i woli miec z tym spokój. Zwłaszcza, ze funkcjonariusze dobrze wiedza, ze nawet po ustaleniu i aresztowaniu sprawców kary sa mizerne.
Założmy jednak, ze dojdzie już do skazania, jak wspomnieliście góra to grzywna lub zawiasy. Zalezy teraz, jakimi typami ci kolesie byli, jezeli w miare mało odwaznymi bezmózgimi mięśniakiami, to pewnie im wystarczy i nie beda szukali zemsty. Wtedy autor postu moze poczuć, ze sprawa załatwiona. Jeżeli trafi gorzej, oberwie przy najstepnej okazji i jak już wyjdzie ze szpitala cała procedure bedzie trzeba zaczynac od nowa, z tym, ze teraz karki pewnie postaraja sie o brak świadków.
Wróćmy do kolegów. Jeżeli dali porzadny łomot tamtym, to do ludzi o tak prostej mentalnosci pewnie to skutecznie przemówiło. Skuteczniej, niz procesy, grzywna czy zawiasy. Bo jezeli stosuja siłe, to znaczy, ze siła jest dla nich wartoscią i czuja przed nia respekt. Dlatego sadze, ze to najprostsza i najskuteczniejsza metoda, dajaca natychmiastowy efekt i poprawe samopoczucia pobitego.
Argumenty "gdyby kazdy tak..." sa nie do konca trafione. Zadymiarze zostaliby szybko spacyfikowani i zastanowiliby sie 10 razy, a normalni ludzie i ich koledzy bez powodu burd by nie rozpoczynali. Byłoby spokojniej. A nawet tamci goście musieliby przyznac, ze za darmo nie dostali, powód do zemsty byłby wiec mniejszy.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 30 cze 2007, 11:06

moon pisze:Z tym, ze ja Was nie nazywam tu nawet mezczyznami.


Skoro tak mówisz, to napisz, kogo byś nazwała mężczyzną. :?

moon pisze:Wiekszosc blizszych mi facetow uznala by to za tak samo glupie jak ja.


Tu nie chodzi o to czy coś jest głupie czy mądre. Nie powinnaś do tego podchodzić w tych kategoriach, bo tą decyzje podejmowane w wielkim stresie i bez namysłu, często... Osobiście uważam, że tego rodzaju przemoc w ogóle nie powinna mieć miejsca, ale czasami właśnie facet musi umieć coś "głupiego" zrobić i po tym właśnie faceta się poznaje. ;) A Ci Twoi kumple, to albo tak mówią, bo chcą być politycznie poprawni... albo nie mają pojęcia o czym mówią. <diabel>

A przeanailizujmy jeszcze jedną sytuację... Załóżmy, że jesteś gdzieś z chłopakiem i nagle dostajesz silny cios w nos, a Twój partner zupełnie na to nie reaguje i mówi, że może co najwyżej po policję zadzwonić, a najlepiej to - jak sama napisałaś wcześniej - "wstawaj i pij dalej". <diabel> I nie mów mi tylko, że taką postawę przyjełabyś za najnormalniejszą w świecie, optymalną.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2007, 12:04

PFC pisze:Skoro tak mówisz, to napisz, kogo byś nazwała mężczyzną.
Napisalam. :|
PFC pisze:Tu nie chodzi o to czy coś jest głupie czy mądre.
Chodzi, bo zakladam, że ktoś używa zawartości czaszki.
PFC pisze:A Ci Twoi kumple, to albo tak mówią, bo chcą być politycznie poprawni... albo nie mają pojęcia o czym mówią. <diabel>
Mysle, ze jednak maja :D
PFC pisze:Załóżmy, że jesteś gdzieś z chłopakiem i nagle dostajesz silny cios w nos, a Twój partner zupełnie na to nie reaguje i mówi, że może co najwyżej po policję zadzwonić, a najlepiej to - jak sama napisałaś wcześniej - "wstawaj i pij dalej". <diabel> I nie mów mi tylko, że taką postawę przyjełabyś za najnormalniejszą w świecie, optymalną.
Ok wrocmy kilka postow wczesniej - pisalam, ze uznaje w samoobronie.

Mialam rozne sytuacje - np w nocy na nas tacy kibole 2x2 wyskoczyli z siekierami. Ale odpowiednio poprowadzona rozmowa zamiast rzucanie sie na nich zaskutkowala tym, ze mi czkawke wyleczyli np i przeprosili ze przeszkadzaja :D
Mojego bylego skopalo i pocielo nozem 3 dresow.
I jeszcze sporo takich przypadkow mialam.
I Ci ludzie nadal nie uznaja przemocy - tylko w samoobronie czyli kiedy ktos chce im bezposrednio, ich kobiecie czy kims z kim sa zrobic krzywde. Jesli istanieje mozliwosc staraja sie zalagodzic sprawe bez rekoczynow.
Jesli Cie bija - nalezy sie bronic. To jasne.
Ale jakies zemsty dla podbudowania ego - glupota i dziecinada.
Ed Kemper
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 09 cze 2006, 13:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ed Kemper » 30 cze 2007, 12:09

jak powiedzial Michael w Ojcu Chrzestnym
"wiecej w zyciu zdzialasz pistoletem i dobrym slowem niz samym dobrym slowem"
Kiedy mierzy się około dwóch metrów wzrostu, trudno jest sprawiać wrażenie przeciętniaka
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 30 cze 2007, 12:56

moon pisze:Mialam rozne sytuacje - np w nocy na nas tacy kibole 2x2 wyskoczyli z siekierami. Ale odpowiednio poprowadzona rozmowa zamiast rzucanie sie na nich zaskutkowala tym, ze mi czkawke wyleczyli np i przeprosili ze przeszkadzaja :D
Mojego bylego skopalo i pocielo nozem 3 dresow.
I jeszcze sporo takich przypadkow mialam.
I Ci ludzie nadal nie uznaja przemocy - tylko w samoobronie czyli kiedy ktos chce im bezposrednio, ich kobiecie czy kims z kim sa zrobic krzywde. Jesli istanieje mozliwosc staraja sie zalagodzic sprawe bez rekoczynow.
Jesli Cie bija - nalezy sie bronic. To jasne.
Ale jakies zemsty dla podbudowania ego - glupota i dziecinada.



hehehhehehe

czemu zawsze pacyfistycznie do świata nastawieni i śmiejący się z ludzi, którzy potrafią się obronić własnoręcznie są takie chłpczyki o wadze 50 kg i z tomikiem poezji pod ręką... hehehehe

nikomu nie uwłaczam, nikogo obrazić nie chcę, ale w 99% przypadków to właśnie takie "leszczyki" sypią na lewo i prawo teksty o tym, ze przemoc jest be i w ogóle to domena bezmózgów...

Ed Kemper - popieram w 100 %


p.s. zemsta jest dobrem, trzeba się mścić a nie nadstawiać drugi policzek, chyba, że ktoś jest naprawdę dogłębnie skażony filozofią Nazareńczyka...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2007, 13:35

middleweight pisze:czemu zawsze pacyfistycznie do świata nastawieni i śmiejący się z ludzi, którzy potrafią się obronić własnoręcznie są takie chłpczyki o wadze 50 kg i z tomikiem poezji pod ręką...
Nie jestem chlopcem wazacym 50 kg i jakos wole proze. :P A Ci ktorych podalam jako przyklad z mojego toczenia to ludzie aktywni trenujacy boks, sztuki walki, umiejacy sie bronic, ale nie chcacy atakowac. Nie kumpluje sie z takimi co opisales przeciez. Ba! Nawet 1 takiego nie znam! ;P
middleweight pisze:w 99% przypadków to właśnie takie "leszczyki" sypią na lewo i prawo teksty o tym, ze przemoc jest be i w ogóle to domena bezmózgów...
To w 99% sypia kobieaty akurat ;P

[ Dodano: 2007-06-30, 13:36 ]
middleweight pisze:trzeba się mścić
Tylko po co? :?
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 30 cze 2007, 13:56

moon pisze:Oczywiscie, ze nie. Jednak to nie usprawiedliwia samosadow w zadnej mierze.

A jednak... Czasami trzeba praktykowac prawo: oko za oko, zab za zab...
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 cze 2007, 14:01

joj_sport87 pisze:moon napisał/a:
Oczywiscie, ze nie. Jednak to nie usprawiedliwia samosadow w zadnej mierze.


A jednak... Czasami trzeba praktykowac prawo: oko za oko, zab za zab...

Chyba sobie żartujesz... Wcale nie trzeba... Bo po co :?
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 30 cze 2007, 14:02

middleweight napisał/a:
trzeba się mścić
Tylko po co? :?


zemsta jest dobrem dla mnie, uzasadniona zemsta. dla kogoś innego dobrem jest nadstawienie dupy do skopania i cieszenie się jakim to twardym umysłem się wykazał. sprawa systemu wartości i podejścia do życia i samego siebie.

nigdy nie pozostawiam uczynionych mi, lub moim bliskim krzywd bez odzewu.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 30 cze 2007, 14:02

Marissa pisze:Chyba sobie żartujesz... Wcale nie trzeba... Bo po co :?

zeby na kolejnym kroku nie zostac zplaszczonym jak mucha, zeby Ci ludzie nie pluli w twarz... zeby sie po prostu bronic!
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 588 gości