PREZENT !!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

PREZENT !!

Postautor: Sylwia » 27 sty 2004, 00:45

No wiec tak:P Mam taki mały problem..
Chce sprawic mojemu chłopakowi wielka niespodzianke..
KUpiłam od znajomego komputer dla niego, nie za dobry bo na lepszy mnie nie stac, ale mysle ze sprawie ukochanemu wiele radosci, poniewaz bardzo mu sie marzy taki sprzet, a jego urodzinki zblizaja sie w kwietniu:)
Jutro powinnam miec juz ten komputer, albo za kilka dni..
Jak mu go "dac"? Myslalam o tym zeby kumpel wyciagnal go z domu, ja tam przyjde i poloze "paczuszke" na srodku pokoju...
Moze macie jakies inne, lepsze propozycje?:)

Z gory dzieki za odpowiedzi (propozycje;))
Pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 01:13

Jak go dac? Niech go wyciagnie z domku, Ty go wez zaniec do pokoju, popodlaczaj i wlacz :) Potem on przyjdzie i zobaczy Cie przed kompem :twisted: No mozesz oczywiscie sie odpowiednio ubrac i co dalej bedziecie robic przed kompem to Wasza sprawa ;)
Ale tak to nie mam bladego pojecia. Mam nadzieje, ze moja Pani nie wpadnie na rownie innowacyjny pomysl by kupic mi cos tak drogiego... Pewnie nie chcesz znac mojego zdania na ten temat bo jeszcze Ci sie moze przykro zrobic ;) Ja wole czulego slodkiego buziaka zamiast kompa :) Tym bardziej ze na kompach sie znam i zaden ponizej 4500zl mnie nie zadowoli :D :twisted: :twisted: :twisted:
A co Cie sklonilo do tego ze akurat kompa? Nie lepiej bylo kupic sobie jakas ladna bielizne tryumpha, zalozyc ja, zawiazac na sobie wstazeczke i kazac sie odpakowac?? :twisted: :twisted:
Tomi

Postautor: Tomi » 27 sty 2004, 01:27

na pewno sie ucieszy jak zamiast kompa w "paczuszce" zobaczy Ciebie ładnie ubrana wyskakujaca z tej "paczuszki" :mrgreen: .

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 01:31

No tak ale mleko juz rozlane :) Dziewczyna chciala dobrze... Nie da sie zwrocic? Bo jak na moj gust to prezent za drogi. On tego nie oczekuje, a poza tym bedzie sie glupio czul.
Ale lepiej bedzie jak napiszesz co to za komp i za ile kupilas bo ciekaw jestem i fachowym okiem ocenie :D
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 27 sty 2004, 10:25

Jak juz wczesniej pisalam komp ten nie jest super kompem bo na lepszego mnie NIE STAC... Jest to komputer o wartosci 330 zł. :(
Koles ktory sprzedaje mi tego kompa nie kaze od razu dawac pieniedzy, bo nie mam zabardzo skad nawet tej kwoty wziazc..
Chcialam kupic mu kompa, poniewaz od dawna bardzo go chcial a jego sytuacja finansowa nie jest tez najlepsza.
To chyba wsioo;)
Czekam na nastepne posty;)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 13:02

A z monitorem czy bez? Hmmm, w sumie to nie mielismy o kompie gadac tylko jak go dac.
To ze na inny Cie nie stac jest calkowicie normalne i zrozumiale... Hmmm, jak masz jakies swoje zdjecia w wersji elekronicznej, to proponuje je ustawic w tym kompie na tapete :) Bedzie mial mile zaskoczenie jak go wlaczy :D :P

A wracajac do samego kompa. Mozesz napisac na forum jaki to jest? Bo po prostu ciekaw jestem, bo nie siedze w cenach uzywanych kompow i nie wiem, a moze sie przydac :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 27 sty 2004, 15:59

no rzeczywiscie ...prezent dosc dziwny...choc jak by moj facet chcial to i kompa bym mu kupila...a ze woli mnie w bieliznie w paczuszce to chyba powinnam sie tylko cieszyc , prawda?hehe...;)

a co do sposobu dania tego prezentu to moze...niech ktos go dowiezie na miejsce a Ty bedizesz "zaskoczona"....a i tu wykorzystam pomysl z tapeta (Twoje zdjecie)...koniecznie musisz tam to wsadzic..:)
pozdrawiam
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 sty 2004, 20:41

Miło by bylo na zdjeciu jeszcze napisac jakies milutkie zyczenia urodzinowe.
A raczej nie radze wlaczac kompa i przed nim siedziec np. w bieliznie i czekac na chlopaka bo jeszcze zainteresuje sie komputerem a nie Toba bardziej o bedzie zonk ;)
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 27 sty 2004, 23:57

sarah albo wejda jego rodzice:D hehe..:P
Mav ten komp jest bez monitora ale monitor juz zalatwilam;) Bedzie celeronek 566mhz,64mb ram, plyta asusa, grafika i muzyka zintegrowana z kartaa. Tak jak juz pisalam, nie najlepszy sprzet, niestety..:(
Lizaa.. Moj tez pewnie wolalby mnie w bieliznie niz kompa ale wiem ze o nim marzy.. I przyda mu sie..
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 00:02

No faktycznie taki sobie ten komp :) Do gier sie nie nadaje przynajmniej, chyba ze do bardzo starych (4 lata i wiecej). No ale jezeli bedzie na nim pracowal to czemu nie :) Jego glowne slabe punkty to 64ramu i zintegrowana karta graficzna. Raszta spoko (moj komp ma 3 lata i jest to celeron 600, 128MB ramu, grafika to WinFast GeForce 2MX 200, Sound Blaster 128 PCI no i HDD Segate Barracuda 2 ktora ma ok 11GB, a monitor to MAG Innovision 570 FD Trinitron czyli jak na dzisiejsze standardy to tylko monitor ma dobry bo najlepszy na rynku wsrod 15 calowych :) )
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 28 sty 2004, 00:32

oj Maverick ale sie nawymieniales....Moj Ty Moderatorze tego cudnego Forum....;):*
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 00:38

lizaa pisze:oj Maverick ale sie nawymieniales....Moj Ty Moderatorze tego cudnego Forum....;):*

Tez Cie kocham :D
A poza tym o kompach to ja bym mogl pisac wiele bo sie tym tematem dosc intensywnie interesowalem :) Tak ze gotowych zestawow nie kupuje tylko sam sobie konfiguruje, a z ludzi ktorzy kompy w markecie kupuja nie wiem czy lepiej sie smiac czy ich zalowac i plakac ;)
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 28 sty 2004, 00:46

hehe .. a WRACAJAC DO TEMATU... tak sobie mysle ze chyba wykozystam pomysl lizyy z tym "zaskoczeniem" ;) . hehe;)
Chyba ze ma KTOS jeszcze jakies propozycje;))))
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 01:07

Jak podkreslilas to WRACAJAC do tematu :D Hehe, no ale masz racje :) Ja nawalam to trza pomoc ;)
A jak tam moj pomysl z tapeta?? A w czym na tapecie bedziesz to inna sprawa ;)
Hehe, w sumie to nie ma wiele mozliwosi dania tego.
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 28 sty 2004, 10:41

hehe..;) No niby nie ma... tak chyba bedzie o wiele wiele lepiej;] Na tapecie mozna cos umiescic..:P Ale bedzie to raczej ZWYKLA:P fota mnie i dziubka:P hehe.. mamy kilka slicznych wspolnych zdjec wiec cos sie wybierze:) Rozbieanych czy jakis takich nie bede dawac bo bedzie mi robil z tym kompem znajomy i tylko przy nim bede miała szanse wrzucicc cos na tapete:D hehe..;)
Opakuje w ozdobny papier piekna kokardka :P :mrgreen: :) Mam nadzieje ze sie ucieszy i bedzie zaskoczony..;) Bedzie?:P
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 11:34

Na pewno bedzie :)
Czyli reasumujac: zdjecie na tapecie (jak by sie uprzec to mozna tez jako dzwiek przy starcie nagrac "kocham Cie" ale to bedzie chyba juz przesada ;) ), ladne opakowanie i udawanie ze o niczym nie wiesz ;)
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 28 sty 2004, 13:55

oo..:P Nie no ale bez dzwonka:D:D:D..;) ..
Kupie tez kartke, w krodku ktorej napisze ladne zyczonka i piekne wyznanie..:)
Mmmm;P;)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 454 gości