Mój chłopak....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 12 kwie 2007, 21:17

No to skoro jesteś tego pewna, to dobrze.
Potrzeba tylko więcej zaufania i przetrwacie.

PS A Twój chłopak czuje to samo? Jak tak to nie masz się czego bać :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 kwie 2007, 21:18

Anecia:):) pisze:ja już swoje przeżyłam jak byłam z poprzednim chłopakiem i nie chce tego powtarzać...

w sumie to mało jeszcze przezyłas
a z ta miłoscia w młodym wieku to jest tak, ze człowiekowi sie czesto tylko wydaje, ze to miłośc. Może dawac z siebie ile sie da, czuć cos czego sie jeszcze nie czuło. Moze dawać i dostawac cos cudownego, takie swoje maximum. ale potem po latach okazuje sie, ze to nie była miłosc.
Ciesz sie tym co masz.
Panny lataja kolo niego, a niech lataja, Ty badz dumna z tego, ze taki towarek jest z Toba.
Anecia:):)
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2007, 19:24
Skąd: Radom
Płeć:

Postautor: Anecia:):) » 12 kwie 2007, 21:19

mój chłopak czuje to samo, ciągle mi powtarza że mnie nie zostawi bo mnie kocha...itd
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 kwie 2007, 21:21

Anecia:):) pisze:ciągle mi powtarza że mnie nie zostawi bo mnie kocha...itd

to czego Ty jeszcze chcesz??
ma sobie to wyciac nozem kuchennym na czole ??
a czy on wykazuje jakies wieksze zainteresowanie innymi dziewczynami ??
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 12 kwie 2007, 21:22

No to nie ma się czego bać, ciesz się chwilą i tym, że masz go u swego boku a inne laski niech Ci zazdroszczą :)
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 12 kwie 2007, 21:24

Anecia:):) pisze:mój chłopak czuje to samo, ciągle mi powtarza że mnie nie zostawi bo mnie kocha...itd
ja z poprzednim mialam tak samo, tak strasznie go 'kochalam', mialam nawet tyle lat co Ty(chyba 3 klasa gim. to byla), nie wyobrazalam sobie zycia bez niego, mial byc na zawsze i do konca.. zostawilam go po roku. nie wazne dlaczego, nie z jego winy, nie zdradzil;, nie oszukal..po prostu chce Ci tylko uswiadomic, ze nie tylko Ty czujesz cos takiego.. ale poki co ufaj mu i niech on udawadnia Ci, ze zsasluguje na Twoja milosc i zaufanie, a tym, ze laski lataja to nie masz co sie przejmowac, jezeli jestes pewna ze i on Cie kocha.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Anecia:):)
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2007, 19:24
Skąd: Radom
Płeć:

Postautor: Anecia:):) » 12 kwie 2007, 21:24

no bez przesady,nożem kuchennym nie musi sobie tego na czole wyciąć. i nie wykazuje ŻDANEGO zainteresowania innymi dziwczynami
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 kwie 2007, 21:29

Anecia:):) okazuje ci miłosc, zapewnia cie o niej, oczka mu za innymi nie lataja. Czego chciec wiecej
To że boisz sie tych dziewczyn to Twój problem, tak masz problem, musisz z nim cos zrobic. Takie cos jak sie nic z tym nie robi to sie rozwija, nawet do granic absurdu moze dojsc. Taka dziwna zazdrosc moze rozwalic zwiazek.
Popatrz jak bys sie czuła na jego miejscu. Jak bys sie czuła jak by on ciagle sie bgał, ze kolesie, ze jakis cie poderwie
Anecia:):)
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2007, 19:24
Skąd: Radom
Płeć:

Postautor: Anecia:):) » 12 kwie 2007, 21:32

on jest cały czas o mnie zazdrosny,bo wie że inni kolesie z mną latają...
Awatar użytkownika
DzIdKa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:41
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: DzIdKa » 12 kwie 2007, 21:53

sadzimy innych wlasna miarą, wiec jesli Ciebie nie rusza to ze sa wokol Ciebie faceci/chlopcy ze sie "uganiają" to powinnas wiedziec ze jego tez nie interesuja inne dziewczyny, masz 16 lat i chcesz nam pokazac jaka to Ty jestes dojrzala i ile przeżylas w swoim zyciu, dojrzalosc w zwiazku, bo o niej mowa polega przede wszystkim na zaufaniu- obupolnum, wiec jesli jestes pewna "siebie" to powinnas byc takze pewna "jego", i odwrotnie, wnioskuje o troche wiecej zaufania, widze tu przesadna zazrdosc a nie tworzmy problemow gdzie ich nie ma, bo tu ich nie widze, jesli chlopak czuje sie fair i Ty tez to o co chodzi?
Jest jakiś poradnik posługiwania się kobietami? Jest - kamasutra.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości